Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
438
Κριτικές
20
Like
1.258
Πόντοι
991
για τη Λενα κανεις?
κανονικο υψος προς ψηλη, αδυνατη (με την ποδια τουλαχιαστον , δεν περασα )
νορμαλ προσωπο ουτε κατι τρελο ουτε κατι που να με χαλασει
μακρια μαυρα μαλλια, χαμογελαστη, μακαρι να ειναι καλη μεσα
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.039
Κριτικές
191
Like
51.661
Πόντοι
41.443
κανονικο υψος προς ψηλη, αδυνατη (με την ποδια τουλαχιαστον , δεν περασα )
νορμαλ προσωπο ουτε κατι τρελο ουτε κατι που να με χαλασει
μακρια μαυρα μαλλια, χαμογελαστη, μακαρι να ειναι καλη μεσα
να 'σαι καλα φιλε
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
για τη Λενα κανεις?
Μέτριο ύψος, αδύνατη με καλή επιδερμίδα και στην όψη και στην αφή, 27 Μαΐων, μαύρα μακριά μαλλιά. Καινούργια στο χώρο αυτό από ότι μου είπε(για μασάζ, δεν ρώτησα πριν), έχει κανα δύο εβδομάδες.
Δεν έκανα μασάζ οπότε δεν ξέρω αν είναι καλή. Σαν νέα στο χώρο ήταν λίγο κουμπωμένη, εννοώ περιμένει να κάνεις την κίνηση δεν σου ορμά σαν πάνθηρας όπως άλλες. Οπότε πρέπει να δράσεις εσύ και να αρχίσεις τα χουφτώματα για να καυλώσεις. Για gfe το κορίτισι, θέλει προσοχή για να χαλαρώσει. Φιλιά με φειδώ και μόνο χείλη, προς το παρόν. Δεν κάνει φουλ. Πέρασα καλά, 69 για κάμποση ώρα και πολύ χάιδεμα/παίξιμο μπρος - πίσω(κανα δύο κορίτσια στα στούντιο τελευταία, δεν άφησαν καν να τις χαϊδέψω πίσω-δεν μιλάω για πρωκτικό και δάχτυλα!-, αδιανόητο μου φαίνεται για γυναίκα και μάλιστα γυναίκα που είναι στη δουλειά). Ιεραποστολικό, και τελείωμα στα τέσσερα, όπου σε φτιάχνει το ωραίο της, απαλό, βελούδινο σωματάκι/κωλαράκι σε υφή και όψη.

Υ.Γ.: έλεγα να μην ξανα-γράψω για μασατζίδικο φίλε μου, αλλά ρώτησες και επειδή είσαι πάντα κύριος και ευγενικός...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.220
Κριτικές
28
Like
20.000
Πόντοι
5.946
Ωραία κριτική! Σωστός! Ακαπέλα μπουκι ξηγήθηκε;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Ωραία κριτική! Σωστός! Ακαπέλα μπουκι ξηγήθηκε;
Ναι, ακα ευτυχώς. Τελευταία στιγμή άλλαξα διαδρομή για μασατζίδικο ενώ πήγαινα για στούντιο... Καλά τα πιπινάκια των στούντιο, αλλά ήθελα κάτι περισσότερο και λιγότερο αποστειρωμένο, χωρίς περιορισμός αν θα χαϊδεύω μουνοκωλαράκι, και κάμποσα φιλάκια, έτσι για αλλαγή.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.220
Κριτικές
28
Like
20.000
Πόντοι
5.946

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.039
Κριτικές
191
Like
51.661
Πόντοι
41.443
Μέτριο ύψος, αδύνατη με καλή επιδερμίδα και στην όψη και στην αφή, 27 Μαΐων, μαύρα μακριά μαλλιά. Καινούργια στο χώρο αυτό από ότι μου είπε(για μασάζ, δεν ρώτησα πριν), έχει κανα δύο εβδομάδες.
Δεν έκανα μασάζ οπότε δεν ξέρω αν είναι καλή. Σαν νέα στο χώρο ήταν λίγο κουμπωμένη, εννοώ περιμένει να κάνεις την κίνηση δεν σου ορμά σαν πάνθηρας όπως άλλες. Οπότε πρέπει να δράσεις εσύ και να αρχίσεις τα χουφτώματα για να καυλώσεις. Για gfe το κορίτισι, θέλει προσοχή για να χαλαρώσει. Φιλιά με φειδώ και μόνο χείλη, προς το παρόν. Δεν κάνει φουλ. Πέρασα καλά, 69 για κάμποση ώρα και πολύ χάιδεμα/παίξιμο μπρος - πίσω(κανα δύο κορίτσια στα στούντιο τελευταία, δεν άφησαν καν να τις χαϊδέψω πίσω-δεν μιλάω για πρωκτικό και δάχτυλα!-, αδιανόητο μου φαίνεται για γυναίκα και μάλιστα γυναίκα που είναι στη δουλειά). Ιεραποστολικό, και τελείωμα στα τέσσερα, όπου σε φτιάχνει το ωραίο της, απαλό, βελούδινο σωματάκι/κωλαράκι σε υφή και όψη.

Υ.Γ.: έλεγα να μην ξανα-γράψω για μασατζίδικο φίλε μου, αλλά ρώτησες και επειδή είσαι πάντα κύριος και ευγενικός...
αψογος φιλε,να εισαι καλα.


Η Σοφία είναι πύραυλος μέσα… εφάμιλλη της Μαρίνας…
ετσι την εκοψα κι εγω,αλλα εφυγα γιατι ειχα παει με αλλο σκοπο που δεν μου βγηκε.
οψομεθα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.220
Κριτικές
28
Like
20.000
Πόντοι
5.946
Να συμπληρώσω πως μετά από επιτόπια, διεπιστώθη πως η νέα και άμαθη είναι λίγο ασχημούλα στυλ ποντικάκι, δεν αποκλείεται και να είναι αθίγγανη…
Έφυγα τρέχοντας
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Να συμπληρώσω πως μετά από επιτόπια, διεπιστώθη πως η νέα και άμαθη είναι λίγο ασχημούλα στυλ ποντικάκι, δεν αποκλείεται και να είναι αθίγγανη…
Έφυγα τρέχοντας
Πότε πήγες κιόλας να κάνεις αυτοψία, είσαι γρήγορος.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
4
Like
9.074
Πόντοι
2.306
Η Μαίρη κάνει το πιο γνωστό πρόγραμμα η έχει γίνει πιο soft?
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.439
Κριτικές
42
Like
7.796
Πόντοι
4.666
η Αλεξάνδρα η στρίπερ έφυγε????
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
η Αλεξάνδρα η στρίπερ έφυγε????
Απο ότι ξέρω ναί.

Οποιος πρόλαβε πρόλαβε. Δύναμη πραγματικά, πολλή ενέργεια σε συνδυασμό με εμφάνιση.

Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να επιστρέψει.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.220
Κριτικές
28
Like
20.000
Πόντοι
5.946
...κανα δύο κορίτσια στα στούντιο τελευταία, δεν άφησαν καν να τις χαϊδέψω πίσω-δεν μιλάω για πρωκτικό και δάχτυλα!-, αδιανόητο μου φαίνεται για γυναίκα και μάλιστα γυναίκα που είναι στη δουλειά...
να μας πεις και για ποιά κορίτσια σε Στούντιο μιλάς να αποφύγουμε τυχόν κακοτοπιές...
έχω φάει φόλες εγώ σε στούντιο... αααχ
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
να μας πεις και για ποιά κορίτσια σε Στούντιο μιλάς να αποφύγουμε τυχόν κακοτοπιές...
έχω φάει φόλες εγώ σε στούντιο... αααχ
Αλίνα και Αλέξια, (μελαντίας 50). Την δουλειά μου την έκανα, αλλά θα μπορούσε και καλύτερα(κυρίως λιγότερο βιαστική να προσπαθήσει η Αλίνα. Με την Αλέξια πέρασα μια χαρούλα, φάουλ το μη χάιδεμα στο κωλοτρυπίδι της στα 4, με τέτοιο ωραίο σώμα...)
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Πέρασα με την Τζούλια αν θυμάμαι καλά το όνομα της πριν μερικές μέρες. Πολύ καλό γλύψιμο και πίπα, της αρέσει το αργό σεξ αλλά και στο γρήγορο δεν λέει όχι.. και τις 2 φόρες τα ρούφηξε όλα στο στόμα της και δεν άφησε σταγόνα, μασάζ μέτριο.. με χάλασε ότι είπε ψέμματα για την καταγωγή της που ενώ κάνει μπαμ ότι είναι απο την Αλβανία το έπαιξε μολδαβέζα..
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.439
Κριτικές
42
Like
7.796
Πόντοι
4.666
Περιγραφή φίλε μου;
ψηλή αδύνατη ξανθιά ρωσίδα ή ουκρανή ετών 43 πρώην στρίπερ στο AUSTRALIA ,πολύ καλή πίπα,σεξ γενικά πολύ καλή εμφάνιση και καλές υπηρεσίες...από μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Πέρασα με την Τζούλια αν θυμάμαι καλά το όνομα της πριν μερικές μέρες. Πολύ καλό γλύψιμο και πίπα, της αρέσει το αργό σεξ αλλά και στο γρήγορο δεν λέει όχι.. και τις 2 φόρες τα ρούφηξε όλα στο στόμα της και δεν άφησε σταγόνα, μασάζ μέτριο.. με χάλασε ότι είπε ψέμματα για την καταγωγή της που ενώ κάνει μπαμ ότι είναι απο την Αλβανία το έπαιξε μολδαβέζα..
Και εμένα με πειράζουν τα ψέματά τους, λες και θα ψάξω να βρω από πού, τι και πώς, μήπως βρω το σόι τους.
Φυσικά, δεν με πειράζει η καταγωγή τους, αν περνάω καλά και γουστάρω, τι σημασία έχει.
ψηλή αδύνατη ξανθιά ρωσίδα ή ουκρανή ετών 43 πρώην στρίπερ στο AUSTRALIA ,πολύ καλή πίπα,σεξ γενικά πολύ καλή εμφάνιση και καλές υπηρεσίες...από μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο.
Μασάζ δεν την είχα δοκιμάσει. Άρα, τυπικό αρχάριο χαδάκι.
 

Nikolas091985

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
ψηλή αδύνατη ξανθιά ρωσίδα ή ουκρανή ετών 43 πρώην στρίπερ στο AUSTRALIA ,πολύ καλή πίπα,σεξ γενικά πολύ καλή εμφάνιση και καλές υπηρεσίες...από μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο.
Σε ευχαριστώ πολύ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom