Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.286
Πόντοι
5.646
καλό θα ήταν να ενημερώνετε και ποιες κοπέλες εργάζονται.
 

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
Τα προγράμματα του SPA
Τα 30 λεπτά -60 € (2 εκτονώσεις )
Τα 60 λεπτά -80 € ( 2 εκτονώσεις )
Ώρες  λειτουργίας  11-21 καθημερινά και τα Σάββατοκύριακα.
        Για περισσότερες πληροφορίες          καλέστε στο κατάστημα
    2109244783
6970908209
6987736009
 

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους τους φίλους! Σήμερα 21/07/2020 θα είναι οι κοπέλες :
Η ΑΓΑΠΗ
Η ΜΙΝΑ
Η ΑΛΕΣΙΑ
Η ΑΝΤΖΕΛΑ
Η ΣΤΕΛΛΑ
Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.923
Πόντοι
41.443

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
Τι να γράψουν αφού έτσι κι αλλοιώς όποτε κι αν πας στο δωμάτιο είναι...
 

STRONGSHARK

Μασατζίδικο
Εγγρ.
27 Νοε 2019
Μηνύματα
229
Like
252
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους . Σήμερα 23/07/2020 θα είναι οι κοπέλες :
ΑΓΑΠΗ
ΑΛΕΣΙΑ
ΜΠΕΛΛΑ
ΕΛΕΝΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ
ΧΡΙΣΤΗΝΑ
ΜΙΝΑ
ΑΝΝΑ
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Ατυχές περιστατικό σήμερα στο εν λόγω κατάστημα, για το οποίο δε θα επεκταθώ, γιατί shit happens που λένε και τα αμερικανάκια και δε θέλω να φανεί ότι προσπαθώ να τους κάνω ζημιά. Παρόλα αυτά η υποδοχή από εκεί που θα έπρεπε να είναι απολογητική, μόνο που δε μου ζήτησε και τα ρέστα. Έπρεπε να το θίξω ξανά, γιατί διαχρονικά η συμπεριφορά της είναι επιεικώς απαράδεκτη. Μόνο όταν είσαι στο σαλόνι και είσαι έτοιμος να "ψωνίσεις" μιλάει νορμαλ. Κατά τα άλλα, απότομη και με υφάκι χιλίων καρδιναλίων...
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Ατυχές περιστατικό σήμερα στο εν λόγω κατάστημα, για το οποίο δε θα επεκταθώ, γιατί shit happens που λένε και τα αμερικανάκια και δε θέλω να φανεί ότι προσπαθώ να τους κάνω ζημιά. Παρόλα αυτά η υποδοχή από εκεί που θα έπρεπε να είναι απολογητική, μόνο που δε μου ζήτησε και τα ρέστα. Έπρεπε να το θίξω ξανά, γιατί διαχρονικά η συμπεριφορά της είναι επιεικώς απαράδεκτη. Μόνο όταν είσαι στο σαλόνι και είσαι έτοιμος να "ψωνίσεις" μιλάει νορμαλ. Κατά τα άλλα, απότομη και με υφάκι χιλίων καρδιναλίων...

Καλό θα ήταν να μας πεις και τι συνέβη.
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Καλό θα ήταν να μας πεις και τι συνέβη.
Ας πούμε απλά πως χρειάζεται ένα πιστολάκι σιλικόνης να κλείσουν τις όποιες τρύπες υπάρχουν και να μπει και καμιά σίτα στα κουφώματα τους, γιατί εγώ για την Αγάπη πήγαινα, αλλά στο δωμάτιο με περίμενε και η...Τερέζα! Και μάλιστα έκοβε βόλτες και πάνω στο κρεβάτι.

Υγ.Δε σημαίνει κάτι γενικά για το κατάστημα αυτό φυσικά, πρώτη φορά μου τυχαίνει και εμένα εκεί, αλλά ήθελα να θίξω ξανά τη στάση της υποδοχής. Παρόλα αυτά, καλό θα είναι να το προσέξουν παραπάνω, για να μη συμβαίνουν τέτοια άτυχη περιστατικά. Φανταστείτε να έσκαγε μύτη πάνω στο κρεβάτι την ώρα του "αγώνα" η Τερέζα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
Ας πούμε απλά πως χρειάζεται ένα πιστολάκι σιλικόνης να κλείσουν τις όποιες τρύπες υπάρχουν και να μπει και καμιά σίτα στα κουφώματα τους, γιατί εγώ για την Αγάπη πήγαινα, αλλά στο δωμάτιο με περίμενε και η...Τερέζα! Και μάλιστα έκοβε βόλτες και πάνω στο κρεβάτι.

Υγ.Δε σημαίνει κάτι γενικά για το κατάστημα αυτό φυσικά, πρώτη φορά μου τυχαίνει και εμένα εκεί, αλλά ήθελα να θίξω ξανά τη στάση της υποδοχής. Παρόλα αυτά, καλό θα είναι να το προσέξουν παραπάνω, για να μη συμβαίνουν τέτοια άτυχη περιστατικά. Φανταστείτε να έσκαγε μύτη πάνω στο κρεβάτι την ώρα του "αγώνα" η Τερέζα...

Εγώ πάλι δεν το βρίσκω τρομερό το τι συνέβη...
Συμβαίνουν τέτοια λάθη αρκεί να διορθώνονται
Μου έχει τύχει και εμένα πολλές φορές σε άλλα μαγαζιά να μπει άλλη κοπέλα στο δωμάτιο από αυτή που διάλεξα. Και πολλές φορές έχει τύχει να μπουκαρει κατά λαθος στο δωμάτιο άλλη κοπέλα την ώρα του αγώνα νομίζοντας ότι είναι άδειο.
Όχι στο Συγγρού το ξαναλέω. Στο παρελθόν σε άλλα καταστήματα παρεμφερή
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
Για κατσαρίδες μιλάει Ζήρο...
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Εγώ πάλι δεν το βρίσκω τρομερό το τι συνέβη...
Συμβαίνουν τέτοια λάθη αρκεί να διορθώνονται
Μου έχει τύχει και εμένα πολλές φορές σε άλλα μαγαζιά να μπει άλλη κοπέλα στο δωμάτιο από αυτή που διάλεξα. Και πολλές φορές έχει τύχει να μπουκαρει κατά λαθος στο δωμάτιο άλλη κοπέλα την ώρα του αγώνα νομίζοντας ότι είναι άδειο.
Όχι στο Συγγρού το ξαναλέω. Στο παρελθόν σε άλλα καταστήματα παρεμφερή
Δε με έπιασες φίλε. Όπου Τερέζα σκέψου τη γνωστή διαφήμιση εντομοαπωθητικού...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom