Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
ρε μαν ολοι λεμε και μαζι κι εγω οτι το κοριτσι ειναι η τοπ επιλογη του μαγαζιου,εσυ ακομα ρωτας?
ασε που εχει δεν ξερω κι εγω ποσες κριτικες,ουτε απο κει βγαζεις συμπερασμα?



...παρτη και σε nuru να τα δεις ολα  ;)
φιλε δεν ρωταω αν αξιζει η τζέσικα την ξερω..ειναι top!!αν αξιζει να κανεις b2b ρωταω ???σε σχεση με το νορμαλ προγραμμα των 80..με παρεξηγησες!!!!!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.202
Πόντοι
2.310
φιλε δεν ρωταω αν αξιζει η τζέσικα την ξερω..ειναι top!!αν αξιζει να κανεις b2b ρωταω ???σε σχεση με το νορμαλ προγραμμα των 80..με παρεξηγησες!!!!!

Καταλαβαίνεις ότι μόνο εσύ μπορείς να απαντήσεις αυτή την ερώτηση. Και μόνο εφόσον δοκιμάσεις.

Όλοι εμείς να σού πούμε ναι, πόση σημασία θα έχει για σένα? Θα το αντιληφθείς με τον ίδιο τρόπο?

Και εάν σού πούμε όλοι όχι, πόσο εύστοχο θα μπορούσες να το θεωρήσεις.

Δεν υπάρχει απάντηση εκ των προτέρων δεδομένη για όλες αυτές τις παρόμοιες ερωτήσεις.

Αφού είναι καλή για σε΄να, το ρίσκο σε μιά καταφατική απάντηση που θα δώσεις μειώνεται
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Καταλαβαίνεις ότι μόνο εσύ μπορείς να απαντήσεις αυτή την ερώτηση. Και μόνο εφόσον δοκιμάσεις.

Όλοι εμείς να σού πούμε ναι, πόση σημασία θα έχει για σένα? Θα το αντιληφθείς με τον ίδιο τρόπο?

Και εάν σού πούμε όλοι όχι, πόσο εύστοχο θα μπορούσες να το θεωρήσεις.

Δεν υπάρχει απάντηση εκ των προτέρων δεδομένη για όλες αυτές τις παρόμοιες ερωτήσεις.

Αφού είναι καλή για σε΄να, το ρίσκο σε μιά καταφατική απάντηση που θα δώσεις μειώνεται
ok μην βαρατε  :grin: :grin: θα παω και θα δοκιμάσω  :P :P ελπιζω να μην αρχίσει η σερίφισσα παλι τα δικα της :headbang: :headbang: γνωριζει κάποιος ποιες μερες θα είναι κλειστό??
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.202
Πόντοι
2.310
μα δεν σε βάρεσε κανείς

μεθοδολογία σκέψης είναι .... και πώς παίρνεις αποφάσεις??
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
χοντρουλα με ξανθο κοντο μαλλι???
Κοντή χοντρή με φάτσα σα μπουγάτσα...
Και στ´ αρχίδια μου πως είναι αν ήταν ευγενική...
Περνας επίσκεψη και σου λέει Λέιλα λείπει και Τζέσικα στο δωμάτιο
Οπότε τον μπούλο...
Ξυνίζει μία μούρη που δεν θες να ξαναπατήσεις ποτέ πιά
Κυρία μου δεν μας αρέσουν οι άλλες δεν θέλουμε να οεράσουνε απλά για να εισπράξεις εσύ...
Μακάρι να διαβάζει το αφεντικό της μπας και της βάλει λίγο χέρι
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Κοντή χοντρή με φάτσα σα μπουγάτσα...
Και στ´ αρχίδια μου πως είναι αν ήταν ευγενική...
Περνας επίσκεψη και σου λέει Λέιλα λείπει και Τζέσικα στο δωμάτιο
Οπότε τον μπούλο...
Ξυνίζει μία μούρη που δεν θες να ξαναπατήσεις ποτέ πιά
Κυρία μου δεν μας αρέσουν οι άλλες δεν θέλουμε να οεράσουνε απλά για να εισπράξεις εσύ...
Μακάρι να διαβάζει το αφεντικό της μπας και της βάλει λίγο χέρι
εκνευριστική όντως :headbang: :headbang:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.045
Κριτικές
191
Like
51.719
Πόντοι
41.443
φιλε δεν ρωταω αν αξιζει η τζέσικα την ξερω..ειναι top!!αν αξιζει να κανεις b2b ρωταω ???σε σχεση με το νορμαλ προγραμμα των 80..με παρεξηγησες!!!!!


δε το εκανα επικριτικα για σενα παντως το σχολιο μου. το κοριτσι ειναι γνωστο. η αποφαση δικη σου και οπως ειπε κι ο συναδελφος πριν οτι και να πουμε εμεις ειναι υποκειμενικο
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
δε το εκανα επικριτικα για σενα παντως το σχολιο μου. το κοριτσι ειναι γνωστο. η αποφαση δικη σου και οπως ειπε κι ο συναδελφος πριν οτι και να πουμε εμεις ειναι υποκειμενικο
το καταλαβα.. ;) ;) ελπιζω μονο να την πετυχω ελευθερη αν και να περιμένω δεν χαλιεμαι η σεριφισα κάνει μούτρα  >:( >:(
αλλά για την τζέσικα χαλάλι.. :2funny: :2funny:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Τι έγινε με την Λέιλα;
Επέστρεψε;
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
256
Πόντοι
296
Γνωρίζει κανείς αν σήμερα λειτουργεί στο 3ο η  Λέιλα?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Ε επ εεπ ιγώ ρωτηξα πρώτους....!!!!!
Ουστ ρε συ πιδί πας να μι φας τη σειρά!
Πίσω ρε λακαμάδες θα σας φάω ούλους!!!!
 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
επισκεψη στο καινουριο μασατζιδικο του 3ου μπας και πετυχω το τουμπανο(τζεσικα)!!!
το βαζω σε () γιατι μπορει να υπαρχει ακομα και σημερα καποιος εκει εξω που στο εν λογο καταστημα οταν λες τουμπανο δεν παει κατευθειαν το μυαλο του σε αυτην...
αλλα ελειπε...
πετυχα ομως την λειλα λιγο πριν την κανω με ελαφρα και λεω τοσα ακουγονται ας δοκιμασω...
κατ αρχην δεν την λες και χαλια οκ? αλλα ειναι απλος ενα κοριτσι της διπλανης πορτας και τιποτα παραπανω ιδιως οσο ειναι ακομα ντημενη. στο προσωπο ειναι ομορφουλα ενταξει αλλα οταν εβγαλε τα ρουχα στο δωματιο απλα δεν ηθελα να  :knockinb: ετσι αρκεστηκα στην  :pipa1: που οντως ειναι καλη την ευχαριστησα και απο δω παν κι αλλοι
αυτα!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.043
Κριτικές
34
Like
3.777
Πόντοι
4.365
Η γιαγια στον 6ο σήμερα μου εδωσε αναφορα για τα κοριτσια.. Είχε πελώρια ανάγκη για κουβέντα  :headbaning1:  :headbaning2:

Τζέσικα λέει έχει κουραστεί από το πολύ πούτσο και σήμερα δήλωσε κομάτια.. Από αύριο..

Λέιλα πηγε σήμερα να κολλήσει ένσημα. Αύριο φεύγει για πατρίδα. Επιστροφή άγνωστη..

Στην ερώτηση μου αν τα υπόλοιπα κορίτσια έχουν πάρει το πούλο από δουλειά, μου είπε ότι Μόνικα και Μαριλένα(?) στον 6ο τα πάνε καλά..

 

maba

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
333
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
το μαγαζι σιγα σιγα παει για  :priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom