Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
αναρωτήθηκα γιατί ο "φίλος" μας σε αυτή τη βάση το έθεσε....

εγώ νομίζω ότι η πουτάνα γεννιέται....δεν γίνεται
Είναι και αυτό μια πολύ σωστή άποψη...Δεν έχεις άδικο.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Χτεσινές πληροφορίες: και οι δυο καινούργιες Λαουρα και η αλλη που τελικά δεν ξέρω αν ηταν Αλινα ή Αναστασία αποχώρησαν μετα απο δυο εβδομάδες «αγροτικό»....
Άρα πίσω στα γνωστά!

Στην τελευταία επίσκεψη οι βασικές του ρόστερ ήταν εκεί. Την Αλίνα έχω καιρό να τη δω και τη Λάουρα δεν την πέτυχα ποτέ. Μετά την καραντίνα επίσης δεν έχω δει την Ξένια.

Η αλήθεια είναι είναι ότι η τελευταία καινούρια που στέριωσε είναι η Μαρία.

Όλες οι άλλες πέρασαν και δεν κόλλησαν και μιλάμε για τουλάχιστον δέκα κορίτσια τα τελευταία τρία χρόνια.

Το βασικό ρόστερ είναι δυνατό. Παρέλασαν έξι και ζορίστηκα να διαλέξω.

Όμως πάντα θέλεις να δεις και κάποιο νέο πρόσωπο. Ιδίως αν είναι πηγαίνεις σχετικά συχνά.

Η Αλίνα ήταν η καλύτερη από τις "περαστικές" και σίγουρα θα ξαναπήγαινα μαζί της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gejgi

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Στην τελευταία επίσκεψη οι βασικές του ρόστερ ήταν εκεί. Την Αλίνα έχω καιρό να τη δω και τη Λάουρα δεν την πέτυχα ποτέ. Μετά την καραντίνα επίσης δεν έχω δει την Ξένια.

Η αλήθεια είναι είναι ότι η τελευταία καινούρια που στέριωσε είναι η Μαρία.

Όλες οι άλλες πέρασαν και δεν κόλλησαν και μιλάμε για τουλάχιστον δέκα κορίτσια τα τελευταία τρία χρόνια.

Το βασικό ρόστερ είναι δυνατό. Παρέλασαν έξι και ζορίστηκα να διαλέξω.

Όμως πάντα θέλεις να δεις και κάποιο νέο πρόσωπο. Ιδίως αν είναι πηγαίνεις σχετικά συχνά.

Η Αλίνα ήταν η καλύτερη από τις "περαστικές" και σίγουρα θα ξαναπήγαινα μαζί της.
εγώ την πάτησα με την Αλίνα και δεν την δοκίμασα εγκαίρως, αν και μου την πρότεινε για δοκιμή μια από τις παλιές....!!!!! ναι καλά ακούσατε , ήθελε να την βοηθήσει και μου είπε να την πάρω για αλλαγή.

Μαρία δεν έχω δοκιμάσει ποτέ, ούτε την έχω δει νομίζω, αξίζει?

Η Ξένια έφυγε?
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
εγώ την πάτησα με την Αλίνα και δεν την δοκίμασα εγκαίρως, αν και μου την πρότεινε για δοκιμή μια από τις παλιές....!!!!! ναι καλά ακούσατε , ήθελε να την βοηθήσει και μου είπε να την πάρω για αλλαγή.

Μαρία δεν έχω δοκιμάσει ποτέ, ούτε την έχω δει νομίζω, αξίζει?

Η Ξένια έφυγε?
Ξέρω ποια στην πρότεινε.

Με τη Μαρία εγώ καλά περνάω (όπως και με όλες που είναι στο ρόστερ σε αυτή τη φάση). Τώρα είναι μελαχρινή. Έχει αλλάξει 3 φορές σωματότυπο από το 2019 που ήρθε. Ήταν ξανθιά και αδύνατη, πάχυνε και σκούρηνε το μαλλί και τώρα έχει ξανααδυνατίσει.

Την Ξένια μετά την καραντίνα δεν την έχω δει. Ίσως να φταίνε και οι ώρες που πάω.

Το μαγαζί πέρασε μια κρίση το 18-19 τότε που έφυγαν σχεδόν ταυτόχρονα: Βίκυ, Ανδριάννα, Σόνια και Μαρία Φουρέιρα.

Από όλες τις νέες που παρέλασαν το 2019 αν εξαιρέσω τη Μαρία δεν πέρασα καλά με καμία άλλη.

Η αλήθεια είναι ότι δε θυμάμαι πότε εμφανίστηκαν Ελένη και Ξένια που για μένα (πάντα) είναι και οι δύο καλές.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Ξέρω ποια στην πρότεινε.

Με τη Μαρία εγώ καλά περνάω (όπως και με όλες που είναι στο ρόστερ σε αυτή τη φάση). Τώρα είναι μελαχρινή. Έχει αλλάξει 3 φορές σωματότυπο από το 2019 που ήρθε. Ήταν ξανθιά και αδύνατη, πάχυνε και σκούρηνε το μαλλί και τώρα έχει ξανααδυνατίσει.

Την Ξένια μετά την καραντίνα δεν την έχω δει. Ίσως να φταίνε και οι ώρες που πάω.

Το μαγαζί πέρασε μια κρίση το 18-19 τότε που έφυγαν σχεδόν ταυτόχρονα: Βίκυ, Ανδριάννα, Σόνια και Μαρία Φουρέιρα.

Από όλες τις νέες που παρέλασαν το 2019 αν εξαιρέσω τη Μαρία δεν πέρασα καλά με καμία άλλη.

Η αλήθεια είναι ότι δε θυμάμαι πότε εμφανίστηκαν Ελένη και Ξένια που για μένα (πάντα) είναι και οι δύο καλές.
Εγω έχω περάσει σχεδόν με όλες τις παλιες με πολυ καλες εντυπώσεις παντα, αλλά προτιμώ τις πιτσιρικιες του μαγαζιου. Ιζαμπέλα και την Ειρήνη που δυστυχώς μετα τον covid δεν εμφανιστηκε παλι.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.467
Κριτικές
61
Like
42.655
Πόντοι
22.785
ΣΟΧΟΒΙΤΣ έχεις πάει και εκεί ?¿
Απίστευτο.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Η Μόνικα/Ασσιατισα ήξερε πολύ καλό μασάζ σε επαγγελματικό επίπεδο, και ήταν και σφιχτομουνα ...

Ελπίζω να επιστρέψει ... ας κανει κίνηση το μαγαζί
Ξέρεις αν είναι σε κάποιο άλλο?
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλημέρα στους φίλους !
Η Ειρήνη η όμορφη ξαναγύρισε , και προσφέρει κανονικά της υπηρεσίες της !
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Ευτυχώς γιατί βαρεθήκαμε να διαβάζουμε για το διπλό της Λίας με τη Βερόνικα.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Νέα κοπέλα στο κατάστημα ! Την λένε Λιζα . Είναι ρωσιδα , 30 των , ψηλή , όμορφη , καλογυμνασμένο κορμί , ξανθιά . Την συνιστώ στους φίλους .
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.612
Κριτικές
46
Like
5.318
Πόντοι
5.646

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
Νέα κοπέλα στο κατάστημα ! Την λένε Λιζα . Είναι ρωσιδα , 30 των , ψηλή , όμορφη , καλογυμνασμένο κορμί , ξανθιά . Την συνιστώ στους φίλους .

Ψηλή είπες; Ώπα εδώ είμαστε
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Νέα κοπέλα στο κατάστημα ! Την λένε Λιζα . Είναι ρωσιδα , 30 των , ψηλή , όμορφη , καλογυμνασμένο κορμί , ξανθιά . Την συνιστώ στους φίλους .
Από τη Λίζα την κοντή περάσαμε στη Λίζα την ψηλή.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Ρωσίδα 30 ετών , ψηλή , όμορφη , καλογυμνασμένο κορμί , ξανθιά ??? αν είναι καλή και στις υπηρεσίες, θα είναι το όνειρο κάθε άντρα !!!
Είναι πολύ καλή αδερφέ ! Αξίζει να τιμηθεί !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom