Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.489
Κριτικές
42
Like
8.015
Πόντοι
4.666
Μελινα επιστροφή! Στο σαλόνι μαυρισμένη με καυτό σορτσάκι και ψηλοτάκουνα! Οι φίλοι των διπλών έχουν αλλη μια αξιόπιστη επιλογή διαλέγοντας την Μελίνα σαν ένα απο τα δυο μέλη....
μιλάμε για το μπάζο μιλένα ή για την παλιά θεα?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.953
Κριτικές
67
Like
4.072
Πόντοι
4.130
μιλάμε για το μπάζο μιλένα ή για την παλιά θεα?
Όχι την παλιά, αυτη που δούλευε στο 23 σαν Χριστίνα.....είχε σταματήσει τον Μάιο και ξαναγυρισε....το λεσβιακό το εχει γι αυτο και προέτρεψα για διπλά....
Με εμένα και στο μονό τα δίνει ολα αλλα μπορει να μην ειμαι κανόνας γιατί έχουμε συντονιστεί....
 

sawubona

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
28
Like
18
Πόντοι
0
Όχι την παλιά, αυτη που δούλευε στο 23 σαν Χριστίνα.....είχε σταματήσει τον Μάιο και ξαναγυρισε....το λεσβιακό το εχει γι αυτο και προέτρεψα για διπλά....
Με εμένα και στο μονό τα δίνει ολα αλλα μπορει να μην ειμαι κανόνας γιατί έχουμε συντονιστεί....

Και φαίνεται ότι γύρισε με όρεξη βάσει όσων λες
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.266
Κριτικές
28
Like
20.177
Πόντοι
5.946
Όχι την παλιά, αυτη που δούλευε στο 23 σαν Χριστίνα.....είχε σταματήσει τον Μάιο και ξαναγυρισε....το λεσβιακό το εχει γι αυτο και προέτρεψα για διπλά....
Με εμένα και στο μονό τα δίνει ολα αλλα μπορει να μην ειμαι κανόνας γιατί έχουμε συντονιστεί....
αυτή με την περίεργη, έντονη οδοντοστοιχία, η λεπτή μαυρομάλλα?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.266
Κριτικές
28
Like
20.177
Πόντοι
5.946
εκεινα τα ομορφα βυζακια σαν μικρα αχλαδακια που ηταν.... και που καμια φορα αν ειχε κεφια αφηνε και λιγο κωλαρακι .... ωραιες εποχες που θα ελεγε και ενας φιλος.
τι λες! η Μαρία άφηνε δάχτυλο ή έδινε κωλαράκι?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.953
Κριτικές
67
Like
4.072
Πόντοι
4.130
αυτή με την περίεργη, έντονη οδοντοστοιχία, η λεπτή μαυρομάλλα?
Ψιλή (1.70+) Καστανή με ανταυγιες με κοντο αγορε μαλι. Μερικές φορές σχεδόν ξυρισμένο. Ωραιο κορμι με διάσπαρτα τατού που προσφατα έκανε έγχρωμα. Φιλαει με πάθος και γουστάρει σεξ. Το μασαζ στο μέσο όρο. Απο Βοσνία.
Δεν ειμαι σιγουρος τι εννοείς με «έντονη οδοντοστοιχία»....αλλα δεν έχω προσέξει κατι....εχει ωραιο χαμόγελο πάντως.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.183
Κριτικές
6
Like
9.535
Πόντοι
2.586
Η Λια έκανε πάντα φοβερή κίνηση , που ενώ εισουν μπρούμυτα έβαζε χέρι απο κάτω, για να βγει απο πίσω ανάμεσα στα ποδια, χώνονταν απο πίσω και έκανε στοματικο. Δεν ξέρω αν σε αυτο αναφέρεσαι αλλα , ναι, παιζει με κάποιες....το κάνει και η Ιουλια στο Μάρνης 28....
ειπαμε η Λια και το στοματικο της ειναι σε επιπεδο διαστημικο εχει PhD η κυρία
το οτι το εχει στο στομα και βγαζει τη γλωσσα και σπατουλαρει το κατω μερος του κορμου ?
η εκεινο το παιχνιδισμα της γλωσσας την ωρα που τελειωνεις..σαν να σε περναει ηλεκτικο ρευμα
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.953
Κριτικές
67
Like
4.072
Πόντοι
4.130
ειπαμε η Λια και το στοματικο της ειναι σε επιπεδο διαστημικο εχει PhD η κυρία
το οτι το εχει στο στομα και βγαζει τη γλωσσα και σπατουλαρει το κατω μερος του κορμου ?
η εκεινο το παιχνιδισμα της γλωσσας την ωρα που τελειωνεις..σαν να σε περναει ηλεκτικο ρευμα
Επειδή πήρες διπλό......εγω προτιμώ της Βερονικα, είναι λίγο πιο αργό αλλα πιο αισθησιακό η Λια πιο δυνατο πιο έντονο.....γούστα είναι αυτά....
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.183
Κριτικές
6
Like
9.535
Πόντοι
2.586
Επειδή πήρες διπλό......εγω προτιμώ της Βερονικα, είναι λίγο πιο αργό αλλα πιο αισθησιακό η Λια πιο δυνατο πιο έντονο.....γούστα είναι αυτά....

απο το 2015 μεχρι σημερα .....εχω χασει το λογαριασμο αδελφε
και μονα και διπλα ...
Αλλα Βερονικα μονη της ..δεν θα την επερνα...δεν μου βγαζει αυτο της Λιας .....αυτη τη προστυχατζα ..που λες να σε βαλω στο δωματιο μωρη καυλα να μη προλαβεις να βγαλεις βρακι ..
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
280
Κριτικές
21
Like
517
Πόντοι
4.180
to 2012 απο Θεσσαλονίκη κατέβηκα Αθήνα. Έμεινα 1,5 χρόνο και δούλευα κοντά στο μασατζίδικο..Παιδια μου ετυχε το καλυτερο ever σκηνικο που μου εχει τυχει.

ειμουνα 25 χρονων και πηγαινα 1-2 φορες το μηνα εκει...αφου πηγα μερικες φορες με θυμοτανε η τσατσα σε καποια φαση μου λεει ''μπες αλλα επειδη έχω κοσμο θα πας στην τουαλετα πρεπει να τους βγαλω εξω'' λεω οκ και μου απανταει ''πρωτα θα δεις τις κοπελες ομως'' περνανε ολες και ειναι μια παιδια....θεομουνα...μελαχρινη με κωλαρα με βυζαρες φυσικες και φατσα πορνοσταρ οταν την ειδα εχυσα.

''Η τσατσα καταλαβε και μου λεει ελα τουαλετα και ερχεται να σου κανει παρεα''

μια τουαλετα πολυ μικρη οποιος εχει παει ξερει και μπαινει μεσα και αυτη...σιελ κολλητο φορεμα δεν θα το ξεχασω ποτε, και την βαζω στην πορτα μιλαμε και αρχιζω να χουφτωνω και να φιλαω...2-3 λεπτα ειμασταν στο δωματιο και φασωνομασταν μεχρι που αυτη αρχισε να μου τον παιζει πανω απο το παντελονι, παω να το κατεβασω και μου λεει ''no, not here''

80 ευρω τα 45 λεπτα ητανε τοτε μπαινουμε μεσα και λεω στην τσατσα θελω 1 ωρα , μου λεει ''μπες 80 ευρω θελω''

γλωσσοφιλα, πιπες καρφωμα τρελο, μου το επαιξε με τα ποδια, γενικα απιστευτα πραγματα...Εφυγα ετρωγα παστελια και καρυδια ολη μερα για να ξαναπω την επομενη για διπλό.

Παω αφαντη..λεω την τσατσα που ειναι; μου ειπε ''αυτη ειναι μονιμα σε μια σκανδιναβικη χωρα δεν θυμαμαι σε ποια'' ηρθε εδω για καμια εβδομαδα και ξαναεφυγε...Τετοιο μουνι δεν ξαναειδα ποτε μου απο τοτε
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

Gibraltar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2023
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
177
Πόντοι
280
Επειδή πήρες διπλό......εγω προτιμώ της Βερονικα, είναι λίγο πιο αργό αλλα πιο αισθησιακό η Λια πιο δυνατο πιο έντονο.....γούστα είναι αυτά....
Φοβερή η Βερόνικα...Από τις αγαπημένες
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.953
Κριτικές
67
Like
4.072
Πόντοι
4.130
απο το 2015 μεχρι σημερα .....εχω χασει το λογαριασμο αδελφε
και μονα και διπλα ...
Αλλα Βερονικα μονη της ..δεν θα την επερνα...δεν μου βγαζει αυτο της Λιας .....αυτη τη προστυχατζα ..που λες να σε βαλω στο δωματιο μωρη καυλα να μη προλαβεις να βγαλεις βρακι ..
Συμφωνω, η Βερονικα είναι σαφώς πιο ερωτική γυναίκα για άλλο στυλ πηδηματος. Στο διπλό συνδυάζονται γιατί μιλάνε την ίδια γλώσσα και συνεννοούνται με κλειστά μάτια ύστερα απο τόσα που έχουν τρέξει μαζί. Αλλα η ερώτηση αφορούσε το στοματικο και μόνο απο μόνο του. Άλλο στυλ.....
Εκεί (και πιθανόν και αλλου...) δευτερη Λια δεν υπαρχει ετσι όπως το περιγράφεις με επιπεδο σερβις, κλάση, καθαριότητα κλπ. Είναι όμως εργοστάσιο με Γρηγορη και συνεπή γραμμή παραγωγής, η Βερονικα είναι σαφώς πιο ερωτική σε ολα......
Το επόμενο που μπορεις να δοκιμάσεις είναι διπλό Μελινα-Βερονικα.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.183
Κριτικές
6
Like
9.535
Πόντοι
2.586
Συμφωνω, η Βερονικα είναι σαφώς πιο ερωτική γυναίκα για άλλο στυλ πηδηματος. Στο διπλό συνδυάζονται γιατί μιλάνε την ίδια γλώσσα και συνεννοούνται με κλειστά μάτια ύστερα απο τόσα που έχουν τρέξει μαζί. Αλλα η ερώτηση αφορούσε το στοματικο και μόνο απο μόνο του. Άλλο στυλ.....
Εκεί (και πιθανόν και αλλου...) δευτερη Λια δεν υπαρχει ετσι όπως το περιγράφεις με επιπεδο σερβις, κλάση, καθαριότητα κλπ. Είναι όμως εργοστάσιο με Γρηγορη και συνεπή γραμμή παραγωγής, η Βερονικα είναι σαφώς πιο ερωτική σε ολα......
Το επόμενο που μπορεις να δοκιμάσεις είναι διπλό Μελινα-Βερονικα.
Καλα οταν με το καλο ξαναπαω..θα ρωτησω το αφεντικο ...ξερει τα γουστα μου
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.266
Κριτικές
28
Like
20.177
Πόντοι
5.946
Ψιλή (1.70+) Καστανή με ανταυγιες με κοντο αγορε μαλι. Μερικές φορές σχεδόν ξυρισμένο. Ωραιο κορμι με διάσπαρτα τατού που προσφατα έκανε έγχρωμα. Φιλαει με πάθος και γουστάρει σεξ. Το μασαζ στο μέσο όρο. Απο Βοσνία.
Δεν ειμαι σιγουρος τι εννοείς με «έντονη οδοντοστοιχία»....αλλα δεν έχω προσέξει κατι....εχει ωραιο χαμόγελο πάντως.
αυτή πέρασε από Λαγουμιτζή?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.953
Κριτικές
67
Like
4.072
Πόντοι
4.130
αυτή πέρασε από Λαγουμιτζή?
Ναι για λίγο σαν Χριστίνα....ειχα γραψει και κριτικη γι αυτήν τότε....όταν πήγε στο Στουρνάρη της άλλαξαν ονομα γιατί υπηρχε αλλη Χριστίνα
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
13
Like
2.016
Πόντοι
3.425
ρε θα σας το λέω όσο ζω...

σαν τη Βίκυ την Αλβανίδα (έχει φύγει εδώ και κάτι χρόνια και έχει κάνει οικογένεια) δεν έχω ξανασυναντήσει γυναίκα σε κατάστημα.

ήταν η πρώτη που πήρα στο κατάστημα αυτό και όπως πέρασα μαζί της δεν μου φεύγει από το μυαλό.

Στα 45 μου της έριξα 3 μανίκια σε μια ώρα και ήθελε και 4ο (δε θα σου πάρω λεφτά μου έλεγε...)
 

kalamatianos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
79
Πόντοι
0
Μετά από αρκετούς μήνες επίσκεψη πλέον στην Αθήνα. Δεν γινόταν να μην περάσω από την Ζάνα. Πήρα τηλέφωνο για το στανταρακι μου την Μόνικα. Έκλεισα ραντεβού για σιγουριά. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες. Τό έχω κάνει παλιότερα. Αν και ο χρόνος τρέχει για όλους μας τό ίδιο την βρήκα να με περιμένει φρέσκια φοροντας την άσπρη ποδιά της. Μια ώρα 80€ και μετά από ένα μισάωρο απίθανο μασάζ που με έλιωσε μπήκαμε στο δεύτερο ημίχρονο. Ένιωσα σάν νά είμαι με την γκόμενα μου. Τώρα που τα γράφω έρχονται στο μυαλό μου τό υπέροχο κορμί της για την ηλικία της και σκέφτομαι ότι δεν την έχει αγγίξει ο χρόνος. Όσο μεγαλώνει τόσο πιο σέξυ σαν το παλιό κρασί πιο γλυκοπιοτο. Τό μαγαζί όπως πάντα πεντακαθαρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom