Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στουρνάρη 47- Μασατζίδικο-

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
:2funny: :2funny: :2funny:


Δε σου λέω ρε ! Επίτηδες  !


:2funny: :2funny: :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
jd

διαφωνώ και ενίσταμαι !

ΒΥζί (άμα το κάνει πλαστικό) γίνεται άνετα 2,5άρι ! :2funny:

Τώρα για το ξεπέτα, διαμαρτύρομαι εντόνως και ζητώ να ανακαλέσεις και να μη γραφτεί στα πρακτικά !

Πραγματικά (οχι πλάκα), επειδή ίσως το πέτυχα αρχή-αρχή , μιλάμε το καταχάρηκα και το κατευχαριστήθηκα ! Μετά τη πέσατε όλοι οι γαμίκουλες μαζί και τά΄ παιξε το κορίτσι και πήγε για σερβις ! :2funny:

Βάρβαροι, τώρα που θα γυρίσει με το μαλακό ρεεεεεεεεεέ !

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.514
Κριτικές
1.275
Like
228.514
Πόντοι
46.232
BIKY
(+)
1.75
ποδάρες
ματάρες
υπηρεσίες 10/10

(-)
υπάρχουν και μερικά (-), αλλά δεν χαλάνε το όλο πακέτο !!! ;)
ευχαριστω την πεμπτη που θα περασω θα γραψω αναλυτικα οπως παντα,εχει αναφερθει απο συναδελφο οτι αυτοπροταθηκε σε αυτον η χριστινα με τι βικη για πολυ καλο διπλο.....
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μπορεί να εχεις δίκιο φίλε tsiboukie και η κοπέλα να ήταν κουρασμένη από τα πολλά  :knockinb:
Της την πέσανε όλοι οι συναγωνιστές και της αλλάξανε τα φώτα.
Είναι στα υπόψιν για 2η δοκιμή μαζί με τη χριστίνα από το ίδιο μαγαζί την οποία δεν έχω δοκιμάσει ακόμα,
ούτε καν εχει τύχει να τη δω.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.470
Κριτικές
61
Like
42.672
Πόντοι
22.785
Μπορεί να εχεις δίκιο φίλε tsiboukie και η κοπέλα να ήταν κουρασμένη από τα πολλά  :knockinb:
Της την πέσανε όλοι οι συναγωνιστές και της αλλάξανε τα φώτα.
Είναι στα υπόψιν για 2η δοκιμή μαζί με τη χριστίνα από το ίδιο μαγαζί την οποία δεν έχω δοκιμάσει ακόμα,
ούτε καν εχει τύχει να τη δω.
Χρησιμοποιούμε τόσο συχνά αύτή την έκφραση, (κουρασμένη)
μας είναι τόσο οίκεία, τόσο εύνόητη που δεν άντιλαμβανόμαστε πόσο παράξενη είναι.
Οφείλουμε λοιπόν καταρχάς να έξετάσουμε την παραδοξότητά της
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Μπορεί να εχεις δίκιο φίλε tsiboukie και η κοπέλα να ήταν κουρασμένη από τα πολλά  :knockinb:
Της την πέσανε όλοι οι συναγωνιστές και της αλλάξανε τα φώτα.
Είναι στα υπόψιν για 2η δοκιμή μαζί με τη χριστίνα από το ίδιο μαγαζί την οποία δεν έχω δοκιμάσει ακόμα,
ούτε καν εχει τύχει να τη δω.
Σιγά μην τις λυπηθούμε κιόλας που παίρνουν 80 ευρώ για μισή ώρα δουλειά.Αγράμματες τάνες είναι και εμείς και οι περισσότεροι με τις δουλειές μας δε νομίζω ότι έχουμε τέτοια μεταχείριση.Άσε που και εμάς μας πηδάνε κατά κάποιο τρόπο για να βγάλουμε πέντε δεκάρες
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Σύμφωνα με κριτικές εδώ, πρέπει να είναι το καλύτερο αυτή την εποχη σε επιλογές...
Πέρασα λοιπον με το αυτοκίνητο λόγω δουλειάς στο κέντρο και κοιταξα να παρκάρω καπου εκεί γύρω. Κάτω στην είσοδο γινόταν το πανηγυρι του μετανάστη (καμιά εικοσαριά κόβαν βόλτες) και γενικά καμία αίσθηση ασφάλειας. Οπότε άλλη φορα ... με παρέα μάλλον!
Σημ: στο ράδιο είχε ανάλυση για μεγάλη έξαρση ιπατιτιδας (πολλά ι εβαλα... :)) είδικα σε περιοχές με πολλούς μετανάστες! Βοήθησε η εκπομπή να φύγω μία ώρα νωρίτερα  :grin:)
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πράγματι ρε παιδιά η Στουρνάρη εχει ξεπέσει πολύ τωρα τελευταία. Πολλοί μετανάστες και ναρκομανείς. Κρίμα για την παλαι ποτέ "silicon valley" της Αθήνας
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Το σημερινό ρόστερ είχε Άννα,Λίζα :boobies:,Ελένη και γαμώ την τύχη μου,βίκυ.Είμαι τρελός γκαντέμης  :headbang:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Mε τη χριστίνα τί γίνεται καθε πότε πάει? Είναι συγκεκριμένες μέρες στο μαγαζί?
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
καλησπερα συναγωνιστες στο 63 εχω παι σ αυτο οχι δωστε καμμια πληροφορια,ευχαριστω!!!καλο βολι!!!
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
φιλε loop ευχαριστω απο περιβαλλον ?καλο?τιμη 80 φουλ η αλλα ιλιαδα?
πρειζει ορχιδες ο διαχειριστης?επειδη κατι διαβασα απο καποιον συναγωνιστη
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
φιλε loop ευχαριστω απο περιβαλλον ?καλο?τιμη 80 φουλ η αλλα ιλιαδα?
πρειζει ορχιδες ο διαχειριστης?επειδη κατι διαβασα απο καποιον συναγωνιστη
paidia sorry gia ta greeklish alla paizei provlima me to pliktrologio.Aurio 8a pai3ei analytikh perigrafi gia to en logw idryma,einai akoma nwris gia symperasmatiki ektimisi.pantws apo mia prwti matia,exei polla + kai kapoia simantika -
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Το σημερινό ρόστερ είχε Άννα,Λίζα :boobies:,Ελένη και γαμώ την τύχη μου,βίκυ.Είμαι τρελός γκαντέμης  :headbang:

γιατι εισαι γκαντεμης? που δεν πετυχες τη Χριστίνα? γνωμη μου,δεν εχασες και πολλά....αντίθετα,αν επέλεξες τη Βικυ θα πέρασες καλά.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
γιατι εισαι γκαντεμης? που δεν πετυχες τη Χριστίνα? γνωμη μου,δεν εχασες και πολλά....αντίθετα,αν επέλεξες τη Βικυ θα πέρασες καλά.
Οχι αδερφέ,ειμαι τρελός γκαντέμης γιατί συνάντησα την βίκυ κατα την έξοδο  :headbang: :S.Σε βλέπω όμως και είσαι πολύ ένθερμος υποστηρικτής,πείτε τίποτα ρε παιδιά έστω με κανα pm,να μην πηγαίνουμε ρε παιδιά με τον σταυρό στο χέρι.Είναι δύσκολες εποχές και τα 80άρια δεν τα βρίσκουμε στον δρόμο(εκτός και αν είσαι υπάλληλος του υπουργείου οικονομικών),βέβαια χάνεται το σασπένς θα έλεγε κάποιος άλλος αλλά στην τελική γι' αυτό υπάρχει αυτή η σελίδα,για ενημέρωση.....
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
το κουδούνι νομίζω γράφει spa
το περίεργο είναι πως ενώ στο διαμέρισμα έχει θυροτελεόραση στην είσοδο δεν βλέπω πουθενά την κάμερα...
Είναι στην είσοδο της πολυκατοικίας,μου φαίνεται οτι ο παππούς εγκατέστεισε άρδην σύστημα ασφαλείας για να βλέπουν οι ένοικοι σε ποιον ανοίγουν
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.514
Κριτικές
1.275
Like
228.514
Πόντοι
46.232
περασμα την πεμπτη με την βροχη γιατι ημουν σιγουρος οτι θα εχει ηρεμια,στοχος το στανταρακι χριστινα η βικη την ψηλη ομως,χριστινα απουσα παλι βικη το ιδιο ηταν ομως παρουσα μια αλλη βικη οπου και περασα κοντουλα με βυζαρες και ωραια κωλαρα που δεν δινει ελληνιδα απο καβαλα και κρητη μασαζ μετριο τσιμπουκι χωρις προφυλακτικο μετριο προς το καλο και μονο μετα απο παροτρηνση μου περασμα απο αρχιδια την βαζω πανω στο κρεβατι να την γλυψω αλλα το μουνακι της καμια σχεση με της χριστινας ειχε τριχουλες αρχισε να παιζει με την κλειτοριδα την και μου ελεγε να τις βαζω δαχτυλο της εχωσα 3 για κανα 5λεπτο μετα γαμησι στα ορθια μετα στον καναπε με τα ποδια επανω υστερα στα τεσσερα και τελειωμα στις βυζαρες της μου ειπε οτι δουλευει για τα ενσημα αφου τα εχει με ενα 52χρονο επιχειρηματια που την ζει δεν τα κλαις τα λεφτα σου αλλα βλεποντας την  σαν παρουσια φανταζεσαι περισσοτερα μεσα στο δωματιο .....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom