Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Μήπως ξέρει κάποιος η παλιά Λίζα πού δραστηριοποιείται.

Αν ξέρει ας απαντήσει με pm.
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Μήπως ξέρει κάποιος η παλιά Λίζα πού δραστηριοποιείται.

Αν ξέρει ας απαντήσει με pm.
ναι το Λιζάκι το "κοντό " τι ωραία περνούσαμε.
Φήμες λεγανε οτι εγινε κομμώτρια
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Είναι πολύ καλή αδερφέ ! Αξίζει να τιμηθεί !
πως το ξερεις?την εχεις παρει?χα χα χα.παντως ,περα απο την πλακα,θα ειναι καλη,αν κρινω απο τα στανταρ του μαγαζιου.ομως οχι και τοσο νεα ,στον στιβο εννοω,γιατι ηληκιακα,νεα ειναι,αν ειναι 30.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλημέρα στους φίλους !
Η Ζανα πήρε ακόμα δυο ρωσιδες στο κατάστημα . Βαλέρια και Αλεξια .
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Καλημέρα στους φίλους !
Η Ζανα πήρε ακόμα δυο ρωσιδες στο κατάστημα . Βαλέρια και Αλεξια .
εφυγε καμία ή εξτρα προσθηκες? ξερεις χαρακτηριστικα μηπως? αληθεια ξερει κανενας το πληρες ροστερ αυτων των ημερων?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Λια, Βερονικα, Άννα, Ζωή, Μαρία, Μονικα, Λιζα ηταν σιγουρα εκεί το Σάββατο. Άλλες ειδα, άλλες άκουσα. Δεν ξέρω για Ιζαμπέλα και Ελένη. Εεε βαλε και τις καινούργιες και είσαι μέσα....
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Λια, Βερονικα, Άννα, Ζωή, Μαρία, Μονικα, Λιζα ηταν σιγουρα εκεί το Σάββατο. Άλλες ειδα, άλλες άκουσα. Δεν ξέρω για Ιζαμπέλα και Ελένη. Εεε βαλε και τις καινούργιες και είσαι μέσα....
μαλιστα...ειχα διαβασει και για την επιστροφη της Ειρηνης. Τεσπα...αν δεν γαμηθει η κινηση αυριο και προλαβω λεω να περασω μια βολτα
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Λια, Βερονικα, Άννα, Ζωή, Μαρία, Μονικα, Λιζα ηταν σιγουρα εκεί το Σάββατο. Άλλες ειδα, άλλες άκουσα. Δεν ξέρω για Ιζαμπέλα και Ελένη. Εεε βαλε και τις καινούργιες και είσαι μέσα....
Η γνωστή Ζωή;
 

WESTERN 1966

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2021
Μηνύματα
295
Κριτικές
12
Like
1.121
Πόντοι
371
Aπο τα καλυτερα μαγαζια στο χωρο.......κοριτσια οπως η Λία και η Μαρία για φίλημα........(σε κανουν να αναθεωρήσεις τα πάντα ) και φυσικά σεβασμός στα λεφτά του πελάτη το προτιμώ από city tours που είναι ακριβοτερα και studio ..........θα μπορουσα αν άντεχα οικονομικά να ημουν καθε μέρα εκεί
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Aπο τα καλυτερα μαγαζια στο χωρο.......κοριτσια οπως η Λία και η Μαρία για φίλημα........(σε κανουν να αναθεωρήσεις τα πάντα ) και φυσικά σεβασμός στα λεφτά του πελάτη το προτιμώ από city tours που είναι ακριβοτερα και studio ..........θα μπορουσα αν άντεχα οικονομικά να ημουν καθε μέρα εκεί
Ναι αυτός είναι ο κανόνας στο συγκεκριμένο μαγαζί. Βέβαια όλοι οι κανόνες έχουν και τις εξαιρέσεις τους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λια, Βερονικα, Άννα, Ζωή, Μαρία, Μονικα, Λιζα ηταν σιγουρα εκεί το Σάββατο. Άλλες ειδα, άλλες άκουσα. Δεν ξέρω για Ιζαμπέλα και Ελένη. Εεε βαλε και τις καινούργιες και είσαι μέσα....
Άρα μόνη νέα η Λίζα;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.456
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
Ναι αυτός είναι ο κανόνας στο συγκεκριμένο μαγαζί. Βέβαια όλοι οι κανόνες έχουν και τις εξαιρέσεις τους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Άρα μόνη νέα η Λίζα;
ΟΧΙ φίλτατε!!!!!!!! plus valeria and alexia
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Έχει περάσει κάποιος πρόσφατα να μας πει τι παίζει;
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Έχει περάσει κάποιος πρόσφατα να μας πει τι παίζει;
Έχει έρθει καινουργια προσθήκη;
περασα εγω τωρα κοντα.απογοητευση σκετη,αλλα καλα να παθω.καινουργια κοπελα δεν ειδα.αυτες που ηταν ,ειναι παλιες,δεν εμφανιστηκε κατι νεο και σε ηλικια εννοω.κανα δυο δεν τις ειχα ξαναδει και περασα με μια ,δεν θυμαμαι καν το ονομα και ξενερωσα.μασαζ σχετικα καλο να το πω αυτο αλλα στο υπολοιπο μερος ηταν χαλια.δεν θα πω περισοτερα γιατι σεβομαι την ζανα.αλλα θα πω τουτο.πρεπει να λενε στους πελατες,η ζανα ειδικα η οποια κοπελα ειναι στην υποδοχη,τι κανει και τι δεν κανει η καθε κοπελα και οχι να περνανε και να λενε μονο το ονομα τους.και ουτε να παραπλανουν σε ερωτηση που θα θεσεις.ρωτησα εγω αν ειναι ολες εμβολιασμενες και μου ειπε η χαζη αλβανεζα στην υποδοχη οτι ειναι ολες.αλλιως μωρο μου δεν θα ηταν εδω.ε λοιπον η γκομενα που πειρα δεν εχει κανει κανενα εμβολιο.μαλιστα ειναι και αρνητης με περιεργες αποψεις.τελος παντων τις εριξα εναν γιατι ημουν φορτωμενος κακειν κακως και λακισα.ρε παιδες οταν δεν σου λενε τι κανει η καθε μια ,μπορεις να την αλλαξεις ενω εισαι στο δωματιο?
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
σε χαλεπούς καιρούς συμβαίνουν αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom