Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
sabaideekap!!!!

εχει πλακα τα δωματια του secrets που μεσα στο δωματιο εχει και στυλο απο strip :P !

ελευθερα κανεις οτι θελεις εκει !

επισης εχουν και υπηρεσια ερθει σε παρει mini bus τροποποιημενο (μουσικουλα, ποτακια και τα σχετικα) απο το αεροδρομιο γεματο με οσες θελεις μεσα :P !

αυτο που λες ειναι το penthouse hotel. δεν εχει τετοια στο secrets.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Η MIXX ειναι ενα club 2σε 1,δηλαδη αφου ανεβαινεις τις 2 κυλιομενες σκαλες συναντας 2 εισοδους η αριστερη σε οδηγει στη disco και η δεξια στο club.Aυτα τα 2 επικοινωνουν απο πισω.Η disco ειναι κλασικη δεκαετιας 80 εχει και discoμπαλα!Οι τιμες περιπου οπως στο insomnia αλλα τουλαχιστον 2 κλασεις πιο κατω και απο αποψη κοριτσιων αλλα και απο αποψη πελατων.Παιζει επισης και πολυ βιζιτα απο Ρωσια.

στο ενα room παιζει r&b - hip hop και στο αλλο house οπου ειναι αδειο συνηθως. απο τιμες ειναι λιγο πιο ακριβα απο insomnia και εχει χαλια κοσμο. σαν μαγαζι ομως ειναι πολυ ωραιο διακοσμημενο.
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Περιμένοντας να περάσουν οι τελευταίες μέρες.

Πτήση με Qatar 26/7 - 25/9: 645,18€.
Bangkok ξενοδοχείο Citadines Sukhumvit 16 11 βράδια: 447.30€ (40,66€ η βραδιά)
Pattaya ξενοδοχείο Page 10, 13 βράδια: 529,96€ (40,7 € η βραδιά)
Πτήση PAL για Manila, 20/8 – 10/9: 14,070 THB, περίπου 330€
Angeles  ξενοδοχείο Pacific Breeze  60USD τη βραδιά (43€ περίπου  η βραδιά)
Από το πότε και αν θα έρθουν ο Lakis, o Panas και οι υπόλοιποι εξαρτάται αν θα μείνω Angeles, ή θα πάω και κάπου αλλού, αλλά πάνω κάτω, η τιμή του ξενοδοχείου θα είναι ίδια, οπότε 21 βράδια σύνολο:  903€.
Μένουν 15 μέρες που ή θα πάω Pattaya με την υπόλοιπη παρέα, ή θα πάρω την παλιά μου φίλη στην ΒΚΚ  να πάμε σε κανένα νησάκι και να περάσω  4-5 μέρες ακόμα στην ΒΚΚ.

Σύνολο μέχρι στιγμής, πριν καν πατήσουμε το ποδαράκι μας στην τιμημένη άσφαλτο της ΒΚΚ, 2.854€.  :-
Αν βάλουμε και 100€ την μέρα για έξοδα (που δεν τα χαλάω πάντα και στις Φιλιπίνες ξοδεύω το πολύ 70 την μέρα) βγαίνει ένα συνολάκι 8.855  :S (και μένει να προστεθεί και ένα 15νθήμερο ξενοδοχείο)
Λεφτά υπάρχουν;  :think:
 

Συνημμένα

  • Noi9.jpg
    Noi9.jpg
    66,9 KB · Εμφανίσεις: 38

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Φιλε φατα τωρα πριν στα φαει ο Βενιζελος. Εμεις δυστυχως που εχουμε σειρα για Φλεβαρη δεν βλεπω να προλαβαινουμε :headbang:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ειναι τρελλός ο Suadam είναι τρελλός-Είναι τρελλός ο Suadaaaaaaaaam!!! :idiot:

Τουλάχιστον να μας στείλεις φοβερές ανταποκρίσεις  γιατί... :knuppel:

...να 'χουμε να περνάμε την ώρα μας φίλε

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ
με πολλά εξτρά
:s&m_2: :pipa1: :2on1: :lheel: :zfuck: :fuck1:
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Περιμένοντας να περάσουν οι τελευταίες μέρες.

Πτήση με Qatar 26/7 - 25/9: 645,18€.
Bangkok ξενοδοχείο Citadines Sukhumvit 16 11 βράδια: 447.30€ (40,66€ η βραδιά)
Pattaya ξενοδοχείο Page 10, 13 βράδια: 529,96€ (40,7 € η βραδιά)
Πτήση PAL για Manila, 20/8 – 10/9: 14,070 THB, περίπου 330€
Angeles  ξενοδοχείο Pacific Breeze  60USD τη βραδιά (43€ περίπου  η βραδιά)
Από το πότε και αν θα έρθουν ο Lakis, o Panas και οι υπόλοιποι εξαρτάται αν θα μείνω Angeles, ή θα πάω και κάπου αλλού, αλλά πάνω κάτω, η τιμή του ξενοδοχείου θα είναι ίδια, οπότε 21 βράδια σύνολο:  903€.
Μένουν 15 μέρες που ή θα πάω Pattaya με την υπόλοιπη παρέα, ή θα πάρω την παλιά μου φίλη στην ΒΚΚ  να πάμε σε κανένα νησάκι και να περάσω  4-5 μέρες ακόμα στην ΒΚΚ.

Σύνολο μέχρι στιγμής, πριν καν πατήσουμε το ποδαράκι μας στην τιμημένη άσφαλτο της ΒΚΚ, 2.854€.  :-
Αν βάλουμε και 100€ την μέρα για έξοδα (που δεν τα χαλάω πάντα και στις Φιλιπίνες ξοδεύω το πολύ 70 την μέρα) βγαίνει ένα συνολάκι 8.855  :S (και μένει να προστεθεί και ένα 15νθήμερο ξενοδοχείο)
Λεφτά υπάρχουν;  :think:
ΜΠΡΑΒΟ φιλε μου !  Πολυ ωραιο προγραμμα .....!   Σου ευχομαι να περασεις τα καλυτερα και να σου μεινουν ΑΞΕΧΑΣΤΑ!  ;)

Τωρα, επειδη στο τελος αναρωτιεσαι ΑΝ υπαρχουν λεφτα ( ΔΕΝ ξερω αν το λες ειρωνικα ή αν το εννοείς) απλά θα σου πω οτι μπορεις να περασεις το ιδιο καλα και με αρκετα λιγοτερα....   Πχ με 5500- 6 χιλιαρικα εισαι (υπερ)-ΚΑΛΥΜΕΝΟΣ και τους δυο μηνες..... Αναλογα βεβαια και τι σκοπους εχεις ....
Το κομματι Φιλιππινες το βγαζω απεξω γιατι ΔΕΝ εχω παει ακομα .... ( Ευελπιστω να προλαβω να παω τον Νοέμβρη... :think:.)

Στο κομμάτι Thai όμως, μπορεις πψ να βρεις ξενοδοχειο και με 25-30 ευρω που να σου προσφερει ΟΛΕΣ τις απαραιτητες ανέσεις !   ( Φυσικα και πιο φθηνα αλλα δεν σου λεω γιατι καποιοι απο εδω θα με βαρεσουν .....χαχαχαχα  ;) )
Υπολογισε ενα κατοσταρικο την ημερα χοντρικα με ΟΛΑ τα εξοδα μεσα .....   Οπως ειπες κι εσυ τις πιο πολλες μερες θα τρως κανα 70αρι  , οποτε τα υπολοιπα 30 πανε στις μετακινησεις και τα εισητηρια ........

Αλλα οπως σου ειπα ΔΕΝ εχω παει ακομα Φιλιππινες οποτε ΔΕΝ ξερω τι τιμες παιζουν εκει .....

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ !

Και οπως ειπε και συμφορουμιτης παραπανω, ΦΑΤΑ τωρα που προλαβαινεις ακομα , γιατι μπορει να ειναι και το τελευταιο σου ταξιδι προς αυτά τα μέρη ....  :headbang:  

Αχχχχχχχχχχχχχχ...............    95 και σημερα....  :-
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Γιατι δεν νοικιαζετε με το μηνα ρε σεις,που ερχεται και πιο φθηνο?εγω εχω βρει σπιτι με 8000 μπατ τον μηνα,σε αποσταση 100 μετρων απο την παραλια λαμαι,στο νησι σαμουι.
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Γιατι δεν νοικιαζετε με το μηνα ρε σεις,που ερχεται και πιο φθηνο?εγω εχω βρει σπιτι με 8000 μπατ τον μηνα,σε αποσταση 100 μετρων απο την παραλια λαμαι,στο νησι σαμουι.
Προφανώς γιατί δεν θέλουν να μεινουν στο ιδιο μερος για ενα μηνα συνεχεια ....
Παντως ΑΝ υπηρχαν διαμερισματα με την εβδομαδα, θα ηταν καλυτερη και πιο συμφερουσα επιλογη για τους ξενους που θελουν να γυρισουν 3-4 μερη σε ενα ταξιδι.... ;)
Θα μπορουσε να μεινει καποιος ενα μηνα σε ενα μερος αν ο κυριος σκοπος του θα  ηταν να χαλαρωσει μονο, και φυσικά ΑΝ εχει και καποια πιο "μονιμη" σχεση να του κραταει παρεα στις διακοπες του ....

Αλλα επειδη οι περισοοτεροι συνδυαζουμε και φυσιολατρεια μαζι και θελουμε να δουμε και κατι διαφορετικο, συνηθως μοιραζουμε τον χρονο μας .... πχ  μια εβδομαδα Παταγια για πολύ :knockinb:, 1-2 εβδομαδες Πουκετ ή Κράμπι ή Σαμούι για θαλασσα και διακοπές και gfe εμπειριες , και τον υπολοιπο χρονο συνηθως Μπανγκοκ για ψωνια και μασαζ, ή καπου αλλού πιο Βορεια κοντα σε ζουγκλα ή βουνο η δασος,  (Chiang Mai , Udon κλπ ....)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Προφανώς γιατί δεν θέλουν να μεινουν στο ιδιο μερος για ενα μηνα συνεχεια ....
Παντως ΑΝ υπηρχαν διαμερισματα με την εβδομαδα, θα ηταν καλυτερη και πιο συμφερουσα επιλογη για τους ξενους που θελουν να γυρισουν 3-4 μερη σε ενα ταξιδι.... ;)
Θα μπορουσε να μεινει καποιος ενα μηνα σε ενα μερος αν ο κυριος σκοπος του θα  ηταν να χαλαρωσει μονο, και φυσικά ΑΝ εχει και καποια πιο "μονιμη" σχεση να του κραταει παρεα στις διακοπες του ....

Αλλα επειδη οι περισοοτεροι συνδυαζουμε και φυσιολατρεια μαζι και θελουμε να δουμε και κατι διαφορετικο, συνηθως μοιραζουμε τον χρονο μας .... πχ  μια εβδομαδα Παταγια για πολύ :knockinb:, 1-2 εβδομαδες Πουκετ ή Κράμπι ή Σαμούι για θαλασσα και διακοπές και gfe εμπειριες , και τον υπολοιπο χρονο συνηθως Μπανγκοκ για ψωνια και μασαζ, ή καπου αλλού πιο Βορεια κοντα σε ζουγκλα ή βουνο η δασος,  (Chiang Mai , Udon κλπ ....)
Εγω θα μεινω ενα μηνα σαμουι,ενα μηνα κραμπι,και μαλλον ενα μηνα κο τσανγκ.Σε ολα αυτα τα μερη εχει καλη νυχτερινη ζωη,και ενα σωρο γκομενες.Καμια φορα το να εχεις μια μονιμη σου ερχεται πιο φθηνα.
Αρκει να ταιριαξεις μαζι της.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μετα απο κάμποσα ταξίδια,έχω καταλήξει σε ένα συμπέρασμα...
Αμφιβάλλω αν υπάρχει Ταυλανδεζα που να αξίζει να τη κρατήσεις πάνω απο 2 μέρες...
Για μένα το διήμερο είναι το μάξιμουμ...
Μετα "πάμε γι αλλα"...
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Εξαρτάται.
Την κοπελίτσα (sic) στην φωτογραφία την ξέρω πια γύρω στα 7 χρόνια.
Δεν γκρινιάζει.
Δεν της βρωμάνε όλα
Δεν μουρμουράει
Δεν ζητάει
Δεν παραγγέλνει το μισό εστιατόριο
Γουστάρει την θάλασσα και το κολύμπι
Της αρέσει να γνωρίζει καινούργια πράγματα
Της αρέσουν οι εκδρομούλες με την μηχανή και...
της αρέσει το boom-boom
Ότι μου έχει ζητήσει αυτά τα χρόνια είναι ένα στρώμα και μια φορητή τηλεόραση των 14".
Καταπληκτικό πλάσμα. (για μια βδομάδα :grin:)

Pagtao ανταποκρίσεις ΟΚ, αλλά μην περιμένεις τα ωραία που γράφεις εσύ!  :fuck2: :s&m_2:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μετα απο κάμποσα ταξίδια,έχω καταλήξει σε ένα συμπέρασμα...
Αμφιβάλλω αν υπάρχει Ταυλανδεζα που να αξίζει να τη κρατήσεις πάνω απο 2 μέρες...
Για μένα το διήμερο είναι το μάξιμουμ...
Μετα "πάμε γι αλλα"...
Eπειδη δεν εχεις γνωρισει κοριτσια εκτος βιομηχανιας του Σεξ.υπαρχουν απιστευτα αξιολογες κοπελες.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Eπειδη δεν εχεις γνωρισει κοριτσια εκτος βιομηχανιας του Σεξ.υπαρχουν απιστευτα αξιολογες κοπελες.
Ίσα ίσα που οι περισσότερες που έχω γνωρίσει είναι εκτός της βιομηχανίας του σεξ...
Και τουλάχιστον απο τις μπαροβιες ξέρεις τι να περιμένεις..."πάρε αυτά τα φράγκα,άνοιξε τα πόδια σου να σε πηδηξω και μετα το πουλο"...
Τη πραγματική έκπληξη τη βιωνεις όταν συναναστρεφεσαι με κοπέλες εκτός της βιομηχανίας...γιατί μετα απο 3-4 που θα γνωρίσεις και θα κανείς "σχέση" (δηλαδή θα κρατήσεις απο βδομάδα και πάνω),τότε θα καταλάβεις τι εστί Ταυλανδεζα...
Και εγω προσωπικά τη μεγαλύτερη έκπληξη την ενοιωσα με μια που ήμουνα μαζί 4 χρόνια..κάθε άνοιξη και καλοκαίρι που πήγαινα τις μισές μέρες τις περναγα μαζί της...και όλο τον υπόλοιπο χρόνο,μιλούσαμε πολυ συχνά μέσω Skype και με mail...
Η κοπέλα καμία σχέση με πορνεια...στην αστυνομία δούλευε...
Πίστεψε με λοιπόν,πως θα διαβάζεις αυτά που γράφεις τώρα και θα γελας με τον εαυτό σου...
Το ίδιο άλλωστε κάνω κι εγω με τις μαλακιες που έγραφα μετα τα πρώτα ταξίδια...
Πέρασε κάποιος καιρός για να καταλάβω τι εστί βερυκοκο...
Βέβαια δε λέω πως όλες οι Ταυλανδεζες είναι για πέταμα...δυστυχώς όμως είναι ελάχιστες αυτές που αξίζουν...και όσο πιο φτώχια,τόσα λιγότερα πρέπει να περιμένεις απο συμπεριφορά...γιατί για αυτές πάντα θα είσαι ο πλούσιος φαρανγκ-ο πρίγκιπας του παραμυθιού που θα έρθει να τις πάρει και τις σώσει απο τη μιζέρια και τη φτώχια...
Η μονή ίσως Ταυλανδεζα που μου φέρουμε σπαθί,ήταν μια που καμακωσα στο hard rock cafe της Μπανγκόκ ( η για την ακρίβεια με καμακωσε)...κι αυτο γιατί η γκομενα είχε τα απίστευτα φράγκα...δε με άφησε ποτέ να πληρώσω τίποτα,με πήγαινε βόλτα με το καμπριο,με κυκλοφορούσε στα πιο ιν στέκια της Μπανγκόκ και σκορπαγε τα μπατ σα μαρουλοφυλλα...Πέρασα μαζί της 4 μέρες ζάχαρη...και στο τέλος μου εξηγηθηκε πιο ντομπρα απο οποιαδήποτε άλλη γυναίκα...
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Ίσα ίσα που οι περισσότερες που έχω γνωρίσει είναι εκτός της βιομηχανίας του σεξ...
Και τουλάχιστον απο τις μπαροβιες ξέρεις τι να περιμένεις..."πάρε αυτά τα φράγκα,άνοιξε τα πόδια σου να σε πηδηξω και μετα το πουλο"...
Τη πραγματική έκπληξη τη βιωνεις όταν συναναστρεφεσαι με κοπέλες εκτός της βιομηχανίας...γιατί μετα απο 3-4 που θα γνωρίσεις και θα κανείς "σχέση" (δηλαδή θα κρατήσεις απο βδομάδα και πάνω),τότε θα καταλάβεις τι εστί Ταυλανδεζα...
Και εγω προσωπικά τη μεγαλύτερη έκπληξη την ενοιωσα με μια που ήμουνα μαζί 4 χρόνια..κάθε άνοιξη και καλοκαίρι που πήγαινα τις μισές μέρες τις περναγα μαζί της...και όλο τον υπόλοιπο χρόνο,μιλούσαμε πολυ συχνά μέσω Skype και με mail...
Η κοπέλα καμία σχέση με πορνεια...στην αστυνομία δούλευε...
Πίστεψε με λοιπόν,πως θα διαβάζεις αυτά που γράφεις τώρα και θα γελας με τον εαυτό σου...
Το ίδιο άλλωστε κάνω κι εγω με τις μαλακιες που έγραφα μετα τα πρώτα ταξίδια...
Πέρασε κάποιος καιρός για να καταλάβω τι εστί βερυκοκο...
Βέβαια δε λέω πως όλες οι Ταυλανδεζες είναι για πέταμα...δυστυχώς όμως είναι ελάχιστες αυτές που αξίζουν...και όσο πιο φτώχια,τόσα λιγότερα πρέπει να περιμένεις απο συμπεριφορά...γιατί για αυτές πάντα θα είσαι ο πλούσιος φαρανγκ-ο πρίγκιπας του παραμυθιού που θα έρθει να τις πάρει και τις σώσει απο τη μιζέρια και τη φτώχια...
Η μονή ίσως Ταυλανδεζα που μου φέρουμε σπαθί,ήταν μια που καμακωσα στο hard rock cafe της Μπανγκόκ ( η για την ακρίβεια με καμακωσε)...κι αυτο γιατί η γκομενα είχε τα απίστευτα φράγκα...δε με άφησε ποτέ να πληρώσω τίποτα,με πήγαινε βόλτα με το καμπριο,με κυκλοφορούσε στα πιο ιν στέκια της Μπανγκόκ και σκορπαγε τα μπατ σα μαρουλοφυλλα...Πέρασα μαζί της 4 μέρες ζάχαρη...και στο τέλος μου εξηγηθηκε πιο ντομπρα απο οποιαδήποτε άλλη γυναίκα...

Τι σου έκανε δηλαδή ? Σε εκμεταλλευόταν για λεφτά ? Πίστευες ότι είστε μαζί και σε κεράτωνε ?

Ή μιλάμε για γενικότερη διαφορά νοοτροπίας σε σχέση με εμάς ? Θα με ενδιέφερε να μάθω, αν πρόκειται περί αυτού...
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
500 baht ST  ρε λακη

μα τι πραγματα ειναι που ρωτας?

λεσ και δεν εχεισ παει ποτε!!!!!!!!

Φιλε Rovespiero,ρωταω μαπς και εχουν αλλαξει οι τιμες και δεν πηρα χαμπαρι!!!!να κανονισω την πορεια μου!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
θα είμαι Πατάγια από 28/8 εως 7/9 εχω κλείσει για 3 μέρες το στο mind resort και μετά βλέπω, θα είναι και κάποια παιδιά από εδώ εκείνη τη περίοδο κάτω.
Εψαξα κ βρήκα μία λίστα με τα μασατζίδικα (κατά καιρούς έχουν αναφερθεί εδώ)αλλά αν κάποιος που έχει πάει πρόσφατα εχει να κάνει καμιά αναφορα η να τα ταξινομήσει ανά ποιότητα και τιμές θα ήταν πολύ καλό, τη παραθέτω:

Sabai Dee, Second Road, North Pattaya (near BigC)
Sabai Room, Second Road, North Pattaya (near BigC)
SabaiLand, Second Road, North Pattaya (near BigC)
Culture Club, Soi Honey Inn (Soi 11)
Honey Body Massage, Soi Honey Inn (Soi 11)
Heavens Entertainment, Sukhumvit Road, Pattaya Klang
Gentlemen Spa, Third Road, North Pattaya
P.P. Massage, Soi Jirapol (Soi Buakhaow)
Diamond Massage, Soi Diamond (Walking Street)
VIP Massage, Soi Diamond (Walking Street)
Yellow House Massage
επίσης μου έκανε εντύπωση το:

Φιλε Spicy,θα ειμαστε αρκετα παιδια απο εδω εκεινη την περιοδο...ηδη με εναν προχειρο υπολογισμο καμια 18 ατομα θα ειναι η "ομαδα ΜΙ.ΜΟ.ΚΡ.ΑΘ.ΘΕΣ"(ΜΙκτη ΜΟναδα ΚΡουσης ΑΘηνων ΘΕΣσαλλονικης).....οσοι πιστοι προσελθετε!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom