Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.513
Κριτικές
1.275
Like
228.492
Πόντοι
46.232
συναδελφοι ζητω συγνωμη  τα μπερδεψα λιγο την κοπελα που αναφερω πιο πανω λιζα την ελεγαν οχι βικη εγω μπερδεφτηκα ευχαριστω για την καταννοηση
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
περασμα την πεμπτη με την βροχη γιατι ημουν σιγουρος οτι θα εχει ηρεμια,στοχος το στανταρακι χριστινα η βικη την ψηλη ομως,χριστινα απουσα παλι βικη το ιδιο ηταν ομως παρουσα μια αλλη βικη οπου και περασα κοντουλα με βυζαρες και ωραια κωλαρα που δεν δινει ελληνιδα απο καβαλα και κρητη μασαζ μετριο τσιμπουκι χωρις προφυλακτικο μετριο προς το καλο και μονο μετα απο παροτρηνση μου περασμα απο αρχιδια την βαζω πανω στο κρεβατι να την γλυψω αλλα το μουνακι της καμια σχεση με της χριστινας ειχε τριχουλες αρχισε να παιζει με την κλειτοριδα την και μου ελεγε να τις βαζω δαχτυλο της εχωσα 3 για κανα 5λεπτο μετα γαμησι στα ορθια μετα στον καναπε με τα ποδια επανω υστερα στα τεσσερα και τελειωμα στις βυζαρες της μου ειπε οτι δουλευει για τα ενσημα αφου τα εχει με ενα 52χρονο επιχειρηματια που την ζει δεν τα κλαις τα λεφτα σου αλλα βλεποντας την  σαν παρουσια φανταζεσαι περισσοτερα μεσα στο δωματιο .....
Ωραία ενημέρωση αδερφέ,ψηνόμουνα να περάσω σήμερα για την συγκεκριμένη κορασίδα,γιατί όντως το στυλάκι δίνει ελπίδες για πολλά,αλλά ελλεεινίδα=άνθρακες ο θησαυρός
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Τον  τσιγκουνη......Να μην κολλαει τα ενσημα τηs ρουφηχτο-θεραπευτριαs
Σιγά μην την είχα όλη μέρα στα πόδια μου,ενα πέρασμα απο το ίδρυμα και πολύ είναι.Εμείς τα πληρώνουμε όλα ρεεεεεεε ξυπνάτε....ποιός ξέρει πόσους γαμάει στην δουλειά ο τύπος για να συντηρεί το πατσαβούρι....ά ρε κατακαημένη ελλάδα,τι πληρώνεις;;;;κρίση σου λέει μετά!!!!
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Χθεσινή επίσκεψη.

Ρόστερ Χριστίνα - Ελένη - Λίζα - Άννα.
Παρούσα και Βίκυ αλλά "εκτός συναγωνισμού".

Είσοδος με Χριστίνα.
Τα λόγια είναι φτώχεια: Δικαίωσε απολύτως την επιλογή.

Κατά την αποχώρησή μου, μπροστά στην εξώπορτα της πολ/κίας βρίσκονταν παραταγμένα 3 άτομα: ηλικιωμένος, ηλικιωμένη και μεσήλικας.
Λόγω του ότι είχαν την προσοχή τους "προς τα έξω", βγήκα και έφυγα χωρίς να τους δώσω περιθώρια για ο,τιδήποτε και χωρίς να διευκρινήσω αν επρόκειτο για... death squad ή αν απλώς είμαι paranoid  :2funny:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Χθεσινή επίσκεψη.

Ρόστερ Χριστίνα - Ελένη - Λίζα - Άννα.
Παρούσα και Βίκυ αλλά "εκτός συναγωνισμού".

Είσοδος με Χριστίνα.
Τα λόγια είναι φτώχεια: Δικαίωσε απολύτως την επιλογή.

Κατά την αποχώρησή μου, μπροστά στην εξώπορτα της πολ/κίας βρίσκονταν παραταγμένα 3 άτομα: ηλικιωμένος, ηλικιωμένη και μεσήλικας.
Λόγω του ότι είχαν την προσοχή τους "προς τα έξω", βγήκα και έφυγα χωρίς να τους δώσω περιθώρια για ο,τιδήποτε και χωρίς να διευκρινήσω αν επρόκειτο για... death squad ή αν απλώς είμαι paranoid  :2funny:
Αν τους ξαναδείς πάνε και πες τους ότι έληξε η απεργία των γιατρών και γράφουν φάρμακα να δείς πότε θα εξαφανιστούν  :grin:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Προ ολίγου, επεδείχθησαν:
- Χριστίνα, ημεδαπή ευειδής υπεργυνή. Δυστυχώς δεν ήταν διαθέσιμη, καθότι έσπευδε σε δωμάτιο προς τέρψιν άλλου κυρίου.
- Λίζα, νεαρά βραχύσωμη ημεδαπή, με υπερμαστούς.
- Τρία άλλα νεαρά αλλοδαπά θήλεα μέτριου κυβισμού.

Κλινοπάλη μετά της Λίζας.

Κύριοι, παρακαλώ θερμά όπως περιοριστείτε!
Το αιδοίο της νεαράς από τις υπερτριβές ήταν σαν πρησμένο γιγαντιαίο βερίκοκο...
Μετά από 10λεπτη ημικτηνώδη συνουσία τύπου ρεκτιφιέ, επικαλέσθηκε πόνους, παρακαλούσα παύση των εισχωρήσεων και ολοκλήρωση με άλλους τρόπους.

Αίσχος! Αιδώς!

Την έχετε καταγαμήσει! Την πρήξατα!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Το αιδοίο της νεαράς από τις υπερτριβές ήταν σαν πρησμένο γιγαντιαίο βερίκοκο...
Μετά από 10λεπτη ημικτηνώδη συνουσία τύπου ρεκτιφιέ, επικαλέσθηκε πόνους, παρακαλούσα παύση των εισχωρήσεων και ολοκλήρωση με άλλους τρόπους.
:o :o :o
αυτο δεν το'χα ξανακουσει...  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
G

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Χθεσινη επισκεψη και επιτελους γυρισε η Μονικα. Δικαιωθηκα πληρως, αξιζε η αναμονη λογω απουσιας. Τρεξτε τωρα που ειναι ανανεωμενη και ξεκουραστη
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Χθες επίσκεψη με στόχο τη Χριστίνα.
Δυστυχώς δεν ήταν διαθέσιμη και υπήρχαν Αννα, Λίζα και Μόνικα.
Επέλεξα Μόνικα (μάλον δεν είναι αυτή που εννοεί ο συναγωνσιστής George73).

Η συγκεκριμένη Μόνικα, ρουμανάκι με πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο, είναι νέα (μόνο 2 μέρες) στο μαγαζί.
Εγώ προσωπικά στη συγκεκριμένη Μόνικα βγάζω κόκκινη κάρτα.
Από μασάζ ανύπαρκτο και στα λοιπά, παρόλο που έχει κορμάρα, απλά διεκπεραιωτική και βιαστική.
Τέλος εντύπωση μου έκανε ο χώρος, οποίος αν και έχει πολλές δυνατότητες τον αφήνουν ανεκμετάλλευτο. Τεράστιο μπάνιο το οποίο θέλει οπωσδήποτε ανακαίνηση όπως και ο χώρος υποδοχής.
Τέλος μου έκανε εντύπωση ότι δεν είχαν παντόφλες μιας χρήσης, αλλά κάτι πεταμένες παλιές πλαστικές.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Χθες επίσκεψη με στόχο τη Χριστίνα.
Δυστυχώς δεν ήταν διαθέσιμη και υπήρχαν Αννα, Λίζα και Μόνικα.
Επέλεξα Μόνικα (μάλον δεν είναι αυτή που εννοεί ο συναγωνσιστής George73).

Η συγκεκριμένη Μόνικα, ρουμανάκι με πολύ ωραίο σώμα και πρόσωπο, είναι νέα (μόνο 2 μέρες) στο μαγαζί.
Εγώ προσωπικά στη συγκεκριμένη Μόνικα βγάζω κόκκινη κάρτα.
Από μασάζ ανύπαρκτο και στα λοιπά, παρόλο που έχει κορμάρα, απλά διεκπεραιωτική και βιαστική.
Τέλος εντύπωση μου έκανε ο χώρος, οποίος αν και έχει πολλές δυνατότητες τον αφήνουν ανεκμετάλλευτο. Τεράστιο μπάνιο το οποίο θέλει οπωσδήποτε ανακαίνηση όπως και ο χώρος υποδοχής.
Τέλος μου έκανε εντύπωση ότι δεν είχαν παντόφλες μιας χρήσης, αλλά κάτι πεταμένες παλιές πλαστικές.

Το έχω παρατηρήσει και εγω σε πολλά μαγαζιά αυτό το φαινόμενο
Για βαστάτε κύριοι, τόσα λεφτά σας καταθέτουμε, δεν αξίζουμε ενα ζευγάρι παντόφλες μιας χρήσης? Είμαστε υποχρεωμένοι
να βάζουμε τα πόδια μας εκει που τα εχει βάλει ή χύσει ο προηγούμενος? Αυτα επρεπε να είναι αυτονόητα και φυσικά ανήκουν
στους στοιχειώδης κανόνες σωστής υγιεινής. Από κάτι τέτοια πάντως διακρίνεις τα μαγαζιά που σέβονται το πελάτη από τα
μαγαζιά ξεπέτες.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
E...  εντάξει  -- τις είχαν  και στην  Μπουμπουλίνας  τις πλαστικες--- τις έφεραν μαζί ... :2funny:
η ίσως  να τις  έφεραν απο το.. Μελινοσπιτο ... :2funny:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
εγώ πατάω ξυπόλητος!!!!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Που στις μοκέτες που εχει χύσει και η κουτσή μαρία?  :o :o :o :o :o
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
στο πάτωμα και το μάρμαρο ρε συ... οι κάλτσες μου πάνε για πλύσιμο και εγώ για άλλο μπάνιο στο σπίτι...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom