Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

zako1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2010
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Αυτά που έχουν δεν είναι joiners free, γύρω στα πόσα χρεώνουν επιπλέον?
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
.... Το   βραδυ  της   28   εχει   πανσεληνο    και   θα  παρω   το  καραβακι   να   παω  Κο  Πανγκαν   οπου   γινεται   το   Full  moon  party .  

Για ξανα κοιτα το γιατι νομιζω στις 24 full moon party
''Σας ενημερώνουμε , σε περίπτωση που δεν το γνωρίζετε οτι στις 24/8 έχουμε full moon party στο νησί και  θα είναι γεμάτο από κόσμο''. Απο ατομο που ειναι κατω και διοργανωνει εκδρομες για εκει....
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
Σαββατο    πεταω  με  Ται   σε  φανερη   αποστολη. Θελω  να  δω  αν  είναι  αυτος  ο  δρομος   χωρις   επιστροφη . Παω   από   24 Ιουλ – 9 Αυγ.

Πως   φανταζομαι   την  εξελιξη
..............
Το  ταξιδι  παντα  ξεκιναει     πρωτα   από  τον   νου .

Ανετα προλαβαινεις να τα κανεις ολα αυτα, αρκει να κινηθεις με αεροπλανα. Κατσε μια μερα παραπανω στην Παταγια αν θες, μια μερα παραπανω στο Σαμουι και μετα το παρτυ μεινε κανα 2 μερες στο Κο Παγκαν. Το μερος ειναι για παγανανιστικες καταστασεις και ειναι πανεμορφο οπως και το Κο Ταο, που ειναι φανταστικο. Εκει αν θες να εχεις παρεα, κανονισε την απο το Σαμουι.
Πουκετ δεν εχει νοημα να πας για τοσες λιγες μερες. Καλυτερα να περασεις ενα 2μερο στην Μπανγκοκ.  :rockon:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
sto soi Buakhao

Το Pink Apatment μπορείς να το βρείς στο internet γύρω στα 700Β
Στις φωτογραφίες φαίνεται καινούργιο, αλλά τα δωμάτια, (μεγάλα γύρω στα 40τμ) είναι πια παλιά.
Έχουν όμως με 1000Β καινούργια και πολύ καλά. (πρέπει να τα ζητήσεις απ'ευθείας στο site τους)
Με μηχανάκι είσαι 5 λεπτά από WS.

Ρε φιλε,τι κανεισ???εφτασεσ???που σε πετυχαινω????εχεισ το Ται τηλεφωνο σου ανοιχτο??θα σε παρω αυριο!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Λεω να κλεισω Pattaya Bay Resort... προσφερει και μεταφορα απο το αεροδρομιο με λιμουζινα στα 1300 μπατ...
Θα ειμαστε 2 ατομα,δηλαδη θα μας ερθει απο 650 μπατ το ατομο...
Αντι να παμε με το λεωφορειο και να δωσουμε 200 μπατ ο καθενας...δεν αξιζει να δωσουμε 450 μπατ παραπανω και να παμε με λιμουζινα?
Χωρια του οτι θα φτασουμε και 1-1.30 ωρα νωριτερα στο ξενοδοχειο,γιατι εκτος του οτι παει και πιο γρηγορα,δε θα εχουμε να περιμενουμε στη σταση το λεωφορειο να φυγει,ουτε θα κανουμε στασεις στη πατταγια για το delivery στα διαφορα ξενοδοχεια...
Εσεις τι λετε?Γιατι ΟΚ,αν εισαι μονος σου ειναι αρκετα λεφτα τα 1100 παραπανω...Αλλα τα 450 δεν αξιζουν?
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Λεω να κλεισω Pattaya Bay Resort... προσφερει και μεταφορα απο το αεροδρομιο με λιμουζινα στα 1300 μπατ
bell travel aξιζει την διαφορα των 450 μπατ, εαν η ωρα αφιξης σου ειναι κοντα στην ώρα αναχωρησης του λεωφορειου απο το αεροδρομιο. Δεν κανει στασεις και κανει μονο 1,5 ωρα να φτασει παταγια και απο εκει αμεσως σε παει στο ξενοδοχειο σου
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
sto soi Buakhao
Με μηχανάκι είσαι 5 λεπτά από WS.
Ωραιοτατη μεγαλη πισινα και το βραδυ χωρις φωτα για πονηρες καταστασεις αναμεσα σε φοινικες, δεν σε βλεπεις κανεις. Ειναι 5 λεπτα με μηχανακι ειτε 10 λεπτα με 10 μπατ καρότσα ταξί απο WS και 100 μέτρα απο μπαρ Φωτη
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
bell travel aξιζει την διαφορα των 450 μπατ, εαν η ωρα αφιξης σου ειναι κοντα στην ώρα αναχωρησης του λεωφορειου απο το αεροδρομιο. Δεν κανει στασεις και κανει μονο 1,5 ωρα να φτασει παταγια και απο εκει αμεσως σε παει στο ξενοδοχειο σου
Τελικα,η λιμουζινα ειναι μονοδρομος,γιατι φτανω 13.40 και η Bell εχει δρομολογιο στις 14:00 και μετα ξανα στις 16:00...Δηλαδη 2 ωρες μετα...Και δεν υπαρχει περιπτωση μεσα σε 20 λεπτα,να βγω απο το αεροπλανο,να παρω αποσκευες και να προλαβω να ειμαι στο λεωφορειο...
Αν περιμενω και φυγω στις 4 θα ειμαι λογικα στη πορτα του ξενοδοχειου περιπου 2 ωρες μετα...Δηλαδη στις 6..Ενω με τη λιμουζινα βαρια-βαρια 3 και με 3 μιση...
Ε για 2,5 κοντα 3 ωρες πιο πριν,νομιζω οτι αξιζουν τα 450 μπατ... ;)
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα,η λιμουζινα ειναι μονοδρομος,γιατι φτανω 13.40 και η Bell εχει δρομολογιο στις 14:00 και μετα ξανα στις 16:00...Δηλαδη 2 ωρες μετα...Και δεν υπαρχει περιπτωση μεσα σε 20 λεπτα,να βγω απο το αεροπλανο,να παρω αποσκευες και να προλαβω να ειμαι στο λεωφορειο...
Αν περιμενω και φυγω στις 4 θα ειμαι λογικα στη πορτα του ξενοδοχειου περιπου 2 ωρες μετα...Δηλαδη στις 6..Ενω με τη λιμουζινα βαρια-βαρια 3 και με 3 μιση...
Ε για 2,5 κοντα 3 ωρες πιο πριν,νομιζω οτι αξιζουν τα 450 μπατ... ;)

Μια χάρα φαίνετε το ξενοδοχείο. Και εγώ στη θέση σου με Λίμο θα πήγαινα, απο το να φάω 2 ώρες στο αεροδρόμιο.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Pipine σιγουρα αφου ειστε 2 ατομα αξιζει η δουλεια,εγω τον Δεκεμβριο που εφτασα πεθαμενος απο την πτηση εδωσα 1500 μπατ και ειπα και ευχαρηστω :jerking:
Το PATTAYA BAY RESORT ποσο μακρια ειναι απο walking street?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Pipine σιγουρα αφου ειστε 2 ατομα αξιζει η δουλεια,εγω τον Δεκεμβριο που εφτασα πεθαμενος απο την πτηση εδωσα 1500 μπατ και ειπα και ευχαρηστω :jerking:
Το PATTAYA BAY RESORT ποσο μακρια ειναι απο walking street?
Αν κοψεις δρομο και διασχισεις το εμπορικο που ειναι απεναντι,καπου 600 μετρα...
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
Για λεγε ρε John............με το τσιγκελι θα στα βγαζουμε??? :grin: :grin: :grin: :grin:

οσο για ξενοδοχειο που θελεις με κηπο,για τσεκαρε και το παρακατω.......
με 2 πισινες.....joiners free.....internet το πληρωνεις(εχει καρτες που τις "ξυνεις" και εχει κωδικους για προσβαση σε wifi δικτυο(αναλογα ποσα Μπατ δινεις εχεις και πιο πολυ ωρα)...hsyxo(ακους τα πουλακια να σε ξυπνανε το πρωι)αλλα λιγο μακρια απο walking street(αλλα με μηχανακι πιστευω κανα 10 λεπτο εισαι εκει,αντε 15 λεπτα)......ειναι διπλα στο Big C(σε βολικο δρομο,κεντρικο,στην 2nd road)
εχω κατσει εκει και μου αρεσε.......αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες,στειλε μου μηνυνα

www.thecottagepattaya.com/]http://www.thecottagepattaya.com/[/url]

ωραια λοιπον εδω ειμαι...σημειωστε.

εταιρεια για να μιλαμε απο ΤΑΙ σε Ελλαδα οικονομικα : TRUE

εχει 2 ποιοτητες... την 1 και τη 2

Η ποιο φτηνη ειναι η 1 με κοστος 1 ΜΠΑΤ το λεπτο και παιρνεις ως εξης

00600-30-210-χχχχχχχ   η σε κινητο  00600-30-69χ-χχχχχχχ

το 00600 ειναι ο κωδικος κλησης της TRUE, το 30 για ελλαδα και τα υπολοιπα
οπως γνωριζετε

Αυτη η κληση υποτιθεται οτι φιλτραρεται απο καπου και δεν ακουγεται τοσο καθαρα αλλα εγω σας λεω που μιλουσα συνεχεια οτι μιλας ανετα και πολυ καθαρα!

* σημαντικη λεπτομερεια. Αν καποιος τηλεφωνει καπου που ο ΟΤΕ εχει πολυ παλια τεχνολογια-καλωδια ισως η κληση δεν πραγματοποιηθει ποτε.
Τι θελω να πω...εγω που καλουσα σε γνωστο νησι στην πολη μιλουσα μπομπα.
Ενα φιλαρακι που τηλεφωνουσε καπου Ηπειρο σε ενα χωριο δεν επιανε κληση καθαρα λογω καλωδιων ΟΤΕ εκει αφου σε αλλους προορισμους καλουσε κανονικα.

2) κληση νουμερο 2 και αριστης (υποτιθεται) ποιοτητας,καλυτερης της 1 (αν και εγω αμφιβαλλω συμφωνα με οσα διαπιστωσα)

006-30-210-χχχχχχχ  και σε κινητο   006-30-69χ-χχχχχχχ

Δηλαδη καλουμε οπως και πριν αλλα χωρις το 2 μηδενικα μετα το 6...

Κοστος   3 μπατ ανα λεπτο αντι για 1 μπατ ανα λεπτο που εχει η 1.

Γεμιζουμε πανευκολα απο ολα τα 7 eleven

Τσεκαρισμα υπολοιπου χωρις να μας χρεωνει τιποτα ως εξης

#123#πρασινο  (οπου πρασινο εννοω οτι παταμε το πρασινο κουμπι κλησης)

Αμεσως μας ερχεται το υπολοιπο. Οσες φορες θελετε...

Προσοχη μονο για τα σμσ δεν ειναι τοσο πολυ φτηνα...(καπου 5 μπατ το σμσ)

Επισης απο ΤΑΙ σε ΤΑΙ ειναι νορμαλ χρεωσεις και αν δεν κανω λαθος ειναι
1,5 μπατ το λεπτο αλλα αυτο τσεκαρετε το στα σιγουρα.

Απο true kinhto omos se true kinhto einai 0,50 mpat to lepto!

Το νουμερο που σας δινουν ειναι της μορφης  0826484283

Εσας απο ελλαδα σας καλουνε με 0066-826484283 (δεν βαζουμε το 0 δηλαδη του 082)

Δεν συμφερει ομως γιατι με την κληση νουμερο 1 το κοστος ειναι

σε ελληνικα φραγκα 2,5 λεπτα το λεπτο δηλαδη 0,25 λεπτα του ευρω τα 10 λεπτα!!!!!! τσαμπααααααααααααααααααααααα και δοκιμασμενο.

Ελπιζω να σας βοηθησα...ρωτηστε αποριες αν εχετε τωρα που τα εχω φρεσκα!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
πιπι το bay resort ειναι σε λαθος θεση, ειναι και κοντα και μακρια, με τα ποδια δε λεει, τα ταξι δε βολευουν, εχει περιεργη θεση,
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
πιπι το bay resort ειναι σε λαθος θεση, ειναι και κοντα και μακρια, με τα ποδια δε λεει, τα ταξι δε βολευουν, εχει περιεργη θεση,
Αν δεν λεει τοτε προτεινε ενα αλλο οικονομικο,κοντα στην WS αλλα με πισινα :think:
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
Ευχαριστω   γις τις συμβουλες.Επισης  χρησιμο   ηταν  αυτο  με  τα  τηλεφωνα  απο  τον  John

Για ξανα κοιτα το γιατι νομιζω στις 24 full moon party
''Σας ενημερώνουμε , σε περίπτωση που δεν το γνωρίζετε οτι στις 24/8 έχουμε full moon party στο νησί και  θα είναι γεμάτο από κόσμο''. Απο ατομο που ειναι κατω και διοργανωνει εκδρομες για εκει....

Φιλε   εχεις   δικιο  αλλά   εσυ  λες   για  το  παρτυ   του   Αυγουστου .Εγω   λεω   που  θα  βρισκομαι    την  Τεταρτη .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom