Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xamoleon z

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
6
Like
127
Πόντοι
280
για σας περασα απο το 40/42 αναζητησα την Μαρινα αλλα πηγε στο δοματιο για μιας ωρας προγραμα ? τελικα περασανε οι κοπελιες μερκες γνωριμες ! τελικα διαλεξα την αγαπη κατα τα λεγομενα της Αλβανηδα ωραια γυναικα κοντο μαλι τατουαζ αρκετα υποσχωμενη
μπηκε στο δωματιο και πεταει κατο τα προφιλακτικα 5-6 και αφερη τα ρουχα της. γηριζει στο κρεβατη και εκανε κατι σκηψηματα στον καρθεπτη μπροστα και λεω θα περασω καλα ! αυτο ηταν η κοπελα ειναι ψουνησμενη και νομιζη οτι ειναι ντιβα μια στεγνη πιπα και αυτο ηταν και πρεπη να ξερω αν θελεις δευτερο γυρο και αλλα πηρε σταση για να μην εχω επαφη μαζη της για το προγραμα μιας ωρας δεν λεει αυτα ! ωραιο κορμι αλλα νομιζη οτι μας κανη χαρη . επρεπε να παρω την ευα που την εχω ξαναπαρη ! οτι λαμπη δεν ειναι χρησος ! καλλα βολια παιδια ! δεν βρηζω να ανεβη παρακαλω !
 

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
Τα προγράμματα του SPA
Τα 30 λεπτά -60 € (2 εκτονώσεις )
Τα 60 λεπτά -80 € ( 2 εκτονώσεις )
Ώρες  λειτουργίας  11-21 καθημερινά και τα Σάββατοκύριακα.
 

germanos73

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2019
Μηνύματα
144
Κριτικές
5
Like
278
Πόντοι
281
Τα προγράμματα του SPA
Τα 30 λεπτά -60 € (2 εκτονώσεις )
Τα 60 λεπτά -80 € ( 2 εκτονώσεις )
Ώρες  λειτουργίας  11-21 καθημερινά και τα Σάββατοκύριακα.

καλό ειναι να βάζετε και ποια κορίτσια δουλεύουν στο κατάστημα
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
294
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
3.990
Έχει διαλυθεί το σύστημα..κρίμα...
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Έχει διαλυθεί το σύστημα..κρίμα...

Ποτέ δεν το έκανε το μαγαζί στο παρελθόν, για να το κατηγορούμε τώρα...Επειδή αποτελεί επιλογή άλλων χώρων να "διαφημίζουν" τις κοπέλες τους, δεν σημαίνει ότι είναι απαραίτητο για όλα τα μαγαζιά. Γιατί όλοι κατηγορούν μονο το Σ40-42, και όχι τον χώρο της Άννας στην Δάφνη για παράδειγμα;;; Προσοχή, ενδεικτικό το παράδειγμα, δεν έχω τίποτα με το συγκεκριμένο μαγαζί που  εκτιμώ κιόλας...Το τηλέφωνο υπάρχει κ πληροφοριες δίνονται
 

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
438
Κριτικές
20
Like
1.258
Πόντοι
991
Ποιες και πόσες έχουν απομείνει
Μαρίνα εύα αγάπη ράφαελά Βίκυ ελενη και
1 που ήταν δωμάτιο νομίζω
Δεν ρώτησα όνομα
ΠανΤως δωμάτιο δεν είχε να περάσω όταν ήθελα
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Ποιες και πόσες έχουν απομείνει
Επίσης φωτό δεν υπάρχουν πλέον σε κανένα από τα 2 μαγαζιά??


ποτέ δεν εμπαιναν φωτο εδω απο τα κοριτσια αυτου του μαγαζιου.
 

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
Τα προγράμματα του SPA
Τα 30 λεπτά -60 € (2 εκτονώσεις )
Τα 60 λεπτά -80 € ( 2 εκτονώσεις )
Ώρες  λειτουργίας  11-21 καθημερινά και τα Σάββατοκύριακα.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Ποτέ δεν το έκανε το μαγαζί στο παρελθόν, για να το κατηγορούμε τώρα...Επειδή αποτελεί επιλογή άλλων χώρων να "διαφημίζουν" τις κοπέλες τους, δεν σημαίνει ότι είναι απαραίτητο για όλα τα μαγαζιά. Γιατί όλοι κατηγορούν μονο το Σ40-42, και όχι τον χώρο της Άννας στην Δάφνη για παράδειγμα;;; Προσοχή, ενδεικτικό το παράδειγμα, δεν έχω τίποτα με το συγκεκριμένο μαγαζί που  εκτιμώ κιόλας...Το τηλέφωνο υπάρχει κ πληροφοριες δίνονται
Δεν σου τη λέω επειδή ανέφερες το συγκεκριμένο μαγαζί, απλά σαν παράδειγμα συγκρίνεις ανόμοια πράγματα. Την Άννα, από ότι θα ξέρεις και εσύ εφόσον είσαι πελάτης της, δεν θα την χάλαγε η διαφήμιση μέσω του site. Έχει επιλέξει όμως, για τους δικούς της λόγους, τους χαμηλούς τόνους. Εδώ δεν έχει νήμα, πόσο μάλλον να βάζει και φωτογραφίες! Έπειτα η Άννα, κατά τα λεγόμενά της, προσπαθεί στα ραντεβού οι κοπέλες να πιάνουν τουλάχιστον το 50/50 (μασάζ/πρόγραμμα). Τελείως διαφορετικά τα μαγαζιά, με τα υπέρ και τα κατά του το καθένα.
 

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
α προγράμματα του SPA
Τα 30 λεπτά -60 € (2 εκτονώσεις )
Τα 60 λεπτά -80 € ( 2 εκτονώσεις )
Ώρες  λειτουργίας  11-21 καθημερινά και τα Σάββατοκύριακα.
 

babyooo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
0
παλικαρια μου καλησπερα,

Υπάρχει σε αυτό το μαγαζί καμμία τύπου Ζιζελ (108) σε επιδόσεις δευτερου γύρου ;
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Δεν σου τη λέω επειδή ανέφερες το συγκεκριμένο μαγαζί, απλά σαν παράδειγμα συγκρίνεις ανόμοια πράγματα. Την Άννα, από ότι θα ξέρεις και εσύ εφόσον είσαι πελάτης της, δεν θα την χάλαγε η διαφήμιση μέσω του site. Έχει επιλέξει όμως, για τους δικούς της λόγους, τους χαμηλούς τόνους. Εδώ δεν έχει νήμα, πόσο μάλλον να βάζει και φωτογραφίες! Έπειτα η Άννα, κατά τα λεγόμενά της, προσπαθεί στα ραντεβού οι κοπέλες να πιάνουν τουλάχιστον το 50/50 (μασάζ/πρόγραμμα). Τελείως διαφορετικά τα μαγαζιά, με τα υπέρ και τα κατά του το καθένα.

φίλε Ταξιάρχη δεν νιώθω ότι "μου την λες",και πρέπει να παραδεχτώ ότι έχεις δίκαιο σε κάποιες επισημάνσεις σου. Όντως η επιλογή του παραδείγματος ήταν μάλλον ατυχής. Η Άννα δεν έχει νημα και μάλιστα απο επιλογή της. Αυτο που ήθελα να τονίσω, ήταν ότι ενώ ποτέ το Σ40-42 δεν είχε φωτο απο τις κοπέλες κ το πρόγραμμα, όπως και πολλοί άλλοι χώροι όμως, βλέπουμε μια πολεμική μονο για το συγκεκριμένο μαγαζί. Μια πιο κοντινή σύγκριση ίσως ήταν με το Στουρναρη...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Αυτο που ήθελα να τονίσω, ήταν ότι ενώ ποτέ το Σ40-42 δεν είχε φωτο απο τις κοπέλες κ το πρόγραμμα, όπως και πολλοί άλλοι χώροι όμως, βλέπουμε μια πολεμική μονο για το συγκεκριμένο μαγαζί. Μια πιο κοντινή σύγκριση ίσως ήταν με το Στουρναρη...
Και στο Στουρνάρη αν ψάξεις πιο πίσω το ίδιο είχε γίνει. Και μάλιστα εκβιαστικά, "δεν βάζετε φωτό, δεν ερχόμαστε". Κανένας δεν μας βάζει με το ζόρι σε ένα μαγαζί. Ειδικότερα για κάποια, που μέσα από την πορεία τους, έχουν ξεκαθαρίσει τι προσφέρουν και τι όχι.                                                   
   Ας με σταματήσει κάποιος!!!!  το κούρασα μάλλον το θέμα  :2funny:
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Η μεγαλύτερη αλήθεια αυτο που έγραψες: "κάποια μαγαζιά μέσα απο την πορεία τους έχουν αποδείξει τι προσφέρουν". Καλές γιορτές Ταξιάρχη!
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
294
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
3.990
Την πρώτη φορά που πήγα εκεί......είδα είναι μωράκι είκοσι ετών ....που ήταν καινούργια μου είχε πει.... με πολύ ωραίο σώμα μικρο στήθος....που το έλεγαν Τζέσικα.....αφού με ξετίναξε....μετά μου είπε ότι ήταν αθλήτρια του Καράτε μικρή ...για αυτό είχε ωραίο σωματάκι...και επειδή είναι δίπλα στο σπίτι μου...πήγαινα συνεχώς..που να τρέχω αλλού άλλωστε...δεν έχω ξαναβρεί κάτι τέτοιο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom