Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
περασμα με Μαρινα , αφου δεν υπηρχε αλλη διαθεσιμη , μπηκα με μιση καρδια αλλα ηταν πολυ ενταξει , φιλια στην αρχη και μετα ενα μασαζ που δεν ειχε τελος μεχρι που ειπα εγω να τελειωσει αφου αρχισα και ποναγα , στο στοματικο πολυ καλη και ακουραστη μεχρι να γινει καταθεση , σιγουρα θα την ξαναδω

ειχα προειδοποιησει για το στοματικο της Μαρινας.  :grin: :grin: :grin:
αλλα ειχε και καλες συστασεις το κοριτσι  :grin: :grin:
τις εχω λοκαρει για διπλο.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Για όσους ενδιαφέρονται τα τηλεφωνα επικοινωνίας του 3ου ορόφου είναι

2109227776

6970908209
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Νεα μεταγραφη εδω... στον 6ο.. ως Βικτωρια!
η πρωην Βαλερια της Φωτεινης..=> πρωην Χριστινα της Δημοκριτου!!!
Μιλφαρα ξανθια με γενικα καλες κριτηκες.

Τελικά εδώ ισχύει το Ήλθον, είδον και απήλθον.....

Δεν στέριωσε....
 

duo_processor

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο ναό του μασάζ,για συνάντηση με τον άγγελο Μόνικα για άλλη μία φορά!!!
Ότι και να πω γι αυτή τη κοπέλα,είναι λίγο.Ακολουθεί κριτική..
 

HTman

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Μπορεί να έχει ειπωθεί ξανά. Αλλά γνωρίζει κανένας με ποια λογική λειτουργούν δύο μαγαζιά?εννοώ είναι στάνταρντ οι κοπέλες στον 3ο κ στον 6ο; Είναι χωροταξικό το θέμα γιατί από ότι θυμάμαι είχε πολλά δωμάτια.
 

xaris_23

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2011
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για τις μέρες και ώρες λειτουργίας του χώρου? Με ενδιαφέρει κυρίως το επαγγελματικο μασάζ και μετά τα υπόλοιπα... ποια κοπέλα προτείνεται που να το κατέχει καλα?
 

duo_processor

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για τις μέρες και ώρες λειτουργίας του χώρου? Με ενδιαφέρει κυρίως το επαγγελματικο μασάζ και μετά τα υπόλοιπα... ποια κοπέλα προτείνεται που να το κατέχει καλα?
Μόνικα φίλε!Επαγγελματικό μασάζ
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για τις μέρες και ώρες λειτουργίας του χώρου? Με ενδιαφέρει κυρίως το επαγγελματικο μασάζ και μετά τα υπόλοιπα... ποια κοπέλα προτείνεται που να το κατέχει καλα?

11-9 το βραδυ συναδελφε καθε μερα και Κυριακη με μειωμενο ροστερ ομως τις Κυριακες.

το τι προτεινει ο καθενας ειναι υποκειμενικο. διαβασε κριτικες (εχει πολλες) κι αποφασιζεις μονος σου.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
11-9 το βραδυ συναδελφε καθε μερα και Κυριακη με μειωμενο ροστερ ομως τις Κυριακες.

το τι προτεινει ο καθενας ειναι υποκειμενικο. διαβασε κριτικες (εχει πολλες) κι αποφασιζεις μονος σου.

:thumbsup: :thumbsup:
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
το τηλ του 6ου είναι αυτό.. 6987736009??την μόνικα την πετυχαινουμε και σ.κ ή κυρίως καθημερινές?? :huh: :huh:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
Πετραν η "δικιά σου" είναι στον αγώνα σήμερα  :grin:

εγω τιμαω το τριημερο αργιας απο σημερα. δεν αγγιζω τιποτα τετοιο  :happy: :happy:

εσυ ολο εκει μου τριγυριζεις τελευταια  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
214
Πόντοι
1
την εβδομαδα που μας περασε ετυχε να ειμαι στην περιοχη και λεω δεν ανεβαινω μεχρι τον 3ο μηπως πετυχω την τζεσσικα, αφου ειχα πολυ καιρο να περασω μαζι της. οταν ειπα στην κυρια της υποδοχης οτι πηγα για την συγκεκριμενη ειπε με ενα βαριεστημενο/κουρασμενο/απογοητευμενο υφος "κοριτσια (και αυτος)ο κυριος ειναι για την τζεσσικα".
χρειαστηκε να περιμενω κανενα τεταρτο μεχρι τελειωσει απο τον αλλον πελατη, η συνεχεια ειναι οπως την εχουν περιγραψει και οι συναδελφοι παραπανω, βγαλμενη απο τσοντα, στα χρηματα αυτα για μενα ειναι τοπ
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
εγω τιμαω το τριημερο αργιας απο σημερα. δεν αγγιζω τιποτα τετοιο  :happy: :happy:

εσυ ολο εκει μου τριγυριζεις τελευταια  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

Τι να κάνω φίλε μου με έχει πεθάνει η "μέση" μου και χρειάζομαι ανακούφιση... :grin:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
την εβδομαδα που μας περασε ετυχε να ειμαι στην περιοχη και λεω δεν ανεβαινω μεχρι τον 3ο μηπως πετυχω την τζεσσικα, αφου ειχα πολυ καιρο να περασω μαζι της. οταν ειπα στην κυρια της υποδοχης οτι πηγα για την συγκεκριμενη ειπε με ενα βαριεστημενο/κουρασμενο/απογοητευμενο υφος "κοριτσια (και αυτος)ο κυριος ειναι για την τζεσσικα".
χρειαστηκε να περιμενω κανενα τεταρτο μεχρι τελειωσει απο τον αλλον πελατη, η συνεχεια ειναι οπως την εχουν περιγραψει και οι συναδελφοι παραπανω, βγαλμενη απο τσοντα, στα χρηματα αυτα για μενα ειναι τοπ

τζοκερ επαιξες μετα? :grin: :grin: :grin:

ετσι ετσι εχει κανει ζημιες το μωρο μου εκει.
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
214
Πόντοι
1
τζοκερ επαιξες μετα? :grin: :grin: :grin:

ετσι ετσι εχει κανει ζημιες το μωρο μου εκει.

τζοκερ δεν επαιξα !!!

  μου ειπε και την φιλη της την Μαρινα (που εχει αναφερθει και εδω) αλλά δεν ηταν εκει για να την δω
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
τζοκερ δεν επαιξα !!!

  μου ειπε και την φιλη της την Μαρινα (που εχει αναφερθει και εδω) αλλά δεν ηταν εκει για να την δω

θα ηταν απασχολημενη  :fuck2: :fuck2: :fuck2:

να τιμησεις και το Μαρινακι. αξιζει. την εχω παρει κι εγω με πολυ καλες εντυπωσεις. κανουν το ιδιο προγραμμα με Τζεσικα
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
214
Πόντοι
1
θα ηταν απασχολημενη  :fuck2: :fuck2: :fuck2:

να τιμησεις και το Μαρινακι. αξιζει. την εχω παρει κι εγω με πολυ καλες εντυπωσεις. κανουν το ιδιο προγραμμα με Τζεσικα

ελειπε εκεινη την μερα, την εχω βαλει στο προγραμμα !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom