Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.462
Κριτικές
42
Like
7.890
Πόντοι
4.666
Καλημέρα σε όλους . Λέω να επισκεφτώ το κατάστημα σήμερα . Θα μπορούσε καποιοσ Αρχικά να μου πει τον τιμοκατάλογο ( πολύ πολύ συνοπτικά για να ξέρω τι να έχω πάνω μου ) και αν εχετε κάποια πρόταση ;
Μετά την επίσκεψη θα ακολουθήσει κριτική . Νέος στην πόλη οπότε πάω στο άγνωστο γι’αυτο και οι παραπάνω ερωτήσεις .
Ευχαριστώ να μου προτείνει κάτι ; Έχω διαβάσει τις προηγούμενες σελίδες και σημείωσα λια και Βερόνικα .
θα σου πρότεινα και την μόνικα φίλτατε..καταπληκτικό μασάζ....βέβαια όλες τους σχεδόν over 50 έτσι???? για βερόνικα μόνο μάλλον όχι...αλλά κάπου θα τα κοντεύει και αυτή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tsouvi

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
117
Like
320
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους . Επίσκεψη στο εν λόγω κατάστημα . Παρούσες , Βερόνικα , Ελένη , σοφια και ακόμα μια που δεν θυμάμαι το όνομα . Προτιμήθηκε η Ελένη χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο , έτσι στην τύχη . Μια χαρά απο υπηρεσίες, οι πετσέτες και οι παντόφλες ανοίχτηκαν μπροστά μου. Δεν διήρκησε πολύ η συνεδρία καθώς ήμουν υπερβολικά βιαστικός . Η κοπέλα ήταν πολύ ευγενική και γενικά ένιωσα άνετα . Την επόμενη φορά θα πάω με περισσότερο χρόνο στη διάθεση μου προκειμένου να εμβαθύνω. Αυτά από εμένα για αρχή. Να είμαστε όλοι καλά !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom