Νέα

Survivor Ελλάδα 2017

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιος θα ειναι ο μεγαλος νικητης;

  • Αγγελοπουλος

    Ψήφοι: 2 100,0%
  • Μαριος Πριαμος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Παναρας ο μονος που γουσταρουμε!

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256
Θα τον κάνουμε λάστιχο με τη Μάγκυ  :wanker:
Παιδια , δεν καταλαβατε, μιλαμε για γκιοσα και τραβελομουρα,
Τι γουστα εχετε ρε, μετα κραζετε τον ποδολαγνο με τις μεταχειρισμενες καποτες.
 
OP
OP
Duke Nukem

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Δεν θα ειναι περισσοτερες τωρα οι γυναικες στη μια ομαδα; Μηπως η παραγωγη θελει να πεσει κανα ξεκατινιασμα αναμεσα στην πεινασμενη Παπαδοπουλου και τη χοντροκαπουλη Μαγκυ;

Καποια πραγματα παντως σιγουρα ειναι στημενα. Τον Αγγελοπουλο τον δωσανε στους διασημους για να τους φερνει ψαρια και να τρωνε.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
C5YzJT7WgAIJDxK.jpg

:tooth:
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    72,6 KB · Εμφανίσεις: 40
  • image.jpg
    image.jpg
    79,5 KB · Εμφανίσεις: 51

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Και Μάγκυ Χαραλαμπίδου μάγκες στον άγιο Δομήνικο  :boobies: :cum: :zfuck:
τρομερος κωλος, αλλα αυτή η μουτσουνα αμακιγιαριστη και ταλαιπωρημενη θα καψει πολλες τηλεοράσεις υψηλης ευκρινειας... :S :S :S
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
Ο ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ ΜΑΓΚΕΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΟΤΕ. ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΟΜΟΙΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΜΑΣ ΤΟΝ ΠΑΝΑΡΑ ΜΑΣ.
ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ ΠΕΜΠΤΟΣ ΑΙΩΝΑΣ ΠΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥ: ΠΡΟΣΠΟΙΗΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΝΘΑΡΡΥΝΕ ΤΗΝ ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΑΡΑΣ 2017 ΜΕΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥ: ΣΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΡΗΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ Ο ΠΑΝΑΡΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ "ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΦΥΓΩ, ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ ΚΑΚΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΙΜΑΙ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΣΥΛΙΑ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΤΗΝ ΚΕΡΔΙΣΑ, ΑΠΛΗ ΤΥΧΗ ΗΤΑΝ. ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΘΑ ΨΗΦΙΖΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ" ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΙ ΣΥΧΝΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΩΝ ΤΟΥ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΤΟΝΩΣΕΙ ΤΗΝ ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΤΟΥΣ. ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ΑΝΑΦΕΡΕΙ "Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ, Ο ΜΑΡΙΟΣ Ο ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ, Ο ΤΣΑΝΓΚ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΠΛΗΞΗ, Ο ΚΩΣΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΧΗΤΙΚΟΣ, Η ΕΛΕΝΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΗ".
ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ ΠΕΜΠΤΟΣ ΑΙΩΝΑΣ ΠΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥ: Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΕΧΝΗ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΟΤΑΞΕΙΣ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΧΩΡΙΣ ΜΑΧΗ
ΠΑΝΑΡΑΣ 2017 ΜΕΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥ: ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΠΟΥΤΣΑΚΛΑΡΑ ΤΟΥ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΦΘΕΙΡΕΙ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΟΠΟΥ ΔΙΑΜΕΝΟΥΝ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΚΛΗΡΙΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ.
ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ ΠΕΜΠΤΟΣ ΑΙΩΝΑΣ ΠΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥ: ΘΑ ΝΙΚΗΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΕΜΗΣΕΙ
ΠΑΝΑΡΑΣ 2017 ΜΕΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥ: ΥΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΦΙΞΕΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ, ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΑΝΕΤΟ 2/2. ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΤΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΕΙ. ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΚΟΥΤΣΑΙΝΟΝΤΑΣ. ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΕΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ. ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΧΙ.
ΞΕΣΤΡΑΒΩΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΙΣ ΤΡΑΝΤΑΧΤΕΣ ΟΜΟΙΟΤΗΤΕΣ. Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΔΙΕΞΟΔΙΚΑ ΤΟΝ ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ ΠΛΑΝΟ ΕΞΟΝΤΩΣΗΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ. ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΡΑ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟ ΝΑ ΥΠΟΤΑΞΕΙ ΟΠΟΙΟΝ ΒΡΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑ ΤΟΥ. ΑΠΕΙΡΑ ΡΙΣΠΕΚΤ ΑΡΧΗΓΕ ΜΟΥ, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΠΡΙΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΠΛΑΝΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ.
ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΣΘΟΦΟΡΑΚΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΚΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΟΠΟΥ ΠΡΟΒΑΛΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΕΓΩ ΤΟΥ, ΘΕΩΡΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΙΚΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΖΕΙ, ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΙΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΚΟΙΝΟ. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟ.
Φωτογραφία του χρήστη Πανελλήνιος Σύλλογος Μάνατζερ Ράγκμπι.
 

Συνημμένα

  • manager.png
    manager.png
    322,2 KB · Εμφανίσεις: 20
Εγγρ.
23 Φεβ 2017
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
Ο ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ ΜΑΓΚΕΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΟΤΕ. ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΟΜΟΙΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΜΑΣ ΤΟΝ ΠΑΝΑΡΑ ΜΑΣ.
ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ ΠΕΜΠΤΟΣ ΑΙΩΝΑΣ ΠΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥ: ΠΡΟΣΠΟΙΗΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΝΘΑΡΡΥΝΕ ΤΗΝ ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΑΡΑΣ 2017 ΜΕΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥ: ΣΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΡΗΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ Ο ΠΑΝΑΡΑΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ "ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΦΥΓΩ, ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ ΚΑΚΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΙΜΑΙ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΣΥΛΙΑ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΤΗΝ ΚΕΡΔΙΣΑ, ΑΠΛΗ ΤΥΧΗ ΗΤΑΝ. ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΘΑ ΨΗΦΙΖΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ" ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΙ ΣΥΧΝΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΣΥΜΠΑΙΚΤΩΝ ΤΟΥ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΤΟΝΩΣΕΙ ΤΗΝ ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΤΟΥΣ. ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ΑΝΑΦΕΡΕΙ "Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ, Ο ΜΑΡΙΟΣ Ο ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ, Ο ΤΣΑΝΓΚ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΠΛΗΞΗ, Ο ΚΩΣΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΧΗΤΙΚΟΣ, Η ΕΛΕΝΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΗ".
ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ ΠΕΜΠΤΟΣ ΑΙΩΝΑΣ ΠΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥ: Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΕΧΝΗ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΟΤΑΞΕΙΣ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΧΩΡΙΣ ΜΑΧΗ
ΠΑΝΑΡΑΣ 2017 ΜΕΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥ: ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΠΟΥΤΣΑΚΛΑΡΑ ΤΟΥ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΦΘΕΙΡΕΙ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΟΠΟΥ ΔΙΑΜΕΝΟΥΝ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΚΛΗΡΙΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ.
ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ ΠΕΜΠΤΟΣ ΑΙΩΝΑΣ ΠΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥ: ΘΑ ΝΙΚΗΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΕΜΗΣΕΙ
ΠΑΝΑΡΑΣ 2017 ΜΕΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥ: ΥΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΦΙΞΕΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ, ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΑΝΕΤΟ 2/2. ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΤΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΕΙ. ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΚΟΥΤΣΑΙΝΟΝΤΑΣ. ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΕΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥ. ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΧΙ.
ΞΕΣΤΡΑΒΩΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΙΣ ΤΡΑΝΤΑΧΤΕΣ ΟΜΟΙΟΤΗΤΕΣ. Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΔΙΕΞΟΔΙΚΑ ΤΟΝ ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ ΠΛΑΝΟ ΕΞΟΝΤΩΣΗΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ. ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΡΑ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟ ΝΑ ΥΠΟΤΑΞΕΙ ΟΠΟΙΟΝ ΒΡΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑ ΤΟΥ. ΑΠΕΙΡΑ ΡΙΣΠΕΚΤ ΑΡΧΗΓΕ ΜΟΥ, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΠΡΙΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΠΛΑΝΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ.
ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΣΘΟΦΟΡΑΚΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΚΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΟΠΟΥ ΠΡΟΒΑΛΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΕΓΩ ΤΟΥ, ΘΕΩΡΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΙΚΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΖΕΙ, ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΙΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΚΟΙΝΟ. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΟΥΝ ΤΖΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΙΣΘΟΦΟΡΟ.
Φωτογραφία του χρήστη Πανελλήνιος Σύλλογος Μάνατζερ Ράγκμπι.

Τύπε όλα αυτά μπορείς να τα πεις και με δύο λέξεις

ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΥΣΤΙΚΑ.
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
βαλτε την maggie στο παιχνιδι
 

Συνημμένα

  • maggie.jpg
    maggie.jpg
    27,1 KB · Εμφανίσεις: 24
  • magk-1.jpg
    magk-1.jpg
    41,1 KB · Εμφανίσεις: 27

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
Τύπε όλα αυτά μπορείς να τα πεις και με δύο λέξεις

ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΥΣΤΙΚΑ.
τρολαρισμα ειναι το post μου  παιζει εντελος χαζα ο παναρας πιο αχρηστος και απο το ψαρι φουσκα .ο κινεζος και ο κυπριος ειναι τα πουστακια εκει μεσα και θα το δεις στο μελλον τουλαχιστων δεν ειναι αχριστοι στα αγωνισματα σαν τον παναρα που εχει χαντακοσει ολη την ομαδα.
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2017
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
τρολαρισμα ειναι το post μου  παιζει εντελος χαζα ο παναρας πιο αχρηστος και απο το ψαρι φουσκα .ο κινεζος και ο κυπριος ειναι τα πουστακια εκει μεσα και θα το δεις στο μελλον τουλαχιστων δεν ειναι αχριστοι στα αγωνισματα σαν τον παναρα που εχει χαντακοσει ολη την ομαδα.

Το κατάλαβα ότι ήταν troll το post.

Κοιτούσα κάτι video στο youtube και έπεσα πάνω στο βίντεο παρουσίασης του πανάρα. Κοιτάξτε εδώ στο 2:03 λεπτό.


Φουσκώνει μπράτσα, άγριο βλέμμα, βαριά φωνή, βλέπεις και μάνατζερ ράγκμπι για να ψαρώσει ο άλλος. Τελικά μας βγήκε κάτι σε συνδυασμό μανταμ σουσου και καρλότας  :effemine:
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216
Αν μπει η μαγκυ θα τρελανει ολο τον κοσμο με την κωλαρα της....
 

Jigsaw24

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
2.417
Like
736
Πόντοι
96
Ήρθε φορτσάτος ο καινούριος

:orchestra:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Έχω κάποιες ερωτήσεις:

1) Βλέπω κοντινά πλάνα παντού. Υπάρχει κάποιος κάμεραμαν ακριβώς μπροστά τους σε κάθε στιγμη, πάντα? Πως μπορεί να είναι ελεύθεροι να πουν ότι θέλουν, η να την παίξουν, η να γαμήσουν από το κώλο εάν πάντα υπάρχει κάποιος μπαστακας με μία κάμερα στο χέρι να τους παρακολουθεί?

2) Υπάρχουν καθρέπτες, ντουζακια, τουαλέτες ή δεν ξέρουν πως εχει γινει η φάτσα τους, δεν κάνουν μπάνιο με σαπούνι, και γεμίσουν κουραδες μυρωδάτες τα νησια τους?

3) Οι νέοι διάσημοι γιατί έρχονται στο παιχνίδι? Μας δουλεύουν? Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος?

4) Είναι αληθές ότι οι διάσημοι παίρνουν 8000 το μήνα, οι μαχητές 1500 το μήνα και ο παρουσιαστής καμια 80.000 σύνολο? Δε γαμιομαστε ... λέω εγώ.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256
το θεμα ειναι ο τι θα ξερναμε με τη μαγκυ, που την πανε τη γριετζω ρε γαμωτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom