Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (3 μέλη και 61 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
αυτη ειναι με face lift..οχι θα μεινουμε στις παλιες!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
η παντοφλια του αντωνακη
Μάρκα "Bella" για όσους θυμούνται.. :grin:
Και όλα τα λεφτα,κάτι άλλα λάστιχενια παπουτσακια,ασπρου χρώματος που εβγαζε η εταιρια για τη θάλασσα,για να σε προστατεύουν απο τις κοφτερες πέτρες και τους αχινους!! :2funny:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
αυτα λες που φορουσε η κυρα φωτεινη η μαμακα του αντωνακη με ειδικοτητα στο ξεματιασμα....το κοβω να ξεκιναει η κυρα φωτεινη για ταυλανδη με γκουλφ ερ οπως την πληροφορησε ο γιοκας της αν τον στεναχωρεση αυτη η εξολης και προολης ξενη μαγισσα για να της διξει τι θα πει ελληνιδα μαμα...οχι τιποταλλο αλλα ειναι το παιδι μολις 43 οχι και να μας τον παρει η αλλοδαπια
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ…
Χαρακτηρίζουμε τους πατριώτες μας ¨Καρακιτσοέλληνες¨ ενώ εμείς δεν είμαστε.
Γελάμε με τα παθήματα των Αντωνάκηδων,Θανασάκηδων ενώ εμείς είμαστε αλάνθαστοι.
Γελάμε γιατί και εμείς έτσι την πατήσαμε κάποτε…
Οι άλλοι μαμάνε με τριχίλιαρα ενώ εμείς τζάμπα.
Οι άλλοι ξοδεύουν σαν κορόιδα τα λεφτά τους στα μπαρ ενώ εμάς μας κερνάνε.
Όλους τους κλέβουν ενώ εμείς είμαστε γατόνια.
Οι άλλοι πίνουν φραπεδούμπες ενώ εμείς εσπρεσάκια.
Πήγαμε πέντε φορές Ταϊλάνδη και γίναμε ειδήμονες.
Oι άλλοι φοράνε προφυλαχτικό ενώ εμάς το δικό μας τιλάκ είναι πεντακάθαρο.
Η δικιά μας είναι διαφορετική ενώ οι άλλες πουτάνες.
Είμαστε ξεχωριστοί ενώ οι άλλοι τελειωμένοι σεξοτουρίστες...

Πέραν τούτου τα κείμενα του φίλου Lyst είναι απίθανα, έχουν χιούμορ, αγωνία και μας διασκεδάζουν :2funny:

Ξανά μπράβο φίλε και ευχαριστούμε.
:rockon:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Παρολο που δεν ειμαι επαρχιωτης (τριτη γενια Αθηναιος απο προγονους προσφυγες)
δεν ξερω αν θα πρεπει να γελαμε η να κλαιμε με τον Αντωνακη. Πλακα-πλακα νομιζω οτι
αντιπροσωπευει ενα πολυ μεγαλο ποσοστο- και οχι μονο του επαρχιωτη- Νεοελληνα.
Ο Lyst καλως η κακως εχει πλασει εναν χαρακτηρα που αντιπροσωπευει(δυστυχως)
την νοοτροπια πολλων απο εμας.
 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια ο Λακης τι απεγινε εχω χασει κατι?
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
Θα ειμαι κι εγω pattaya εκεινη την περιοδο,απο 5 απριλη ως 23.Αντε και καλη μας ανταμωση! :)
τοτε μπορει να τα πουμε εκει ... σε ποιο χοτελι εκλεισες ?? εγω στο sea me spring στην soi 10

δηλαδη ρε παιδια αν κυκλοφορω με κινητα φωτογραφικες μηχανες κλπ παιζει να εχω προβλημα με τα μπουγελα ??
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Η οριτζιναλ παντοφλα του Αντωνακη
 

Συνημμένα

  • TF08E829_4bc33bf496633.jpg
    TF08E829_4bc33bf496633.jpg
    58,6 KB · Εμφανίσεις: 35

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ…
Χαρακτηρίζουμε τους πατριώτες μας ¨Καρακιτσοέλληνες¨ ενώ εμείς δεν είμαστε.
Γελάμε με τα παθήματα των Αντωνάκηδων,Θανασάκηδων ενώ εμείς είμαστε αλάνθαστοι.
Γελάμε γιατί και εμείς έτσι την πατήσαμε κάποτε…
Οι άλλοι μαμάνε με τριχίλιαρα ενώ εμείς τζάμπα.
Οι άλλοι ξοδεύουν σαν κορόιδα τα λεφτά τους στα μπαρ ενώ εμάς μας κερνάνε.
Όλους τους κλέβουν ενώ εμείς είμαστε γατόνια.
Οι άλλοι πίνουν φραπεδούμπες ενώ εμείς εσπρεσάκια.
Πήγαμε πέντε φορές Ταϊλάνδη και γίναμε ειδήμονες.
Oι άλλοι φοράνε προφυλαχτικό ενώ εμάς το δικό μας τιλάκ είναι πεντακάθαρο.
Η δικιά μας είναι διαφορετική ενώ οι άλλες πουτάνες.
Είμαστε ξεχωριστοί ενώ οι άλλοι τελειωμένοι σεξοτουρίστες...

Πέραν τούτου τα κείμενα του φίλου Lyst είναι απίθανα, έχουν χιούμορ, αγωνία και μας διασκεδάζουν :2funny:

Ξανά μπράβο φίλε και ευχαριστούμε.
:rockon:

Εμεις ειμαστε ξυπνοι, τι φταιμε που οι αλλοι ειναι μαλακες; :grin:
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
ΑΓΡΟΤΙΑ FOR EVER    PART 6

Η ανάσα του κόπηκε και το στομάχι του δέθηκε κόμπος. Είχε μπροστά του έναν άγγελο .     
“ I am Antonis  from Greece” ψέλλισε με τα χίλια ζόρια. “ Relax Antonis  l’m here for you”
του απάντησε η έμπειρη  πουτανίτσα και τα πράγματα πήραν τον δρόμο τους. Τα σφηνάκια και
τα ποτά  πηγαινοέρχονταν , η καμπάνα αντήχησε πολλές φορές και τα γέλια κράτησαν μέχρι   
αργά στο αμαρτωλό soi Dianna. Ο λογαριασμός των δέκα χιλιάδων  και πλέον μπατ δεν ήταν
τίποτα μπροστά στις αγκαλιές και τα φιλιά αλλά και τα γαμήσια της αρκούδας που είχε σχεδόν
μέχρι τα ξημερώματα με το εξωτικό αγγελούδι  του.  Φυσικά  βέβαια και το πρωϊνό τριχίλιαρο 
που έσκασε στην Ταϋλανδή καλλόνη πήγαινε για κάλό σκοπό και αυτό    “ Help family to buy food”
του είπε.Είχε θυσιαστεί για το φαϊ της οικογένειας.
Οι επόμενες δύο τρείς μέρες πέρασαν στο ίδιο τέμπο για τον Αντώνη. Μπανάκι στην πισίνα
το μεσημεράκι αλλά με προσοχή , ταϋλανδέζικες λιχουδιές στα Burger King  , μασαζάκι
σκέτο λόγω κοριτσιού και  πανηγύρι κάθε βράδυ στο μπαράκι  με την καμπάνα να χτυπάει
χαρμόσυνα κάθε τόσο. Είχε γίνει ο σταρ του μαγαζιού και τόσο ο ίδιος όσο και  η Νιντ
καμάρωναν  για αυτό. “ Που είστε κωλόβλαχοι να δείτε πως είναι η ζωήηηηηηη”  φώναζε με όλη του
τη δύναμη  κάθε τόσο  και τα κορίτσια του μπαρ κατουριόντουσαν στα γέλια παρόλο που δεν πιάναν
κουβέντα. Η μάμασαν του χαμογελούσε συνεχώς...... 
Τo δε σεξ με το κορίτσι του κάθε βράδυ γινόταν και καλύτερο.  Αναστέναζαν οι σουμιέδες από τον
Μεσσήνιο εραστή που αποδείκνυαν στα βάθη της Ασίας τι εστί πούτσα Καλαματιανή και η Νιντ  τιμούσε
με το παραπάνω το καθημερινό της τριχίλιαρο κάνοντας όλα του τα χατήρια  . Ο καιρός όμως να αποδείξει
με την σειρά της τι εστί  Ισσανιώτικο πουτανάκι πλησίαζε.....
“Teelak  I love so much. I want to be with you all day and night”  είπε το κορίτσι στον αγαπημένο της
την πέμπτη μέρα  το πρωϊ. “ Μe too baby” απάντησε  ευτυχισμένος ο  Αντώνης και από την στιγμή
εκείνη η Νίντ του έγινε τσιμπούρι στο σβέρκο .  Τα τρία χρόνια μαθητείας δίπλα στην μάμασαν
αποδεικνύονταν  πολύ πιο διδακτικά και προσοδοφόρα από οποιοδήποτε πανεπιστήμιο της Bangkok.
  Το πρόγραμμα της ημέρας  άλλαξε άρδην και η καθημερινή επίσκεψη στο Big C, στο Central Mall και
το Mike Shopping Center  ήταν η βασική τους απασχόληση.  Μήπως  το κορίτσι είχε ρίζες από την  Ελλάδα ;
αναρωτήθηκε σε μια ξαφνική κρίση ευφυϊας ο Αντώνης. Ακόμα και η μοναδική του πραγματική απόλαυση 
του το μασαζάκι  κόπηκε μαχαίρι γιατί  ήταν πολύ ζηλιάρα.  Παντού και κάθε ώρα τον είχε υπό παρακολούθηση . 
“ If you butterfly with other lady l will die”  ήταν η μόνιμη κουβέντα που του έκανε για να τον έχει
στην πίεση.  Ωρα ήταν να της τον κλέψει κανα πουτανάκι από τα μασατζίδικα και να τρέχει και να μην φτάνει.
“  Ι don’t  want  you to spend money for me  teelak“ τον επέπληττε  αυστηρά κάθε φορά που έβγαιναν
από ένα μαγαζί και του έδινε την σακούλα με τα ψώνια ενώ ετοιμαζόταν να μπει στο επόμενο.
” Ι don’t need gifts, I only want  you to love me “  του έλεγε ζουζουνιάρικα και ο Αντώνης φούσκωνε
από υπερηφάνια ενώ  ξεφούσκωνε η τσέπη του. Κι αυτή όμως δεν τον άφησε χωρίς το δώρο του.
Δέκα ολόκληρα μπατ της κόστισε το φυλαχτό του Βούδα που αγόρασε από ένα υπαίθριο πάγκο και του
πέρασε στον λαιμό με μεγάλη επισημότητα λέγοντας του : “ Bouda take care all good men like you.” 
Τι ρομαντική κίνηση. Τον συγκίνησε το παλιοκόριτσο.........


Συνεχίζεται.............

 

Επισκέπτης
Να παρατηρησω κατι σχετικα με τον Αντωνακη....
Περαν της μισης αληθειας και του μισου ψεμματος της ιστοριας, που δικαιολογουνται ποιητικη αδεια του συγγραφεα.
Ξερετε πολλους Αντωνακηδες απο καθε μερια της Ελλαδας που εχουν το θαρρος να πανε ΜΟΝΟΙ τους ταξειδι σε ξενη χωρα πχ. Ταυλανδη;
Και μην κρινετε απο τον εαυτο σας που εχετε συνηθισει να ταξιδευεται, μιλαμε για την πλειοψηφεια των καθε Αντωνακηδων.
Και εδω ωφειλουμε να του το αναγνωρισουμε.
ποιο απ'ολα να αναγνωρισουμε??για καντο πιο λιανα.....
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Η οριτζιναλ παντοφλα του Αντωνακη
οχι ρε μεγαλε!....respect antonis με αυτο το πατουμενο οντως σαρωνεις w/s αλλα και τα καλυτερα πουτανοsoi της πατταγια.....αντε και μπορει να  πεισεις οτι δεν εισαι καρακιτσελληνας
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
τοτε μπορει να τα πουμε εκει ... σε ποιο χοτελι εκλεισες ?? εγω στο sea me spring στην soi 10

δηλαδη ρε παιδια αν κυκλοφορω με κινητα φωτογραφικες μηχανες κλπ παιζει να εχω προβλημα με τα μπουγελα ??
αδερφε ωραιο φαινετε το ξενοδοχειο αλλα το απλο δωματιο εχει 1890 μπατ η βραδυα...βεβαια δεν ξερω πως εισαι απο οικονομικα αλλα για παταγια και για την δουλεια που πας ..πορνοδιακοπες εννοω..σαν πολλα δεν ειναι ....υπαρχουν τοσα με 1000-1200 μπατ την βραδυα καλα ξενοδοχεια και να κερδισεις την διαφορα σε γουστα δεν ειναι καλυτερη ιδεα....βεβαια το χοτελι δειχνει κουκλι και τα δωματια...απλα τα λεω αυτα χωρις παρεξηγηση...να εισαι καλα
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
πιπινομανιακ απλα να σε ενημερωσω οτι το γραφειο με τα  αεροπορικα εισιτηρια για ταυλανδη που εχουμε μιλησει εφοσον και η gulfair σταματησε απο αθηνα οπως και πιο πριν η thai εκανε κονε με etihad και αναμενω ενημερωση για τιμες...βεβαια το κοβω λιγο χλωμο να ειναι σαν της gulf αλλα ποτε δεν ξερεις.....ειδομεν
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Σταματησε η gulf απο Αθηνα ρε παιδια? Οσο για τον Αντωνακη περιμενουμε συνεχεια αλλα μια και μενει στο Αreca και πηγαινοερχεται στο Diana πες μου οτι γνωρισε τον Pagtao καθως περπατουσε εξω απο το Papagayo και θα τρελαθω τελειως!
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
αδερφε ωραιο φαινετε το ξενοδοχειο αλλα το απλο δωματιο εχει 1890 μπατ η βραδυα...βεβαια δεν ξερω πως εισαι απο οικονομικα αλλα για παταγια και για την δουλεια που πας ..πορνοδιακοπες εννοω..σαν πολλα δεν ειναι ....υπαρχουν τοσα με 1000-1200 μπατ την βραδυα καλα ξενοδοχεια και να κερδισεις την διαφορα σε γουστα δεν ειναι καλυτερη ιδεα....βεβαια το χοτελι δειχνει κουκλι και τα δωματια...απλα τα λεω αυτα χωρις παρεξηγηση...να εισαι καλα
Εγω παντως πανω απο 1000 αντε 1200 μπατ δεν δινω και δεν εχω δωσει ποτε στην Παταγια βρισκεις και γαμω το χοτελ σε αυτην την τιμη εχω να  προτεινω το arcadia στο τελος του soi 12 το οποιο ειναι μεσα στη δραση και σχετικα ησυχο καθως ο δρομος που οδηγει σε αυτο ειναι αδιεξοδο και δεν εχει κινηση, το ξερω οτι δεν ειναι οτι πιο σουπερ και οτι καποιοι συναγωνιστες δεν ειχαν μεινει πολυ ευχαριστημενοι εγω παντως το εχω βολευτει πολυ, με 750 μπατ παιρνω το superior που ειναι ολοκληρο διαμερισμα, στο Lek δε μενω με τιποτα, τωρα το royal twins ειναι μια καλη και οικονομικη επιλογη αλλα παντα εξαρταται ποσο καιρο θελεις να κατσεις Παταγια γιατι αμα ειναι για μηνα και πανω υπαρχουν και πολυ ωραια διαμερισματα αλλα εκτος δρασης θες δηλ μηχανακι.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ποιο απ'ολα να αναγνωρισουμε??για καντο πιο λιανα.....

Εννοω οτι αρκετοι "Αντωνακηδες" ή οπως θελεις πεστους δεν εχουνε το θαρρος να πανε ταξειδι μονοι τους.
Μπραβο σε οσους το τολμανε.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
…πες μου ότι γνώρισε τον Pagtao καθώς περπατούσε έξω από το Papagayo και θα τρελαθώ τελείως!

Ετοιμάσου τότε γιατί ο κόσμος είναι μικρός και η ζωή παίζει τρελά παιχνίδια…

Ήμουν που λες στο Papagayo και χάζευα τα κορίτσια που χόρευαν αισθησιακά πάνω στις μπάρες ώσπου άκουσα φασαρία από έξω.
Ώρα μεταμεσονυχτική.Πληρώνω και βγαίνω να δω τι γίνεται.Στα απέναντι μπαράκια βλέπω  σε ένα από αυτά πολύ κόσμο.
Κατευθύνομαι προς τα εκεί μέχρι που ακούω ήχους από  καμπάνες. Σταματώ και κάνω το σταυρό μου ασυνείδητα, κάποιον
εσπερινό θα έχει λέω μέσα μου.
Όταν σταμάτησαν οι καμπάνες ακούω τραγούδια ελληνικά και τι τραγούδια…δημοτικά και μάλιστα το “Μαντήλι Καλαματιανό”…
πάνω στη μπάρα λικνίζονταν τρία κορίτσια και γύρω από το μπαρ είχε ξεκινήσει χορός.
Ένας μαυριδερός σαραντάρης ήταν μπροστάντζα κρατώντας ένα μαντήλι που είχε πάνω ελέφαντες και έσερνε πίσω του
καμιά δεκαριά κοπέλες. Ανοιγόκλεισα τα μάτια μου μπας και είναι όνειρο. Κι όμως μπροστά μου γινόταν ελληνικό πανηγύρι.
Όταν σταμάτησε ο χορός πλησίασα τον χορευταρά που κάνει μπαμ Έλληνας και του λέω “καλησπέρα  φίλε εγώ Pag fom Bourdela…παντρεύεσαι;”
“Εγώ είμαι ο Αντώνης από την Καλαμάτα φίλε μου” λέει  “και τον άλλο μήνα παντρεύομαι την αγαπημένη μου Νιντ”
συστήνοντας τη φιλενάδα του.
Εκείνη με χαιρετάει Ταϊλανδικά και μου σκάει ένα χαμόγελο που δεν πρόλαβα να το δω καλά γιατί λιποθύμισα.

Όταν συνήλθα ένοιωθα παγωμένα νερά να πέφτουν στο πρόσωπο μου και μία κοπέλα με ρωτούσε
-You ok Manos you ok?
-How you know my name…
-Nid tell me your name Manos..
Κοιτάζω τριγύρω να δω που είναι η Nid μα εκείνη είχε εξαφανιστεί.
Το ελληνικό πανηγύρι είχε τελειώσει και οι μουσικές γίνανε κανονικές.
-Where is Adonis? Ψελλίζω…
Ο Αντωνάκης μου είπαν έτρεξε πίσω από τη Nid να της ζητήσει εξηγήσεις.
Εγώ πήρα τους δρόμους και  το πρώτο αεροπλάνο για Πουκέτ να βρω βαθειά νερά να με καταπιούν
τουλάχιστον να με φάνε τα ψάρια της αγαπημένης μου θάλασσας των Phi Pi islands..!

H Nid του Αντωνάκη ήταν η λατρεμένη μου Nid από το Udon που την είχα χάσει…

Η παραπάνω ιστορία είναι φανταστική αλλά μπορεί κάλλιστα να γινόταν αληθινή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom