Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.462
Κριτικές
42
Like
7.896
Πόντοι
4.666
Καλημέρα σε όλους . Λέω να επισκεφτώ το κατάστημα σήμερα . Θα μπορούσε καποιοσ Αρχικά να μου πει τον τιμοκατάλογο ( πολύ πολύ συνοπτικά για να ξέρω τι να έχω πάνω μου ) και αν εχετε κάποια πρόταση ;
Μετά την επίσκεψη θα ακολουθήσει κριτική . Νέος στην πόλη οπότε πάω στο άγνωστο γι’αυτο και οι παραπάνω ερωτήσεις .
Ευχαριστώ να μου προτείνει κάτι ; Έχω διαβάσει τις προηγούμενες σελίδες και σημείωσα λια και Βερόνικα .
θα σου πρότεινα και την μόνικα φίλτατε..καταπληκτικό μασάζ....βέβαια όλες τους σχεδόν over 50 έτσι???? για βερόνικα μόνο μάλλον όχι...αλλά κάπου θα τα κοντεύει και αυτή.
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
119
Like
322
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους . Επίσκεψη στο εν λόγω κατάστημα . Παρούσες , Βερόνικα , Ελένη , σοφια και ακόμα μια που δεν θυμάμαι το όνομα . Προτιμήθηκε η Ελένη χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο , έτσι στην τύχη . Μια χαρά απο υπηρεσίες, οι πετσέτες και οι παντόφλες ανοίχτηκαν μπροστά μου. Δεν διήρκησε πολύ η συνεδρία καθώς ήμουν υπερβολικά βιαστικός . Η κοπέλα ήταν πολύ ευγενική και γενικά ένιωσα άνετα . Την επόμενη φορά θα πάω με περισσότερο χρόνο στη διάθεση μου προκειμένου να εμβαθύνω. Αυτά από εμένα για αρχή. Να είμαστε όλοι καλά !!!
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
119
Like
322
Πόντοι
21
θα σου πρότεινα και την μόνικα φίλτατε..καταπληκτικό μασάζ....βέβαια όλες τους σχεδόν over 50 έτσι???? για βερόνικα μόνο μάλλον όχι...αλλά κάπου θα τα κοντεύει και αυτή.
Ευχαριστώ πολύ αγαπητέ για την πρόταση .
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.092
Κριτικές
6
Like
9.305
Πόντοι
2.586
θα σου πρότεινα και την μόνικα φίλτατε..καταπληκτικό μασάζ....βέβαια όλες τους σχεδόν over 50 έτσι???? για βερόνικα μόνο μάλλον όχι...αλλά κάπου θα τα κοντεύει και αυτή.
και να σκεφτεις καποτε η πιο μεγαλη ( πανω απο 50 ) ηταν η θεια Ελενη ....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
67
Like
3.988
Πόντοι
4.130
θα σου πρότεινα και την μόνικα φίλτατε..καταπληκτικό μασάζ....βέβαια όλες τους σχεδόν over 50 έτσι???? για βερόνικα μόνο μάλλον όχι...αλλά κάπου θα τα κοντεύει και αυτή.
Άννα 31 και Βερονικα στο φάσμα των 40. Παολα λίγο πριν. Μαρία στα 35.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom