Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Καποτε φιλε,τωρα ειναι οπως τα λεει το παλικαρι,καλυτερα ας βγει στην συνταξη
Η κάθε μια εχει το κοινό της. Η συγκεκριμένη είναι επιλογή όταν το μασαζ εχει βάρος στην επιλογή της κοπέλας. Κατα την αποψη μου παραμένει στο τοπ αυτής της αγοράς. Αν θέλεις κυρίως σεξ και μασαζ μόνο για να ξανά φορτώσεις στο ενδιάμεσο ......πας αλλου......
Πιστεύω ότι ανάλογα συμπεριφέρεται και στο σεξ βλέποντας αντιδράσεις. Εγω δεν βλέπω αλλαγές αλλα μαλλον δεν ειμαι κριτήριο γιατί ειμαι καλός της πελάτης χρονια τώρα....
Εχει και μια τρέλα με την καθαριότητα....εγω δεν έχω δει αλλη να ανοίγει σφραγισμένες πετσετες και να τις μυρίζει για να δει αν είναι καθαρές! Αυτο το κριτήριο εχει σκληρύνει απο παλαιότερα, αυτο είναι σίγουρο.....
 

mamoon

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
159
Like
865
Πόντοι
81
Πέρασα σήμερα με το άνοιγμα του καταστήματος στις 10:30 με τη Μόνικα.
Πραγματικό μασάζ με σωστές πιέσεις στα σημεία που έπρεπε, με χαλάρωσε πλήρως.
Μόλις άρχισα να απλώνω τα χέρια μου στο κορμί της, μετατράπηκε σε Full ερωτική στο 2ο μέρος, και με διάθεση να φύγω πλήρως ικανοποιημένος.
Πρόγραμμα μίας ώρας, και έπαιξαν 2 ημίχρονα.
Πρώτο με τελείωμα στην καπότα στο μουνάκι της, και δεύτερο handjob με τελείωμα στα βυζιά.
Από εμένα Άριστα.
Αλώστε η γενική βαθμολογία της 8,2 από 40 κριτικές δεν είναι τυχαία.
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
61
Κριτικές
13
Like
382
Πόντοι
290
Χθεσινή επίσκεψη στο ίδρυμα παρούσες η Λία και η Βερόνικα που τις επέλεξα αμέσως για ντουέτο . Περασα υπέροχα ακολουθεί κριτική.
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
61
Κριτικές
13
Like
382
Πόντοι
290
Χθεσινή επίσκεψη στο ίδρυμα της οδού Στουρνάρη . Στην πόρτα η Ζάνα αρχοντική και χαμογελαστή όπως πάντα . Με οδήγησε στο σαλόνι και της εξήγησα ότι είχα κλείσει ρανταβού με την Λία και την Βερόνικα για ντούο . Τα κορίτσια με οδήγησαν στό δωμάτιο όπου έκανα το ντουζάκι μου και περίμενα να έλθουν . Γδύθηκαν η Λία φορούσε ένα σετ μπεζ εσώρρουχα ενώ η Βερόνικα ένα μαύρο στρίγκ . Μετά τα προκαταρκτικά χάδια η αρχηγός Λία άρχισε ένα γλυφομούνι στην ξαπλωμένη Βερόνικα χαιδεύοντας ττς ρόγες της . Στη συνέχεια η Βερόνικα έκανε γλυφομούνι στην Λία . Ξαπλώσα στο μασαζοκρέββατο και άρχισαν ένα φοβερό μασάζ με την Λία να δίνει πόνο και την Βερ'ονικαανέλαβε από την μέση και κάτω . Γύρισα μπρούμητα και τότε άρχισαν μία φοβερή πίπα εναλλάξ με την Βερόνικα να ανεβαίνει επάνω μου και η Λία να μου δίνει γλωσσόφιλα όπου κατέθεσα . Ντουζάκι με την Λία και ανανέωση του ραντεβού για την επόμενη φορά .
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
34
Like
3.146
Πόντοι
5.355
Χθεσινή επίσκεψη στο ίδρυμα της οδού Στουρνάρη . Στην πόρτα η Ζάνα αρχοντική και χαμογελαστή όπως πάντα . Με οδήγησε στο σαλόνι και της εξήγησα ότι είχα κλείσει ρανταβού με την Λία και την Βερόνικα για ντούο . Τα κορίτσια με οδήγησαν στό δωμάτιο όπου έκανα το ντουζάκι μου και περίμενα να έλθουν . Γδύθηκαν η Λία φορούσε ένα σετ μπεζ εσώρρουχα ενώ η Βερόνικα ένα μαύρο στρίγκ . Μετά τα προκαταρκτικά χάδια η αρχηγός Λία άρχισε ένα γλυφομούνι στην ξαπλωμένη Βερόνικα χαιδεύοντας ττς ρόγες της . Στη συνέχεια η Βερόνικα έκανε γλυφομούνι στην Λία . Ξαπλώσα στο μασαζοκρέββατο και άρχισαν ένα φοβερό μασάζ με την Λία να δίνει πόνο και την Βερ'ονικαανέλαβε από την μέση και κάτω . Γύρισα μπρούμητα και τότε άρχισαν μία φοβερή πίπα εναλλάξ με την Βερόνικα να ανεβαίνει επάνω μου και η Λία να μου δίνει γλωσσόφιλα όπου κατέθεσα . Ντουζάκι με την Λία και ανανέωση του ραντεβού για την επόμενη φορά .
Τύπε καλησπέρα. Πως γίνεται να γυρνάς μπρούμυτα και να σου κάνουν εναλλάξ φοβερή πίπα ?
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
61
Κριτικές
13
Like
382
Πόντοι
290
  • Like
Αντιδράσεις: nzg

bakalis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
22
Κριτικές
21
Like
242
Πόντοι
290
Χθεσινή επίσκεψη στο ίδρυμα της οδού Στουρνάρη . Στην πόρτα η Ζάνα αρχοντική και χαμογελαστή όπως πάντα . Με οδήγησε στο σαλόνι και της εξήγησα ότι είχα κλείσει ρανταβού με την Λία και την Βερόνικα για ντούο . Τα κορίτσια με οδήγησαν στό δωμάτιο όπου έκανα το ντουζάκι μου και περίμενα να έλθουν . Γδύθηκαν η Λία φορούσε ένα σετ μπεζ εσώρρουχα ενώ η Βερόνικα ένα μαύρο στρίγκ . Μετά τα προκαταρκτικά χάδια η αρχηγός Λία άρχισε ένα γλυφομούνι στην ξαπλωμένη Βερόνικα χαιδεύοντας ττς ρόγες της . Στη συνέχεια η Βερόνικα έκανε γλυφομούνι στην Λία . Ξαπλώσα στο μασαζοκρέββατο και άρχισαν ένα φοβερό μασάζ με την Λία να δίνει πόνο και την Βερ'ονικαανέλαβε από την μέση και κάτω . Γύρισα μπρούμητα και τότε άρχισαν μία φοβερή πίπα εναλλάξ με την Βερόνικα να ανεβαίνει επάνω μου και η Λία να μου δίνει γλωσσόφιλα όπου κατέθεσα . Ντουζάκι με την Λία και ανανέωση του ραντεβού για την

Χθεσινή επίσκεψη στο ίδρυμα της οδού Στουρνάρη . Στην πόρτα η Ζάνα αρχοντική και χαμογελαστή όπως πάντα . Με οδήγησε στο σαλόνι και της εξήγησα ότι είχα κλείσει ρανταβού με την Λία και την Βερόνικα για ντούο . Τα κορίτσια με οδήγησαν στό δωμάτιο όπου έκανα το ντουζάκι μου και περίμενα να έλθουν . Γδύθηκαν η Λία φορούσε ένα σετ μπεζ εσώρρουχα ενώ η Βερόνικα ένα μαύρο στρίγκ . Μετά τα προκαταρκτικά χάδια η αρχηγός Λία άρχισε ένα γλυφομούνι στην ξαπλωμένη Βερόνικα χαιδεύοντας ττς ρόγες της . Στη συνέχεια η Βερόνικα έκανε γλυφομούνι στην Λία . Ξαπλώσα στο μασαζοκρέββατο και άρχισαν ένα φοβερό μασάζ με την Λία να δίνει πόνο και την Βερ'ονικαανέλαβε από την μέση και κάτω . Γύρισα μπρούμητα και τότε άρχισαν μία φοβερή πίπα εναλλάξ με την Βερόνικα να ανεβαίνει επάνω μου και η Λία να μου δίνει γλωσσόφιλα όπου κατέθεσα . Ντουζάκι με την Λία και ανανέωση του ραντεβού για την επόμενη φορά .
Εγώ ανεβαίνω Αθήνα την άλλη εβδομάδα, θα προσπαθήσω να πάρω διπλό Βερόνικα Ζαννα, πριν από καιρό μου είχε πει η Ζαννα ότι δεν μπαίνει σε δωμάτιο πια
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Ζάνα δεν έχω πάρει ποτέ , από τότε που πρωτοπήγα στο κατάστημα την βρήκα στη θέση της αφεντεκιάς.

Όμως αν και μου την είχαν προτείνει οι λαδοκόρες του καταστήματος πολλές φορές να την φέρουμε μέσα σε 2πλό, δεν την επέλεξα.

Δεν ξέρω πώς έχει κολλήσει το μυαλό μερικών με την χοντρούλα

έλεος ρε "συνάδεφοι" , μπορεί κάποτε να ήταν θεά του σπορ , αλλά είναι μεγάλη γυναίκα με με πολλά παραπανίσια κιλά.

δεν μ αρέσουν οι στεγνές αλλά αυτή έχει πολύ λιπάκι...

αλλά τέλος πάντως...μπορεί να κάνω και τρομερό λάθος...
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.029
Κριτικές
5
Like
9.062
Πόντοι
2.586
Αληθειες και ψεματα
Η Ζανα ηταν καποτε ο Θρυλος στις μασαζοκόρες ...
Οχι γιατι ηταν η πιο ομορφη , απλα ειχε φαντασια στο παιχνιδι και γενικα μαζι της εβγαιναν γουστα τρελα ..ειτε μονη εισε σε διπλα .
Δυστυχώς ο πανδαματωρ χρόνος ειναι αμειλικτος για ολους
Ισως καποιοι να το γνωριζουν , τουλαχιστον 2 κυριες εχουν ηδη εγγονι..

ορισμένες πολυ καλες λαδεργατριες σταματησαν και συνεχισαν με αλλο τροπο τη ζωη τους ( απολυτα αποδεκτο και σεβαστο )

Επισης το συγκεκριμένο καταστημα εδινε πολυ μεγαλη βαση και στο μασαζ ...
Συν το γεγονός οτι δεν ανεβασε ποτε φωτογραφια απο καμια εργαζομενη

δυστυχως ή ευτυχως η ζωη αλλαζει, εμεις αλλαζουμε ....και ισως πρεπει να προσαρμοστουμε στις νεες συνθηκες ή να πουμε το ζησαμε ...και παμε παρα κατω ...
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
1
Like
3.299
Πόντοι
456
ορισμένες πολυ καλες λαδεργατριες σταματησαν και συνεχισαν με αλλο τροπο τη ζωη τους ( απολυτα αποδεκτο και σεβαστο )
Απλά τις νοσταλγούμε και θα θέλαμε να ευχηθούμε να είναι χαρούμενες και υγιείς στη νέα τους ζωή ...
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.387
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
η ζωή συνεχίζεται βεβαίως...κάνει κύκλους κλπ κλπ

είναι αξιοσημείωτο όμως ότι καταφέρνουν ακόμα κυρίες της ηλικίας της Ζάνας, Λίας, Μόνικας, Ελένης κλπ να μας κάνουν να τις επιλέγουμε.

αυτή σημαίνει ότι ξέρουν να κάνουν πολύ καλά την δουλειά τους , ή οι νεώτερες δεν μπορούν να αποδώσουν όπως αυτές.

ας είναι καλά να μας προσφέρουν και να μας παίρνουν τον παρά μας.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.029
Κριτικές
5
Like
9.062
Πόντοι
2.586
Ιστορικα μιλωντας , τα μασατζιδικα ειχαν αυτη τη μαγεια / γοητεια , του κρυφου ..του αγνωστου αν μου επιτραπει , ο ορος ...
Οπου το μασαζ ξεκιναγε δειλα δειλα ...,με τη κυρια με ολα τα ρουχα
Ψαρεμα απο τη κοπελλα αν εισαι "οργανο της τάξεως " και μετα γινοταν το οποιο παιχνιδι ..με τα προφυλακτικα να ειναι καβατζωμενα αναμεσα σε πετσετες
Οροι οπως , Φραπες ..φραπες με καλαμακι , μπριζολα , κουλουρι ..ηταν ενδεικτικοι για το τι παιζει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom