Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.456
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
Μπά η Ρίτα κρατιέται διστάζει να ακολουθήσει και κουράζεται
Η Μαρίνα ξεχύνεται οδηγεί το παιχνίδι και σε εξουθενώνει...
Με την Μαρίνα έχεις την αίσθηση πως ΘΕΛΕΙ να σε ευχαριστήσει ενώ με την Ρίτα πως ΘΕΛΕΙ να τελειώνει όσο πιό ανώδυνα και γρήγορα γίνεται...
Και οι δύο ΘΕΛΟΥΝ... διαφορετικά πράγματα!!!
Πόσες φορές έχω πάρει μισάωρο ραντεβού με την Μαρίνα που η ίδια το επιμηκύνει σε 45 - 50 λεπτά ! Χωρίς να μου ζητήσει κανείς έξτρα!
Με τη Ρίτα στα 20 25 λεπτά ξέρεις ότι «φεύγεις»

.....και επαυξάνω!!!!!!!!!!!
 

djnet71

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
33
Like
576
Πόντοι
6.055
Καλημέρα παίδες. Γράφω εδώ μια κριτική για το συγκεκριμένο 'κατάστημα' γιατί προσπαθώ να την ανεβάσω στις κριτικές αλλά για κάποιο λόγο δεν ανεβαίνει!!!χαχαχαχα...Έχω πατήσει υποβολή και είναι κάνα 15λεπτο τουλάχιστον και φορτώνει!!!Οπότε....
ΑΓΑΠΗ = ΕΓΓΥΗΣΗ
Επίσκεψη απογευματινή και έπαιζαν 2-3 κοπέλες. Διάλεξα την Αγάπη (το ένα από τα 2 στανταράκια μου του συγκεκριμένου ''καταστήματος'', το άλλο είναι η Αλίσια).Την Αγάπη την έχω πάρει πολλές φορές και duo με Αλίσια και μόνη της. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως κάθε φορά που τελειώνει το ραντεβού μας μετά βίας σηκώνομαι από το κρεββάτι και περπατάω!!!Την γνώρισα εκεί πριν πολλά χρόνια και κάθε φορά είναι πύραυλος!!!Η αλήθεια είναι ότι είχα καιρό να περάσω μαζί της ''μέσα'' γιατί δοκίμαζα κατά καιρούς διάφορα new entries κοπέλες αλλά τελικά...σαν την Αγάπη & την Αλίσια...δεν έχει(που λένε και στη Θεσσαλονίκη)!!!
Τρελή πίπα μέχρι να στον λιώσει, βαθιά μέσα στο λαρύγγι μέχρι να τερματίσει, γλύψιμο παντού και τα παίρνει όλα στο στόμα μέχρι να βγει και η τελευταία σταγόνα, αλλιώς δεν σταματάει να γλύφει! Στο σεξ είναι δυναμίτης με πολλά αεροπλανικά(λες και ήταν ακροβάτης σε τσίρκο)με αποτέλεσμα να καταφέρνει και να επιζητά μόνη της συνεχείς βαθιές διεισδύσεις(μέχρι να πιάσει πάτο λέμε)!
Για την κωλάρα της τι να πω? Την 'τιμώ' πάντα και το ζητάει και εκείνη!!!Και εκεί στάσεις και κινήσεις μέχρι να τερματίσεις μέσα στην κωλάρα και να πιάσεις πάτο!Με πολύ ένταση και δύναμη οι διεισδύσεις στην κωλάρα που το ζητάει και εκείνη μόνη της!!!
Μασαζάκι χαλαρό στο ενδιάμεσο των 2 γύρων για να μαζέψω δυνάμεις!!!
Αγάπη: εγγύηση για να μην μπορείς να πάρεις τα πόδια σου φεύγοντας από το δωμάτιο!!!   
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
Καλημέρα παίδες. Γράφω εδώ μια κριτική για το συγκεκριμένο 'κατάστημα' γιατί προσπαθώ να την ανεβάσω στις κριτικές αλλά για κάποιο λόγο δεν ανεβαίνει!!!χαχαχαχα...Έχω πατήσει υποβολή και είναι κάνα 15λεπτο τουλάχιστον και φορτώνει!!!Οπότε....
ΑΓΑΠΗ = ΕΓΓΥΗΣΗ
Επίσκεψη απογευματινή και έπαιζαν 2-3 κοπέλες. Διάλεξα την Αγάπη (το ένα από τα 2 στανταράκια μου του συγκεκριμένου ''καταστήματος'', το άλλο είναι η Αλίσια).Την Αγάπη την έχω πάρει πολλές φορές και duo με Αλίσια και μόνη της. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως κάθε φορά που τελειώνει το ραντεβού μας μετά βίας σηκώνομαι από το κρεββάτι και περπατάω!!!Την γνώρισα εκεί πριν πολλά χρόνια και κάθε φορά είναι πύραυλος!!!Η αλήθεια είναι ότι είχα καιρό να περάσω μαζί της ''μέσα'' γιατί δοκίμαζα κατά καιρούς διάφορα new entries κοπέλες αλλά τελικά...σαν την Αγάπη & την Αλίσια...δεν έχει(που λένε και στη Θεσσαλονίκη)!!!
Τρελή πίπα μέχρι να στον λιώσει, βαθιά μέσα στο λαρύγγι μέχρι να τερματίσει, γλύψιμο παντού και τα παίρνει όλα στο στόμα μέχρι να βγει και η τελευταία σταγόνα, αλλιώς δεν σταματάει να γλύφει! Στο σεξ είναι δυναμίτης με πολλά αεροπλανικά(λες και ήταν ακροβάτης σε τσίρκο)με αποτέλεσμα να καταφέρνει και να επιζητά μόνη της συνεχείς βαθιές διεισδύσεις(μέχρι να πιάσει πάτο λέμε)!
Για την κωλάρα της τι να πω? Την 'τιμώ' πάντα και το ζητάει και εκείνη!!!Και εκεί στάσεις και κινήσεις μέχρι να τερματίσεις μέσα στην κωλάρα και να πιάσεις πάτο!Με πολύ ένταση και δύναμη οι διεισδύσεις στην κωλάρα που το ζητάει και εκείνη μόνη της!!!
Μασαζάκι χαλαρό στο ενδιάμεσο των 2 γύρων για να μαζέψω δυνάμεις!!!
Αγάπη: εγγύηση για να μην μπορείς να πάρεις τα πόδια σου φεύγοντας από το δωμάτιο!!!   

μας εκαυλωσες.... :erection:
 

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
Τα προγράμματα του SPA
Τα 30 λεπτά -60 € (2 εκτονώσεις )
Τα 60 λεπτά -80 € ( 2 εκτονώσεις )
Ώρες  λειτουργίας  11-21 καθημερινά και τα Σάββατοκύριακα.
        Για περισσότερες πληροφορίες          καλέστε στο κατάστημα
    2109244783
6970908209
6987736009
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Καλημέρα παίδες. Γράφω εδώ μια κριτική για το συγκεκριμένο 'κατάστημα' γιατί προσπαθώ να την ανεβάσω στις κριτικές αλλά για κάποιο λόγο δεν ανεβαίνει!!!χαχαχαχα...Έχω πατήσει υποβολή και είναι κάνα 15λεπτο τουλάχιστον και φορτώνει!!!Οπότε....
ΑΓΑΠΗ = ΕΓΓΥΗΣΗ
Επίσκεψη απογευματινή και έπαιζαν 2-3 κοπέλες. Διάλεξα την Αγάπη (το ένα από τα 2 στανταράκια μου του συγκεκριμένου ''καταστήματος'', το άλλο είναι η Αλίσια).Την Αγάπη την έχω πάρει πολλές φορές και duo με Αλίσια και μόνη της. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως κάθε φορά που τελειώνει το ραντεβού μας μετά βίας σηκώνομαι από το κρεββάτι και περπατάω!!!Την γνώρισα εκεί πριν πολλά χρόνια και κάθε φορά είναι πύραυλος!!!Η αλήθεια είναι ότι είχα καιρό να περάσω μαζί της ''μέσα'' γιατί δοκίμαζα κατά καιρούς διάφορα new entries κοπέλες αλλά τελικά...σαν την Αγάπη & την Αλίσια...δεν έχει(που λένε και στη Θεσσαλονίκη)!!!
Τρελή πίπα μέχρι να στον λιώσει, βαθιά μέσα στο λαρύγγι μέχρι να τερματίσει, γλύψιμο παντού και τα παίρνει όλα στο στόμα μέχρι να βγει και η τελευταία σταγόνα, αλλιώς δεν σταματάει να γλύφει! Στο σεξ είναι δυναμίτης με πολλά αεροπλανικά(λες και ήταν ακροβάτης σε τσίρκο)με αποτέλεσμα να καταφέρνει και να επιζητά μόνη της συνεχείς βαθιές διεισδύσεις(μέχρι να πιάσει πάτο λέμε)!
Για την κωλάρα της τι να πω? Την 'τιμώ' πάντα και το ζητάει και εκείνη!!!Και εκεί στάσεις και κινήσεις μέχρι να τερματίσεις μέσα στην κωλάρα και να πιάσεις πάτο!Με πολύ ένταση και δύναμη οι διεισδύσεις στην κωλάρα που το ζητάει και εκείνη μόνη της!!!
Μασαζάκι χαλαρό στο ενδιάμεσο των 2 γύρων για να μαζέψω δυνάμεις!!!
Αγάπη: εγγύηση για να μην μπορείς να πάρεις τα πόδια σου φεύγοντας από το δωμάτιο!!!   

καβλα η Αγάπη πράγματι...αλλά μερικές φορές βαριέραι που ζει...

από μασάζ δε....άστο
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
βλέπω πως οι κωλάρες και η κυτταρίτιδα έχουν το κοινό τους!!!
Ακου Αγάπη.... τελικά περί ορέξεως κολοκυθόπιπα....
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
Ναι ρε μαξιμε τιτανομέγιστε έχεις δίκιο και η κυτταρίτιδα πρέπει να ζήσει!
 

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
Τα προγράμματα του SPA
Τα 30 λεπτά -60 € (2 εκτονώσεις )
Τα 60 λεπτά -80 € ( 2 εκτονώσεις )
Ώρες  λειτουργίας  11-21 καθημερινά και τα Σάββατοκύριακα.
        Για περισσότερες πληροφορίες          καλέστε στο κατάστημα
    2109244783
6970908209
6987736009
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.923
Πόντοι
41.443
ρε κωλοπαιδα κανεις δεν ευχηθηκε στο κοριτσι που γιορταζει σημερα?
μονο στις αλλες ξερετε να τα λετε στα cg? :cheesy: :cheesy:



χρονια πολλα Μαρινακι. :grin: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
ρε κωλοπαιδα κανεις δεν ευχηθηκε στο κοριτσι που γιορταζει σημερα?
μονο στις αλλες ξερετε να τα λετε στα cg? :cheesy: :cheesy:



χρονια πολλα Μαρινακι. :grin: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Χρόνια πολλά στη νο1 στο χώρο αυτή τη στιγμή.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
Εκτός απο Μαρινα( που αποκλειεται να την πετυχεις ελευθερη) καμιά αλλη αδυνατουλα και ομορφουλα εχει φερει αυτο το μαγαζι?
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Χρόνια πολλά στη νο1 στο χώρο αυτή τη στιγμή.
κορυφαίες υπηρεσίες και από τις λίγες που έχουν βελτιώσει αισθητά την εμφανισή τους σε σχέση με παλιότερα!!
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
496
Κριτικές
1
Like
563
Πόντοι
81
Εργάζεται η μαρινα η βρίσκεται σε διακοπές;;;;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
Αχαχα αν την λέγανε Μαρίνα... που δεν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: antep

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
Τα προγράμματα του SPA
Τα 30 λεπτά -60 € (2 εκτονώσεις )
Τα 60 λεπτά -80 € ( 2 εκτονώσεις )
Ώρες  λειτουργίας  11-21 καθημερινά και τα Σάββατοκύριακα.
        Για περισσότερες πληροφορίες          καλέστε στο κατάστημα
    2109244783
6970908209
6987736009
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.683
Πόντοι
456
τελικα η μαρινα ειναι ή δεν ειναι παρουσα ?εχω σαφεις εντολες και συστασεις .μην τρεχουμε τσαμπα μεσα στη ζεστη !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom