Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ο kostasf16 εχει ερωτευτει μου φαινεται, την εχει πατησει μου φαινεται αρκετα.
:jerking: τι λες μωρε, εγω το ξερω? μιμικο εγω δεν ειμαι 25 χρονων.
δεν ξερω τι σου ειπε η noy, αλλα ελπιζω να μας τα πεις, τελικα αν δεν την πηδηξες θελω να σε πληροφορησω οτι δεν εχασες και πολλα πραματα, στο πηδημα ειναι μετριοτατη, εως αρνητικη, στην πιπα τα παει καλυτερα αλλα δεν φτανει, συνεχιζω την πορνοταινια..
αρα το μονο που θα εχανες θα ηταν τα λεφτα σου, την ειδες ξεκωλε και σε εφτιαξε ,το ξερω. μαπα ομως το καρπουζι, ποτε δεν ειπα οτι ηταν αστερι κτλ. η μαλλον δεν προλαβα να πω γιατι με εφαγαν τα στριγκακια... και δεν ξερω αν θα βρω την ορεξη να τελειωσω οτι ειχα να γραψω γι αυτην,
θα αναρωτιεσαι γιατι αφου ηταν χαλια στο πηδημα την ειχα 5 μερες ? αυτη ειναι και η παραξενια μου στις γυναικες, αυτη μου εβγαζε μονογαμικοτητα εμενα, και ζεστασια, και μεγαλο ατου της ηταν η φωνη της, και τα αγγλικα της και και το κωλαρακι που εξειχε οπως προσεξε και ο κοστασbmw, και βεβαια το στριγκακι που ηταν το μισο εξω, και που γελαγε λιγο και και και και.
ξαναδειτε το στριγκακι του σκανδαλου..
 

Συνημμένα

  • 100_1367.jpg
    100_1367.jpg
    43,1 KB · Εμφανίσεις: 40

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
προς φαντομά

อาหารอร่อยไหม
 

Συνημμένα

  • 573cf.jpg
    573cf.jpg
    66,9 KB · Εμφανίσεις: 25

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
προς φαντομά
อาหารอร่อยไหม

βρε συ κυκλαδιτη με ρωτας στα Ταυλανδικα αν το φαγητο ειναι νοστιμο (αχάρν αρόι μάι) αλλα δε βλεπω τιποτα να μοσχομυριζει πανω στο τραπεζι...δε νομιζω να εννοεις αυτο το ξεψυχισμενο φρουτ σεικ! εκτος βεβαια κι αν εννοεις το κοριτσι με το μινι και το στρωμα στο βαθος!!
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
πεινασε κανεις?
 

Συνημμένα

  • 257_thai_food.jpg
    257_thai_food.jpg
    121,3 KB · Εμφανίσεις: 17

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
εχει απο ολα ο μπαξες
 

Συνημμένα

  • kanom-jeen-735884.jpg
    kanom-jeen-735884.jpg
    40,3 KB · Εμφανίσεις: 21

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
από εδώ που είμαι δεν είμαι και σίγουρος αλλά ρε si αυτή η ριμάδα η μεσαία ποσό καυτερή είναι (mite να την ακουμπήσεις ζίκοooo )
τώρα αν ανεβάσω αυτήν που θέλω θα εκνευριστούν η υπόλοιπη γιατί είμαστε εκτός θέματος!

την πάνω φωτό πάντως τώρα την χρειαζόμουν :thumbsup: 
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
sabaideekap αγαπητοι συντροφοι,
ακομη παταγια εχω ξεμεινει, πρεπει να γυρισω στο μπανγκοκ για να παρω πτηση για πουκετ και το σκεφτομαι, θα ηθελα να με βοηθησετε λεγωντας μου ομορφα μερη να επισκεφτω καπως κοντα σχετικα στην παταγια, δεν την αντεχω για να ειμαι ειλικρινης, το πουκετ μπορει να ειναι μπουρδελο αλλα εχει και ωραια μερη να πας, εδω? ειδα τζομτιεν , πηγα μεγαλο βουδα, μου εχει μεινει το νησακι, αλλα θελω να φορτωσω και να την κανω, αλλα δεν θελω να φαω πολυ χρονο στο να ταξιδεψω, οι πτησεις απο το γιουταπαο ειναι πληρεις, σας παρακαλω να με συμβουλεψετε.

ευχαριστω
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ο κοσταςφ16 ειναι προφανες οτι εχει μοναδικο σκοπο,
εμενα μου αρεσει να συνδυαζω "το τερπνον μετα του ωφελιμου" αμα το εγραψα σωστα,
και συμφωνω καλυτερα γαιδουροδενε παρα γαιδουρογυρευε, αυτο που εχω πει οτι αν κρατησεις μια κοπελα αρκετες μερες και καλυτερο σεξ κανει και καλυτερα παιρνας ισχυει, εφοσον θελεις να περνας και καπως χαλαρα.

σας ευχαριστω αγαπητοι μου συντροφοι και σας παρακαλω μην ξεχασετε αυτο που σας ζητησω στο προηγουμενο ποστ.
 

ZAICHIK

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε Μιμικο, αδυνατον απαντησω με πμ. Εχει προβλημα το σιτε. Δεν εχω ιδεα για καλα κοντινα μερα. Εγω πηγα στο ωραιοτατο ενυδρειο, βολτα με ελεφαντες και σε μία μεγάλη πισινα με νεροτσουληθρες. Βρες κοπελα και κανε προγραμμα μαζι της. Εγω δεν εχω εμπειριες απο Παταγια, πηγα μονο 1 φορα, ειχα φρικάρει, αλλά είχα μπλοκαριστει που σαν πρωτάρης προπλήρωσα ξενοδοχείο για 1 βδομαδα. Ειχα ομως νοικιασει μηχανακι και εκανα βολτες. Βουταγα και στα βρωμονερα της παραλιας τους. Βρες καλη παρεα και κατεστρωσε απο κοινου σχεδιο δρασης. Μην πας παλι πουκετ μια χαρα μερος ειναι και σχετικα κοντα (υπάρχουν μινι μπας φθηνα να σε πανε). Εκει θα κανεις και ωραιες καταδυσεις στο νοτιο τμημα νησιου. αλλα να πας με γυναικα εκει
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
θα ηθελα να με βοηθησετε λεγωντας μου ομορφα μερη να επισκεφτω καπως κοντα σχετικα στην παταγια, δεν την αντεχω για να ειμαι ειλικρινης, το πουκετ μπορει να ειναι μπουρδελο αλλα εχει και ωραια μερη να πας, εδω?
Sa wa deep-khrap σύντροφε Μιμίκο. Λοιπόν, φορτώσε και κάνε την για το Κο-σαμέτ. Το Κο Σαμέτ είναι προστατευόμενο εθνικό πάρκο, κοντά στην  παττάγια αλλά θα πρέπει να πας ως το Rayong και από εκεί με άλλο μέσο συνεχίζεις για το λιμάνι Μπατ Τε (ή κάπως έτσι). Μην περιμένεις να βρείς πολυτελείς ανέσεις βέβαια. Συνίσταται ασσυζητητί. Υπάρχει και το πολύ μεγαλύτερο και με περισσότερες ανέσεις Κο-Τσανγκ, αλλά είανι πιό μακρυά. Αν σε ενδιαφέρει η ενδοχώρα, προτείνω ανεπιφύλακτα το Τσανταμπουρί, όπου θα δεις και βιετναμέζες. περιμένουμε ανταποκρίσεις. νάσαι καλά.  
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εχω πει οτι αν κρατησεις μια κοπελα αρκετες μερες και καλυτερο σεξ κανει και καλυτερα παιρνας
εγω διαφωνω, οτι κανουν στη μια ωρα, το κανουν και για ενα μηνα.
και ολες κανουν καλο σεξ, αλλαζει το θεμα αν καποιος εχει καποιες "παραξενιες", ο kostasf16 για παραδειγμα :2funny: :2funny:
αντε μιμικο, φυγε για τα νησια :dancing:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αλλά θα πρέπει να πας ως το Rayong προτείνω ανεπιφύλακτα το Τσανταμπουρί, όπου θα δεις και βιετναμέζες.
στο Rayong πηγαινε και δες τα πεθερικα μου, :2funny: :2funny: πες ενα γεια,και λιγα καλα λογια για μενα.
von, υπαρχει μερος με βιετναμεζες στην ταυλανδη? :rockon: και εγω τι κανω?  :headbang:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Όντως στο chanthaburi υπάρχει βιετναμέζικη συνοικία κατά μήκος ενός ποταμού που διασχίζει την πόλη , που χρονολογείται πάνω από 200 χρόνια και έχει δεχτεί κατά καιρούς κύματα προσφύγων από το βιετνάμ. Είναι ιδιαίτερα γραφική με πολύ καλή αγορά και κουζίνα (γαλλική επιρροή γαρ) , αλλά πέραν τούτου δεν διαπίστωσα την ύπαρξη "ευαγών ιδρυμάτων" (και για να μην τα βρήκα εγώ, μάλλον δεν θα υπάρχουν  :grin:).
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
Όντως στο chanthaburi υπάρχει βιετναμέζικη συνοικία κατά μήκος ενός ποταμού που διασχίζει την πόλη , που χρονολογείται πάνω από 200 χρόνια και έχει δεχτεί κατά καιρούς κύματα προσφύγων από το βιετνάμ. Είναι ιδιαίτερα γραφική με πολύ καλή αγορά και κουζίνα (γαλλική επιρροή γαρ) , αλλά πέραν τούτου δεν διαπίστωσα την ύπαρξη "ευαγών ιδρυμάτων" (και για να μην τα βρήκα εγώ, μάλλον δεν θα υπάρχουν  :grin:).

κοντά στο"Wat Paknam Bhasicharoe "είναι για να καταλάβω αν λέμε το ίδιο η"through the Khlongm" όπου μου αρέσουν πολύ τα σπιτάκια πάνω στο νερό.....  :cheesy:
ขอบคุณ ฉันดีใจมาก !
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835

kostasbmw:

συμφωνώ απόλυτα , δεν ξανακάνω θρησκευτικές-πολιτικές αναλύσεις.Δυστυχώς το thread έχασε το σεξοταξιδιάρικο ύφος του.

" το τοπικ εχει ενα θεμα και το 95% και ισως παραπανω που μπαινει και γραφει γιαυτο μπηκε η μονο εγω το βλεπω ετσι?"
Σίγουρα δεν είσαι ο μόνος Κώστα :)

04fantomas05:

"Για το ποσοστο που ανεφερες (90% στο θρεντ πανε σε μπουρδελα συστηματικα) εχω την εξης ενσταση."
Δε μίλησα για το thread αλλά γαι το site γενικά.Είναι η αλήθεια.
Για το θέμα των Αλβανών αν θέλεις μπορούμε να τα πούμε σε pm , να μη :knockinb: κι άλλο το θέμα του thread.
"Αν εσυ ησουν Ταυλανδος και εμπαινες εδω μεσα και καταλαβαινες τι γραφοταν δε θα σε ενοχλουσε καθολου?"
-Καθόλου.
"Η αλλιως αν εσυ σαν Ελληνας, εβλεπες ξενους να ερχονται στην Ελλαδα και να επιδιδονται στα ιδια ακριβως πραγματα που γραφονται εδω δε θα σε ενοχλουσε καθολου?"
-Αν θα με ενοχλούσε; Βρες μου ένα τέτοιο μέρος στην Ελλάδα και θα σου στήσω άγαλμα.Και θα φτιάξω και ένα site για να ανεβάζεις video.
"Βεβαια αν μου απαντησεις οπως απαντησε καποιος αλλος "μακαρι να υπηρχε τετοιο θρεντ" θα δυσκολευτω να σε πιστεψω :) "
-Πίστεψέ το.
"Ισως παλι πεις (και θα το δεχτω γιατι πιο ωμο μεν τιμιο δε) "στα @@ μου τι σκεφτεται ο Ταυλανδος" και απο τη σκοπια τη δικη σου εχεις δικιο."
-Λάθος,δε θέλω να προκαλώ χωρίς λόγο.Είναι και επικίνδυνο γαι μένα και θα φαίνομαι και καραγκιόζης.
"Δεν υπαρχει λογος να γινουμε και εμεις οι Ελληνες σαν τους μπεκρηδες αλλων χωρων που δε σεβονται τιποτα ."
Εδώ +1
"Μην τα βλεπουμε ολα τοσο εθνοκεντρικα."
Δεν είναι θέμα εθνοκεντρισμού , μια συμβουλή έδωσα στα παιδιά για να μην υποφέρουν στην υπόλοιπη ζωή τους.Οποιος θέλει τη λαμβλανει υπ'όψιν.Εγώ πίστευα ότι εδώ θα συμφωνούσες.

Todok:
"Όταν δεν υπήρχε το bourdela, πηγαιναμε σε διεθνή site τα οποία έλεγαν για τα καλά στούντιο και τις πιάτσες. Φυσικά ουδόλως ενόχλησε κανέναν το γεγονός, ή μάλλον ενόχλησε το ότι για το ελάντα υπήρχε φτώχια πληροφοριών..."
+1

rokoss:

χαίρομαι που είσαι ζωντανός :)

mind,rokoss,mimikos2000 και όποιοι άλλοι είναι κάτω να περνάτε καλά.Και να κρατάτε ημερολόγιο,θέλουμε αναλυτικές περιγραφές μετά :)

vonmakoulis и kykladesgr:
гоьорете русского.Οτκьдe?

KOSTASF16:

Αστους να λένε.Κι εγώ μαζί σου είμαι.Πατίγια και ξερό ψωμί (ή να πω φρέσκο αστακό);

Πάλι το  :knockinb: το μέγεθος...
 

kykladesgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
738
Like
0
Πόντοι
6
γουστάρω γιατί δεν αφήνουμε τίποτα να πέσει κάτω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μου αρέσει που τα κουβεντιάζουμε όλα αναλυτικά,τελικά .....  :rockon:

ขอบคุณค่ะ หนูไปนะคะ =  Thank you. Good bye
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Θα έγραφα κι άλλα,αλλά βαριέμαι  :)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
mind,rokoss,mimikos2000 και όποιοι άλλοι είναι κάτω να περνάτε καλά.Και να κρατάτε ημερολόγιο,θέλουμε αναλυτικές περιγραφές μετά :)
αναλυτικες περιγραφες? δεν νομιζω να το κανουν, ενας εδω μεσα τα λεει ολα και τρωει τους "κεραυνους". οι αλλοι μαλλον βαριουνται, μαλλον φοβουνται μην εκτεθουν, μαλλον το κρατανε μυστικο, μαλλον μαλλον.
ρε μηπως εκει κατω δε γαματε? πως ειναι δυνατον να μην εχετε να πειτε τιποτα.
εγω παντως ψαρεψα απο το κινητο μου τις φωτο που εχασα απο την καμερα,  :rockon:
συντομα  κοντα σας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom