Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.288
Πόντοι
5.646
  • Like
Αντιδράσεις: Nipper

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Εμένα σε μονοσωλήνιο μου είχε πει ότι δούλευε πριν.
Αναφέρομαι στο πως ξεκινησε να έρθει στην Ελλάδα. Οσο για το σωλήνα δεν νομίζω ότι εχει τα προσόντα......εκεί εχει τοπ σώματα....
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Αναφέρομαι στο πως ξεκινησε να έρθει στην Ελλάδα. Οσο για το σωλήνα δεν νομίζω ότι εχει τα προσόντα......εκεί εχει τοπ σώματα....
Πάει και καιρός βέβαια αλλά σωματάκι καλό είχε θυμάμαι.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Χτεσινές πληροφορίες: και οι δυο καινούργιες Λαουρα και η αλλη που τελικά δεν ξέρω αν ηταν Αλινα ή Αναστασία αποχώρησαν μετα απο δυο εβδομάδες «αγροτικό»....
Άρα πίσω στα γνωστά!
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
14
Like
4.543
Πόντοι
746
Η Μόνικα/Ασσιατισα ήξερε πολύ καλό μασάζ σε επαγγελματικό επίπεδο, και ήταν και σφιχτομουνα ...

Ελπίζω να επιστρέψει ... ας κανει κίνηση το μαγαζί
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Χτεσινές πληροφορίες: και οι δυο καινούργιες Λαουρα και η αλλη που τελικά δεν ξέρω αν ηταν Αλινα ή Αναστασία αποχώρησαν μετα απο δυο εβδομάδες «αγροτικό»....
Άρα πίσω στα γνωστά!
Αν αποχώρησαν οι καινούργιες είναι γιατί δεν παίρνουν πελατες

οι παλιές δεν αφήνουν χώρο

η αφεντικίνα δε τις προωθεί

η άλλη πρέπει να φύγει με κάποιο αξιοπρεπές ποσό το βραδυ

αν δε συμβεί αυτό , μετά κάποιο χρονικό διάστημα την κάνει για αλλα

στο τέλος όμως αυτό θα γυρίσει σε βάρος της επιχείρησης
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Αν αποχώρησαν οι καινούργιες είναι γιατί δεν παίρνουν πελατες

οι παλιές δεν αφήνουν χώρο

η αφεντικίνα δε τις προωθεί

η άλλη πρέπει να φύγει με κάποιο αξιοπρεπές ποσό το βραδυ

αν δε συμβεί αυτό , μετά κάποιο χρονικό διάστημα την κάνει για αλλα

στο τέλος όμως αυτό θα γυρίσει σε βάρος της επιχείρησης
Είναι δύσκολο μαγαζι για μια νέα, όπως ακριβώς τα λες. Θέλει χρόνο να χτίσει πελατεία και δεν τον εχει και υπάρχουν και λυκοφιλίες......
Ακόμη και αν έρθει γνωστή (βλέπε Ζωή) που εχει τον κόσμο της ....κατι δεν τσουλάει....
Επισης εδώ δεν είναι Λαγουμιτζή, μαγαζι με ανοικτές πόρτες.....εχει συγκεκριμένο σταθερό κόσμο με σταθερά γούστα (κρίνοντας και απο εμένα...)!!
Αυτές οι 7-8 είναι και παει λέγοντας....
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Είναι δύσκολο μαγαζι για μια νέα, όπως ακριβώς τα λες. Θέλει χρόνο να χτίσει πελατεία και δεν τον εχει και υπάρχουν και λυκοφιλίες......
Ακόμη και αν έρθει γνωστή (βλέπε Ζωή) που εχει τον κόσμο της ....κατι δεν τσουλάει....
Επισης εδώ δεν είναι Λαγουμιτζή, μαγαζι με ανοικτές πόρτες.....εχει συγκεκριμένο σταθερό κόσμο με σταθερά γούστα (κρίνοντας και απο εμένα...)!!
Αυτές οι 7-8 είναι και παει λέγοντας....
Βασικά νέες θεραπευτριες σπανίζουν στο χώρο με καλές υπηρεσίες
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Είναι δύσκολο μαγαζι για μια νέα, όπως ακριβώς τα λες. Θέλει χρόνο να χτίσει πελατεία και δεν τον εχει και υπάρχουν και λυκοφιλίες......
Ακόμη και αν έρθει γνωστή (βλέπε Ζωή) που εχει τον κόσμο της ....κατι δεν τσουλάει....
Επισης εδώ δεν είναι Λαγουμιτζή, μαγαζι με ανοικτές πόρτες.....εχει συγκεκριμένο σταθερό κόσμο με σταθερά γούστα (κρίνοντας και απο εμένα...)!!
Αυτές οι 7-8 είναι και παει λέγοντας...
Αν τελικα δεν ανανεώνεται ο στολος

που δεν συμβαίνει τα τελευταία 5-6 χρονια που εγω παω

θα χάσουν και οι παλιές που δεν βοηθάνε τις καινούργιες να βγάλουν μεροκάματο

θα πρεπει να βοηθήσουν 2-3 νέες να βγάλουν μεροκάματο και να μείνουν για Ανανεωση
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Για εκπαίδευση όμως, ούτε λόγος !
Λες και όποια αναλαμβάνει να κάνει αυτή τη δουλειά τα ξέρει όλα από μπριχου....
Κ μην σας φαίνεται αστείο γιατί στην Ελλάδα τα ξέρουμε όλα αλλά και τα θάβουμε και όλα.
Άλλον αέρα έχει ένα μαγαζί όταν το προσωπικό του έχει εκπαιδευτεί κατάλληλα και άλλη τύχη έχει η καθεμία που αποφάσισε να κάνει τη δουλειά αυτή απλά επειδή την προικησε η φύση, χωρίς να ξέρει ούτε να δουλέψει το
" εργαλείο "....
Τότε μόνο θα γινόταν λόγος για τι μάτια μαλλί ύψος κ εθνικότητα που απλά μας διεγείρει στιγμιαία....
Έτσι είναι. Οι απλές παροχές υπηρεσιών πρέπει να έχουν μια ποικιλία, και όχι φόβο του τί θα προκύψει.
Ναναι καλά οι θειτσες και κάτι μιλφαρες που ξέρουν....
Τι να το κάνεις το θεομουνο άμα είναι κωμωδινο....
Το ίδιο ισχύει και για τα εσκορτ φυσικά....

Γενικώς μιλάμε.... στο συγκεκριμένο μαγαζί δεν έχω μπει ποτέ. Αλλά δεν ακούω και κάτι να με παρακινεί....

Με εκτίμηση....
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Για εκπαίδευση όμως, ούτε λόγος !
Λες και όποια αναλαμβάνει να κάνει αυτή τη δουλειά τα ξέρει όλα από μπριχου....
Κ μην σας φαίνεται αστείο γιατί στην Ελλάδα τα ξέρουμε όλα αλλά και τα θάβουμε και όλα.
Άλλον αέρα έχει ένα μαγαζί όταν το προσωπικό του έχει εκπαιδευτεί κατάλληλα και άλλη τύχη έχει η καθεμία που αποφάσισε να κάνει τη δουλειά αυτή απλά επειδή την προικησε η φύση, χωρίς να ξέρει ούτε να δουλέψει το
" εργαλείο "....
Τότε μόνο θα γινόταν λόγος για τι μάτια μαλλί ύψος κ εθνικότητα που απλά μας διεγείρει στιγμιαία....
Έτσι είναι. Οι απλές παροχές υπηρεσιών πρέπει να έχουν μια ποικιλία, και όχι φόβο του τί θα προκύψει.
Ναναι καλά οι θειτσες και κάτι μιλφαρες που ξέρουν....
Τι να το κάνεις το θεομουνο άμα είναι κωμωδινο....
Το ίδιο ισχύει και για τα εσκορτ φυσικά....

Γενικώς μιλάμε.... στο συγκεκριμένο μαγαζί δεν έχω μπει ποτέ. Αλλά δεν ακούω και κάτι να με παρακινεί....

Με εκτίμηση....
υπάρχει στο εξωτερικό σχολή "πουτάνας"?

μόνο εδώ δηλαδή δεν έχουμε?
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Δεν έχω ακούσει ποτέ περί αυτού του θέματος...Με ενδιαφέρει...
αναρωτήθηκα γιατί ο "φίλος" μας σε αυτή τη βάση το έθεσε....

εγώ νομίζω ότι η πουτάνα γεννιέται....δεν γίνεται
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Σιγά μην κάτσει να ακούσει καμία τι πρέπει να κάνει.. Αν δεν το έχει η άλλη και θέλει να τελειώνει για να εισπράξει και να πάει στον επόμενο.. Μόνο σε ένα πάντως μου έκανε εντύπωση που όλες κάνουνε σχεδόν τα ίδια προκαταρκτικά εκεί παίζει να τους έχουν δώσει οδηγίες..
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Και οι καινούργιες αν θέλουν να δουλέψουν, με λίγη υπομονή, θα τη βρουν τη θέση τους αναμεσα στις υπόλοιπες.
Εξάλλου και οι παλιές, όταν ξεκίνησαν ήταν καινούργιες, αυτές πως επιβίωσαν.
Το μόνο που χρειάζεται είναι να τους δώσει η διεύθυνση να καταλάβουν πως δουλεύουν σε μασατζιδικο και όχι σε στούντιο, με μια σχετική καθοδήγηση από την διεύθυνση και αν θέλουν πραγματικά να δουλέψουν, θα επιβιώσουν.
Εξάλλου ποιος είναι αυτός που δεν θέλει φρέσκιες κορασίδες και όχι τις ίδιες και τις ίδιες, αλλά είπαμε, το μασατζιδικο θέλει δουλειά, όχι ξεπετες.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Αυτές που ήρθαν σε καποια φαση τις εκπαίδευσε η Ζαννα. Και μετα τις επέβαλε..
Μόνο ετσι!! Έχω την εντυπωση ότι τώρα δεν το κάνει πια γιατί και οι παλιές που την στηρίξανε έχουν συγκεκριμένο χρόνο....
Στο μαγαζι αυτο υπάρχουν τουλάχιστον 5 κοπέλες που κάνουν και αξιοπρεπές έως πολυ αξιοπρεπές μασαζ. Άρα η παροχή υπηρεσιών που αναφέρθηκε ο φίλος παραπάνω ισχύει για το πακέτο. Με την προϋπόθεση ότι τα γούστα ταιρειαζουν...

Για όσους θέλουν κατηγορία «όταν βλέπεις αυτο το κορμι τι να το κανεις το μασαζ» που διαβάζω συχνά, αυτο το μαγαζι δεν κάνει. Άλλο είναι το κοινό του. Και το Σάββατο που πέρασε στις 13:00 ηταν όλες καπαρωμενες. Όποτε ότι και να λέμε εμείς για ανανέωση κλπ. Φωνή βοωντος εν τη ερήμω......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom