Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

1957

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
  χριστινα κανει διπλο με τη λιζα κανουν καλαμακι χωρισ σκουφο δινουν λοκο
 

sarka

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Ας μας πει κάποια από τις κοπέλες που ξέρω πως παρακολουθούν τι παίζει σήμερα
 
OP
OP
G

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη εχθες.......γυρισε η Μαρινα η ψηλή η Ρωσίδα.... παρ’ολα αυτά εγώ προτίμησα κάτι πιο μικροκαμωμένο....την Αννα. Πάρα πολύ καλή, και εδώ πάει αυτό που λένε για τα αρώματα σε μικρά μπουκάλια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.513
Κριτικές
1.275
Like
228.440
Πόντοι
46.232
  χριστινα κανει διπλο με τη λιζα κανουν καλαμακι χωρισ σκουφο δινουν λοκο
:pipa2:χωρις ειναι γνωστο αλλα για κωλο εισαι σιγουρος? δυο φορες μου εχουν πει οχι
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Επισκεψη εχθες.......γυρισε η Μαρινα η ψηλή η Ρωσίδα.... παρ’ολα αυτά εγώ προτίμησα κάτι πιο μικροκαμωμένο....την Αννα. Πάρα πολύ καλή, και εδώ πάει αυτό που λένε για τα αρώματα σε μικρά μπουκάλια
ξανθιά είναι αυτή? μια που ήταν παλιά στην Μπ. 4?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366



συνεδρία με Μαρίνα :sunglasses:

καστανόξανθη, πανύψηλη, φοβερή-σφιχτή κορμάρα γι'αυτό το ύψος, τούμπανο φυσικό βυζί μεγάλο και καλοσχηματισμένο, κωλάρα στο ύψος της, ποδάρες δίμετρες και γυμνασμένες, ίσως όμως ένα βλέμμα με ελαφρά αδιαφορία (όχι ψωνισμό πάντως).

το τρίψιμο φάνηκε ότι το έκανε αγγαρεία, άτεχνο, βιαστικό, σίγουρα δεν είναι το ατού της, τάση ξεπέτας.

επί τω έργω πάντως φάνηκε απλώς φιλότιμη, έχουμε δει και πολύ θερμότερες, διεκπεραιωτική την λες, αλλά όχι με εμφανή-ενοχλητικό τρόπο ώστε να την πεις κομοδίνο, συμμετέχει αλλά με κάπως μηχανικό και ψεύτικο τρόπο (αλλά και πάλι, όταν βλέπεις τι εργαλείο  :knockinb: κάπου δεν σε ενοχλεί και τόσο :P ).

ενδείκνυται σε όσους αρέσκονται να χειρίζονται μεγάλα μηχανήματα (είναι μαούνα η γκόμενα, με την καλή έννοια πάντως).

συμπερασματικά, δεν πέρασα και σούπερ αλλά δεν το μετάνιωσα κιόλας γιατί μιλάμε για γυναικάρα που δύσκολα την συναντάς στην καθημερινότητα :P (και που ακόμα πιο δύσκολα σου κάθεται :grin: )
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εθεαθη και ενα καινουργιο πουτανακι σημερα ονοματι παολα!!!!!εγω πηγα για μονικα αλλα δεν εκατσε ηταν αρρωστη!!!μαλλον θα ετρωγε  :fuck1: κατ οικον!!!!!αυτη η παολα δεν ξερει τπτ ελληνικα απο ρουμανια μαυρομαλλα πιτσιρικα!!!!τωρα μεσα δεν ξερω μπορει να λεει αλλα πραματα...
 

1957

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
H λιζα παρασκευη ελιπε μηπωσ τη εκανε
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
συνεδρία με Μαρίνα :sunglasses:

καστανόξανθη, πανύψηλη, φοβερή-σφιχτή κορμάρα γι'αυτό το ύψος, τούμπανο φυσικό βυζί μεγάλο και καλοσχηματισμένο, κωλάρα στο ύψος της, ποδάρες δίμετρες και γυμνασμένες, ίσως όμως ένα βλέμμα με ελαφρά αδιαφορία (όχι ψωνισμό πάντως).

το τρίψιμο φάνηκε ότι το έκανε αγγαρεία, άτεχνο, βιαστικό, σίγουρα δεν είναι το ατού της, τάση ξεπέτας.

επί τω έργω πάντως φάνηκε απλώς φιλότιμη, έχουμε δει και πολύ θερμότερες, διεκπεραιωτική την λες, αλλά όχι με εμφανή-ενοχλητικό τρόπο ώστε να την πεις κομοδίνο, συμμετέχει αλλά με κάπως μηχανικό και ψεύτικο τρόπο (αλλά και πάλι, όταν βλέπεις τι εργαλείο  :knockinb: κάπου δεν σε ενοχλεί και τόσο :P ).

ενδείκνυται σε όσους αρέσκονται να χειρίζονται μεγάλα μηχανήματα (είναι μαούνα η γκόμενα, με την καλή έννοια πάντως).

συμπερασματικά, δεν πέρασα και σούπερ αλλά δεν το μετάνιωσα κιόλας γιατί μιλάμε για γυναικάρα που δύσκολα την συναντάς στην καθημερινότητα :P (και που ακόμα πιο δύσκολα σου κάθεται :grin: )

ήταν παλιά στην Μπ. 4?
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ρε φιλε Κοσνικ ,το μουνι της Μαρινας ηταν σφιχτο ή χαλαρο ?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ήταν παλιά στην Μπ. 4?

δεν είχα επισκεφθεί ποτέ το ίδρυμα στην Μπουμπουλίνας, αλλά επειδή θυμάμαι τα σχόλια των συναγωνιστών τότε, κατά πάσα πιθανότητα αυτή είναι.

Ρε φιλε Κοσνικ ,το μουνι της Μαρινας ηταν σφιχτο ή χαλαρο ?

:huh:
χαλαρό θα το έλεγα (σφιχτό πάντως με τίποτα)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αν είναι η ίδια είναι σούπερ περίπτωση και με βλέπω να κάνω καμιά βόλτα...
το μόνο κακό είναι πως την περιοχή την φοβάμαι λίγο...
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
.

χαλαρό θα το έλεγα (σφιχτό πάντως με τίποτα)

Φιλε ,ειναι πολυ χαλαρο !

Ενω ειναι ομορφη ,γλυκεια και ερεθιστικη γκομενα ,χρειαζεται μια εγχειρηση κολπορραφης για να ειναι τελεια .
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
φαίνεται πως είναι δουλεμένο το μουνί της!!!!
 

1957

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
τελικα η λιζα ειναι εκει
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1

Επίσκεψη την περασμένη βδομάδα. Πήγα μαζί με ένα φίλο μου, για να κάνουμε διπλό με τη Χριστινάρα !
Η κοπέλα είναι ακούραστη. Πραγματικά έκανε τα πάντα για να ευχαριστηθούμε.
Στο τέλος μας έβγαλε νοκ άουτ και τους δύο. Θα ξαναρχίσω γυμναστήριο για να μπορώ να αντεπεξέλθω.
Εκτός από γυναικάρα είναι και πεντακάθαρη. Όλο της το σώμα μοσχομυρίζε παντού.
Και επειδή τα σκεφτόμουν αυτά όλο το τριήμερο και είχε κολλήσει άγρια το μυαλό μου εκεί,
ξαναπήγα σήμερα σαν υπνωτισμένος, μόνος μου αυτή τη φορά.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom