Νέα

Μια μικρή βοήθεια.. (προφυλακτικο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tribute
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
οχι οπως ειπα ειχαν βγει προσπερματικα υγρα και μετα το καταλαβα αφου ειδα τον πουτσο μου χωρις προφυλακτικο.
Η καποτα δεν εμεινε πανω σαν δαχτυλιδι δηλαδη να σπασει απλα μου εμεινε στο χερι.
Τυπε, αφου εχεις μικρο πουλακι,
γιατι δε παιρνεις εκεινα τα λαστιχενια προφυλακτικα για τα δαχτυλα;
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
ο φιλος εννοει να γινουν μετα απο λιγο καιρο οι εξετασεις και να παω οσο νωρις γινεται σε εναν αφροδισιολογο να τα εξηγησει καλυτερα.
Kαλά.
Μπες ως αχαχούχας τώρα. :)
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
μην μπει σαν αγγελικη να λες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εκει θα μπει ως ιεροδουλη, που καποιος πελατης ενω γνωριζε οτι ειχε σπασει το προφυλακτικο,
τλειωσε μεσα της και τωρα δε ξερει τι να κανει... :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Εκει θα μπει ως ιεροδουλη, που καποιος πελατης ενω γνωριζε οτι ειχε σπασει το προφυλακτικο,
τλειωσε μεσα της και τωρα δε ξερει τι να κανει... :grin:
Πολυ ρηχο σεναριο αυτο .....

Θα επρεπε να το προχωρησεις γραφοντας....... και θα ψαχνει καποιον πουτανοκαψουρη να του το φορτωσει ωστε να αποκατασταθει  :P
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Καλησπερα φιλοι παρακολουθω αρκετα καιρο το φορουμ και θα ηθελα μια μικρη βοηθεια/συμβουλη.

Μετα απο επισκεψη (πρεπει να ηταν η 5η ή 6η φορα) μου σε μπουρδελο μπαινει η κοπελα μεσα αρχιζει την πιπα και αφου εγιναν 1-2 στασεις στα γρηγορα ερχετε η σειρα της σταστης στα 4.
Σε καποια φαση μετα απο 5-6 λεπτα παρατηρω οτι βγηκε ο πουτσος μου απο μεσα της χωρις προφυλακτικο και βλεπω πανικοβλημενος την καποτα διπλα.
Αποτελεσμα να πω πως ειμαι οκ δεν θελω αλλο και η κοπελα να φυγει.

Δεν ξερω/θυμαμαι καθολου αν εσπασε το προφυλακτικο η αν απλα βγηκε.
Στο κεφαλι του πουτσου αφου τον ειδα τρομαγμενος χωρις προφυλακτικο ειχα καποια προσπερματικα υγρα τα οποια τα ενιωθα απο πριν την ωρα τις πιπας.

Φευγω λοιπον απο εκει στεναχωρημενος μετα απο αυτο αφου με δυσκολιας οδηγησα προς το σπιτι κοντα στην περιοχη της Νεας Σμυρνης. Ακυρωσα και βολτα που ειχα για πιο μετα! Αυτη τη στιγμη δεν ξερω τι θα πρεπει να κανω μετα απο αυτο εχω μερικες ερωτησεις που πιστευω μπορειτε να με βοηθησετε.

Με τα προσπερματικα υγρα υπαρχει η δυνατοτητα να μεταδοθουν νοσηματα; Ποια ειναι αυτα;

Υπαρχει η δυνατοτητα καποιου τεστ; Κατι απο το φαρμακειο/νοσοκομειο για παραδειγμα..
Για την περιπτωση γονιμοποιησης δεν την συζηταω καν με ολα τα χαπια που περνουνε αλλα με το θεμα νοσηματα τι γινετε;
Σας εχει τυχει αραγε αναλογο περιστατικο και πως αντιδρασατε;

υγ: Καλα να περνατε και προσοχη με τετοια θεματα!
υγ2: Μολις εγινε το περιστατικο ειχα φαει τετοιο κρασαρισμα που το μονο πραγμα που σκεφτηκα ηταν αυτο εδω το site σας που παρακαλουθω καιρο αλλα δεν εχει κατσει ποτε να γραψω.
υγ3: Δεν εβαλα το ποστ μου στην ενοτητα που αναφερει για "σπασμενα προφυλακτικα" επειδη δεν ξερω αν εσπασε απλα το ειδα και βγηκε, να πω την αληθεια τα εχασα και δεν ηθελα να το δω.
Διαβασα και μερικα αναλογα θεματα που με εβαλαν σε ανησυχιες ακομη περισσοτερο.

Σας ευχαριστω προκαταβολικα.

To πιο πιθανό φίλε είναι την ώρα που τον έβαζες στα 4 , να σου ψιλοχαλάρωσε και βγαίνωντας να σου `φυγε το προφυλακτικό , τώρα βέβαια αν σου `φυγε πριν μπεις παίζονται όλες οι πιθανότητες ...
 
OP
OP
tribute

tribute

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
To πιο πιθανό φίλε είναι την ώρα που τον έβαζες στα 4 , να σου ψιλοχαλάρωσε και βγαίνωντας να σου `φυγε το προφυλακτικό , τώρα βέβαια αν σου `φυγε πριν μπεις παίζονται όλες οι πιθανότητες ...

Ακριβως φιλε παιζει να χαλαρωσε και οταν βγηκα ειδα την καποτα να μου μενει στο χερι.
Αν μου εφευγε πριν μπω θα το εβλεπα; Αλλιως αν μου βγηκε οταν εβγενα και εγω λογικα δεν υπαρχει προβλημα αν γαμαγα με χαλαρο προφυλακτικο.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.757
Πόντοι
1.686
Φιλαράκο ,η πιθανότητα να την βγάλεις καθαρή ειναι πάνω από 90% .

Οσον αφορά τα αφροδίσια .

Οσον αφορα την φοβία ,αυτή ειναι εξασφαλισμένη ! :2funny:

Πηγαινε να ξαναγαμήσεις ,αλλα με δικό σου προφυλακτικό

καλής μάρκας . :2funny: :2funny:

 
OP
OP
tribute

tribute

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Φιλαράκο ,η πιθανότητα να την βγάλεις καθαρή ειναι πάνω από 90% .

Οσον αφορά τα αφροδίσια .

Οσον αφορα την φοβία ,αυτή ειναι εξασφαλισμένη ! :2funny:

Πηγαινε να ξαναγαμήσεις ,αλλα με δικό σου προφυλακτικό

καλής μάρκας . :2funny: :2funny:

Το τελευταιο πραγμα που σκεφτομαι ειναι αυτο :S
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Ακριβως φιλε παιζει να χαλαρωσε και οταν βγηκα ειδα την καποτα να μου μενει στο χερι.
Αν μου εφευγε πριν μπω θα το εβλεπα; Αλλιως αν μου βγηκε οταν εβγενα και εγω λογικα δεν υπαρχει προβλημα αν γαμαγα με χαλαρο προφυλακτικο.

αφου δεν σ μεινε κανας πουτσος στο χερι παλι καλα να λες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom