Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (4 μέλη και 46 επισκέπτες)

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Θα συνεχισω τωρα με κατι "ιστοριες" που μου ετυχαν σ'αυτο το ταξιδι....με γυναικες φυσικα...οι φωτογραφιες θα μπουν στο ΤΕΛΟΣ....

Ας ΑΡΧΙΣΩ ΛΟΙΠΟΝ!!!

"ΑΛΕΞΙΣ

Θελω να κανω ειδικη αναφορα σ’αυτην την κοπελλα…..Την γνωρισα στο Insomnia(1 μερα μετα την Jenny)………Ηταν πολύ εντυπωσιακη………….Φορουσε Δερματινα(μποτες και φορεμα),ειχε τα μαλλια της ponytails(μακρια μαυρα μαλλια) και ειχε στο λαιμο της δερματινο λουρι(σαν τα κολαρα των σκυλων)….και παρα πολύ ασπρη πουδρα!!!Ηταν σαν φαντασμα!!!ηταν με μια παρεα που γνωριζα και πηγα εκατσα μαζι τους……….αφου συστηθηκαμε,αρχιζαμε να μιλαμε(καλα Αγγλικα) και να πινουμε…και σε λιγο αρχισαμε να χορευουμε μαζι και μετα αρχισαν τα χαδια….κατα τα ξημερωματα μου λεει ότι φευγει και ότι θελει να παω μαζι της………..ολοι οι φιλοι μου μου ειπαν να μην παω γιατι εχει «περιεργα  γουστα» αλλα δεν τους ακουσα και εφυγα μαζι της!!
Ειχε αμαξι και αρχισε να οδηγαει προς Sukumvhit σε κατι ερημες τοποθεσιες αλλα με πολύ ωραια σπιτια και private security…..
Μετα από Λιγο,φτανουμε σε μια μεζονετα 2 οροφων με κηπο…..σταματαμε και μου λεει ότι φτασαμε….Να πω την αληθεια,ειχα λιγο φοβο γιατι ηταν ερημη τοποθεσια..παντως η μεζονετα πολύ ωραια.μπαινουμε μεσα και ο 1ος οροφος ηταν ένα τεραστιο living room με τεραστια κουζινα και 2 μπανια και 2 δωματια……….αυτη ανεβηκε στον 2ο οροφο και εγω την ακολουθησα…πανω ειχε αλλα 2 μπανια και 3 δωματια…..αυτη ανοιξε ένα δωματιο και μου ειπε να τη ακολουθησω……Ωραια δωματιο με μεγαλο κρεββατι και μπανιο…..καθισαμε λιγο και αυτην πηγε να κανει μπανιο……..
Ηταν η ευκαιρια λιγο να εξερευνησω τα αλλα δωματια…..πηγα στο διπλα δωματιο.ανοιγω την πορτα και τι βλεπω????
Ένα ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ δωματιο…Μαυροι τοιχοι,Μαυρα Κερια,Μαυρος πολυελαιος,Μαυρο κρεββατι(με Black Satin σεντονια),Φωτογραφιες Vampire στους τοιχους αλλα και «Οργανα Βασανιστηριων»(Μαστιγια,αλυσιδες,χειροπεδες,μασκες δερματινες,στον τοιχο δεσμα etc,etc)

Τρελλαθηκα!!!!λιγο φοβηθηκα(δεν ημουν συνηθισμενος σε τετοια πραγματα!!!)…Παω ξανα στο δωματιο και καθομαι σε μια γωνια φοβισμενος!!!Λεω¨»Θεε μου,που ηρθα???Τι είναι εδώ???θα ζησω???» και αλλα τετοια!!!ξερω ότι μπορει να σας φαινεται γελοιο αλλα εγω εκεινη την στιγμη δεν ημουν καλα….
Βγαινει αυτή απ’το μπανιο και με βλεπει που ειμαι ετσι και με ρωταει τι συμβαινει??
Της εξηγω τι ειδα στο Black Room και αυτή γελαει και μου λεε騻Αυτό δεν είναι για σενα…..αυτο είναι για αλλους!!!!»
Εκει καπως ηρεμησα…..Τελικα αποδειχτηκε ότι είναι S/M Bondage Lady καΙ ότι ειχε και πολλους  VIP Πελατες!!!!Μου ελεγε απιστευτες ιστοριες……για ανθρωπους υπερανω υποψιας και μεγαλου κυρους….
Εμεινα μαζι της 4-5 μερες περιπου….Την 1η μερα αφου εγινε η «συναντηση» πηγαμε στο νοσοκομειο για να κανει καποιες εξετασεις και πηγα και εγω μαζι της…Με την ευκαιρια εκανα και εγω…..

Εννοειτε ότι εγω πληρωσα τις εξετασεις στο νοσοκομειο!!!Δεν πειραζει…..Το θεμα ηταν ότι ειχε καποιο προβλημα στο αιδιοιο της…Τι ειχε γινει?
Επειδη ειχε περιπου 12 μερες να κανει σεξ(ετσι οπως λεει αυτη!!) και εκανε μαζι μου και επειδη μπηκα καπως «βιαια» στο αιδοιο της αυτό ειχε σαν αποτελεσμα να ερεθιστει μεσα το pussy της!!!!Και ο γιατρος ειπε καμια 3 μερες όχι κολπικο σεξ…..να πω την αληθεια ενοιωσα λιγο τυψεις γι’αυτό που εγινε αλλα αυτή μου ελεγε ότι δεν είναι τιποτα….θα κανουμε σεξ και από άλλη τρυπα!!!!Δεν πιστευα  στην τυχη μου!!!και οντως,4 μερες I fuck only her ass!!!!Την «Ξεσκισα» τον Πατο!!!!Επισης καναμε εξετασεις και για HIV….ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Πηγαμε και μαζι ενα 2ημερο και Koh Samet………..περασαμε ωραια….Fuck only ass και στο Σαμετ…

Παντως το πρωι,φιλοι μου…Άλλος ανθρωπος!!!πολυ γλυκια και ηρεμη κοπελλα….το βραδυ αλλαζε!!!σαν Dr Jeckyl and Mr Hyde……..το βραδυ ντυνοταν ολο με δερματινα και μαυρα και πολύ ασπρη πουδρα!!!!

Μετα το Κoh Samet,κατσαμε και 1 μερα Pattaya(οπου εγινε και μια παρεξηγηση με έναν φιλο μου,στο Insomnia)……αλλα ειχε πιει εκεινη την νυχτα και δεν νομιζω να καταλαβαινε τι εκανε……την άλλη μερα εφευγε για αλλα μερη….

Ελπιζω να είναι καλα οπου και να είναι…….Παντως το ειδα με τα ματια….ηξερε τους παντες in Pattaya and in Insomnia……ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ….Ειχε καλη δουλεια,δεν ηταν αυτή η δουλεια της η κανονικη(εννοοω Mistress S/M)…αυτό ηταν σαν extra…. Ετσι τουλαχιστον μου ειπε!!!

Της Υποσχεθηκα να μην δειξω το προσωπο της και την εκθεσω……και θελω να κρατησω την υποσχεση μου……Παντως οποιος ενδιαφερεται για S/M Bondage experience ας μου στειλει PM!!!!





ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ!!!!  :-* :-* :-* :-*
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Φιλε Λακη ευτυχως ησυχασα!Απο τοτε που πηγες με την S/M τυπισα στο insomnia σε χασαμε, και ολοι στην παρεα φοβηθηκαμε μηπως επαθες κανα κακο.Παλι καλα χαιρομαι που το διασκεδασες τοσο πολυ.Τελος καλο ολα καλα!!!
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Θα συνεχισω τωρα με κατι "ιστοριες" που μου ετυχαν σ'αυτο το ταξιδι....με γυναικες φυσικα...οι φωτογραφιες θα μπουν στο ΤΕΛΟΣ....

Ας ΑΡΧΙΣΩ ΛΟΙΠΟΝ!!!

"ΑΛΕΞΙΣ

Θελω να κανω ειδικη αναφορα σ’αυτην την κοπελλα…..Την γνωρισα στο Insomnia(1 μερα μετα την Jenny)………Ηταν πολύ εντυπωσιακη………….Φορουσε Δερματινα(μποτες και φορεμα),ειχε τα μαλλια της ponytails(μακρια μαυρα μαλλια) και ειχε στο λαιμο της δερματινο λουρι(σαν τα κολαρα των σκυλων)….και παρα πολύ ασπρη πουδρα!!!Ηταν σαν φαντασμα!!!ηταν με μια παρεα που γνωριζα και πηγα εκατσα μαζι τους……….αφου συστηθηκαμε,αρχιζαμε να μιλαμε(καλα Αγγλικα) και να πινουμε…και σε λιγο αρχισαμε να χορευουμε μαζι και μετα αρχισαν τα χαδια….κατα τα ξημερωματα μου λεει ότι φευγει και ότι θελει να παω μαζι της………..ολοι οι φιλοι μου μου ειπαν να μην παω γιατι εχει «περιεργα  γουστα» αλλα δεν τους ακουσα και εφυγα μαζι της!!
Ειχε αμαξι και αρχισε να οδηγαει προς Sukumvhit σε κατι ερημες τοποθεσιες αλλα με πολύ ωραια σπιτια και private security…..
Μετα από Λιγο,φτανουμε σε μια μεζονετα 2 οροφων με κηπο…..σταματαμε και μου λεει ότι φτασαμε….Να πω την αληθεια,ειχα λιγο φοβο γιατι ηταν ερημη τοποθεσια..παντως η μεζονετα πολύ ωραια.μπαινουμε μεσα και ο 1ος οροφος ηταν ένα τεραστιο living room με τεραστια κουζινα και 2 μπανια και 2 δωματια……….αυτη ανεβηκε στον 2ο οροφο και εγω την ακολουθησα…πανω ειχε αλλα 2 μπανια και 3 δωματια…..αυτη ανοιξε ένα δωματιο και μου ειπε να τη ακολουθησω……Ωραια δωματιο με μεγαλο κρεββατι και μπανιο…..καθισαμε λιγο και αυτην πηγε να κανει μπανιο……..
Ηταν η ευκαιρια λιγο να εξερευνησω τα αλλα δωματια…..πηγα στο διπλα δωματιο.ανοιγω την πορτα και τι βλεπω????
Ένα ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ δωματιο…Μαυροι τοιχοι,Μαυρα Κερια,Μαυρος πολυελαιος,Μαυρο κρεββατι(με Black Satin σεντονια),Φωτογραφιες Vampire στους τοιχους αλλα και «Οργανα Βασανιστηριων»(Μαστιγια,αλυσιδες,χειροπεδες,μασκες δερματινες,στον τοιχο δεσμα etc,etc)

Τρελλαθηκα!!!!λιγο φοβηθηκα(δεν ημουν συνηθισμενος σε τετοια πραγματα!!!)…Παω ξανα στο δωματιο και καθομαι σε μια γωνια φοβισμενος!!!Λεω¨»Θεε μου,που ηρθα???Τι είναι εδώ???θα ζησω???» και αλλα τετοια!!!ξερω ότι μπορει να σας φαινεται γελοιο αλλα εγω εκεινη την στιγμη δεν ημουν καλα….
Βγαινει αυτή απ’το μπανιο και με βλεπει που ειμαι ετσι και με ρωταει τι συμβαινει??
Της εξηγω τι ειδα στο Black Room και αυτή γελαει και μου λεε騻Αυτό δεν είναι για σενα…..αυτο είναι για αλλους!!!!»
Εκει καπως ηρεμησα…..Τελικα αποδειχτηκε ότι είναι S/M Bondage Lady καΙ ότι ειχε και πολλους  VIP Πελατες!!!!Μου ελεγε απιστευτες ιστοριες……για ανθρωπους υπερανω υποψιας και μεγαλου κυρους….
Εμεινα μαζι της 4-5 μερες περιπου….Την 1η μερα αφου εγινε η «συναντηση» πηγαμε στο νοσοκομειο για να κανει καποιες εξετασεις και πηγα και εγω μαζι της…Με την ευκαιρια εκανα και εγω…..

Εννοειτε ότι εγω πληρωσα τις εξετασεις στο νοσοκομειο!!!Δεν πειραζει…..Το θεμα ηταν ότι ειχε καποιο προβλημα στο αιδιοιο της…Τι ειχε γινει?
Επειδη ειχε περιπου 12 μερες να κανει σεξ(ετσι οπως λεει αυτη!!) και εκανε μαζι μου και επειδη μπηκα καπως «βιαια» στο αιδοιο της αυτό ειχε σαν αποτελεσμα να ερεθιστει μεσα το pussy της!!!!Και ο γιατρος ειπε καμια 3 μερες όχι κολπικο σεξ…..να πω την αληθεια ενοιωσα λιγο τυψεις γι’αυτό που εγινε αλλα αυτή μου ελεγε ότι δεν είναι τιποτα….θα κανουμε σεξ και από άλλη τρυπα!!!!Δεν πιστευα  στην τυχη μου!!!και οντως,4 μερες I fuck only her ass!!!!Την «Ξεσκισα» τον Πατο!!!!Επισης καναμε εξετασεις και για HIV….ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Πηγαμε και μαζι ενα 2ημερο και Koh Samet………..περασαμε ωραια….Fuck only ass και στο Σαμετ…

Παντως το πρωι,φιλοι μου…Άλλος ανθρωπος!!!πολυ γλυκια και ηρεμη κοπελλα….το βραδυ αλλαζε!!!σαν Dr Jeckyl and Mr Hyde……..το βραδυ ντυνοταν ολο με δερματινα και μαυρα και πολύ ασπρη πουδρα!!!!

Μετα το Κoh Samet,κατσαμε και 1 μερα Pattaya(οπου εγινε και μια παρεξηγηση με έναν φιλο μου,στο Insomnia)……αλλα ειχε πιει εκεινη την νυχτα και δεν νομιζω να καταλαβαινε τι εκανε……την άλλη μερα εφευγε για αλλα μερη….

Ελπιζω να είναι καλα οπου και να είναι…….Παντως το ειδα με τα ματια….ηξερε τους παντες in Pattaya and in Insomnia……ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ….Ειχε καλη δουλεια,δεν ηταν αυτή η δουλεια της η κανονικη(εννοοω Mistress S/M)…αυτό ηταν σαν extra…. Ετσι τουλαχιστον μου ειπε!!!

Της Υποσχεθηκα να μην δειξω το προσωπο της και την εκθεσω……και θελω να κρατησω την υποσχεση μου……Παντως οποιος ενδιαφερεται για S/M Bondage experience ας μου στειλει PM!!!!





ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ!!!!  :-* :-* :-* :-*
για οσους θα θυμουνται προκειται για την κοπελα που αναφερθηκε σε προηγουμενο μυνημα την γνωστη   ολλανδεζα.....εγω φιλε λακη την ειχα παρει στο δωματιο μου στο rcon παροτι μου ειχε πει να παμε στον χωρο της ...αλλωστε εγω τον μαλακα  η αν θελεις τον ηρωα δεν τον εκανα......αυτα τα λεω λογω του παρουσιαστικου της με τα μαυρα παντα που ντυνετε και τα περιεργα που φοραει καθε βραδυ....επισης πριν την παρω μου ειχε πει τα της ολλανδιας και τι ακριβως εκανε εκει οποτε λεω στο χωρο ου για παν ενδεχομενο......τωρα που ξερω ακριβως τα χουγια της σιγουρα σε επομενη επισκεψη μου θα την ξανατιμησω .......και μαλλον θα ειναι κατα τον φεβρουαριο διοτι η ιδια παρεα που ειμασταν τον αυγουστο το βαλαμε παλι επι ταπητος και θα δουμε αν βολεψει να ξανακατεβουμε
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
αλλωστε εγω τον μαλακα  η αν θελεις τον ηρωα δεν τον εκανα............                 και προς αποφυγη παρεξηγησης φιλε λακη δεν εννοω εσενα αλλα καταλαβαινεις ελπιζω πως το γραφω  ;) ;)
 

voltaire

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Λάκη , ενημέρωσε με πότε θα κάνουμε συνάντιση , θέλω να ακόσω live ;)
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Λακη
Κανω λαθος ή με τη κοπελα που περιγραφεις πιο πανω τελικα δεν χρησιμοποιουσες προφυλακτικο;
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Νομίζω πως πρέπει να ξεκαθαρίσουμε ορισμένα πράγματα,ώστε να μη παίζουν κάποιοι τη ζωή τους κόρονα-γράμματα.

Ο ιός του aids η αλλιώς HIV,ανιχνευεται με 2 βασικά εξετάσεις.
Α)το τεστ RNA που ανιχνεύει τον ιό στο αίμα ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ημέρες της πιθανής μόλυνσης και
Β)Το τεστ αντισωματων που το ανιχνεύει μετα απο 17 ημέρες.
Το τεστ RNA δίνει αποτελέσματα νωρίτερα,αλλα κοστίζει και παρα πολυ ακριβότερα,γι αυτο χρησιμοποιείται απο ελάχιστα διαγνωστικά κέντρα παγκοσμίως.
Το γεγονός επίσης πως χρειάζονται κάποιες μέρες ώστε να μπορει να διαγνωσθει ΔΕΝ σημαίνει πως ο ιός δεν υπάρχει στο αίμα.
Ίσα ίσα,που απο την επόμενη στιγμη που μπαίνει ο ιός στο αίμα σου,είσαι φορέας και μπορει να μολυνεις τον ερωτικο σου σύντροφο.
Αυτο πρακτικά σημαίνει πως μπορει να κανείς την εξέταση και να βγει καθαρή,αλλα εάν είχες ελεύθερη σεξουαλικη σχέση μέχρι 16 ημέρες πριν και κολλησες τον ιό,ΤΟΝ ΜΕΤΑΔΙΔΕΙΣ,παρότι οι εξετάσεις βγαίνουν καθαροτατες...
Για να είσαι λοιπόν καλυμμενος,πρέπει να ρωτήσεις τη κοπέλα ποτε είχε τελευταία φορα σεξουαλικη σχέση,να μετρήσεις 17 ημέρες και τη 18η να πάς για εξετάσεις.
ΤΟΤΕ ΜΌΝΟ είσαι καλυμμενος...
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Λάκη, μεγάλο παιδί είσαι, αν σου αρέσει να ζεις επικίνδυνα είναι δικαίωμά σου, νομίζω ότι σε αυτό το ταξίδι ξεσάλωσες, έχω μεγάλη αγωνία για την επόμενη ιστορία ...  :sunglasses:

... Η συμβουλή μου πάντως είναι να μην ακολουθούμε κανένα στα ιδιαίτερά του, παίζουμε πάντα το παιχνίδι στο χώρο μας και αν ήπιαμε πολύ δεν είναι κακό να κοιμηθούμε μόνοι μας, ένα μασαζάκι το επόμενο πρωί θα μας ανακουφίσει από τα περιττά υγρά ...  :grin:

... Να καλωσορίσω τον musician στην παρέα, γίναμε τετράδα πλέον στο ταξίδι μας για τις Φιλιππίνες, μας χρειάζεται άλλος ένας για να μην υπάρχουν ισοπαλίες στα casting ...  :2funny:
 

Theos_Pan

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Λάκη , ενημέρωσε με πότε θα κάνουμε συνάντιση , θέλω να ακόσω live ;)

γεια σου φιλε...ειμαι ο κολλητος του λακη....αν μπορεις ελα σαββατο πρωι αμπελοκηπους....θα μαζευτουμε ολοι η παρεα....κοντα στα 15-20 ατομα.....βασικα καθε σαββατο μαζευομαστε....
 

STAR200

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
ποση ωρα ειναι pattaya - koh shamet ??????
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
για οσους θα θυμουνται προκειται για την κοπελα που αναφερθηκε σε προηγουμενο μυνημα την γνωστη   ολλανδεζα.....εγω φιλε λακη την ειχα παρει στο δωματιο μου στο rcon παροτι μου ειχε πει να παμε στον χωρο της ...αλλωστε εγω τον μαλακα  η αν θελεις τον ηρωα δεν τον εκανα......αυτα τα λεω λογω του παρουσιαστικου της με τα μαυρα παντα που ντυνετε και τα περιεργα που φοραει καθε βραδυ....επισης πριν την παρω μου ειχε πει τα της ολλανδιας και τι ακριβως εκανε εκει οποτε λεω στο χωρο ου για παν ενδεχομενο......τωρα που ξερω ακριβως τα χουγια της σιγουρα σε επομενη επισκεψη μου θα την ξανατιμησω .......και μαλλον θα ειναι κατα τον φεβρουαριο διοτι η ιδια παρεα που ειμασταν τον αυγουστο το βαλαμε παλι επι ταπητος και θα δουμε αν βολεψει να ξανακατεβουμε


Φιλε suncity για φεβρουαριο ειμαι και εγω μεσα!!!!παμε να την παρουμε παρεα!!!!! :s&m_2: :s&m_3: :s&m_1: :2on1: :2on1:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Απο Pattaya-Ban Pan(οπου ειναι το λιμανι που φευγoυν τα speedboat και τα πλοια της γραμμης)ειναι περιπου 1 ωρα και 15 λεπτα.....Μετα με το speedboat  ειναι αλλα 20-25 λεπτα ενω με το πλοιο της γραμμης 45 λεπτα..βεβαια ειναι και αναλογα που θελεις να πας γιατι το νησι εχει 4 αποβαθρες...εγω μιλαω για την Κεντρικη αποβαθρα

Φιλε Μυκονος εχεις δικιο...Μεγαλο παιδι ειμαι και επειδη ειχαν και την περιπετεια με την υγεια μου φετος πρεπει να ειμαι 10 φορες πιο  :bigdick: για να παθω τα ιδια και χειροτερα!!!

και ειναι ετσι οπως τα λεει ο Πιπινο!!

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Παμε στην άλλη ιστορια…….Lisa


Την Lisa την ειχα απωθημενο από τον προηγουμενο χρονο………..την γνωρισα μια μερα πριν φυγω και στο δωματιο δεν εγινε τιποτα γιατι ειμασταν και 2 μεθυσμενοι και πεσαμε ξεροι για υπνο…….
Για μενα η Lisa(με την παρεα της……εχω λογο που το λεω αυτό)είναι οι «Λυκοι» της Insomnia….Τι εννοοω?Οταν ανεβαινουν στα stand του Insomnia για να χορεψει(αλλα και η φιλη της η Miki)σταματανε ολοι το ποτο και τις κοιταζουνε!!!!πολυ ωραιο χορο και sexy!!!!
Καλο κοριτσι και αυτή αλλα πινει αρκετα!!!Θυμαμαι τις sambuca με την φωτια και το σφηνακι μετα…..τις συριγγες με τα shots στο Insomnia,τα Whiskey και τις μπυρες!!!!

Εκατσα μαζι της 7 μερες περιπου……Ευχαριστο κοριτσι(όπως και η φιλη της η Miki)…..πολυ γελιο και αρκετα εκδηλωτικη και αυτή…..Πηγα και μ’αυτην στο Koh Samet for relax……Όμως αφου «τελειωσαμε» και μετα  εκανε κατι που δεν μου αρεσε….οποτε ηθελα καποια κοπελλα και μιλουσα μαζι της ερχοταν διακριτικα κατι της ελεγε στα Thai  και η άλλη μετα από λιγο εφευγε!!!!Δεν ξερω τι ελεγε αλλα αυτό δεν μ’αρεσε…..

Και επισης…την τελευταια νυχτα ηρθε στο hotel μου(Pattaya Bay Resort),μεθυσμενη και ζητουσε να με δει!!!ενω ημουν στο δωματιο μου με αλλη κοπελλα!!!Ευτυχως τα κοριτσια του Pattaya Bay resort δεν τη αφησαν να ανεβει και εφυγε!!!Εν τω μεταξυ την ειχαν διωξει απ’το Insomnia εκεινη την μερα λογω του ότι εμπλεξε σε fight!!!!

Η παρεα της Lisa είναι περιπου 7-8 κοπελλες………..τα πιο sexy girls in Insomnia…..Μπαινουν μεσα στο Insomnia ολες μαζι και μετα «απλωνονται» στον κοσμο και διαλεγουν «θυματα»…

Τωρα θυμηθηκα μια ωραια ιστορια…Ειμαι στο Insomnia μονος μου και ερχεται και η Lisa με την παρεα της(ειχαμε ραντεβου)….Ανοιγω κατευθειαν 2 μπουκαλια Jack Daniels  και της λεω να ερθει να πιει ολη η παρεα της!!!σε μια φαση ειμαι μονος με 8 sexy girls!!!Μετα από λιγο ερχεται ο Φιλος μου ο Suadam και καθεται μαζι μου….Βλεπει 3 κοριτσια να πλησιαζουν στο τραπεζι με αδεια ποτηρια και να πανε να βαλουν να πιουνε…δειτε διαλογο..

Suadam:”who are you???”
Girls:”we are from company of Lisa…..we want to drink”
Suadam:”Get the fuck out of here!!!!!!no,you are not!!!!!go away now!!!”

Ηταν πολύ αστειο….τις εδιωξε κακην κακως!!!!

Θα ηθελα να την ξαναδω………..οπως και την φιλη της την Miki..

Μια αναφορα για την Miki…
Η κοπελλα είναι sexbomb!!!!ωραιο κορμι,με big tits natural and nice ass!!!!Ευχαριστη κοπελλα,ομιλιτικη και σε κανει να γελας…..πολυ καλη και στο χορο…..sexy…….Μαλλον την άλλη φορα θα ερθει η σειρα της!!!!οπως και των αλλω «λυκων»………Θυμαμαι ότι της ελεγᨻI fuck you all 1 by 1!!!!get ready!!!you today,you tomorrow,you the day after tomorrow,etc” και γελουσαν!!!
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
1) ρε λακη γιατι το κανεις αυτο και μας αναστατωνεις!
2) η αποψη μου για την μικρη ολλαδενζα ειναι μακρυα. σε ξενη χωρα ειμαστε μακρυα απο γκομενες που ''τρωνε χιονι'' και μετα σηκωνουν φασααριες
3) για το ανχελες 20 μερες ειναι πολλες και θα βαρεθειτε. κοιταξτε να πατε και καπου τριγυρω

για τα παιδια που θα πανε στο ανχελες να πανε στο dollhouse και να βρουνε την melody για να ξεχασουν ολα τα προηγουμενα
 

anthis18

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
re pedia na rotiso kati eimai kainourios kai sto site kai se ola auta genikotera .. leme me 2 filous mou na pame ta xristougena tailandi  (afou den kataferame na pame diakopes logo doulion) kai thathela na matho pou einai kalitera na pame san protarides stin bangkong  i stin pattaya opios mporei na me boithisei ligo
 

Theos_Pan

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
1) ρε λακη γιατι το κανεις αυτο και μας αναστατωνεις!
2) η αποψη μου για την μικρη ολλαδενζα ειναι μακρυα. σε ξενη χωρα ειμαστε μακρυα απο γκομενες που ''τρωνε χιονι'' και μετα σηκωνουν φασααριες
3) για το ανχελες 20 μερες ειναι πολλες και θα βαρεθειτε. κοιταξτε να πατε και καπου τριγυρω

για τα παιδια που θα πανε στο ανχελες να πανε στο dollhouse και να βρουνε την melody για να ξεχασουν ολα τα προηγουμενα
αγαπητε φιλε....εγω με τον λακη διαφωνουμε με σενα για το ανχελες....μεναμε ανετα 1 μηνα....για λογους συνθετους...θελει πολλη ωρα για να το αναπτυξουμε αυτο...οι φιλιππινεζες διαφερουν...αλλα αυτο ας το ανακαλυψουν οι φιλοι που θα πανε...εδω ειμαστε....
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Και μου έλεγε το τιλάκ ποιά ΑΕΚ.... :headbang:
 

Συνημμένα

  • AEKaki.JPG
    AEKaki.JPG
    68,7 KB · Εμφανίσεις: 18

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ευτυχώς περνάν οι μέρες μέχρι να ρθει η στιγμή
που η παρέα μας θα φτάσει εις το Σουβαρναμπουμί
και μετά ποιος μας μαζεύει από τα σόι και τις μπάρες
τα κορίτσια και τις άλλες, τις αγοροκοριτσάρες

Τα κλαμπάκια και τις ντίσκο με πιπίνια να βοσκάνε
που λατρεύουν τα μπατάκια σαν το αίμα να ρουφάνε
και τα γκό-γκος με τις πίστες που χορεύουν κοριτσάκια
ζουμεράτα και τρελλάκια με απίθανα κορμάκια

Μουσικέ καλέ μου φίλε ψαροχώρι δε θα βρεις
πουθενά σα τη Πατάγια σε ολόκληρο Ισάν
Φιλιππίνες και Γκαμπότζη τι κι αν πας ταξιδευτής
το χωριό θα πεθυμἠσεις που για μας είναι το παν

Το πολύ πολύ να πάμε μία βόλτα στο Πουκέτ
που εκεί σίγουρα παίζει κοριτσάκια και σκι-τζετ
παραλίες χρυσαφένιες για να πέρνεις τα μωρά
σε νησιά παραδεισένια δύο-δύο τη κάθε φορά

             :rockon:       :rockon:      :rockon:  
 

Συνημμένα

  • PhiPhi.jpg
    PhiPhi.jpg
    234,8 KB · Εμφανίσεις: 20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom