Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.923
Πόντοι
41.443

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
έχοντας πάρει την απόφαση οι περιορισμένες πλέον επισκέψεις μου στους χώρους αυτούς να αφορούν τις πραγματικά αξιόλογες επιλογές σε κοπέλες, αποφάσισα να επισκεφθώ το Σ40-42 για την Μαρίνα και μόνο. Επειδή ήταν ιδιαίτερα στοχευμένη η επίσκεψη, κάλεσα νωρίτερα για προγραμματισμό ραντεβού αναφέροντας ότι επιθυμώ την συγκεκριμένη και μόνο. Η υπεύθυνη του χώρου μου ...εξήγησε ότι δεν έχει εικόνα (στις 10:45) ποιες κοπέλες θα δουλεύουν σήμερα και πολύ περισσότερο αν θα δουλέψει η Μαρίνα....Δεν έδωσα σημασία και καθώς ήμουν σε απόσταση αναπνοής, 11 ακριβώς έκανα την εμφάνιση μου. Μου παρουσιάστηκαν η Αγάπη (το ίδιο ναζιάρα και κάβλα με παλιά αλλά η καραντίνα την έκανε να ξεχειλώσει, τα οπίσθια της έδειχναν πιο χαλαρά από ποτέ, κρίμα....), η Έλενα που είχε δοκιμαστεί παλαιότερα (έχω ανεβάσει κριτική) με θετικές εντυπώσεις , για την οποία θα έκανα την ίδια διαπίστωση με την Αγάπη, και η Βίκυ (άχρωμη κ αδιάφορη θα την χαρακτήριζα αλλά χωρίς να την έχω δοκιμάσει). Ρώτησα απευθείας για την Μαρίνα κ εξήγησα ότι είχα καλέσει κ νωρίτερα. Αφού εκδήλωσε την δυσαρέσκεια της, και ξεφύσησε αρκετές φορές αγανακτισμένη, μου απάντησε ότι είναι διαθέσιμη. Πρέπει να έκανα σάλτο από το καναπέ για να της αφήσω τα χρήματα (το μοναδικό μαγαζί που πληρώνω από πριν παρά τις πολλές επισκέψεις μου). Επιλογή της Μαρινάρας για 1 ώρα λοιπόν. Σε αντίθεση με τις υπόλοιπες η Μαρίνα πρέπει να πω ότι είναι στην καλύτερη της φάση...Τρομερά ανανεωμένη, αδυνατισμένη, με πιο μακρύ μαλλί που της πάει, όπως και το πιο σκούρο χρώμα. Αρκετά μαυρισμένη, με το κορμάκι της πιο σφιχτό από ποτέ, τα λακάκια της που την κάνουν ακόμα πιο κούκλα όταν χαμογελάει. Φόραγε ένα σετ μαύρα εσώρουχα που την κολάκευαν ακόμα πιο πολύ. Το ακόμα σημαντικότερο, χωρίς ίχνος βεντετισμού (το έχω δει και αυτό με άλλες) , ευγενική και με διάθεση να σε χαλαρώσει και να σε κάνει να το απολαύσεις στο έπακρο. Με θυμήθηκε και μου τόνισε πόσο καιρό έχει να με δει. Και στη συνέχεια ξεκίνησε η μυσταγωγία. Παρά τους ενδοιασμούς που έχω αυτή την περίοδο, δεν μπόρεσα να αντισταθώ στα γλωσσόφιλα της...! Το τι μπορεί να κάνει με αυτή την γλώσσα της δεν περιγράφεται. Δεν αφήνει χιλιοστό του σώματος παραπονεμένο. Αργά και αισθησιακά σε κάνει να μουδιάζεις ολόκληρος. Το θέαμα της Μαρίνας γονατισμένης μπροστά σου να σε περιποιείται είναι μαγικό. Αφού με τελείωσε ανταπέδωσα την περιποίηση και το ευχαριστήθηκα περισσότερο από ποτέ. ήταν τόσο υγρό και γευστικό που θα μπορούσα να συνεχίζω ακόμη. Το μασάζ της εξακολουθεί να είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο . Στον δεύτερο γύρο αφου δοκιμάσαμε κάποιες στάσεις, από μόνη της με κατεύθυνε και μου πρόσφερε τον απόλυτο κώλο της. Η αίσθηση ήταν πιο ωραία από ποτέ, δεν κλέβει καθόλου, αντίθετα φροντίζει σαν γαζέλα να παίρνει πάντα την κατάλληλη στάση για να σου τον προσφέρει στην ιδανική για σένα θέση. Και τις 2 φορές με έκανε να τελειώσω με σπασμούς από την κάβλα. Σε ένα χώρο που έχει απομακρυνθεί από την παλιά αίγλη του και βιώνει περίοδο παρακμής, η Μαρίνα αποτελεί πραγματική όαση. Από πλευράς εμφάνισης, υπηρεσιών , συμπεριφοράς, παίζει χωρίς συναγωνισμό. Πραγματικά δεν υπάρχει άλλος λόγος για να μεταβεί κανείς. Μονόδρομος....!!! Το ξέρω ότι θα διαφωνήσουν πολλοί θαυμαστές και νοσταλγοί της,  αλλά θα επαναλάβω το ίδιο σχόλιο που είχα γράψει και παλιότερα. Για εμένα αυτό που εισέπραττα από την Μαρίνα πότε δεν το βίωσα με την Τζες . Για εμένα δεν υπήρξε ποτέ το νούμερο 2 εκεί!! είναι ο μοναδικός λόγος που θα ξαναπάω σε ένα μαγαζί που η αντιμετώπιση με ξενερώνει πλέον στον υπερθετικό βαθμό ( η απουσία της κας Σοφίας αισθητή). Για όλα αυτά που ανέφερα.....ε ναι το κρατά μόνη της για πλάκα το μαγαζί !!! χωρίς να θέλω να μειώσω την Αλίσια που είναι το σήμα κατατεθέν του μαγαζιού αυτή είναι η πραγματικότητα
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Συμφωνώ με τον παραπάνω φίλο. Όποτε έχω πάει με σκοπό να ζητήσω συγκεκριμένη κοπέλα, η υποδοχή δυσανασχετεί λίγο. Αυτό δεν είναι σωστό. Έχω πχ έχω ήδη γνωρίσει την Αλίσια και την Αγάπη - είναι και οι δύο εξαιρετικές, άλλα δεν έχω δει ποτέ την Μαρίνα. Τώρα το σκέφτομαι να πάω καρφί για την Μαρίνα γιατί σίγουρα θα αισθανθώ άσχημα από το ύφος της κυρίας της υποδοχής
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Συμφωνώ με τον παραπάνω φίλο. Όποτε έχω πάει με σκοπό να ζητήσω συγκεκριμένη κοπέλα, η υποδοχή δυσανασχετεί λίγο. Αυτό δεν είναι σωστό. Έχω πχ έχω ήδη γνωρίσει την Αλίσια και την Αγάπη - είναι και οι δύο εξαιρετικές, άλλα δεν έχω δει ποτέ την Μαρίνα. Τώρα το σκέφτομαι να πάω καρφί για την Μαρίνα γιατί σίγουρα θα αισθανθώ άσχημα από το ύφος της κυρίας της υποδοχής
Νομίζω ότι είναι γενικότερη πολιτική της αλυσίδας. Στο παρελθόν ειχα ζητήσει ραντεβού στο Λαγουμιτζή και μου ειπε ότι δεν κλείνουν και προ ημερών όταν ρωτούσα με στόχο την Χριστίνα ποιες δουλεύουν μου απάντησε ότι Χριστίνα δεν υπαρχει εδώ και δυο χρονια (έχω γραψει κριτικη τον Ιανουάριο......) και όταν ρώτησα για άλλες μου το έκλεισε κατάμουτρα...
Άρα η συμπεριφορά δυστυχώς δεν διαφέρει....
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Νομίζω ότι είναι γενικότερη πολιτική της αλυσίδας. Στο παρελθόν ειχα ζητήσει ραντεβού στο Λαγουμιτζή και μου ειπε ότι δεν κλείνουν και προ ημερών όταν ρωτούσα με στόχο την Χριστίνα ποιες δουλεύουν μου απάντησε ότι Χριστίνα δεν υπαρχει εδώ και δυο χρονια (έχω γραψει κριτικη τον Ιανουάριο......) και όταν ρώτησα για άλλες μου το έκλεισε κατάμουτρα...
Άρα η συμπεριφορά δυστυχώς δεν διαφέρει....

Η γενικότερη πολιτική των 2 μαγαζιών είναι δηλαδή η αγένεια ;; Έχει παραγίνει το κακό νομίζω....Σε άλλα μαγαζιά με κοπέλες που έχουν επίσης μεγάλο "ρευμα", δεν είναι πρόβλημα να κλείσεις ένα ραντεβού, εδώ είναι πιο σύνθετο πρόβλημα απο το δημοσιονομικό της χώρας....
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
46
Like
3.765
Πόντοι
4.365
Η γενικότερη πολιτική των 2 μαγαζιών είναι δηλαδή η αγένεια ;; ...
..Oχι.. καμια σχεση..
Εγω πιστευω ειναι απλα θεμα υπηρεσιας-ανθρωπου...
η Κα Σοφια που ηταν παλια εδω.. κ τωρα στην Λαγουμιτζη.. ειναι η πιο ευγενικη υπηρεσια απο ολα τα μαγαζια!!!Παντα εξυπηρετικοτατη χαμογελαστη.. κ ποτε δεν δυσανασχετει!
Αυτη στην Συγγρου ηταν απο παντα ξινη... κ παραμενει! Απορω πως δεν της εχουν δωσει ποδι...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.923
Πόντοι
41.443

αυτο που καταλαβαινω απο τα γραφομενα σου ειναι οτι η Μαρινα ηταν ηδη εκει και δεν στην ανεφερε καν η υπηρεσια.
μονο μετα που ρωτησες σου επιβεβαιωσε οτι ηταν εκει. ετσι?

ενταξει υπαρχουν και χειροτερα.  :cheesy: :cheesy:
να ειναι εκει η Μαρινα και να επιμενει η υπηρεσια οτι δεν ειναι.
δυο φορες μου εχει τυχει και δυο φορες εχω μαθει οτι ηταν εκει.
αυτος ειναι κι ο λογος που εχω αραιωσει παρα πολυ τις επισκεψεις μου στο μαγαζι και προτιμω το Λαγουμιτζη.
η ξινιλα και τα ψεμματα της υπηρεσιας.


κατα τα αλλα το Μαρινακι παραμενει σταθερη αξια στο μαγαζι. συμφωνω με ολα οσα αναφερεις στην κριτικη σου.

 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
αυτο που καταλαβαινω απο τα γραφομενα σου ειναι οτι η Μαρινα ηταν ηδη εκει και δεν στην ανεφερε καν η υπηρεσια.
μονο μετα που ρωτησες σου επιβεβαιωσε οτι ηταν εκει. ετσι?

ενταξει υπαρχουν και χειροτερα.  :cheesy: :cheesy:
να ειναι εκει η Μαρινα και να επιμενει η υπηρεσια οτι δεν ειναι.
δυο φορες μου εχει τυχει και δυο φορες εχω μαθει οτι ηταν εκει.
αυτος ειναι κι ο λογος που εχω αραιωσει παρα πολυ τις επισκεψεις μου στο μαγαζι και προτιμω το Λαγουμιτζη.
η ξινιλα και τα ψεμματα της υπηρεσιας.


κατα τα αλλα το Μαρινακι παραμενει σταθερη αξια στο μαγαζι. συμφωνω με ολα οσα αναφερεις στην κριτικη σου.

ακριβώς έτσι. Υποστήριξε αρχικά ότι είναι μονο αυτές εκεί. Μονο μετα απο επιμονή μου το παραδέχτηκε. Στο παρελθόν φίλε μου με είχε να περίμενε 45 λεπτά στο βοηθητικό δωμάτιο ακριβώς δίπλα στην υποδοχή για μια απο τις Μαρίνα ή Τζέσικα για να μου πει τελικά μετα ότι είναι κ οι 2 κλεισμένες. Στο μεσοδιάστημα το κουδούνι χτυπαγε συνέχεια κ σε κάθε πελάτη έλεγε κ κάτι διαφορετικό....Ευτυχώς που υπήρχε κ η Μόνικα στον 6ο τότε
 

nosokomos

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
208
Κριτικές
20
Like
1.058
Πόντοι
1.011
ακριβώς έτσι. Υποστήριξε αρχικά ότι είναι μονο αυτές εκεί. Μονο μετα απο επιμονή μου το παραδέχτηκε. Στο παρελθόν φίλε μου με είχε να περίμενε 45 λεπτά στο βοηθητικό δωμάτιο ακριβώς δίπλα στην υποδοχή για μια απο τις Μαρίνα ή Τζέσικα για να μου πει τελικά μετα ότι είναι κ οι 2 κλεισμένες. Στο μεσοδιάστημα το κουδούνι χτυπαγε συνέχεια κ σε κάθε πελάτη έλεγε κ κάτι διαφορετικό....Ευτυχώς που υπήρχε κ η Μόνικα στον 6ο τότε
Παίζουν αυτά κάποιες φορές το κάνουν για να δουλέψουν και άλλα κορίτσια.
Και αν δουν ότι την κάνεις τότε σου λένε ότι τελικά είναι.Ρισκαρουν μπας και πιάσει.
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
περασμα απο το ιδρυμα μετα απο πολυ καιρο,ψαχνωντας κατι να νιωσω καλυτερα γιατι ημουνα στα κατω μου.Στο σαλονι εμφανιστηκε η Βικυ ,ωραια κοπελα ψηλη μελαχρινη ζουμερη, μετα περασε η Αγαπη,πολυ ωραια γυναικα μου αρεσε παρα πολυ, και μια κοπελα ακομα που δεν τη θυμαμαι γιατι ειχα θολωσει με την Αγαπη.Ρωτησα για Μαρινα ,Αλεσια η πρωτη κλεισμενη η δευτερη συντομα διαθεσιμη.Αποφασισα να παω στα σιγουρα ,επελεξα Αλεσια για μια ωριτσα με τους δονητες της, τα γλυψιματα της τα ωραια, και σεξαρα γενικως.Και οπως παντα πολυ καλο μασαζ.Τελεια συναντηση εφυγα αλλος ανθρωπος!Φευγωντας πετυχα Μαρινα ,κουκλα πολυ ανανεωμενη!θα πρεπει να ξαναπερασω να τεσταρω Αγαπη,δυνατο σαλοναρισμα




 

DENIRO

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
0
Σχετικα με Αγαπη εχω να πω οτι ..Μόνο σαλονάρισμα....μολις μπεις μεσα στο δωματιο μεταμορφωνεται κ αναλογος τα κεφια της μπορεί να σε ξεπεταξει οπως εκανε σε μενα μια μερα , για αυτο φυλαγε τα ρουχα σου κ μην ρισκαρεις.
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1
αυτα διαβαζα τωρα,απο τις κριτικες δειχνει να ναι με τα φεγγαρια της αν και οι τελευταιες κριτικες δειχνουν ανοδο
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Η φορά που συνάντησα και εγώ την αγάπη, έβγαλε φουλ βαρεμάρα.. Το κλάψα το 60ρι.. Ευτυχώς εκαν δοκιμή με μισή ώρα.
 

ΜΥΣΤΗΣ66

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
44
Like
49
Πόντοι
0
περασμα απο το ιδρυμα μετα απο πολυ καιρο,ψαχνωντας κατι να νιωσω καλυτερα γιατι ημουνα στα κατω μου.Στο σαλονι εμφανιστηκε η Βικυ ,ωραια κοπελα ψηλη μελαχρινη ζουμερη, μετα περασε η Αγαπη,πολυ ωραια γυναικα μου αρεσε παρα πολυ, και μια κοπελα ακομα που δεν τη θυμαμαι γιατι ειχα θολωσει με την Αγαπη.Ρωτησα για Μαρινα ,Αλεσια η πρωτη κλεισμενη η δευτερη συντομα διαθεσιμη.Αποφασισα να παω στα σιγουρα ,επελεξα Αλεσια για μια ωριτσα με τους δονητες της, τα γλυψιματα της τα ωραια, και σεξαρα γενικως.Και οπως παντα πολυ καλο μασαζ.Τελεια συναντηση εφυγα αλλος ανθρωπος!Φευγωντας πετυχα Μαρινα ,κουκλα πολυ ανανεωμενη!θα πρεπει να ξαναπερασω να τεσταρω Αγαπη,δυνατο σαλοναρισμα
Ωραίος :)
 

zolie

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
104
Like
122
Πόντοι
1


[/quote]
Η φορά που συνάντησα και εγώ την αγάπη, έβγαλε φουλ βαρεμάρα.. Το κλάψα το 60ρι.. Ευτυχώς εκαν δοκιμή με μισή ώρα.

μεγαλο ξενερωμα αν μου τυχαινε κατι τετοιο,θα εμπαινα με μεγαλες προσδοκιες.Ευτυχως πετυχα Αλεσια που ειναι εγγυημενη αποδοση
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
μεγαλο ξενερωμα αν μου τυχαινε κατι τετοιο,θα εμπαινα με μεγαλες προσδοκιες.Ευτυχως πετυχα Αλεσια που ειναι εγγυημενη αποδοση
Συμφωνώ για αλεσια. Αν πρόσεχε λίγο το σώμα της περισσότερο θα είχε φουλ πακέτο!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom