Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω παιδια για τισ αμμεσες απαντησεις των ερωτηματων μου.τωρα για τα beers bars και τα coyote sta soi7,8 και οπουδηποτε αλλου ο θεος βοηθοσ ε;;;;;; :grin:
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
ευχαριστω παιδια για τισ αμμεσες απαντησεις των ερωτηματων μου.τωρα για τα beers bars και τα coyote sta soi7,8 και οπουδηποτε αλλου ο θεος βοηθοσ ε;;;;;; :grin:

Θα έπρεπε να έχεις ήδη διαπιστώσει ότι η συγκεκριμένη πόλη είναι το απόλυτο πάρτι, κανεις δεν ρωτά κανένα για τίποτα εντός των ορίων, εννοείται, του λογικού. Το πλαίσιο δρασης δεν είναι μεγαλύτερο από το Μοναστηράκι, όλα είναι προσβασιμα, κανείς δεν σου λεει που πας ή γιατί φεύγεις, δεν χάνεσαι, όλα είναι χύμα, ό,τι και αν σου πούμε, τίποτα δεν θα μπορείς να συγκρατήσεις όταν φτάσεις εκεί. Ο μόνος Θεός εκεί είναι το χρήμα σου και τα προσόντα σου :pipa3:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.105
Πόντοι
18.565
Ενα κριτηριο για να ξεχωρισεις κατα 99,9% τα κατοι ειναι οτι το πρωτο πραμμα που θα κανουν εινααι να βαλουν σιλικονες στα χειλη και να κανουν μποτοξ. Βεβαια αυτα τα κανουν και οι κανονικες γυναικες.
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
το ξερω φιλε husein αλλα ρωταω για να το σιγουρεψω οσο το δυνατον ωστε να μην ξενερωσω και χασω κανα βραδυ παρεα με κανα lb που δεν τοχω καταλαβει και φαει σουτ οταν ερθει η στιγμη του hotel.με καταλαβαινεις πιστευω.σε αυτο το θεμα ειμαι καθετος.
 

sapat

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Κι εγώ αυτήν την απορία είχα καιρό τώρα, μιας και είναι περισσότερο δύσκολο να καταλάβεις τη διαφορά στις Ταυλανδέζες. Το στυλ τους είναι τέτοιο, η ομορφιά τους που μπορεί να σε μπερδέψει εύκολα.
Είναι ζήτημα...Υπάρχουν και εγχειρισμένες εκεί? Αν πέσεις σε τέτοια περίπτωση θα είναι ακόμα πιο δύσκολο να το καταλάβεις...
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
το ξερω φιλε husein αλλα ρωταω για να το σιγουρεψω οσο το δυνατον ωστε να μην ξενερωσω και χασω κανα βραδυ παρεα με κανα lb που δεν τοχω καταλαβει και φαει σουτ οταν ερθει η στιγμη του hotel.με καταλαβαινεις πιστευω.σε αυτο το θεμα ειμαι καθετος.

Μην χαλιέσαι, αλλωστε πιστεύω να συμφωνείς ότι μόνο αμα ψάχνεις βρίσκεις. Διαφορετικά τίποτα δεν θα σε καταπλήξει εκεί εκτός από την γυναίκα. :grin: :grin: :grin:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Στα Insomnia και Mix υποτίθεται ότι τα Ladyboys δεν περνάνε ασυνόδευτα, εγώ προσωπικά έχω πετύχει αρκετά αλλα το αν είχαν κανένα τύπο μαζί τους δεν μπορώ να το πω με σιγουριά.

Όσο για το αν μια γκόμενα είναι Ladyboy απλά ρωτάς και στα @@ σου, αν γκρινιάξει πετάς και καμιά μαλακία στο στύλ "είσαι πολύ όμορφη για αυτο ρωτάω" και τελειώνει εκεί... Ταϊλάνδη είναι μάγκες όχι το μπουρδέλο η Ελλάς..
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
εγχειρισμενες;;;;χαχααχαα καλα αυτο αστο ουτε ο θεος ξερει ποιες ειναι.αυτο δε το σκεφτομαι καν.εχω συμβιβαστει με αυτο οπως και ολοι εδω αλλωστε και γενικα οσοι πανε ταυλανδη.ουτε οι ιδιες μπορει να θυμουνται καλα καλα τι ειναι τετοιο μπ.... που ειναι η ταυλανδη.με την καλη εννοια χεχχεχεχεεχε
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
αληθεια εχετε κρατησει καμια ανω της μιας βραδιας;ενοω για μια μακροχρονια σχεση εκει 2,3 μερες κτλ. :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
φιλε αντονιο εχεις παει καθολου???
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
δε φαινεται οτι εχω παει;;;; :grin: ναι μια φορα αλλα γυρναγα συνεχεια κε ειδα αρκετα!εσυ;
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
4 φορες σε 1,5 χρονο.

αφου εχεις παει τα εχεις δει ολα αυτα που ρωτας.

μπες εδω και εξασκησου για την επομενη φορα που θα πας.
για να μην την πατησεις... η μηπως την πατησες ηδη και πηγες με κανα εγχειρησμενο??? ποτε δεν ξερεις!  :grin:
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
παιδια καλησπερα φρεσκα νεα για δουλειες στην ταιλανδη υπαρχουν γιατι σπαω το  :headbang: να βρω τη θα κανω εκτος :knockinb: οτιδηποτε πληροφορια δεκτη :2funny: :2funny: :2funny:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
χχααχαα υπαρχει και site;;;καλοοο.4 φορεσ σε 1,5 χρονο;;;εσυ το τερματισες χαχαχαχα ωραιος.
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
σαν τη δουλειες εννοεις για να βοηθησοθμε οσο μπορουμε.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
εγω για σιγουρια επαιρνα απο gogo αλλα εχει και αυτο τα αρνητικα του οπωσ το νταβατζηλικι της mamasan που ανεβαζει πολυ το κοστος.εχει αποψη επι του θεματος κανεις;

Και γιατί δεν γαμάς και τη ΜΑΜΑΣΑΝ θα σου κακοπάει...χεχεχε
:cheesy:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
αμα κρατιεται και εναι καλο γιατι οχι κε την mamasan;αλλα οσες ειδα η μου την επεσαν ηταν ολες μπαζα.
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
οτιδηποτε δουλεια μικρομπιζνες ενοουμε και σε πιο μερος ειναι καλυτερα ευχαριστω
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
εμενα μου αρεσε μια μαμασαν τον μαρτιο την πρωτη μερα που πηγα, στο πρωτο agogo.
ηθελε να την παρω αλλα ειχα αλλα σχεδια για το πρωτο μου βραδυ!  :grin:
μου εδωσε και το τηλ. της αλλα δεν την πηρα.
και οταν γυριζεις πισω σκεφτεσαι ολες αυτες που ηθελες να μαμησεις και δεν τις πηρες.  :headbang:

jennifer... ωραιο thai ονομα για μαμασαν εεε...  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom