Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Επίσης πρέπει να είστε σχετικά σύντομοι γιατί άμα αποκοιμηθούν στα καθίσματα μετά... γειά σας :cheesy:
θα ξυπνήσουν ένα λεπτό πριν το τέρμα του δρομολογίου!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Και θα σιωπήσουμε πολύ ακόμη χωρίς το Θανάση... :'(  :'(  :'(
 

Συνημμένα

  • Θανάσης Βέγγος.jpg
    Θανάσης Βέγγος.jpg
    21,8 KB · Εμφανίσεις: 24

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Έπεσε βαθιά σιωπή.... :think:
και που εισαι ακομη, οι πορνοτουριστες της ταυλανδης και θα μειωθουν κατα πολυ και οσοι πηγαιναν συχνα θα το μειωσουν πολυ εως παρα πολύ. θα μεινουν μονο οι νησιωτες που ξεχειμωνιαζουν εκει. το προβλημά μου, όπως και των περισσοτερων πιστευω ειναι όχι εάν με παιρνει να πάω τώρα αλλά η οικονομία, για ένα αβέβαιο και μαυρο οικονομικό αύριο... και για σήμερα μπορω να πω. Ακουγαμε για κρίση, αλλά αυτο που ερχεται ίσως να μην το περιμενει κανεις.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
και που εισαι ακομη, οι πορνοτουριστες της ταυλανδης και θα μειωθουν κατα πολυ και οσοι πηγαιναν συχνα θα το μειωσουν πολυ εως παρα πολύ. θα μεινουν μονο οι νησιωτες που ξεχειμωνιαζουν εκει. το προβλημά μου, όπως και των περισσοτερων πιστευω ειναι όχι εάν με παιρνει να πάω τώρα αλλά η οικονομία, για ένα αβέβαιο και μαυρο οικονομικό αύριο... και για σήμερα μπορω να πω. Ακουγαμε για κρίση, αλλά αυτο που ερχεται ίσως να μην το περιμενει κανεις.
ο χρονος θα δειξει ακουγονται πολλα και πολλες υπερβολες επισης.θα δειξει ο χρονος.ας μην κανουμε τους μαντεις κακων νεων.σιγουρα παμε σκατα αλλα τιποτα και κανεις δεν μπορει να προβλεψει με σιγουρια.οποτε ο χρονος θα δειξει.καλο ταξιδι και παλι παμεγγιστε θαναση βεγγο...
 

Επισκέπτης
και που εισαι ακομη, οι πορνοτουριστες της ταυλανδης και θα μειωθουν κατα πολυ και οσοι πηγαιναν συχνα θα το μειωσουν πολυ εως παρα πολύ. θα μεινουν μονο οι νησιωτες που ξεχειμωνιαζουν εκει. το προβλημά μου, όπως και των περισσοτερων πιστευω ειναι όχι εάν με παιρνει να πάω τώρα αλλά η οικονομία, για ένα αβέβαιο και μαυρο οικονομικό αύριο... και για σήμερα μπορω να πω. Ακουγαμε για κρίση, αλλά αυτο που ερχεται ίσως να μην το περιμενει κανεις.
Το μουστακι δεν μας ειπες γιατι το'κοψες?
Pattaya WS οι 8 στους 10 και ισως οι 9 ειναι Αραβοινδοι!!!!ο καιρος ειναι σχετικα καλος δεν εχει τρομερη ζεστη ακομα. Υπαρχει αρκετη προσφορα απο γκομενες αλλα οι τιμες -τιμες και σε πολλα ανεβαινουν...πχ Abees 105b η μπυρα απο 90 που ειχε Lek 150 breakfast απο 110  Diner 250 απο210 που ειχαν...
Αυτα τα λιγα γιατι οπως λεει και ο μεγαλος Pagtao οταν ειμαστε κατω βαριομαστε γραφουμε κανα 2 σειρες ειρωνευομαστε κανεναν και τελος!!!!
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Το μουστακι δεν μας ειπες γιατι το'κοψες?
............
Αυτα τα λιγα γιατι οπως λεει και ο μεγαλος Pagtao οταν ειμαστε κατω βαριομαστε γραφουμε κανα 2 σειρες ειρωνευομαστε κανεναν και τελος!!!!
Ενα παλιο παπακι με καλαθι οντως είχα, μουστακι ομως ποτε στην ζωη μου. Το παπακι το ειχα νοικιασει το 2009 , απο τοτε δεν εχω ξαναπαει Πατογκ, τα νεα τα μαθαινα απο skype, σιγα σιγα κοβω και επαφες. Δεν ξερω τι μου επιφυλασει το αυριο και σκεφτομαι κανω ενα ταξιδι Σεπτεμβριο και για 2012 να μην ξαναταξιδευσω ώστε τακτοποιησω οικονομικες μου εκκρεμοτητες.
Οργωνα καποτε όλη την Λ.Αμερικη, από όταν αρχισαν προσφορες εισιτηρίων με αραβικες εταιρείες παω μόνο ταυλανδη, πάει δυστυχως και αυτη όπως φαίνεται.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
και που εισαι ακομη, οι πορνοτουριστες της ταυλανδης και θα μειωθουν κατα πολυ και οσοι πηγαιναν συχνα θα το μειωσουν πολυ εως παρα πολύ. θα μεινουν μονο οι νησιωτες που ξεχειμωνιαζουν εκει. το προβλημά μου, όπως και των περισσοτερων πιστευω ειναι όχι εάν με παιρνει να πάω τώρα αλλά η οικονομία, για ένα αβέβαιο και μαυρο οικονομικό αύριο... και για σήμερα μπορω να πω. Ακουγαμε για κρίση, αλλά αυτο που ερχεται ίσως να μην το περιμενει κανεις.
Θα συμφωνησω μαζι σου,δυστυχως για 'μας η μειωση του πραγματικου εισοδηματος του μεσου Ελληνα κατα περιπου 40%(ισως και παραπανω...),θα κανει ακομα και το 600σαρι του αεροπορικου εισητηριου δυσθεωρητο ποσο...
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες μη μιζεριαζετε το φορουμ,τα ακουμε καθε μερα απο την τηλεοραση οχι και εδω.θετικη σκεψη .το πολυ πολυ να υιοθετισουμε αποψεις συμπολεμιστων για πιο οικονομικη διαμονη και διαχειριση.παντα φιλικα
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες μη μιζεριαζετε το φορουμ,τα ακουμε καθε μερα απο την τηλεοραση οχι και εδω.θετικη σκεψη .το πολυ πολυ να υιοθετισουμε αποψεις συμπολεμιστων για πιο οικονομικη διαμονη και διαχειριση.παντα φιλικα

Συμφωνω απολυτα με τις αποψεις σου.... Χασαμε το χαμογελο μη χασουμε και την αισιοδοξια μας?????/
Αυτη την ωρα πρεπει το ΒΗΤ στα ανταλλακτιρια να περνα τα 44,20.Μια αυξηση του 15% σε σχεση με αυτη που υπηρχε πριν λιγους μηνες.Ελπιζω να σταθεροποιηθει γυρω στα 45-46...-.
Με την ισοτιμια αυτη οι προσφορες της ΤΑΙ που σε λιγο θα βγουν θα ειναι κατα 100 ευρω περιπου χαμηλοτερες..Και θα σας εξηγησω το γιατι.....  Η εμπορικη πολιτικη και ο καθορισμος των ναυλων γινεται με βαση το ΒΗΤ και οχι τα ξενα νομισματα..
Απο οτι θυμαμαι λογω δουλειας ο μεσος ναυλος για ΒΚΚ της ΤΑΙ ηταν μεταξυ 20.000 και 25.000 ΒΗΤ και αυτον τον ναυλο προσπαθει να εισπραξει. Θυμαστε πριν 2-3 χρονια τις προσφορες της στα 400 ευρω,αλλα με το ΒΗΤ στα 52-53...Περυσι στα 630 με το ΒΗΤ γυρω στα 39....- Φιλοι μου στην Ταιλανδη μπορεις να περασης εξ ισου καλα με λιγα και καλυτερα με πιο πολλα.ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΒΑΛΑΝΤΙΑ. Μη το ξεχνατε αυτο και μη χανετε την αισιοδοξια σας?///
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΒΑΛΑΝΤΙΑ. Μη το ξεχνατε αυτο και μη χανετε την αισιοδοξια σας?///
Kαποιος εκανε ενα ποστ λεγοντας οτι υπαρχει ησυχια. Εκει επανω εγραψα κατι που παρατηρω σε αυτο αλλα και παρεμφερη φορουμ. Σε σχεση με προηγουμενα χρονια, ελάχιστοι πορνοτουριστες κανουν αναφορες για προσεχη ταξιδια. Εξαιρω τους μονιμαδες νησιωτες. Είναι μίζερη αυτη η παρατηρηση; Δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει και καποιος σκεφτεται να παει χαλάσει πχ για 1 μηνα με τα εισιτηρια 3.000 ευρώ; Ποιος είναι και κυρίως τι δουλειά κάνει να την κάνουμε και οι υπόλοιποι;
 

Επισκέπτης
Συμφωνω απολυτα με τις αποψεις σου.... Χασαμε το χαμογελο μη χασουμε και την αισιοδοξια μας?????/
Αυτη την ωρα πρεπει το ΒΗΤ στα ανταλλακτιρια να περνα τα 44,20.Μια αυξηση του 15% σε σχεση με αυτη που υπηρχε πριν λιγους μηνες.Ελπιζω να σταθεροποιηθει γυρω στα 45-46...-.
Με την ισοτιμια αυτη οι προσφορες της ΤΑΙ που σε λιγο θα βγουν θα ειναι κατα 100 ευρω περιπου χαμηλοτερες..Και θα σας εξηγησω το γιατι.....  Η εμπορικη πολιτικη και ο καθορισμος των ναυλων γινεται με βαση το ΒΗΤ και οχι τα ξενα νομισματα..
Απο οτι θυμαμαι λογω δουλειας ο μεσος ναυλος για ΒΚΚ της ΤΑΙ ηταν μεταξυ 20.000 και 25.000 ΒΗΤ και αυτον τον ναυλο προσπαθει να εισπραξει. Θυμαστε πριν 2-3 χρονια τις προσφορες της στα 400 ευρω,αλλα με το ΒΗΤ στα 52-53...Περυσι στα 630 με το ΒΗΤ γυρω στα 39....- Φιλοι μου στην Ταιλανδη μπορεις να περασης εξ ισου καλα με λιγα και καλυτερα με πιο πολλα.ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΒΑΛΑΝΤΙΑ. Μη το ξεχνατε αυτο και μη χανετε την αισιοδοξια σας?///
44,25 χαλασα πριν απο λιγο...ναι συμφωνω πανω απ'όλα αισιοδοξια!!!!καποτε ταξιδευαμε με πολυ λιγοτερα και περναγαμε και καλα...απλα εχουμε λιγο κακομαθει!!το κακο ειναι οπως εγραψα και πιο πριν οτι αυτοι εδω εχουν αρχισει και ανεβαζουν τις τιμες τους λογω μεγαλης ζητησης βεβαια....θα αντεξουμε παντως και με λιγοτερα....
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Για να προσπαθησω να εξηγησω οσο μπορω τον τροπο σκεψης των Ασιατων στο θεμα αυξησης ή μειωσης των τιμων.
Οταν πριν αρκετα χρονια ειχε γινει υποτιμηση της Ρουπιας της Ινδονησιας κατα σχεδον 50% και περιμενα οταν πηγα να βρω μισες ή και κατι λιγοτερο τιμες οι ανθρωποι απλα ειχαν ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΕΙ τις τιμες!!!
Και οταν ρωτησα φιλους ντοπιους καλα τι κανετε; ξερετε τι μου ειπαν; Αφου ερχοσαστε και πληρωνετε τι σας πειραζει;
Μειωση ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ.
 

Επισκέπτης
ειναι πλεον παγκοσμιος προορισμος σεξοτουρισμου και οχι μονο η ταυλανδη...τις 25 μερες που ειμαι εδω -γυρναω Σαββατο-και παρ'ολα που δεν ειναι Highseason υπαρχει παρα πολυς κοσμος και Chiang Mai kai Phuket kai Pattaya που ειμαι τωρα.Αυτο ειναι πλεον δεδομενο απο κει και περα ο καθενας κανει κουμαντο αναλογα με το βαλαντιο του....
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
ειναι πλεον παγκοσμιος προορισμος σεξοτουρισμου και οχι μονο η ταυλανδη...τις 25 μερες που ειμαι εδω -γυρναω Σαββατο-και παρ'ολα που δεν ειναι Highseason υπαρχει παρα πολυς κοσμος και Chiang Mai kai Phuket kai Pattaya που ειμαι τωρα.Αυτο ειναι πλεον δεδομενο απο κει και περα ο καθενας κανει κουμαντο αναλογα με το βαλαντιο του....
Απο καιρικες συνθηκες εκει κατω πως τα παμε?
Γενικοτερα αυτες τις μερες που εισαι και τις προηγουμενες εβρεχε συχνα?
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
44.7370 η διεθνης ισοτιμια ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ !   Και μια απο τις ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ των τελευταιων 98 ημερών !!!!  ΕΥΓΕ !!! :dancing: :dancing:

ΜΑΚΑΡΙ να παραμεινει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ σε αυτο το επιπεδο μεχρι και Σεπτεμβρη-Οκτωβρη που θα ξαναταξιδεψουμε οι περισσοτεροι , και ΜΑΚΑΡΙ ολα να πανε καλα στην Ελλαδα και να κυλισει λιιιγο πιο ομαλα η οικονομικη κατασταση αυτο το καλοκαιρι, προκειμενου να μας επιτρεψει να πραγματοποιήσουμε ένα ακόμα ταξιδάκι στην αγαπημενη μας χωρα !!!  ;)
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
πως βλεπετe την πορεια του baht για τους επομενους 1-3 μηνες?
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
εγω εννοω αν το βλεπετε να ανεβαινει να πεφτει κτλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom