Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Την Τετάρτη πάντως στον 3ο γινόταν κακός χαμός!!!  :orchestra:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.202
Πόντοι
2.310
ήλθαν με όρεξη για άλλου τυπου σούβλισμα .... εμπνευστηκαν από τον οβελια
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.202
Πόντοι
2.310
Το πιπίνι έχει τα νιάτα του, ίσως είναι και προικισμένο με ομορφιά φυσική ή/και καλλιεργίσιμη.... Δεν αρκούν.... Χρειάζεται όμως να θέλει, να μπορεί, να ξέρει, και να μαθαίνει
 

pantzo50

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2014
Μηνύματα
44
Κριτικές
8
Like
15
Πόντοι
0
άντε και Χρόνια μας πολλά! χαθήκαμε......που είσαι ρε αδερφέ pussy doctor

Μετά απο μεγάλη αποχή απο τα λαδομάγαζα είπα να περάσω απο το μαγαζί.
Μεσα στην εβδομάδα λοιπόν πήγα στον 6ο.  Λίγο χαβαλές και σαλονάρισμα και κουβεντούλα με την κυρία Δήμητρα που είχε κέφια. Καλός άνθρωπος αν έχεις λίγο χρόνο και διάθεση να κάνεις μπλα μπλα. Μου μίλησε για τα κορίτσια και για το κάτω όροφο μια και δεν έχω πάει ακόμη (άλλο στύλ απο το δικό μου απο ότι διαβάζω).
Με έπεισε τελικά να ρίξω μιά ματιά και κάτω. Ωραίο μαγαζί καινούργιο καθαρό αλλα μάλλον για άλλο λόγο έγινε απο το μασάζ.
γιατί σας πρήζω;;
Μού έκανε εντύπωση ότι η κυρία κάτω εκτός απο την ξυνήλα που έχει, όπως έχουν  αναφέρει και συνάδελφοι, στην "ξενάγηση" δεν ανέφερε, αφού με είδε διστακτικό και τα δωμάτια γεμάτα, τίποτα για τα κορίτσια και για τον χώρο στον 6ο αφού δεν ήξερε απο που έρχομαι. Είμαστε σύγουροι ότι πρόκειται για το ίδιο ιδιοκτησιακό καθεστός ή ακονίζουν μαχαίρια; ρητορική ερώτηση βέβαια γιατί ποσός μας νοιάζει.
Τελικά ξανά επάνω για ψυχική και σωματική ευεξία......στο γερασμένο μου κορμί  :woldman: :woldman:

συγνώμη για το μακροσκελές post αλλά είχα καιρό να γράψω και μου βγήκε...χαχα!
 

petralona1967

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
0
Πέρασα και εγώ πριν λίγες ημέρες στον 6ο οροφο, όπου η κυρία Δήμητρα μου έδειξε τα κορίτσια και για πρώτη φορά έκανα με την Μόνικα που τόσο είχα ακούσει για αυτή. Πέρασα πάρα πολύ ωραία μαζί της  :rockon:, και θα προσπαθήσω να γράψω και την πρώτη μου κριτική για αυτή την εμπειρία μου. Πάντως είναι όλα τα λεφτά και η Μόνικα και το μαγαζί. Εχει και γαμώ τις θέες μέσα στο δωμάτιο, με μασαζοκρέβατα και κανονικά 'κυματιστά' κρεβάτια  :dancing:  :dancing:  :dancing:!!
 

vagvagvag

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
96
Πόντοι
1
Παιδια, μηπως εχει καποιος τα τηλ απο τον 3ο οροφο; Ή που μπορω να τα βρω
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Πέρασα και εγώ πριν λίγες ημέρες στον 6ο οροφο, όπου η κυρία Δήμητρα μου έδειξε τα κορίτσια και για πρώτη φορά έκανα με την Μόνικα που τόσο είχα ακούσει για αυτή. Πέρασα πάρα πολύ ωραία μαζί της  :rockon:, και θα προσπαθήσω να γράψω και την πρώτη μου κριτική για αυτή την εμπειρία μου. Πάντως είναι όλα τα λεφτά και η Μόνικα και το μαγαζί. Εχει και γαμώ τις θέες μέσα στο δωμάτιο, με μασαζοκρέβατα και κανονικά 'κυματιστά' κρεβάτια  :dancing:  :dancing:  :dancing:!!
Μόνικα είναι εγγύηση. Girlfriend experience με δυνατό χαρτί της το μασάζ (ειδικά το τοπικό). Την ιδρώνει την φανέλα.
Δες και δικές μου κριτικές.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.043
Κριτικές
34
Like
3.777
Πόντοι
4.365
Μόνικα είναι εγγύηση. Girlfriend experience με δυνατό χαρτί της το μασάζ (ειδικά το τοπικό). Την ιδρώνει την φανέλα.
Δες και δικές μου κριτικές.

Δηλαδή Νικ? Στο πουτσομασαζ αναφέρεσαι ή έχει καλό αισθησιακό γενικά?
 

manogreg1972

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
23
Like
10
Πόντοι
0
Το καλύτερο κορίτσι εκεί μέσα είναι αδιαπραγμάτευτα η Μόνικα.....πράγματι την ιδρώνει τη φανέλα....και αν έδινε και το πίσω σύστημ θα ήταν απλά ασυναγώνιστη!!!!
 

dim.dim(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
9
Κριτικές
6
Like
126
Πόντοι
280
για να καταλαβω ρε παιδια ο 3ος και ο 6ος οροφος εχουν παντα τις ιδιες κοπελλες;η αλλαζουν κάθε μερα;
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
το εν λογο καταστημα ειναι το μονο που προσφερει 2 γυρους στο 45λεπτο?
 

petralona1967

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
0
Πέρασα και εγώ πριν λίγες ημέρες στον 6ο οροφο, όπου η κυρία Δήμητρα μου έδειξε τα κορίτσια και για πρώτη φορά έκανα με την Μόνικα που τόσο είχα ακούσει για αυτή. Πέρασα πάρα πολύ ωραία μαζί της  :rockon:, και θα προσπαθήσω να γράψω και την πρώτη μου κριτική για αυτή την εμπειρία μου. Πάντως είναι όλα τα λεφτά και η Μόνικα και το μαγαζί. Εχει και γαμώ τις θέες μέσα στο δωμάτιο, με μασαζοκρέβατα και κανονικά 'κυματιστά' κρεβάτια  :dancing:  :dancing:  :dancing:!!


εχω βάλει μια κριτική για την Μονικα αλλά δεν μπορώ να την δώ ακόμα. Τι συμβαίνει? Εκανα κάτα λάθος? Που μπορω΄να δω τι έχω ανεβάσει?
 

Blackhawk_76

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2017
Μηνύματα
15
Like
31
Πόντοι
0
Εχει δοκιμασει κανεις την Ευα πανω στον 6ο?
Σκεφτομαι να την παρω διπλο με τη Μόνικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom