Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Τα γλεντυμπόγια κατα πλειοψηφία είναι τέτοιες περιπτώσεις.
Και αναζητούν παρηγοριά στον κώλο του Φαράγκα Ευγωπαίου!!!!
συμφωνείς και επαυξάνεις?  :2funny:
δεν ασχολουμαι με τους κυριους φιλε ...δεν ειναι του γουστου μου..και δεν ειμαι ρατσιστης αυτοι ειναι πουστρακια χαχαχαχα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
κωλογερε welcome to the dark side .....!!! Μπου χαχα
Στην dark side πλευρα ειμαι φιλε μου απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου. Εξαλλου στην κολαση υπαρχει ενα καζανι που εχει χαραγμενο το ονομα μου. :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Που εισαι ρε stefan χαθηκες!!!!
Οσον αφορα τον πιπινο αυτα μας τα λεει λιγο ετεροχρονισμενα,και εχει γενικα την λογικη να τα βαζει ολα στο ιδιο τσουβαλι!!!!κρινοντας απο τις δικες του εμπειριες,,και ιδιαιτεροτητες!!
Εγω θα πω μονο το εξης που το εχω ξαναγραψει εδω:ολες και ολοι βεβαια, που ασχολουνται με πορνεια ευθεως αλλα και καλυμενα εχουν την ιδια συμπεριφορα και τον ιδιο στοχο παγκοσμιως....δηλαδη το χρημα ειτε ευθεως ειτε μεσω καψουρας του πελατη κλπ.στην Ταυλανδη ολες αυτες ακομη και το χαμογελο-χωρα του γελιου-η ονομασια δηλαδη της χωρας, ειναι στο παιχνιδι του ευκολου χρηματος!!!!Η νορμαλ ομως κοινωνια της Ταυλανδης ειναι συντηριτικη και δεν εχει καμμια σχεσει με αυτα που γινονται στην τουριστικη πορνοβιομηχανια και βιωνουν οι ανα τον κοσμο αγαπουληδες...
Δε διαφωνούμε σε κάτι...
Εγω δε μίλησα για το σύνολο της Ταυλανδικης κοινωνίας,αλλα για τη συντριπτική πλειοψηφία των κοριτσιών που πανε για δουλειά στο Πουκετ και τη Πατταγια,είτε στα μπαρ,είτε στα σούπερ μάρκετ...Γιατί τα Καλά κορίτσια δε πανε το βράδυ στη Hollywood να κωλοτριβονται στους φαρανγκ..
Οι Ταυλανδοι κατα βαση είναι σούπερ συντηρητικος λαός..Αυτο βέβαια το κατάλαβα όταν πήγα για πρώτη φορά στη Μπανγκόκ,γιατί στα τουριστικά μέρη έχουν ξεφύγει...
Ακόμα και η νεολαία,δεν είναι τόσο διαχητικη,όπως εδώ ας πούμε που φιλιουνται μέσα στη μέση του δρόμου...
Αυτο επίσης που βλέπετε στη ws η τη bangla,δηλαδή τον φαρανγκ πιασμενο χεράκι χεράκι με τη γκομενα,δε θα το δείτε στη Μπανγκόκ..
Μια μεγάλη επίσης μερίδα των "νορμαλ" και "καλών" κοριτσιών,ΔΕΝ κοιτάζουν φαρανγκ,για να μη τους βγει η ρετσινιά ότι είναι πουτανες...Γιατί για αρκετούς Ταυλανδους με σκουριασμένα μυαλά,η Ταυλανδεζα που είναι με φαρανγκ,πηδιεται μαζι του για λεφτα..de facto...Για τόση συντηρητικλα μιλάμε...Έχω προσωπική εμπειρία με τέτοια Ταυλανδεζα,που με έκρυβε απο το κόσμο,λες και είχα λεπρα η ήμουνα τέρας...Μετα βέβαια μου εξήγησε... :grin:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Εδώ που τα λέμε είσαι τέρας-πιπινοφαγάς  :2funny:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Παιδια..να και ενα πολυ χρησιμο Link..........Ολοι ξερουμε το  w w w pattayaphotoguide com(Για οσους δεν το ξερουν ειναι χαρτης της Πατταγια με Φωτογραφιες των δρομων και κτιριων....Παρα πολυ καλος Χαρτης και σε βλεπεις ακριβως πως ειναι ολη η πατταγια).Το μειονεκτημα του ειναι οτι ειναι αρκετα παλιος!!!!Εχουν κτιστει νεα κτιρια η εχουν κλεισει αλλα και καποιος μπορει να μπερδευτει..

Βρηκα την εκδοση του 2011!!!!Ετσι τουλαχιστον γραφει η ετικετα.....

Τσεκαρε την....Γενικως αυτος ο χαρτης ειναι πολυ χρησιμος


www.mapjack.com/?3vxRUdRrkchE]http://www.mapjack.com/?3vxRUdRrkchE[/b[/URL]]
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Και μια ΠΡΟΣΦΟΡΑ απο μενα με Αγαπη σ'ολα τα μελη......Με πιασαν οι "καλες" μου επειδη σ'ενα μηνα την "κανω" για κατω

Μετα απο εβδομαδες μελετη και διαβασμα σας Παραθετω το LAKISSCORPIO GREEK-THAI EXPRESSION AND WORDS(Ελληνο-Ταυλανδεζικο Λεξικο εκφρασεων και λεξεων by Lakisscorpio)

Μεσα περιεχει εκφρασεις που χρησιμοποιουμε καθημερινα αλλα και εκφρασεις "ειδικου ενδιαφεροντος"....Για οποιον ενδιαφερεται μπορει να το κατεβασει απ'το παρακατω συνδεσμο(ειναι μονο 28 ΚΒ!)

www.fileserve.com/file/jQ64WFU]http://www.fileserve.com/file/jQ64WFU[/b[/URL]]


Οι λεξεις και οι εκφρασεις ειναι γραμμενα στα Ελληνικα...Την κατανοηση σας για οποιοι ξερετε καλα Ταυλανδεζικα αν υπαρχουν καποια λαθη...εκανα οτι καλυτερο μπορουσα....




Νομιζω οτι μερικες φρασεις μπορουμε να τις χρησιμοποιουμε



ΠΡΟΣΟΧΗ.....Οταν βλεπετε τις λεξεις "παι","μαι","νται","αραι".....και γενικως τις λεξεις που τελειωνουν σε "αι" δεν ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ σαν "ε" αλλα σαν "Α-Ι"(με διαλυτικο στο "Ι").....π.χ. γραφω "Παι-Ντουαι".....δεν Διαβαζετε σαν "Πε-Ντουε" αλλα σαν "Πα-ι Ντουα-ι"
Στις λεξεις που θελω να ακουγονται σαν "Ε" βαζω το γραμα "ε"


Νομιζω οτι εγινα κατανοητος.....


Αντε και μια εβδομαδα πριν φυγω θα σας "εξετασω"!!!!! :grin: :grin: :grin:

ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!!!!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αδςλφέ Λάκη ο χάρτης 2011 μεγάλη μπλόφα, πόσα χρὀνια έχεις να πάς Πατάγια;  :2funny:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Και μια ΠΡΟΣΦΟΡΑ απο μενα με Αγαπη σ'ολα τα μελη......Με πιασαν οι "καλες" μου επειδη σ'ενα μηνα την "κανω" για κατω

Μετα απο εβδομαδες μελετη και διαβασμα σας Παραθετω το LAKISSCORPIO GREEK-THAI EXPRESSION AND WORDS(Ελληνο-Ταυλανδεζικο Λεξικο εκφρασεων και λεξεων by Lakisscorpio)

Μεσα περιεχει εκφρασεις που χρησιμοποιουμε καθημερινα αλλα και εκφρασεις "ειδικου ενδιαφεροντος"....Για οποιον ενδιαφερεται μπορει να το κατεβασει απ'το παρακατω συνδεσμο(ειναι μονο 28 ΚΒ!)

Εγώ που μιλάω τη γλώσσα του χρήματος δε νομίζω να έχω πρόβλημα?
Πλάκα κάνω αγορίνα μου, για άλλη μια φορά έκανες μόντα για τα παιδιά του φόρουμ...
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Και μια ΠΡΟΣΦΟΡΑ απο μενα με Αγαπη σ'ολα τα μελη......Με πιασαν οι "καλες" μου επειδη σ'ενα μηνα την "κανω" για κατω

Μετα απο εβδομαδες μελετη και διαβασμα σας Παραθετω το LAKISSCORPIO GREEK-THAI EXPRESSION AND WORDS(Ελληνο-Ταυλανδεζικο Λεξικο εκφρασεων και λεξεων by Lakisscorpio)

Μεσα περιεχει εκφρασεις που χρησιμοποιουμε καθημερινα αλλα και εκφρασεις "ειδικου ενδιαφεροντος"....Για οποιον ενδιαφερεται μπορει να το κατεβασει απ'το παρακατω συνδεσμο(ειναι μονο 28 ΚΒ!)

www.fileserve.com/file/jQ64WFU]http://www.fileserve.com/file/jQ64WFU[/quote[/URL]]
Αρχηγός !  Μπράβο!  ;)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αναμενουμε εναγωνιως καυτες ανταποκρισεις το συντομοτερο δυνατο, να ελπιζουμε στον πιπινομανιακ?
αλλιως θα αρκεστουμε σε soft καταστασεις του παγκταο που θελει ακομα καιρο να παει ;)
 

sapat

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Πολύ καλή Thai movie...Έχει να διδάξει κάποια πράγματα και να μας εξηγήσει τους λόγους που συμβαίνουν κάποιες καταστάσεις εκεί...ακούγεται ίσως τραβηγμένο αυτό, αλλά η διαπαιδαγώγηση διαμορφώνει την κοινωνία...

Έχει κανείς υπόψιν του αν υπάρχει κάπου σε HD?

"Crazy Little Thing called Love" (aka "First Love")

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
...που θελει ακομα καιρο να παει

...καιρό δε λες τίποτα...πεντάμηνο+ :headbang:
Ασε που ήμουν έτοιμος για Αύγουστο-πενθήμερη σχολική-  :idiot:
αλλά με συγκράτησε ο Μπίκ - συνταξιδιώτης ένεκα :grin:
Περνάει ο καιρός άντε να φεύγει το πρώτο γκρούπ των Βορείων να διαβάζουμε ανταποκρίσεις γιατί σκουριάσαμε *P

Καλημέρες :rockon:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Επειδή αρκετά παιδιά με ρωτάνε με πμ για κάποιο καλο φτηνό ξενοδοχείο κοντά στο Νανά στη Μπανγκόκ και για να μην απανταω σε έναν έναν ξεχωριστά,ανακάλυψα ένα πολυ value for money..
Είχα μείνει πριν 3-4 χρόνια για δυο βραδιά και δεν είχα μείνει ιδιαίτερα ικανοποιημένος γιατί ήταν αρχαία τα δωμάτια,αλλα μολις έμαθα πως φέτος έκανε ολοκληρωτική ανακαίνιση.
Λέγεται maxim inn και είναι στο τέρμα του soi 7/1,δηλαδή ούτε 100 μέτρα απο το σταθμο Νανά...Τιμή πραγματικά εξευτελιστικη για τα δεδομένα της περιοχής...Μόνο 1000 μπατ τη βραδιά με πρωινό κιόλας!!!
Όσοι ενδιαφέρονται να βιαστούν να κλείσουν γιατί απο ότι έμαθα απο το φιλαράκι που μένει εκει τώρα,λογω της χαμηλης τιμης,γίνεται χαμός...
 

spicyman

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Απίστευτα κατατοπιστικό το βιντεάκι φίλε lakisscorpio!
εν αναμονή γιά τα καλύτερα ....32 μέρες μείνανε!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Και επειδη στο λινκ της Μπανγκοκ αναφερονται μονο τα ξενοδοχεια της Σουκουμβιτ να ενημερωσω και εγω για  πεντε ξενοδοχεια της Σιλομ που εχω μεινει και ειναι guest-friendly: Το Ναραι, το Τριπλ-του (222) Σιλομ, το Σιλομ βιλατζ, Το Μπαλυς στουντιος, και το Σιλομ σιτυ.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
κατι που μου ξεφυγε.....ξερει κανεις αν το μεγαλο pattaya centre εχει προβλημα με guest ??? ευχαριστω
 

sapat

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Έχει δει κανείς από εσάς φίδια στην Pattaya? Εννοώ στο δρόμο, σε σπίτι κλπ...(και δεν εννοώ τα όρθια όμορφα φιδίσια κορμιά 150-160m, αλλά τα σερνόμενα φίδια...χαχα)
Χωρίς να θέλω να τρομάξω όσους δεν έχουν πάει ακόμα και έχουν φοβίες, (εσείς ηρεμήστε...δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας)...απλώς κάτι διάβαζα σε ξένο άρθρο και θα ήθελα τις προσωπικές σας εμπειρίες στο συγκεκριμένο θέμα. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom