Νέα

Συμβουλές για μια νέα γνωριμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick-Thess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
όχι, εγώ επειδή δεν εμπιστεύομαι την κρίση μου όταν πίνω στάνταρ παίρνω πίπες με καπότα  :sunglasses:
τους λες να βάλουν καπότα για να μην τα βλέπεις όλα μαύρα  :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η ολη σκεψη μου γινεται επειδη μεχρι πριν 3 βδομαδες δεν ηξερα καν τη συγκεκριμενη κοπελα, και επειδη δεν τη βλεπω μονο για one night stand αλλα ψηνομαι να βγαινω μαζι της τακτικα.

Αφού προτίθεσαι να το πας σοβαρότερα, μπορείς σε βάθος χρόνου πλέον, και αφού θα υπάρχει ικανή σωματική και ψυχικά επαφή, να της προτείνεις να κάνετε από κοινού τις ιατρικές εξετάσεις που πρέπει, προκειμένου να προχωρήσετε και σε μη χρήση προφυλακτικού.
 
OP
OP
Nick-Thess

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
ρώτα την αν θέλει καπότα, καταρχάς εκείνη αφορά περισσότερο από άποψη προφύλαξης και δεύτερον εμένα με έχουν ρωτήσει και το έχω εκτιμήσει πολύ (και είπα να μη βάλει ο συγκεκριμένος)  :sunglasses:

boomb  ;)
 
OP
OP
Nick-Thess

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Αφού προτίθεσαι να το πας σοβαρότερα, μπορείς σε βάθος χρόνου πλέον, και αφού θα υπάρχει ικανή σωματική και ψυχικά επαφή, να της προτείνεις να κάνετε από κοινού τις ιατρικές εξετάσεις που πρέπει, προκειμένου να προχωρήσετε και σε μη χρήση προφυλακτικού.

Ετσι το σκεφτομαι και γω φιλε....
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
όχι, εγώ επειδή δεν εμπιστεύομαι την κρίση μου όταν πίνω στάνταρ παίρνω πίπες με καπότα  :sunglasses:
πολυ ξενερωτο ειναι αυτο....εκτος και αν ο αλλος δεν ειναι πλυμμμενος και περιποιημενος κατω...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Θεωρω την απαντηση της boomb την πιο σωστη.
Ρωτησε την διακριτικα. Πιστευω θα το εκτιμησει.
 
OP
OP
Nick-Thess

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Thanks αλανια και boomb για τις αποψεις :)

Ηδη αρχισε να μου φευγει το αγχος
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
όχι, εγώ επειδή δεν εμπιστεύομαι την κρίση μου όταν πίνω στάνταρ παίρνω πίπες με καπότα  :sunglasses:
Εμένα πάντως αν απαιτήσει γκόμενα να βάλω καπότα για να μου πάρει πίπα θα ξενερώσω απίστευτα, ως τώρα δε μου έχει τύχει
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Thanks αλανια και boomb για τις αποψεις :)

Ηδη αρχισε να μου φευγει το αγχος
Δεν υπάρχει κανένας λόγος να έχεις άγχος, υπάρχουν πολλά άλλα πράγματα για να αγχωθείς αλλά όχι για αυτό
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1

το άγχος είναι μέχρι να τον χώσις μετά χαλαρώνεις.  :knockinb:

 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Εμένα πάντως αν απαιτήσει γκόμενα να βάλω καπότα για να μου πάρει πίπα θα ξενερώσω απίστευτα, ως τώρα δε μου έχει τύχει

Άσε φίλε μου έτυχε εμένα... Από γκόμενα one night stand... στην αρχή νόμιζα ότι έκανε πλάκα αλλά τελικά το εννοούσε πολύ σοβαρά...

Μου χε κάνει πολύ εντύπωση και το χα συζητήσει με φίλους αλλά σε κανέναν δεν είχε τύχει γκόμενα μη επαγγελματίας να ζητάει σκούφο για πίπα...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Άσε φίλε μου έτυχε εμένα... Από γκόμενα one night stand... στην αρχή νόμιζα ότι έκανε πλάκα αλλά τελικά το εννοούσε πολύ σοβαρά...

Μου χε κάνει πολύ εντύπωση και το χα συζητήσει με φίλους αλλά σε κανέναν δεν είχε τύχει γκόμενα μη επαγγελματίας να ζητάει σκούφο για πίπα...

εμενα μουχε τυχει να παρακαλαει γκομενα να με πιπωσει χωρις σκουφο και να μη τον βγαζω
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εμένα πάντως αν απαιτήσει γκόμενα να βάλω καπότα για να μου πάρει πίπα θα ξενερώσω απίστευτα, ως τώρα δε μου έχει τύχει

έχει τύχει και να ξενερώσουν, δεν πειράζει, καλή καρδιά  :boobies:
 

Επισκέπτης
Καπότεν όποσδήποτε για το κυρίως πιάτο( :knockinb:),τώρα και ακάποτη  :pipa2: εεε δεν νομίζω να πάθεις και τίποτα,είναι πολύ μικρές οι πιθανότητες!!! ;)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλα αυτος θα την εχει γαμησει ηδη........ και εσεις ακομα συμβουλες θα δινετε μαλακες!!!!!!!!!! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom