Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (3 μέλη και 51 επισκέπτες)

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Πέρυσι τέλη Οκτώβριου έμεινα στο August Suites σε Superior double-bed pool view room με  1400 THB/βραδιά  χωρίς πρωινό,
.  
Στο site οι τιμές είναι πιο ψιλές αλλά τους έστειλα mail και με λίγο παζάρι μου το δώσανε στα 1400. Τα δωμάτια που δεν είχαν θεά στη πισινά ή ήταν με twin beds ήταν ακόμα πιο φτηνά. Το ξενοδοχείο είναι ολοκαίνουργιο, τα δωμάτια έχουν κάποια πολυτέλεια και έμεινα πολύ ικανοποιημένος.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Και αφου το εφερε η συζητιση για το μεγεθος των δωματιων,που να πατε Χονγκ Κονγκ..!! :grin:
Τα στανταρ δωματια ειναι 10-16 τετραγωνικα το μεγαλυτερο!!!40 τ.μ. ειναι οι προεδρικες σουιτες!! :2funny:
Ωχ αμαν  :headbang: :headbang: :headbang: ερε γλεντια....
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Πέρυσι τέλη Οκτώβριου έμεινα στο August Suites σε Superior double-bed pool view room με  1400 THB/βραδιά  χωρίς πρωινό,
.  
Στο site οι τιμές είναι πιο ψιλές αλλά τους έστειλα mail και με λίγο παζάρι μου το δώσανε στα 1400. Τα δωμάτια που δεν είχαν θεά στη πισινά ή ήταν με twin beds ήταν ακόμα πιο φτηνά. Το ξενοδοχείο είναι ολοκαίνουργιο, τα δωμάτια έχουν κάποια πολυτέλεια και έμεινα πολύ ικανοποιημένος.
Φιλε μου ειναι παρα πολυ ωραιο,απο τοποθεσια ομως πως παμε?
Ποσο κοντα στην WS ειναι?
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπέρα σε όλους, πρώτη φορά γράφω στο forum...  κατεβαίνω thai το Σάββατο. Θα ήθελα να ρωτήσω αν το pattaya bay resort είναι joiners free... και αν διαθέτει δωμάτιο (double) με δυο μονά κρεβάτια... thanks :)
Αν φερεις ενα γκομενακι δεν εχει χρεωση ,αν ομως λογας για τριγωνα -τετραγωνα -παραληλογραμμα θα γινει αφαιμαξη :s&m_2:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Και δε δεχονται να κλεισεις δωματιο χωρις πρωινο...Κι εγω οπως και οι περισσοτεροι,το πρωινο οπου συμπεριλαμβανεται,το πληρωνουμε "τζαμπα" γιατι κανενας σχεδον δε ξυπναει μεχρι τις 10 για να παει να το φαει..
ΛΑΘΟΣ, το πρωινο με βουτυρο μελια αυγα και αλλα παχυντικα ευρωπαικα ειναι αυτα που θα σε κρατησουν ζωντανο στην ταιλανδη, με ρυζακια σουπιτσες και γαριδες δε νομιζω να αντεξεις, εκτος και αν εισαι φυσιολατρης ..
μετα τη ντισκο παιζει ως γνωστον πηδημα, μετα η ωρα εχει παει 6 και εκει γυρω ανοιγουν για πρωινο, τρως και κοιμασαι, αν απαρνηθεις φαγητα με θερμιδες χαθηκες φιλε, μη στα λεω τα ξερεις.
επισης ενα ιταλικο με ζωντανη μουσικη στην παραλιακη διπλα στην πιτσα χατ εχει φιλετακια σουπερ, καθως και οι αμερικανικες πιτσαριες συνιστωνται .
στο ροαγιαλ τουινς δεν ειδα κατι παλαιο γενικα, εχω γραψει οτι μεταξυ 2007-2008 εχουν κανει εκτεταμενες ανακαινισεις, (εχω ακουσει νταμπαντουμπα καργα). αλλα το μεγαλο δωματιο ρε φιλε μεγαλη υποθεση, αν το τιλακ εφαγε σομ ταμ στο δωματιο τι κανεις? εχει και κεντρικο κλιματισμο σε τετοιο σημειο που αλλαζεις αερα αμεσως με την τεραστια μπαλκονοπορτα.
τεσπα, μεγαλο ρολο στις διακοπες παιζει και το ξενοδοχειο,
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πιπι δεν μας ειπες το βασικοτερο, τι κανεις εσυ στην πατταγια?
μηπως εχεις αφησει  "αγριεμενα" παλαια τιλακ στο πουκετ...
παντως ενα ταξιδι στην ταιλανδη ειναι εμπειρια ζωης , οσοι διαρκως το αναβαλουν κανουν μεγα λαθος,
ειναι παραδεισος ακομα και αν μενεις στην καο σαν της βκκ :grin:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Για τον φιλο pyannis

post-126-126783335511.jpg

post-126-126783335851.jpg

post-126-126783336096.jpg

post-126-126783336379.jpg

post-126-126783336665.jpg

post-126-126783337007.jpg

post-126-126783337335.jpg

post-126-126783337907.jpg


Το μερος Λεγεται BLACK BOOK RESORT
Βασικως ειναι ενα Μεγαλο Σπιτι(η μπορεις να το πεις Βιλιτσα)....εχει 3 δωματια(το καθενα ειναι οπως στις φοτογραφιες)...ολα με 50αρες τηλεορασεις και δικο τους μπανιο........
υπαρχει και μια κυρια η οποια μαγειρευει και καθαριζει καθημερινα....εχει κηπο(για μπαρμπεκιου)........μεγαλο σαλονι(lounge).....Μεγαλη Πισινα.....
Για ολο το Σπιτι το ενοικιο ειναι 9000 Μπατ την μερα........Αν θελεις ομως μπορεισ να νοικασεις μονο ενα απ'τα δωματια(αναλογα ποιο θελεις "παιζει" και η τιμη απο 2500 μπατ ως 3500 μπατ)....αν νοικιασεις ολο το σπιτι σου δινουν και 3 μηχανακια για ολο τον καιρο που θα εισαι εκει........
Βρισκεται στην Pattaya,pratamnuk soi 6(10 λεπτα απο walking street και 5 λεπτα απο Παραλια και 2 λεπτα απ'τον κεντρικο δρομο οπου περνανε τα baht bus)

για περισσοτερες πληροφοριες στα Εmail...
blackbookresort@hotmail.com
chriswa001@hotmail.com


 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
ΛΑΘΟΣ, το πρωινο με βουτυρο μελια αυγα και αλλα παχυντικα ευρωπαικα ειναι αυτα που θα σε κρατησουν ζωντανο στην ταιλανδη, με ρυζακια σουπιτσες και γαριδες δε νομιζω να αντεξεις, εκτος και αν εισαι φυσιολατρης ..
μετα τη ντισκο παιζει ως γνωστον πηδημα, μετα η ωρα εχει παει 6 και εκει γυρω ανοιγουν για πρωινο, τρως και κοιμασαι, αν απαρνηθεις φαγητα με θερμιδες χαθηκες φιλε, μη στα λεω τα ξερεις.
πιπι δεν μας ειπες το βασικοτερο, τι κανεις εσυ στην πατταγια?
μηπως εχεις αφησει  "αγριεμενα" παλαια τιλακ στο πουκετ...
παντως ενα ταξιδι στην ταιλανδη ειναι εμπειρια ζωης , οσοι διαρκως το αναβαλουν κανουν μεγα λαθος,
ειναι παραδεισος ακομα και αν μενεις στην καο σαν της βκκ :grin:
Πρωτον οπως γνωριζεις ειμαι λιτοδιαιτος...70 κιλα ανθρωπος,ΠΟΥ να χωρεσει τοσο φαι? :grin:
Δευτερον δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα,απο το να τρως πριν πας για υπνο... :S
Τριτον,δε σκοπευω να το ξενυχταω...Παω για διακοπες και οχι για μαραθωνιους...Το αργοτερο στις 4 θα πρεπει να εχω φορτωσει,να εχω πηδηξει και να βλεπω το πρωτο ονειρο... :grin:
Τεταρτον μια χαρα ειναι οι σουπιτσες,οι γαριδες και τα ψαρακια...Οι Ταυλανδοι δηλαδη που τα τρωνε πως ζουνε?...Ενα πραγμα που μου αρεσει στη Ταυλανδη,ειναι και η ευκαιρια που μου δινεται να αποστασιοποιηθω απο το δυτικο τροπο διατροφης...Δε λεω βεβαια..Και τα χαμπουργκερ μου θα φαω και τις πιτσες και τα φιλετακια...Αλλα σαν εξαιρεση και οχι σαν κανονα... ;)
Πεμπτον...Το ξερεις οτι κατα βαθος ειμαι "φυσιολατρης"... :2funny:
Εκτον..Δεν εχω αφησει αγριεμενα τιλακ στο Πουκετ... :grin:...Μαλλον θα περασω και απο εκει... ;)..Αν και βασικα θα ειμαι Κραμπι...Παταγια θα παω για λιγες μερες,ετσι για την εμπειρια και για να δω εναν φιλο... ;)
Εβδομον και τελευταιον [size=10pt]"παντως ενα ταξιδι στην ταιλανδη ειναι εμπειρια ζωης"[/size]...Ποσο δικιο εχεις ρε Κωστα... :rockon:..Και ΕΣΥ ειδικα,ανοιγοντας αυτο το νημα "Ταυλανδη sex trip",εκανες εκατονταδες παιδια εδω μεσα,να αποκτησουν αυτη την "εμπειρια ζωης"... :thumbsup:..
Εγω πρωτοανακαλυψα αυτο το τοπικ,οταν ειχα ηδη "ψηθει" για αυτο το ταξιδι απο φιλους μου...Αλλοι ομως εμαθαν για τη Ταυλανδη εδω στο bourdela...Χαρη σε εσενα... :thumbsup:
Και θα υπαρξουν κι αλλοι στο μελλον,οσο εσυ,εγω και πολλα αλλα παιδια εδω μεσα,εξακολουθουμε να μοιραζομαστε τις γνωσεις και τις εμπειριες μας για αυτη τη χωρα... :rockon:
Την υγεια μας να εχουμε (και την οικονομικη δυνατοτητα),να κανουμε τετοια ταξιδια και πολλα ΠΟΛΛΑ  :knockinb:

Υ.Γ...Κι ελεγα...Ρε ποτε θα μου "τη πει" ο Κωστας για τη Πατταγια... :2funny: :2funny: :2funny:
 

stivkaras

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
:fuck2: :tits2:[size=10pt]ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΣΤΙΒ 28 ΧΡΟΝΩΝ 19 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΩΣ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΑΛΛΩΝ ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΓΙΑ ΠΑΤΤΑΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΠΑΤΤΑΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑ ΜΟΥΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΣ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΘΩ  :fuck1: :knockinb: [/size]
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Steve..........εκεινη την περιοδο θα ειμαι και εγω κατω........οπως και πολλοι αλλοι.....εγω θα ειμαι απο 24 θγ. και μετα αλλα απ'οτι ξερω μετα τις αρχες σεπτεμβριου θα εχουμε "εντονο" ελληνικο στοιχειο στην Παταγια......
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
γιατί έχω την εντύπωση ότι αν φωνάξεις αυτή την περίοδο κατά τις 22:00 στην walking street '' εεε μαλάκααααα''...
θα γυρίσουν καμιά 15αριά άτομα??? :think: :think: :think:
 

stivkaras

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
[size=10pt] :zfuck:α και ξερει κανεις ποσο στοιχηζει να εχεις 24 ωρες γκομενα μαζι σου ? :fuck2:[/size]
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
οσο για το August Suites.....δεν εχω παει αλλα απ'οτι ειδα και διαβασα κριτκες ειναι ενα πολυ καλο μερος(απο ανεση και ομορφια δωματιων).....η τοπθεσια του με χαλαει(προσωπικα για μενα ειναι μακρια απο walking street)....βεβαια ειναι κοντα σε κεντρικο δρομο που περνανε συνεχεια τα baht bus........ο καθενας οπως νομιζει........εγω ηδη εκλεισα στο pattaya bay resort και νομιζω αρκετα παιδια απο εδω(και οχι μονο) θα ειμαστε εκει...οπως ειπε και ο φιλος Rebetis "θα γινει ελληνικη παροικια"!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
[size=10pt]παιδια γινετε χαμος απο ελληνες γιατι νωμιζα θα χανομουν μονος μου για πεστε γνωμες λεω να κλεισω σε αυτο ξερει κανεις τι παζει ?
[/size]
το hotel  δεν το ξέρω αλλά με την πρώτη ματιά και επειδή είναι η πρώτη σου φορά στην παττάγια να σου πώ ότι είναι άκρη θεού,αρχή βούδα... άνοιξε ένα χάρτη παττάγιας και ψάξε προς την μέση και νότια...
τώρα βέβαια μπορείς να πας εκεί και βλέποντας και κάνοντας...
για τα κορίτσια ανάλογα...
το 24ωρο δύσκολο το κόβω γιατί είναι και εργαζόμενα,τα κορίτσια, αλλά με φράγκα όλα γίνονται...
πάντως μην πάς με σκονάκια...
εκεί είναι παττάγια και όλα ανατρέπονται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom