Νέα

Στριπτηζάδικο με την κοπελιά σας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnskg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johnskg

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Πρωτα απ ολα καλως σας βρηκα ως πρωταρης στο σαιτ,θα ηθελα να ρωτησω ποια ειναι η γνωμη σας για τα ζευγαρια που πανε σε στριπτηζαδικα,προσεξτε δεν μιλαμε για γυναικοπαρεες,bachelor,γενεθλια,μεικτες παρεες,λεσβιες,φιλες ...κτλ  μιλαω αποκλειστικα να πας με την κοπελια σου και οταν λεω κοπελια ενοοω σταθερη σχεση οχι καμια αρπαχτη,ελευθερη σχεση...κτλ-εχετε πετυχει πολλες φορες ζευγαρια?ποια ειναι η αντιμετωπιση τους απο υπευθυνους των μαγαζιων και απο τις στριπτητζουδες?σκεφτομαστε να παμε με την κοπελια μου αλλα δεν ξερουμε πως θα μας αντιμετωπισουνε πελατες και υπευθυνοι(εχω παει 3 φορες ολες και ολες σε στριπτηζαδικο και η κοπελια καμια)-καθε συμβουλη και εμπειρια ευπροσδεκτη-τελος θα ηθελα να ρωτησω ποιο πιστευετε ειναι το πιο καταλληλο στριπτηζαδικο για αυτην την περιπτωση στην θεσσαλονικη(καθαρο,,προσεγμενο...κτλ) αλλα και στην αθηνα σε περιπτωση που κανουμε κανενα ταξιδακι...γενικα στα ζευγαρια πανε κοπελες απο μονες τους η μονο αν τις φωναξεις εσυ?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Φιλαράκο μου, πήγαινε! Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα!!
Ούτε από τους ιδιοκτήτες αλλά ούτε κι από τις κοπέλες!! Όσες φορές έχω πάει βλέπω ζευγαράκια να πίνουν το ποτάκι τους!! Οι τολμηρές κοπέλες, φωνάζουν κορίτσια και χορεύουν στο αγόρι τους!!
Τυχερέεε... εγώ ακόμα ψήνω τη δικιά μου!!
 

Επισκέπτης
1.Το θεωρω μαλακια να εχω γκομενα κ να παω σε στριπ...δεν βρισκω το λογο...

2.Εχω πετυχει αρκετες φορες ζευγαρια...συνηθως ειναι χλιαρα/μετρια(σε ολους του τομεις) ατομα...συνηθως μπαζα οι γκομενες κ δηθεν ψαγμενοι οι τυποι που τις κυκλοφορουν...απλα καταλαμβανουν τραπεζι...κ παρακολουθουν λες κ βρισκονται στο σινεμα...

3.Οι υπευθυνοι των μαγαζιων δεν εχουν καποια ιδιαιτερη αντιδραση...τους βλεπουν σαν τους απλους πελατες του 20αρικου εκτος κ αν αργοτερα διαψευσθουν....
Οι περισσοτερες στριπερ βρισκουν αφορμη να τσεπωσουν € χωρις κοπο/χουφτωμα κ παπαρολογια...αρκει η παρουσια τους...
Μερικες γουσταρουν τη φαση κ διασκεδαζουν...κανουν κ κανενα χορο με τη γκομενα ή με τον τυπα για να λενε οτι ειναι κ ανετοι...Οι περισσοτερες ομως ψιθυριζουν κ σχολιαζουν στο τελος με αρνητικο τροπο θα ελεγα...αφου ελαχιστα ζευγαρια αφηνουν €....κ αυτα συνηθως ειναι γνωστοι του αφεντικου ή κατι παρομοιο...

4.Να πας σε στριπτιτζαδικο...ισως να ειναι μια εμπειρια για εσας....ο λογος που θελετε να το κανετε ?

5.Για Θεσσαλονικη δν θα απαντησω....ομως στην Αθηνα θα περασεις καλα,ειτε στο Λιντο ειτε στο Γκολντ...ισως κ στο Μουσσες με 2-3 παρουσιες εκει...Βεβαια η επισκεψη καλο ειναι να γινει καποια καθημερινη...

6.Συνηθως οι κοπελες δν προτεινονται σε συνοδευομενες κοπελες...αλλα εξαρταται τη διαθεση κ φυσικα το υφος της πελατισσας....
 
OP
OP
J

johnskg

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
thanx για τις απαντησεις σας,καλα σιγουρα να πας με την κοπελια σου και να πιεις ενα ποτακι μονο και να βλεπεις λες και εισαι σινεμα ειναι μαλακια,απο την στιγμη που δεν ξενερωσουμε ασχημα με κατι παμε με την διαθεση να αφησουμε λεφτα(ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα τσονταρει και η κοπελια)  αλλα και να περασουμε καλα πρωτα απ ολα μεταξυ μας(ξερετε παιχνιδακια μεσα στο μαγαζι) αλλα και με τις κοπελες αμα κατσει η φαση(που το πιο πιθανον ειναι να κατσει)
Προσωπικα το κανουμε καθαρα για την εμπειρια και για να πειραματιστουμε και να περασουμε καλα πανω απ ολα,δοξα το θεο ουτε εχουμε βαρεθει μεταξυ μας(το αντιθετο) ουτε ειμαστε μπαζα,ουτε εχουμε αναγκη τριτους...κτλ
Οπως μπορει καποιος να δοκιμασει sex toys,διαφορετικα μερη,στολες,στασεις...κτλ ετσι θελουμε να δοκιμασουμε και αυτο οπως δοκιμασαμε και αλλα πραγματα πιο πριν.
Προσωπικα προτιμω να πειραματιζομαι και να δοκιμαζω καινουργια πραγματα(μακρια ομως απο πουστηδες :)  ) σε καποια σχεση οπου υπαρχει και η συναισθηματικη καλυψη απο το να βρω ενα παρταλι που να τα κανει ολα...
Τωρα οταν ερθει η ωρα του χορου σε μενα η στην κοπελα μου δεν ξερω απο τωρα πως θα φανει στον καθενα απο μας, αλλα πιστευω οτι θα γουσταρουμε και οι δυο και αυτο θα φανει και μετα οταν παμε σπιτι...τελος ξερετε ποσο παει το μπουκαλακι(σαμπανια η κρασι) γιατι με ποτακι δυσκολα να την βγαλουμε ...αλλα να το παρουμε για την παρτη μας, οχι με καποια κοπελα (αυτες θα ερχονται για χορους και ποτακι μονο)thanx
 

gatakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
5
Κριτικές
11
Like
38
Πόντοι
10
Φίλε μου έισαι από τους τυχερούς που δέχτηκε η κοπέλα σου να πάτε μαζί σε τέτοιο μέρος και ακόμη ποιό τυχερός αν δεχτεί να τις χορέψει κάποια από τις γκομενάρες που έχουν αυτά τα μαγαζιά(δικιά μου φαντασίωση αυτή),έχουν κάτι σώματα πολλές από αυτές θεικά.
Σχετικά με την ερώτηση σου η πόλη μας δεν προσφέρει πολλές επιλογές,θα σου πρότεινα να πας στο cabaret στο λιμάνι έιναι από τα καλύτερα δε ξέρω πως έιναι το καινούργιο platinum στο φιξ εγώ στο παλιό που πήγαινα έιχε και καλές κοπέλες και κάποιες φορές είχε και κάποια showς,για μπουκάλι δε ξέρω ακριβώς πόσο πάει αλλά αν πίνετε πολύ συνφέρει να πάρετε μπουκαλάκι.οι τιμές όμως έιναι ακριβότερες σε σχέση με την Αθήνα εδώ μας πίανουν τον κώλο.Τ

 
 

gatakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
5
Κριτικές
11
Like
38
Πόντοι
10
Κάποιο λάθος έγινε και δεν πρόλαβα να ολοκληρώσω την απάντηση.
σου έλεγα οτι τιμές έιναι ακριβότερες εδώ π.χ ο χορός εδώ έιναι 20 ευρω ενώ κάτω η τιμή έιναι 10 που έχει και ποιό πολλές και ωραίες γκόμενες.
Αν κάποια στιγμή βρεθείς στην ξελογιάστρα πρωτεύουσα επιλογές πολλές θα σου πρότεινα babygold στην Συγγρού απέναντι από lido καυτές και καβλιάρες κοπέλες και με καλά shows υπάρχει φυσικά για το γυναικείο κοινό και αντρικό στριπ..
Αυτά τα λίγα ελπίζω να έχω βοηθήσει στην επιλογή σου καλή διασκέδαση και στείλε μυν όταν πάς να πείς πως πέρασες.....
 

Επισκέπτης
thanx για τις απαντησεις σας,καλα σιγουρα να πας με την κοπελια σου και να πιεις ενα ποτακι μονο και να βλεπεις λες και εισαι σινεμα ειναι μαλακια,απο την στιγμη που δεν ξενερωσουμε ασχημα με κατι παμε με την διαθεση να αφησουμε λεφτα(ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα τσονταρει και η κοπελια)  αλλα και να περασουμε καλα πρωτα απ ολα μεταξυ μας(ξερετε παιχνιδακια μεσα στο μαγαζι) αλλα και με τις κοπελες αμα κατσει η φαση(που το πιο πιθανον ειναι να κατσει)
Προσωπικα το κανουμε καθαρα για την εμπειρια και για να πειραματιστουμε και να περασουμε καλα πανω απ ολα,δοξα το θεο ουτε εχουμε βαρεθει μεταξυ μας(το αντιθετο) ουτε ειμαστε μπαζα,ουτε εχουμε αναγκη τριτους...κτλ
Οπως μπορει καποιος να δοκιμασει sex toys,διαφορετικα μερη,στολες,στασεις...κτλ ετσι θελουμε να δοκιμασουμε και αυτο οπως δοκιμασαμε και αλλα πραγματα πιο πριν.
Προσωπικα προτιμω να πειραματιζομαι και να δοκιμαζω καινουργια πραγματα(μακρια ομως απο πουστηδες :)  ) σε καποια σχεση οπου υπαρχει και η συναισθηματικη καλυψη απο το να βρω ενα παρταλι που να τα κανει ολα...
Τωρα οταν ερθει η ωρα του χορου σε μενα η στην κοπελα μου δεν ξερω απο τωρα πως θα φανει στον καθενα απο μας, αλλα πιστευω οτι θα γουσταρουμε και οι δυο και αυτο θα φανει και μετα οταν παμε σπιτι...τελος ξερετε ποσο παει το μπουκαλακι(σαμπανια η κρασι) γιατι με ποτακι δυσκολα να την βγαλουμε ...αλλα να το παρουμε για την παρτη μας, οχι με καποια κοπελα (αυτες θα ερχονται για χορους και ποτακι μονο)thanx

Συγχαρητηρια φιλε μου για την εξαιρετικη απαντηση σου...τολμω να πω οτι εισαι αρκετα τυχερος...

Οσον αφορα τα μπουκαλακια...ξεκινουν απο 80€ κ φτανουν μεχρι 120€...μιλαμε παντα για κρασι-ουισκι-βοτκα κλπ...Νομιζω σαμπανιες δν ανοιγουν συχνα για πελατες...αλλα προσεξε να ρωτησεις τιμη αν θες να το κανεις....γιατι δν πιστευω οτι θες να πληρωσεις 250€ την ελληνικη σαμπανια που θα πιεις εσυ κ η κοπελα σου...

Θα ηθελα να σου επισημανω,οταν πας στο μαγαζι που θα καταληξεις οτι σου ταιριαζει...να μην βιαστεις να παρεις πριβε χορους με μια στριπερ μαζι με την κοπελα σου...γιατι εκτος του οτι θα πληρωσεις 100€ αντι για 50€...μπορει να ειναι μαπα το καρπουζι κ η γκομενα να μην ασχολειται κ με τους 2...δοκιμαστε πρωτα απλους χορους...ή παιχνιδια επανω στον καναπε που θα σας βαλουν αφου θα παρετε μπουκαλακι!

 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Και σε BG παντως και σε Lolita οταν πηρε prive η ανοιχτομυαλη φιλη μου με μενα θεατη, εδωσε μια καρτα σαν απλο χορο. Οι κοπελες φυσικα ηταν υποδειξη του μετρ και ηθελαν να το κανουν. Δοκιμασε Εκιτα σε Lolita αν ειναι ακομα εκει. Δεν μπορω να πω οτι οι αλλοι κοιταζαν περιεργα, ισως με απορια, αλλα ετσι και αλλιως χεστηκα για το τι θα νομιζαν οι αλλοι.

Επισης ασχετο, αλλα ολα τα CT/CG που τους αρεσουν οι γυναικες εχουν αρκετα διαφορετικη συμπεριφορα στο τρίο. ΠΟΛΥ πιο φιλικες και ανετες, γιατι επικοινωνουν καλα με την γυναικα του ζευγαριου. Γνωστα παραδειγματα η Bibi και H Jennifer.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Αμα η κοπελια σου ειναι αστερι πηγαινε...αλλιως μετα θα λες με τι θα κοιμηθω αργοτερα.Παντως πηγαινε προβλημα δεν υπαρχει.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
υπάρχει περίπτωση την επόμενη φορά που θα βγεις με φίλο να σου πει "για καφέ θα πάτε ή στα κωλόμπαρα"?
αν παίζει να σου κάνει τέτοια ερώτηση ξανασκέψου το!
αξίζει η συνεχόμενη μουρμούρα για μια βραδιά πειραματισμού?
εσύ την ξέρεις καλύτερα βέβαια αλλά όλες στην αρχή άνετες είναι, όσο περνάει ο καιρός αρχίζουν τα όργανα  :knuppel:
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
...τι να πω ρε παιδιά...

...όπως λένε σε τέτοιες περιπτώσεις, είναι σα να πηγαίνεις στο Άργος και να φέρνεις μαζί σου δικά σου πεπόνια.

...Λέει;...
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
υπάρχει περίπτωση την επόμενη φορά που θα βγεις με φίλο να σου πει "για καφέ θα πάτε ή στα κωλόμπαρα"?
αν παίζει να σου κάνει τέτοια ερώτηση ξανασκέψου το!
αξίζει η συνεχόμενη μουρμούρα για μια βραδιά πειραματισμού?
εσύ την ξέρεις καλύτερα βέβαια αλλά όλες στην αρχή άνετες είναι, όσο περνάει ο καιρός αρχίζουν τα όργανα  :knuppel:

Και γιατί να έχει πρόβλημα με το στριπτιτζάδικο;
Πιο "επικίνδυνα" είναι τα πράγματα άμα ο άντρας πάει για καφέ.
Σκέψου το
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πρωτα απ ολα καλως σας βρηκα ως πρωταρης στο σαιτ,θα ηθελα να ρωτησω ποια ειναι η γνωμη σας για τα ζευγαρια που πανε σε στριπτηζαδικα,προσεξτε δεν μιλαμε για γυναικοπαρεες,bachelor,γενεθλια,μεικτες παρεες,λεσβιες,φιλες ...κτλ  μιλαω αποκλειστικα να πας με την κοπελια σου και οταν λεω κοπελια ενοοω σταθερη σχεση οχι καμια αρπαχτη,ελευθερη σχεση...κτλ-εχετε πετυχει πολλες φορες ζευγαρια?ποια ειναι η αντιμετωπιση τους απο υπευθυνους των μαγαζιων και απο τις στριπτητζουδες?σκεφτομαστε να παμε με την κοπελια μου αλλα δεν ξερουμε πως θα μας αντιμετωπισουνε πελατες και υπευθυνοι(εχω παει 3 φορες ολες και ολες σε στριπτηζαδικο και η κοπελια καμια)-καθε συμβουλη και εμπειρια ευπροσδεκτη-τελος θα ηθελα να ρωτησω ποιο πιστευετε ειναι το πιο καταλληλο στριπτηζαδικο για αυτην την περιπτωση στην θεσσαλονικη(καθαρο,,προσεγμενο...κτλ) αλλα και στην αθηνα σε περιπτωση που κανουμε κανενα ταξιδακι...γενικα στα ζευγαρια πανε κοπελες απο μονες τους η μονο αν τις φωναξεις εσυ?

Τη χειρότερη
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγω θα σου πω οτι αν σου αρεσει πηγαινε Δεν υπαρχει κανενα προβλημα. Στο Ritorno που συνηθως πηγαινω εγω ερχονται πολλες φορες ζευγαρια, και απο οτι εχω δει δειχνουν να περνανε καλα.
Θα συμφωνησω με το φιλο που ειπε να μην προτιμησεις να πας Παρασκευη ή Σαββατο άλλα να ειναι καθημερινη που ειναι πιο ηρεμα και θα το απολαυσετε.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ρε μαγκες ξερετε κανα μαγαζι που εχει και αντρικο στριπ?

θελουν κατι γκομενακια να τα παω για να δουν ''που χαλαω τα λεφτα μου'',αν ξερετε πειτε μου και εμε..ας ειναι και παρακμη :think:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
ρε μαγκες ξερετε κανα μαγαζι που εχει και αντρικο στριπ?

θελουν κατι γκομενακια να τα παω για να δουν ''που χαλαω τα λεφτα μου'',αν ξερετε πειτε μου και εμε..ας ειναι και παρακμη :think:

Baby Gold με Κάσπερ, ίσως και Ανατολή (παλιά είχε). Δεν είναι πια τόσο συνιθισμένο όσο παλιότερα.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Στο BG. Τελευταία φορά που πήγα πιο πολλές ήταν οι γυναίκες (μαζί με τις κοπέλες) από τους άνδρες. Μόνο τα ανήλικα λείπάνε. Οικογενειακή διασκέδαση. Σαν πεϊνιρλί στη Δροσιά
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Ανατολή με ζωντανό σεξ με Μάρκο και Τζίνα ("οικογενειακός προγραμματισμός" κατα τον DJ)
 

virusam

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Στο BG. Τελευταία φορά που πήγα πιο πολλές ήταν οι γυναίκες (μαζί με τις κοπέλες) από τους άνδρες. Μόνο τα ανήλικα λείπάνε. Οικογενειακή διασκέδαση. Σαν πεϊνιρλί στη Δροσιά

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny

ακριβως!!!!
 

Anyparktos

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
64
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλώς όρισα στην παρέα σας.

Εγώ πήγα μερικές φορές με κοπέλα σε στριπτηζάδικο και μια απ όλες αυτές τις φορές έστειλα χορό στην κοπέλα.
Ο χορός έγινε εκεί που καθόμασταν και όχι σε άλλο σημείο του μαγαζιού.
Μπορώ να πω ότι ήταν φοβερή εμπειρία καθώς η κοπέλα που συνόδευα ήταν απλά ''φίλη''.
Σε κάποια στιγμή μπήκα και εγώ στο παιχνίδι και ..... τα υπόλοιπα τα αφήνω στη φαντασία σας.  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom