Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
οχι ρε φιλε,δεν ειδα κατι.εκτος και αν μου τις εκριψαν.μπουρουχες παλιες.
μην το αποκλείεις να στις έκρυψαν...

άντε μετά η καινούργια να καθίσει αν δεν κάνει σεφτέ ή φεύγει με 1 συνεδρία...

ας το ακούσουν και οι παλιές, ας τους το πει κάποιος, για να διατηρηθεί το μαγαζί θα πρέπει να βοηθήσουν και τις καινούργιες να μείνουν

ας βγάλουν λιγότερα
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Τελικά το ρόστερ ποιες έχει ?
Και ποιες κάνουν φουλ ?
Έχουμε μπερδευτεί...
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλημέρα στους φίλους !
Η Αλεξάνδρα η καλλονή επέστρεψε !!!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Τελικά το ρόστερ ποιες έχει ?
Και ποιες κάνουν φουλ ?
Έχουμε μπερδευτεί...
ελα ρε νικολα.που να βγαλεις ακρη εκει μεσα με το ποιες εχει και ποιες κανουν και τι δινουν.αμα πηγαινει καποιος τακτικα βγαζει ακρη.αμα οχι μπερδευονται μπουτια κωλοι και τα συναφη.παντως εμενα δεν μου αρεσει που δεν λενε τι κανει και τι δεν κανει η καθε κοπελα.γιατι δεν ψωνιζουμε ολοι μονο εμφανιση.παραμενει ομως για εμενα το ερωτημα.μπορω να την διωξω και να παρω αλλη εφοσον εχω επιλεξει καποια απο το δωματιο?αφου εξηγηθω μαζι της.πες μου ζανουλα,εστω με π.μ.γιατι ξερεις οτι σε συμπαθω και δεν λεει να μην ξαναπερασω απο σενα.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Καλημέρα στους φίλους !
Η Αλεξάνδρα η καλλονή επέστρεψε !!!
καλα κανει ρε ζανουλα και επεστρεψε.αμα ερθω θα μου την εμφανισεται?η θα με φλομωσει στο ψεμα η καθε ακυρη που θα ειναι στην πορτα ,οταν εσυ απουσιαζεις?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
ελα ρε νικολα.που να βγαλεις ακρη εκει μεσα με το ποιες εχει και ποιες κανουν και τι δινουν.αμα πηγαινει καποιος τακτικα βγαζει ακρη.αμα οχι μπερδευονται μπουτια κωλοι και τα συναφη.παντως εμενα δεν μου αρεσει που δεν λενε τι κανει και τι δεν κανει η καθε κοπελα.γιατι δεν ψωνιζουμε ολοι μονο εμφανιση.παραμενει ομως για εμενα το ερωτημα.μπορω να την διωξω και να παρω αλλη εφοσον εχω επιλεξει καποια απο το δωματιο?αφου εξηγηθω μαζι της.πες μου ζανουλα,εστω με π.μ.γιατι ξερεις οτι σε συμπαθω και δεν λεει να μην ξαναπερασω απο σενα.
Αν μιλήσεις πριν με Ζάννα θα σου πει πρόγραμμα της κοπέλας. Αν μπεις, δύσκολο να κάνεις αλλαγή.
Πάντως η Ζανα, όπως λες και εσύ είναι εγγύηση, αλλά έχουν πέσει πολλά τα μαγαζιά και τα κορίτσια πηγαινοέρχονται....
Που να προλάβουμε....
Θα τα πούμε φίλε μου....
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.651
Πόντοι
7.636
καλα κανει ρε ζανουλα και επεστρεψε.αμα ερθω θα μου την εμφανισεται?η θα με φλομωσει στο ψεμα η καθε ακυρη που θα ειναι στην πορτα ,οταν εσυ απουσιαζεις?
Δεν βγαίνουν να τις δούμε;
Έχω λίγο καιρό να περάσω στην πόρτα η Λία ήταν όταν είχα περάσει
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Δεν βγαίνουν να τις δούμε;
Έχω λίγο καιρό να περάσω στην πόρτα η Λία ήταν όταν είχα περάσει
Όλες βγαίνουν μια χαρα, δεν καταλαβαινω το σχόλιο του φίλου ότι καποια θα κρύψει μια αλλη....πως να την κρύψει?
Αν μπεις και ρωτήσεις μπορει να μην σου πει αλλα στο σαλόνι δεν μπορει να μην βγει...συνήθως βγαίνουν ακόμη και αν έχουν ραντεβου και στο λενε
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom