Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

eliotv10

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο μενα συντροφοι.

Κανονισα ταξιδι στη ταιλανδη,πριν ανακαλυψω την πλευρα της που συζητατε εδω.Υπολογιζα για διακοπες σε ελληνικο νησι,αλλα βλεποντας τιμες,αρχισα να ψαχνω για εξωτερικο.Και βρηκα ταιλανδη(μπανγκοκ-πουκετ) 1000 ευρω για 10 μερες(29-7 αυγουστου),με ολα τα μεταφορικα και τα ξενοδοχεια μεσα!
Μετα απο πολυυυυ googling,ψαχνοντας γενικες πληροφοριες,βρηκα και το "διαμαντι" εδω περα.Αυτη τη στιγμη εχω διαβασει τα παντα μεχρι τη σελιδα 136,και θελω να πω οτι με φωτισατε σε πολλα θεματα,και εχετε κανει εξαιρετικη δουλεια στην πληροφορηση ενος γενικου ταξιδιωτη!

Δεν ξερω αν συμμετεχουν ακομα στη συζητηση,παντως ο οδηγος του vonmakouli,οι πληροφοριες "εκ των εσω" του fantoma και οι αναλυτικοτατες περιγραφες του kostasf16 απλα με εκαναν να νιωσω πως πηγαινω εκει για δευτερη φορα..

(χωρις προθεση γλειψιματος) keep on!
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Na ευχηθω καλο Ταξιδι σ'οποια παιδια κατεβαινουν αυτη την περιοδο(και ιδιαιτερα στο Φιλο μου τον Suadam)

Για καποια παιδια που ρωτανε τι....πως.....ποτε....γιατι

Παιδες,Θα μιλησω μονο για Πατταγια(αλλωστε μονο εκει εχω παει)

Υπαρχουν 3 ειδων "κατηγοριες" Νταλαβερι!!!

1)Go-go Clubs

Τα "στριπτιτζαδικα"...Μπαινεις στο "μαγαζι",παραγγελνεις το ποτο σου και βλεπεις το σωου........οποια σου κανει "κλικ" την καλεις να την κερασεις ενα ποτο(οι κοπελλες εχουν νουμερακια).καθεσαι λιγακι.αν δεις οτι τραβαει το "πραγμα",την "φορτωνεις" και για το Ηοτελ........Εκει θα βρεις "οτι πιο εκλεκτο" υπαρχει απο κοριτσια(κατα ενα πολυ μεγαλο ποσοστο)......Τιμες¨γυρω στο  600-700 Μπατ(πανω-κατω) το λεγομενο Barfine(το "προστιμο" που πληρωνεις στο μαγαζι για την "απουσια" της κοπελλας....ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΙΜΟ
Τωρα οι κοπελλες συνηθως ζητανε 1000-1500 Μπατ Short time(μερικες ωρες) και Long time(Ολη νυχτα...."τροπος του λεγειν" ολη νυχτα) απο 2000-3000 μπατ μπορει και πιο πανω!!!Αυτη Η ΤΙΜΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙς ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΕΙς


Beer Bars

Τα μπαρακια.........Ειναι μεγαλα ανοιχτα Μπαρακια με κοπελλες μεσα........ακριβως τα ιδια με τα gogo clubs αλλα με την διαφορα οτι αυτες φορανε τα ρουχα τους και οι τιμες και στο Barfine αλλα και της κοπελλας ειναι φτηνοτερα......Γυρω στα 300-500 το barfine...και η κοπελλα απο 600-800 μπατ για σορτ(στο περιπου λεμε τωρα) και απο 1200-1500 για λονγκ


Freelanchers
οι λεγομενες "Ελευθερας Βοσκης"....τις βρισκεις στα κανονικα μπαρακια(και οχι στα Beer Bars) kai clubs(Insomnia,Lucifer,Marine....)σ'αυτη την περιπτωση εχεις την ψευδαισθηση οτι κανεις "καμακι".......υπαρχει λιγο "παιχνιδι".......οπως θα εκανες σε καθε κλαμπ στην Ελλαδα η στο εξωτερικο(με την διαφορα στην Ελλαδα δεν θα  :knockinb:).....
εδω εχεις 2 επιλογες.....η να τις πεις απ'την αρχη οτι "θα σου δωσω τοσα για να ερθεις μαζι μου) η να μην τις πεις τιποτα και να τις δωσεις το πρωι το "προβλεπομενο" ποσο για Freelanchers  που ειναι 1000 μπατ Λονγκ η 500 μπατ σορτ........Βεβαια μπορει αυτη πρωτα να σου πει ποσα θελει για να ερθει μαζι σου....απο εκει και περα εσυ κανεις κουμαντο.υπαρχει και η περιτπωση να σου πει το γνωστο πλεον "it's up to you" που σημαινει "οτι θελεις εσυ".....σ'αυτη την περιπτωση μπορεις να μην δωσεις και τιποτα αλλα αυτο μπορει να θεωρηθει οτι "εχεις δεσμο"....Εγω προσωπικα οταν μου λενε "it's up to you" ,δινω το προβλεπομενο ποσο που ειπα πιο πανω(1000 λονγκ,500 σορτ)

Βεβαια μπορει οντως να κανεις "δεσμο" και απλα να ταιζεις και να ποτιζεις την κοπελλα(και κανενα δωρακι να τις παρεις).τιποτα δεν αποκλειεται!!

και Βεβαια Υπαρχει και η Beach Road(Παραλιακη) οπου εκει θα βρεις αρκετες κοπελλες.βεβαια ακουγονται πολλα για "τα κοριτσια της Beach Road"(oti einai arrvsta,οτι κλεβουν..οτι.οτι..)

Εγω παντως που πηρα μια φορα μια χαρα περασα και μου βγηκε και ακομα πιο φτηνα και απο Freelachers...

Παιδες,αυτα εν ολιγοις.....τα ειπα πολυ προχειρα και μπορει να ξεχασα καποια πραγματα αλλα σε γενικες γραμμες τσι παιζεται το παιχνιδι


33 και σημερα!!!!
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
λεω να κλεισω για 15υγουστο στην παταγια ....με απασχολει το θεμα του καιρου ...παιζει να εχει συνεχεια τροπικες καταιγιδες κλπ ?? δεν θα παω για μπανια βεβαια αλλα δεν θα θελα να ειμαι μουσκιδι ολη μερα απο την αλλη ....

βιζα δεν χρειαζεται ετσι ??
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
λεω να κλεισω για 15υγουστο στην παταγια ....με απασχολει το θεμα του καιρου ...παιζει να εχει συνεχεια τροπικες καταιγιδες κλπ ?? δεν θα παω για μπανια βεβαια αλλα δεν θα θελα να ειμαι μουσκιδι ολη μερα απο την αλλη ....

βιζα δεν χρειαζεται ετσι ??

Κανένα τέταρτο τη μέρα υπολόγιζε να βρέχει, τουλάχιστον τα δύο τελευταία χρόνια που ήμουν κάτω Άυγουστο μέρα παρα μέρα έριχνε. Βίζα θα συμπληρώσεις η μέσα στο αεροπλάνο ή στο αεροδρόμιο και θα στη σφραγήσουν στον έλεγχο διαβατηρίων, η βίζα αυτή σου δίνει δικαίωμα παραμονής στη χώρα για 30 μέρες.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Τι σου έκανε δηλαδή ? Σε εκμεταλλευόταν για λεφτά ? Πίστευες ότι είστε μαζί και σε κεράτωνε ?

Ή μιλάμε για γενικότερη διαφορά νοοτροπίας σε σχέση με εμάς ? Θα με ενδιέφερε να μάθω, αν πρόκειται περί αυτού...
Αν και κάποια στιγμή είχα αναφερθει ξανα στο θέμα,θα σου απαντήσω γραφωντας την άποψη μου για τις Ταυλανδεζες...
Κατ´αρχας,για τους Ταυλανδεζες,πας μη Ταυλανδος=πλούσιος"...
Όταν ζητάνε 1-2 χιλιάδες μπατ για να έρθουν μαζί σου,έχουν την εντύπωση πως για σένα είναι ψυχουλα και αμελητέο πόσο για τη τσέπη σου...
Επίσης,δεν έχουν καμμιά φαγούρα να παντρευτούν φαρανγκ...το μόνο που τους νοιάζει είναι να ξεφύγουν απο τη μιζέρια..
Οι Ταυλανδοι κατα βάση είναι κουτοπονηρος λαός...

Ο μύθος της πτωχης πλην τιμιας Ταυλανδεζας.

Όσες Ταυλανδεζες κατεβαίνουν απο τα χωρια τους για να πανε για δουλειά στις τουριστικές περιοχές και ειδικά στο Πουκετ,κατα 99.9% έχουν στο μυαλό τους τη βιζιτα..
Άλλες δουλεύουν στα μπαρ και άλλες δουλεύουν το πρωί πωλητριες (και γενικά σε τουριστικές επιχειρήσεις) και το βράδυ ψωνιζονται στις ντίσκο.
Επειδή στα μπαρ δεν παίρνουν μισθό,αλλα πληρώνονται μόνο τα ποσοστά απο τα ποτά που τις κερνανε,πολλές επιλέγουν να γίνουν πωλητριες...κουράζονται παραπάνω,αλλα έχουν και 7-8 χιλιαρικα μισθο για τα βασικά έξοδα...Χωρια του ότι δε τις αναγκάζει ο ιδιοκτήτης του μπαρ να πηγαίνουν με κάθε μαλακα απλυτο που πληρώνει το μπαρφαιν..Έτσι συνδυάζουν business and pleasure,έχοντας καβατζα το μισθο και ότι αρπάξουν απο τη βιζιτα με όποιον αυτές επιλέξουν..
Ξέρουν επίσης,ότι υπαρχει και μια μερίδα φαρανγκ που θέλουν να βιώνουν τη ψευδαίσθηση ότι "έβγαλαν γκομενα με καμακι" και δεν πλήρωσαν για να πηδηξουν...Και εδώ είναι η μεγάλη παγίδα...
Το παίζουν δήθεν "Καλά κορίτσια" και καταστρώνουν το σχέδιο πως θα περάσουν Καλά και θα ρουφηξουν φράγκα...
Ξέρουν επίσης ότι οι όλοι οι φαρανγκ κατεβαίνουν εκει για να πηδηξουν και ότι έχουν ένα μπατζετ για το καθημερινο πήδημα...Προσπαθούν λοιπόν με διάφορους τρόπους να πάρουν μερίδιο απο αυτο το μπατζετ...Γιατί  κατα βάση,οι φαρανγκ δεν είναι τζαμπαγαμηδες..και μπορεί να μη τους δώσουν χρήμα μετρητο,όμως όλο και κάποιο "δωράκι" θα τσιμπήσουν...
Προσέξτε τις μεθόδους..
Κατ´ αρχας,για να δημιουργήσουν καλή αρχική εντύπωση,τα μικροεξοδα (κανά νερό των 10 μπατ,κανά κοκκαλακι για τα μαλλιά και άλλα τέτοια μικροπράγματα),τα πληρώνουν μόνες τους κατευθείαν,και δε σε αφήνουν να βάλεις το χέρι στη τσέπη...Επίσης όταν πάτε για ψώνια,κάνουν αυτές τα παζάρια,δίνοντας σου την άποψη ότι "φροντίζουν" για σένα...
Λες λοιπόν κι εσυ "μα τι κορίτσι μάλαμα είναι αυτο"?...Στη πραγματικότητα βέβαια εφαρμόζουν σχέδιο...
Κάποια στιγμή λοιπόν,και ενώ καθημερινά σου προσφέρουν δήθεν αφιλοκερδώς το μουνι στο πιάτο,αρχίζουν να κοιτάζουν επίμονα βιτρίνες που έχουν ρούχα,κινητά,κοσμήματα και αλλα είδη αξίας...
Κι εκει πέφτει ο φαρανγκ στη παγίδα...Νοιωθοντας ευγνωμοσύνη,για τα αεροπλανικα γαμησια,βάζει το χέρι στη τσέπη και αρχίζουν τα δωράκια...Όταν δε πρόκειται για κανένα χρυσαφικο απο κοσμηματοπωλείο,θα δείτε ότι μαζι με το κουτάκια,δίνουν στη γκομενα και ένα χαρτάκι ώστε αν θέλει να το επιστρεψει και να πάρει τα λεφτά πίσω...
Τώρα θα μου πεις,το να την έχεις μια βδομάδα όλη μέρα σχεδόν στο πήδημα και να δώσεις 5 χιλιαρικα για ένα κινητό η ένα δαχτυλίδι,δεν έγινε και τίποτα..πάλι φτηνότερα σου έρχεται απο το να πληρώνεις 2χιλιαρα τη μέρα..
Και για τη γκομενα όμως είναι καλύτερα...Παίρνει αυτο που ουσιαστικά θέλει,τρωει πινει τζάμπα,αποκτά καινουριο κινητό,χωρίς να της βάλουν τη ρετσινιά της μπαροβιας...Χωρια που επιλέγει κάποιον που να "βλέπεται" κι όχι κανένα μαλακα που θα της επιβάλει το αφεντικο του μπαρ...Και βέβαια,αποτερος σκοπός είναι να "πιάσει πόρτα για χειμώνα"..Να καψουρεψει το φαρανγκ μήπως και αρχίσει τα εμβάσματα "για το βουβαλι του πατέρα της που ψοφησε αιφνιδίως" η "τη μάνα της,αδερφή της που αρρώστησε και θέλει λεφτά για τα φάρμακα"...

Γι αυτο σας το λέω για ακόμα μια φορά..πηγαίνετε,γαμηστε και φύγετε..Ούτε συναισθήματα,ούτε αγάπες και λουλούδια..Δεν αξίζει σχεδόν καμμιά...Το πορτοφόλι σας γουσταρουν και όχι εσάς...
Εκμεταλευτειτε το μουνι που σας προσφέρουν στο πιάτο,γαμηστε και κάντε τους στο τελος κανά δωράκι...
Η πηγαινετε στη μπαροβια,κανονιστε τη τιμη,φορτωστε,γαμηστε και τελος...
Είναι απλά μια συνδιαλλαγή...ΈΤΣΙ να το δείτε...Και μην ακούω παραμύθια περι "αξιόλογων κοριτσιών"..Οι αξιόλογες Ταυλανδεζες δε πανε στη Πατταγια και το Πουκετ...Έστω και για να δουλέψουν "δήθεν πωλητριες,σερβιτορες η ρεσεψιονιστ"...Ούτε το κινητο (των αξιόλογων) εχει μέσα στις επαφές όλες τις φυλές των Ιουδαίων...Και μόλις γυρίσεις τη πλάτη στελνει SMS στους άλλους...
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
καλα εσυ βαλτος εισαι τωρα να χαλασεις τη καλη

εικονα που ειχα για τις γυναικες της Ταυλανδης.

πανω που ειχα γνωρισει καποιες αξιολογες γυναικες απο καλα σπιτια ερχεσαι και ανατρεπεις ολα τα δεδομενα .

ας προσεχα

 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Ίσα ίσα που οι περισσότερες που έχω γνωρίσει είναι εκτός της βιομηχανίας του σεξ...
Και τουλάχιστον απο τις μπαροβιες ξέρεις τι να περιμένεις..."πάρε αυτά τα φράγκα,άνοιξε τα πόδια σου να σε πηδηξω και μετα το πουλο"...
Τη πραγματική έκπληξη τη βιωνεις όταν συναναστρεφεσαι με κοπέλες εκτός της βιομηχανίας...γιατί μετα απο 3-4 που θα γνωρίσεις και θα κανείς "σχέση" (δηλαδή θα κρατήσεις απο βδομάδα και πάνω),τότε θα καταλάβεις τι εστί Ταυλανδεζα...
Και εγω προσωπικά τη μεγαλύτερη έκπληξη την ενοιωσα με μια που ήμουνα μαζί 4 χρόνια..κάθε άνοιξη και καλοκαίρι που πήγαινα τις μισές μέρες τις περναγα μαζί της...και όλο τον υπόλοιπο χρόνο,μιλούσαμε πολυ συχνά μέσω Skype και με mail...
Η κοπέλα καμία σχέση με πορνεια...στην αστυνομία δούλευε...
Πίστεψε με λοιπόν,πως θα διαβάζεις αυτά που γράφεις τώρα και θα γελας με τον εαυτό σου...
Το ίδιο άλλωστε κάνω κι εγω με τις μαλακιες που έγραφα μετα τα πρώτα ταξίδια...
Πέρασε κάποιος καιρός για να καταλάβω τι εστί βερυκοκο...
Βέβαια δε λέω πως όλες οι Ταυλανδεζες είναι για πέταμα...δυστυχώς όμως είναι ελάχιστες αυτές που αξίζουν...και όσο πιο φτώχια,τόσα λιγότερα πρέπει να περιμένεις απο συμπεριφορά...γιατί για αυτές πάντα θα είσαι ο πλούσιος φαρανγκ-ο πρίγκιπας του παραμυθιού που θα έρθει να τις πάρει και τις σώσει απο τη μιζέρια και τη φτώχια...
Η μονή ίσως Ταυλανδεζα που μου φέρουμε σπαθί,ήταν μια που καμακωσα στο hard rock cafe της Μπανγκόκ ( η για την ακρίβεια με καμακωσε)...κι αυτο γιατί η γκομενα είχε τα απίστευτα φράγκα...δε με άφησε ποτέ να πληρώσω τίποτα,με πήγαινε βόλτα με το καμπριο,με κυκλοφορούσε στα πιο ιν στέκια της Μπανγκόκ και σκορπαγε τα μπατ σα μαρουλοφυλλα...Πέρασα μαζί της 4 μέρες ζάχαρη...και στο τέλος μου εξηγηθηκε πιο ντομπρα απο οποιαδήποτε άλλη γυναίκα...
  γραφε  για  τις  κοπελες  της  βιομηχανιας  του  σεξ    καλυτερα  και  ασε  τις  κανονικες!    ιδεα  δεν  εχεις!      μας  εχεις  φλομωσει  και  στους  δρακους  μεσα  απο  βαθυστοχαστες  αναλυσεις
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πείτε και τίποτε για τα γλεντυμπόγια ρε!!!
Πόσο πάνε?  :think:

 

Συνημμένα

  • gb.jpg
    gb.jpg
    66,6 KB · Εμφανίσεις: 18

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Η αληθεια ειναι οτι το γαμημενο το χρημα λειτουργει σαν το καλλιτερο αφροδισιακο. Ιδιως για τις γυναικες ειτε ανηκουν στην βιομηχανια του σεξ ειτε οχι, αμα μυριστουν οτι το εχεις ανεβαινει η λιμπιντος τους.
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
[quote ]

Είναι απλά μια συνδιαλλαγή...ΈΤΣΙ να το δείτε...Και μην ακούω παραμύθια περι "αξιόλογων κοριτσιών"..Οι αξιόλογες Ταυλανδεζες δε πανε στη Πατταγια και το Πουκετ...Έστω και για να δουλέψουν "δήθεν πωλητριες,σερβιτορες η ρεσεψιονιστ"...Ούτε το κινητο (των αξιόλογων) εχει μέσα στις επαφές όλες τις φυλές των Ιουδαίων...Και μόλις γυρίσεις τη πλάτη στελνει SMS στους άλλους...
[/quote]

σωστος
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ο kostas_thai ποθ εχει χαθει?
να μας πει καμια ιστορια για την Ταυλανδη
που θα ηθελε να παει......................

καλα τον πειραξαμε λιγο

ενταξει, οχι και να εξαφανιστει.....................
βλακασπιερο μπας και εισαι λουγκριτσα μωρη κωλογρια και με πεθυμησες?μην σπας μπαλακια...ξερεις εσυ.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
δεν εχει ελληνικα φαγητα?καλο φαινεται.μπραβο αν το εχουν ελληνες με την προυποθεση να μην ειναι ακριβο.αντε εδωσες ιδεες σε υποψηφιους να κανουν μπιζνες κατω ;)
εχει μαλλον και ελληνικα αν δεις την επιγραφη στο youtube.Η ιστοσελιδα του ειναι λιγο γτπ .Αντε να ανοιξει κανεις εκει και κανονικο σουβλατζιδικο με γυρους μεριδες και τα τιαυτα...
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
και μια ακομη αφελης ερωτηση ...λεφτα παιρνουμε απο atm με καρτες ελληνικων τραπεζων ετσι .?? ξερουμε τι προμηθεια εχει για καθε συναλλαγη ?? υπαρχουν τπτ καρτες που δεν τραβαν εκει ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom