Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (3 μέλη και 64 επισκέπτες)

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά είμαι από την Κυριακή στην Pattaya και επιτέλους έχω ξεμπλοκαριστεί και θα αρχίσω να σας γράφω το πώς περνάω με τα 800 ευρό κάθε μέρα.
 

Συνημμένα

  • 424490_248345025254497_100002370039468_548599_1972026533_n.jpg
    424490_248345025254497_100002370039468_548599_1972026533_n.jpg
    16,6 KB · Εμφανίσεις: 17

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Σας γράφω μόνο για σήμερα και στα γρηγορώ γιατι το φαΐ με περιμένει και δεν πρέπει να το χάσω Σήμερα είναι η γιορτή του Βούδα και σε όλα τα μοναστήρια έχουν δωρεάν φαΐ και αναψυκτικά επήγα σε ένα ναό με τα πόδια που είναι στον 2 δρόμο το πρωί και έφαγα δωρεάν μετά πήγα και ξάπλωσα και πάω τώρα για να ξανά φάω δωρεάν.Σήμερα 7 Μαρτίου δεν εξοδεψα ούτε ένα μπατ. Και έφαγα 2 φορές και πολύ καλά. (Θα δω αν μπορώ να πάρω και μαζί μου  για να έχω και αύριο ). Έξοδα για σήμερα ένα μεγαλο 0.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Λαδομαχίες
Σήμερα είχα στο πρόγραμμα ένα μασαζάκι κατ΄οίκον.Με έπρηξε ο δικός μου ο bell-boy να μου στείλει “young and beautiful lady”.
Ήξερα ότι θα μου κάνει λαμογιά αλλά δεν ήθελα να του χαλάσω χατίρι.
Μετά τα μπανάκι στη πισίνα και το εξαιρετικό τζακούζι ώρα τέσσερις απογευματινή περίμενα το φρούτο.
Δέκα λεπτά νωρίτερα χτύπησε η πόρτα.Κοιτάζω από την τρυπούλα ασφαλείας μπας και είναι κανένα μπάζο να κάνω τον άρρωστο αλλά δεν έβλεπα καλά τι ρόλο παίζει.
Τέλος πάντων ανοίγω και βλέπω μπροστά μου μια τρανή με ελαφρύ μειδίαμα.
“I am your maser”  μου λέει, “πάρε δρόμο” της λέω με χαμόγελο.Μετά όμως σκέπτομαι ότι είναι αγένεια  να τη διώξω αφού τη στείλανε να δουλέψει.
Εξάλλου μασάζ ξεκούρασης θα μου έκανε μέσα στο δροσερό μου δωμάτιο, μόνο μασάζ χωρίς τίποτα έξτρα δηλαδή… αμδέ!.
Στη πορεία και αφού μου ήρθε στο κρεβάτι με σορτσάκι και σουτιέν άρχισε κανονικό μασάζ που με έκανε να χαλαρώσω αλλά και να νοιώσω θέματα.
Φιρί φιρί το πήγαινε και εκείνη, τρανή δα.Είχε ωραίο σώμα δε λέω αλλά πρόσωπο μέτριο.Και λοιπόν;Αυτές είναι που σου κάνουν επιτυχημένο σέρβις.
Στο δεκαπεντάλεπτο και αφού πήρε πράσινο, το γυρίζει σε body to body massage με μπόλικο αρωματικό λάδι.
Καταστάσεις γλιστερές και πολύ σέξι.Πως να μην ενδώσεις και πώς να αντισταθείς.
Το δεύτερο μισάωρο ήταν αγώνας αντίξοος.Η μπάλα είχε χαθεί μέσα στα γυαλιστερά σώματα και η ατμόσφαιρα έγινε τεταμένη.
Η λύση ήταν μόνο μία.Την σκέφτηκε εκείνη αφού μου φόρεσε προφυλαχτικό και με το στόμα της κατάπιε κυριολεχτικά τη σφυρίχτρα μαζί και τα στραγάλια.
Πριν να βγω οφσάιντ με πέρασε στη μικρή της περιοχή και με άφησε να παίζω μονότερμα.
Η λυσσάρα έκανε σαν τρελή κάθε φορά που δεχόταν σουτ.Στο τέλος του αγώνα και ακριβώς στο ενενήντα έπιασε καταρρακτώδης βροχή και ο αγώνας έληξε.
Οι αντίπαλοι με βαριές ανάσες αποσύρθηκαν στα αποδυτήρια.
Ευτυχώς που δεν ανέβαλα το ματς γιατί θα έχανα το τρίποντο και τη νίκη με ένα μηδέν,
Μετά από αυτό δεν νομίζω να κάνω άλλο παιχνίδι σήμερα, θα βάλλω αλλαγή τον Αφγανό.
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
Σας γράφω μόνο για σήμερα και στα γρηγορώ γιατι το φαΐ με περιμένει και δεν πρέπει να το χάσω Σήμερα είναι η γιορτή του Βούδα και σε όλα τα μοναστήρια έχουν δωρεάν φαΐ και αναψυκτικά επήγα σε ένα ναό με τα πόδια που είναι στον 2 δρόμο το πρωί και έφαγα δωρεάν μετά πήγα και ξάπλωσα και πάω τώρα για να ξανά φάω δωρεάν.Σήμερα 7 Μαρτίου δεν εξοδεψα ούτε ένα μπατ. Και έφαγα 2 φορές και πολύ καλά. (Θα δω αν μπορώ να πάρω και μαζί μου  για να έχω και αύριο ). Έξοδα για σήμερα ένα μεγαλο 0.



Γιατί 0? μένεις στο coconut hotel?
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • 418226_3178836986178_1123253205_3161630_325245100_n.jpg
    418226_3178836986178_1123253205_3161630_325245100_n.jpg
    26,9 KB · Εμφανίσεις: 15

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Σας γράφω μόνο για σήμερα και στα γρηγορώ γιατι το φαΐ με περιμένει και δεν πρέπει να το χάσω Σήμερα είναι η γιορτή του Βούδα και σε όλα τα μοναστήρια έχουν δωρεάν φαΐ και αναψυκτικά επήγα σε ένα ναό με τα πόδια που είναι στον 2 δρόμο το πρωί και έφαγα δωρεάν μετά πήγα και ξάπλωσα και πάω τώρα για να ξανά φάω δωρεάν.Σήμερα 7 Μαρτίου δεν εξοδεψα ούτε ένα μπατ. Και έφαγα 2 φορές και πολύ καλά. (Θα δω αν μπορώ να πάρω και μαζί μου  για να έχω και αύριο ). Έξοδα για σήμερα ένα μεγαλο 0.

Ωραίος!!!!!!
Μάλλον θα πρέπει να διαφημίζουμε και μεις στην Ελλάδα τα συσσίτια των Δήμων για τους άπορους στους τουριστικούς οδηγούς.....
:tooth: :tooth: :tooth:
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Ωραίος!!!!!!
Μάλλον θα πρέπει να διαφημίζουμε και μεις στην Ελλάδα τα συσσίτια των Δήμων για τους άπορους στους τουριστικούς οδηγούς.....
:tooth: :tooth: :tooth:

Εγραψες συναθλητη!!

Την καλησπερα μου στην παρεα!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
αν σε παρουν καμαγκρα οτι τη στηνεις εξω απο μοναστηρια οι καραφλοι μοναχοι θα σε κυνηγαν σε ολη τη ν/α ασια για κλωτσιες...και εχουν κατι βρωμοποδαρα σαν βρεγμενα ξυλα ετσι ξυπολητοι που περπαταν ολη μερα
γιαυτο καλυτερα να τη στηνεις πισω απο καμια κουζινα εστιατοριου....αν και εκει εχει αγριοσκυλα
καλα οχι οτι εισαι εκει αλλα αντε να γραφουμε και καμια μαλακια να γελαμε και να περναει η ωρα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Καμαγκρα δεν νομιζω οτι στην Παταγια πηγες για να τρως τσαμπα.Αυτο μπορουσες να το κανεις και εδω στα συσσιτια της Αρχιεπισκοπης. 
Περιμενουμε να δουμε και καμμια ανταποκριση για κανενα μπουμ μπουμ.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Νανομαζέματα
Το βραδάκι είχα ραντεβού με τον Σάμι στο Ινδικό εστιατόριο-ναργιλάδικο. Εκεί εκτός από τους θεριακλήδες συχνάζουν και τρανές από τις νότιες χώρες της τέως ΕΣΣΔ. Πανύψηλες μαυρομάλλες αλλά και ξανθές για κάθε επίδοξο εραστή που έχει βαρεθεί τα τοπικά μαϊμούνια.
Ο φίλος ήρθε κανονικά στην ώρα του και φουριόζος Έψαχνε μία από το Ταζικιστάν που είχε ραντεβού.Χτες την πήρε σορτ τάιμ με δύο χιλιάρικα, λέω από μέσα μου κανένα μπάζο θα είναι.Παρήγγειλα ένα καρπουζοχυμό και  καπνό μέντα.Το τηλέφωνο του άλλου χτύπησε.Ήταν η Ταζίκα που τον έψαχνε και θα ερχόταν σε λίγο.
Ρεζίλι θα γίνουμε σκέπτομαι μέχρι που έρχεται μια πανύψηλη αμαζόνα με μαύρο μαλλί και εκπληκτικό πρόσωπο.
Ρε συ αυτή είναι, ναι αυτή είναι μου κλείνει το μάτι ο παίχτης.Ούτε δεκανίκια τον εμπόδιζαν ούτε η κούραση, μπαίνει αλλαγή που λέγαμε και σκοράρει κανονικά.Οι δυό τους μιλούσαν μάλιστα την ίδια γλώσσα μια διάλεχτο του Αφγανιστάν ζάπρα ή κάτι τέτοιο. Η κοπέλα με ρώτησε αν ήθελα τη φίλη της, αμέ λέω που είναι , με πελάτη μου λέει και ξενέρωσα.Καλά όταν έρθει βλέπουμε. Ο νεαρός όμως ήταν στα φόρτε, είχε πάρει μισό μπλε χαπάκι που αγόρασε από φαρμακείο και φύγανε για σορτ τάιμ.
Καλή επιτυχία του λέω και τα λέμε αύριο.
Έμεινα μόνος δίπλα σε τραπέζι με τρεις τρανές που με κάρφωναν άσχημα. Δεν είχα όρεξη μετά το απογευματινό μπούμ-μπουμ.
Οφθαλμόλουτρο όμως θα έκανα στα αγαπημένα μου γκόγκος.Ξεκίνησα από το Ερώτικα όπου με πήρε είδηση η Πο και άρχισε τις τρελίτσες.Χάζευα δύο άλλα μωρά όμως που κάτω από άλλες οικονομικές συνθήκες θα είχαν φορτωθεί.Ένας Σουηδός που ήταν δίπλα μου με ρώτησε αν ξέρω κανένα καλό μαγαζί, αμέ του λέω και πάμε στο  R4 όπου έπαθε πλάκα.Η κουκλίτσα η σερβιτόρα μου έλειπε όμως, θα είχε κόψει φορτωτική.Πολλά μωρά και πανέμορφα πάλι.Άρχισα να λιγουρεύομαι αλλά πρέπει να συγκρατηθώ.Αυτή τη περίοδο είναι πιο χαλαρά ευτυχώς και το απολαμβάνω.
Επόμενος σταθμός ένα ροκάδικο παρακάτω, είπα να πιω τη τελευταία μπυρίτσα και να πάω για ύπνο χωρίς περαιτέρω.Ε δεν περνάω και ανάμεσα από τα κορίτσια που σεργιανίζουν από κάτω, λέω μέσα μου.
Όρεξη να ‘χεις.Πήρα αυτή που με κοιτούσε πιο γλυκά από όλες και ανεβήκαμε στο δωμάτιο. Σιγά που θα άφηνα τη νύχτα να κλείσει μόνη της!
Η Me ήταν νέα γλυκύτατη, είχε ωραία πόδια και πανέμορφα μάτια.Λευκό δέρμα, όχι ότι με ένοιαζε δηλαδή και συμφώνησε στο χιλιάρικο για μία ώρα, αρκετή για φινάλε προχωρημένης νύχτας.
Το καλό με το Νανά είναι ότι μπαίνεις στο δωμάτιο και είναι δροσερό,επειδή δεν έχουν πράσινα συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας κακώς μεν, καλώς για μένα δε.
Η κυρία ήξερε τα κατατόπια ωσάν σωστή επαγγελματίας της γειτονιάς.Κρατούσε ένα κουτί σοκολατάκια που της τα έδωσε προηγούμενος πελάτης και μου πρόσφερε αλλά της έδειξα της ρώγες της για να καταλάβει τι γλυκάκια  μου αρέσουν.Εκείνη γέλασε και μου είπε “after shower darling”
Νάτην λοιπόν μπανιαρισμένη και πετσετοτυλιγμένη.Ηταν τρυφερή και καθόλου  βιαστική.Αυτό με έκανε να ανακτήσω δυνάμεις και να παίξω καλό παιχνίδι μαζί της.Φραουλοπεριποίηση κανονικότατη και σε βάθος χρόνου!
Στα ενδότερα ήταν κανονική, αργότερα δεν έβρισκα πάτο, όμως αλλά η ερωτική της συμπεριφορά και κυρίως επαγγελματικοί αναστεναγμοί της με έκαναν να γίνω προσωρινός πυροσβέστης για τη φωτιά που μου άναψε.
Ακόμη είχαμε είκοσι λεπτά μέχρι τη λήξη του συμφωνητικού, οπότε της πρότεινα ομαδικό ντουσάκι και περιποίηση σώματος για να κρατήσω το σκορ νίκης. Δέχτηκε χωρίς μουρμούρα γιατί ήταν και στο τέλος του ωραρίου της.Στις τρεις θα πρέπει να νοιαστεί το μωράκι της και εγώ θα κατέβω τσάρκα στην αραβογειτονιά  για μεζέ και παγωμένη μπύρα.
Θα απολαύσω τα νυχτερινά δρώμενα από τα αφόρτωτα κορίτσια, τα αγριεμένα ladyboys ενώ θα είμαι αραχτός, και χορτάτος από άρωμα γυναίκας.Χαλαρά!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Λαδομαχίες

Η λύση ήταν μόνο μία.Την σκέφτηκε εκείνη αφού μου φόρεσε προφυλαχτικό και με το στόμα της κατάπιε κυριολεχτικά τη σφυρίχτρα μαζί και τα στραγάλια.
Πριν να βγω οφσάιντ με πέρασε στη μικρή της περιοχή και με άφησε να παίζω μονότερμα.
Η λυσσάρα έκανε σαν τρελή κάθε φορά που δεχόταν σουτ.Στο τέλος του αγώνα και ακριβώς στο ενενήντα έπιασε καταρρακτώδης βροχή και ο αγώνας έληξε.
Οι αντίπαλοι με βαριές ανάσες αποσύρθηκαν στα αποδυτήρια.
Ευτυχώς που δεν ανέβαλα το ματς γιατί θα έχανα το τρίποντο και τη νίκη με ένα μηδέν,
το φυλλο αγωνος το συμπληρωσατε τελικα?
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Οταν έβαλε γκολ ο Μαντούκα έβαλα και εγώ  :fuck2:, τυχαίο :think:
ΑΠΟΕΛΑΡΑ και στη Ταϊλάνδη, Χιώτης Μαντούκα ΑΕΚάρες δα :rockon: :rockon: :rockon:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Τουλαχιστον να παρηγοριεσαι :grin: Και για να παρηγορησεις και εμας βαλε και κανα χανουμακι :boobies:
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Ξεκινά το ταξίδι με τα 800 ευρό για 28 μέρες στην Ταϊλάνδη.

Σάββατο βράδυ 3 Μαρτίου στο σπίτι μου κάπου στο Περιστέρι. 9 το βράδυ και φτιάχνω την βαλίτσα μου βάζω κάποια εσώρουχα μερικά ρούχα διαβατήριο και 825 Ευρό όλα μου τα λεφτά που είχα και τα Kamagra μου. Κάθισα στο Photoshop  και έφτιαξα μια ταυτότητα του ότι είμαι παραγωγός και σκηνοθέτης ταινιών και ντοκιμαντέρ, με την φωτογραφία μου και επάνω με μεγάλα γράμματα έγραψα FREE PASS. και την έβαλα σε πλαστικό και μια τρύπα στην μέση για να την κρεμάω από τον λαιμό. Κυριακή παίρνω το μετρό και πηγαίνω αεροδρόμιο. Είχε αρκετό κόσμο κρεμάω την ταυτότητα του του σκηνοθέτη και βρίσκω την υπεύθυνη στην Qatar της λέω ότι κάνω ένα ντοκιμαντέρ για την Qatar και με τσεκάρισε στην γραμμή της πρώτης θέσης. Μετά μου δίνη και να πάω στο VIP Που λέγετε Αλέξανδρος Ωνάσης για να περιμένω το αεροπλάνο. Ήρθε η ώρα φύγαμε, μέσα στο αεροπλάνο έπιασα κουβέντα με της αεροσυνοδούς τους είπα ότι κάνω ένα ντοκιμαντέρ για Qatar και μου λένε ότι δεν γνωρίζουν τίποτα. Μα φυσικά τους λέω αν ξέρατε δεν θα ήτανε καλό ντοκιμαντέρ εγώ σας το είπα για να είστε άψογες και κάτι που δεν είναι καλό θα το σβήσω. Χαρήκανε πολύ και με βάλανε Business class. Ωραίο ταξίδι. Φτάνουμε Doha 7 ώρες αναμονή, Πάω και βρίσκω το γραφείο για το Press και λέω στην κοπέλα ότι κάνω ντοκιμαντέρ και θα γυρίσουμε και ταινία στο αεροδρόμιο και θέλω να γνωρίσω τα VIP Lunch. Με επήγε έκανα ότι τραβούσα κάποιες φώτος και μετά έμεινα έφαγα κοιμήθηκα στην πολυθρόνα ώσπου ήρθε το αεροπλάνο για να φύγουμε για Bangkok. Η κοπέλα τους είπε για το ντοκιμαντέρ και με βάλανε Business class. Φτάνουμε Bangkok βγαίνω από το αεροπλάνο και τα χάνο αυτό είναι αεροδρόμιο όχι το δικό μας. Πηγαίνω στα διαβατήρια μετά από 5 χιλιόμετρα ποδαρόδρομο και ηλεκτρικούς διαδρόμους και τη να δω γίνετε το έλα να δις. Έχω κρεμασμένη την ταυτότητα πηγαίνω σε ένα αστυνομικό και του λέω ότι πρέπει να βγω γρήγορα γιατι κάνω ντοκιμαντέρ για Qatar και πρέπει να φωτογραφήσω την πρώτη και τελευταία βαλίτσα. Κατευθείαν με πηγαίνει από ένα άδειο παράθυρο τσεκάρουν το διαβατήριο και με πηγαίνει στη λουρίδα που θα βγουν οι βαλίτσες. Μου δείχνει και φευ γη. Μόλις βγαίνει η βαλίτσα μου την παίρνω και βγαίνω έξω. Άλλοι αίσθηση, μόλις βγήκα είχε πολλά άτομα και λέγανε για ταξί με πλησιάζει μια πολύ ωραία κοπέλα και μου λέει ταξί? της λέω ότι δεν μπορώ να πάρω ταξί γιατι κάνω ένα ντοκιμαντέρ για το πώς μπορεί ένας τουρίστας να πάει στην Pattaya με άλλο μέσον. Μου λέει περίμενε πηγαίνει μιλάει με έναν άντρα και με παίρνει και με πηγαίνει κάτω στον πρώτο όροφο. Μου λέει ότι το Bell services τελείωσε για σήμερα αλά μην στεναχωρούμε με έβαλε σε ένα λεωφορείο πολυτελείας με 150 μπατ με ερκοντίσιον και είπε στον οδηγώ να με κατεβάσει στην Sukouvit και pattaya clan. Πριν φύγει μου έδωσε και το τηλέφωνο της. Από εκεί επήρα ένα μηχανάκι και με πήγε στο soibukao μέσα σε ένα στενό κοντά στο σουβλάκι που έχουν κάτι Έλληνες από την Ρόδο σε πολύ ωραίο δωμάτιο που έχει ζεστό νερό μπανιέρα ερκοντίσιον ανεμιστήρα ψυγείο και πλήρωσα 3500 μπατ συν 500 μπατ για ρεύμα και νερό για 28 μέρες. Είναι ένας Αυστραλός και μόλις του είπα ότι κάνω ντοκιμαντέρ για τους Αυστραλούς στην Pattaya μου έδωσε πίσω 1000 μπατ άρα πλήρωσα μόνο 3000 μπατ. Έκανα μετά μια μικρή βόλτα και ήρθα και έπεσα για ύπνο Λογαριασμούς για σήμερα. Στο αεροδρόμιο χάλασα 100 ευρό και μου δώσανε 4056 μπατ. Χάλασα για το λεωφορείο 150 + 40 για μηχανάκι + 3000 για δωμάτιο = 3190 μπατ. μου έχουν μήνη 866 μπατ έχω πλήρωσή για ένα μήνα το δωμάτιο και έχω ακόμα 716 ευρό.    
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Βαλε και καμια φωτο. Ξερεις, απο την μηχανη που γυριζες το ντοκυμαντερ, χαχαχα!!! Α ρε, τι αλλο θα διαβασουμε εδω μεσα...  :uglystupid:
 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Δευτέρα 5 Μαρτίου.

Σηκώνομαι και κατεβαίνω κάτω ο Αυστραλός ιδιοκτήτης είναι κάτω και μόλις με βλέπει είναι όλο χαρά. Έχει μιλήσει και στην κοπέλα που δουλεύει εκεί και είναι όλο χαρές και εκείνη. Του λέω πάω να πάρω κανένα νερό για το ψυγείο και φωνάζει την κοπέλα και ακριβός έξω από την πόρτα έχει ένα μηχάνημα φίλτρου νερού της δίνη 5 μπουκάλια του 1,5 λίτρου και 5 μπατ και πειγενη και τα γεμίζει. Ορίστε μου λέει. Καλός ο άνθρωπος. Του λέω ότι πρέπει να τραβήξω   το οίκημα για να στύλο να ετοιμάζουν το ντοκιμαντερ. Είναι ένα 3 όροφο κτίριο καινούργιου χωρίς ασανσέρ και αρχίζω να τραβάω με την Video camera. Και φώτος με την φωτογραφική μηχανή όλο καμάρι ο τύπος. Μόλις τελείωσα μετά καμιά ώρα και φυσικά με τον δωρεάν καφέ μου του λέω πάω για παραλία να τραβήξω για να γεμίσω στο ντοκιμαντέρ. Μου λέει ότι το απόγευμα θα με πάει να με γνωρίσει και με τους Έλληνες στο σουβλατζίδικο. Κρεμασμένη την ταυτότητα και την Video camera με την φωτογραφική μηχανή. Πήγα τραβώντας παραλία και μπροστά Mall Mikes όπως τραβούσα ήρθε μια Ταιλανδεζα περίπου στα 45 και μου λέει το τι κάνω με τα σκοτωμένα εγγλέζικα της και της λέω ότι είμαι σκηνοθέτης και κάνω ντοκιμαντερ για Pattaya και μου λέει αν θα το δουν στην Ευρώπη και συγκεκριμένα στην Αγγλία γιατι έχει μια κόρη εκεί και θα ήθελε να δη η κόρη της. Μα φυσικά της λέω σε όλην την Ευρώπη. Χαρά η γυναίκα και μου λέει να καθίσω στης ξαπλώστρες που είναι δικές της και να τραβάω. κάθισα και κατευθείαν  sinja παγωμένη. Περνάνε και κάποιοι πλανόδιοι που πουλούν τηγανιτές γαρίδες 20 μπατ τον σταματάω και του λέω να μου δόση 2-3 πιατάκια. Κάτι του λέει η ταιλανδεζα μου αφήνει 5 πιατάκια και την κοπανά ο τύπος, την ευχαρίστησα και μου λέει αν θέλω και μασάζ στα πόδια της λέω ναι και φωνάζει μια από εκεί απλώνει ένα σεντόνι κάτω στην άμμο και αρχίζει να μου κάνη μασάζ στα πόδια περίπου 45 λεπτά και μου λέει ότι  lady οκ και φευ γη. Κάθισα 3 ώρες και άλλες 3 μπύρες και μου φέρνει και λίγο τηγανητό ρύζι. Σε λίγο ήρθε μια ωραία γκόμενα γύρο στα 20 της είπε ότι είμαι σκηνοθέτης και ήρθε και μου την σύστησε και φυσικά άρχισα να τραβάω φωτογραφίες την γκόμενα έγινε το σώσε όλο χαρά όλοι και εγώ ποιο πολύ χαρά γιατι είχα και άλλες μπύρες και άλλες γαρίδες. Είχε πάει 5 το απόγευμα Τους λέω πάω στο ξενοδοχείο και η γρια Ταιλανδεζα μου λέει γιατι δεν παίρνω την μικρή στο ξενοδοχείο. Της λέω ότι δεν χάλασα και δεν έχω αρκετά λεφτά για την γκόμενα και μου λέει όχι λεφτά είναι πολύ χαρούμενη που θα την βάλεις στη τηλεόραση και θα την δη και εξαδέλφη της (δηλαδή η κόρη της γριάς) Της απαντώ χωρίς λεφτά είναι οκ μαζί μου γιατι ποτέ δεν είχα Ταιλανδεζα πρώτη μου φορά κάτι είπε στην μικρή και η μικρή όλο χαρά που θα είναι η πρώτη μου Ταιλανδεζα. Πάω να κάνω κίνηση για της μπύρες και μου λέει όχι είναι από  αυτήν και ότι θέλει ένα CD από το πρόγραμμα και να πηγαίνω κάθε μέρα. Την ευχαρίστησα και φύγαμε με την μικρή. Σταμάτησε ένα μηχανάκι και τρικαβαλο πάμε στο ξενοδοχείο. Κάποια στιγμή πίνω και το Jely to Kamagra και ήμουνα έτυμος και δυνατός. Δίνω 40 μπατ στο μηχανάκι, και μόλις φτάνουμε στο ξενοδοχείο με βλέπει ο Αυστραλός και μου λέει τη κάνεις γιατι πλήρωσες σου έχω εγώ μια που θέλει να γένη μοντέλο για να φύγει από Ταιλανδι. Του εξηγώ ότι δεν την πληρώνω και για να είμαι σίγουρος και αυτός την ρωτάει και του λέει ναι ήρθε χωρίς λεφτά γιατι είμαι καλός άνθρωπος και θα την κάνω διάσημη. Τότε μου λέει ο Αυστραλός αν αντέχω αλί μια τα έχασα αλά αισθανόμουνα με το Kamagra πολύ δυνατός του λέω οκ από εμένα αλά τι θα πει η μικρή και κάτι της λέει και η μικρή λέει ότι θέλω εγώ UP to you. Την παίρνει τηλέφωνο και σε 5 λεπτά έρχεται ένα μουνί γαμώ τα μουνιά με δικό της μηχανάκι. Μας κάνη της απαραίτητες συστάσεις και πάμε επάνω στο δωμάτιο όλο χαρά εγώ. Τώρα αρχιζει το μαρτύριο μου κάνη πρώτα η μια μπάνιο μετά η άλλη έρχονται με την πετσέτα γύρο τους και τρεπόντανε η μια την άλλη μετά από τα πολλά κατάλαβα ότι όσο θα πηδούσα την μια η άλλη θα ήτανε στο μπάνιο. Τα πήρα λίγο αλλά σιγά σιγά της κατάφερα και της δυο. Δεν ενθουσιάστηκα και τόσο αλά ένα έχει σημασία πρώτη μου φορά πήδαγα Ταιλανδεζα  και μάλιστα δυο μαζί.

Αργότερα η συνεχεία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom