Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785
Εχει πάρη κάποιος συναγωνιστής τήν δεσπονίδα Σουζάνα ?????

Κάθε άποψη σεβαστή , βέβαια !!!!!
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εχει πάρη κάποιος συναγωνιστής τήν δεσπονίδα Σουζάνα ?????

Κάθε άποψη σεβαστή , βέβαια !!!!!

....φαγώθηκες μ'αυτήν! Κάνουν γκέλ οι βύζοι της ε? Άντε, πάρε την να ησυχάσουμε κι εμείς! :tits2:  :cheesy:
 

paidarakos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Like
52
Πόντοι
0
Για δωσε μια περιγραφη Σουζανας...μια ξανθια αδυνατη με καλο βυζακι μικρο?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
μονο για επισκεψη σημερα,  και ηταν ΕΛΕΝΗ  -  ΖΑΝΑ  -  ΝΑΤΑΛΥ  - ΜΑΡΙΑ( με ενα ασπρο ολοσωμα φορεμα. δεν φορουσε και σουτιεν :grin:)- ΑΝΤΡΙΑΝΑ ( 27,28  χρονων  - ξανθια- λεπτη-  ψηλη- μικρο βυζακι-ωραιο σωματακι) και ενα ψηλο- 23,24 χρονων-   καστανο ζουμπουρλουδικο με πιασιματα η ΣΟΥΖΑΝΑ.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αυτην την μαρια την βλεπω και την σκιαζομαι :2funny:  και εχω και μποι.  η ταυτοτητα μου λεει 1,84.  τωρα ποσο να εχω κοντυνει?  και αν.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.129
Κριτικές
491
Like
37.433
Πόντοι
41.447
μονο για επισκεψη σημερα,  και ηταν ΕΛΕΝΗ  -  ΖΑΝΑ  -  ΝΑΤΑΛΥ  - ΜΑΡΙΑ( με ενα ασπρο ολοσωμα φορεμα. δεν φορουσε και σουτιεν :grin:)- ΑΝΤΡΙΑΝΑ ( 27,28  χρονων  - ξανθια- λεπτη-  ψηλη- μικρο βυζακι-ωραιο σωματακι) και ενα ψηλο- 23,24 χρονων-   καστανο ζουμπουρλουδικο με πιασιματα η ΣΟΥΖΑΝΑ.
πηρες καμια η απλα είπες ενα γεια? :rolleyes:

η Αντριαννα παλαιοτερα δουλευε σε καποιο στουντιο για τους πιο παρατηριτικους..
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
πηρες καμια η απλα είπες ενα γεια? :rolleyes:

η Αντριαννα παλαιοτερα δουλευε σε καποιο στουντιο για τους πιο παρατηριτικους..
     μονο για ενα γεια zero.  σε ποιο στουντιο ?  γιατι εχω να παω πανω απο 3 χρονια και εχω χασει τιs επαφεs. 
 

Επισκέπτης
πηρες καμια η απλα είπες ενα γεια? :rolleyes:

η Αντριαννα παλαιοτερα δουλευε σε καποιο στουντιο για τους πιο παρατηριτικους..

εγώ σήμερα την τέσταρα σε δίδυμο μαζί με Ελένη και μου είπε ότι κατάγεται από Τσεχία :jerking: και της λέω το Κάρλο Βιβάρι το ξέρεις και μου λέει τι είναι αυτό??? τίποτα της λέω μια κωμόπολη στη Βόρειο Αλβανία!!! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Ρε μαγκίτες έφαγα άκυρο στο συγκεκριμένο πρίν από καμιά ώρα.... μετά την σχετική ανάκριση από την σερίφισα (μια 30άρα μελαχρινή νταρντάνα ξενικής καταγωγής αλλά με καλά ελληνικά) και αφού μου είπαν κι εμένα το γνωστό παραμίθι για τα 60€ 45λεπτά μασάζ για χαλάρωση και ευεξία!!! ρωτάω ο χριστιανός!!! τισ κοπελίτσες δεν θα τις δούμε??? Α!!! εδώ δεν κάνουμε πασαρέλα μου λέει...... μπένεις στο δωμάτιο κι όποια είναι διαθέσιμη έρχετε..... ευχαρίστησα και αποχώρησα εμφανός τσαντισμένος μιας και γνωρίζω πως το κατάστημα είναι πριζολάδικο!!!!! την γνώμη σας αδέρφια!!!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Ρε μαγκίτες έφαγα άκυρο στο συγκεκριμένο πρίν από καμιά ώρα.... μετά την σχετική ανάκριση από την σερίφισα (μια 30άρα μελαχρινή νταρντάνα ξενικής καταγωγής αλλά με καλά ελληνικά) και αφού μου είπαν κι εμένα το γνωστό παραμίθι για τα 60€ 45λεπτά μασάζ για χαλάρωση και ευεξία!!! ρωτάω ο χριστιανός!!! τισ κοπελίτσες δεν θα τις δούμε??? Α!!! εδώ δεν κάνουμε πασαρέλα μου λέει...... μπένεις στο δωμάτιο κι όποια είναι διαθέσιμη έρχετε..... ευχαρίστησα και αποχώρησα εμφανός τσαντισμένος μιας και γνωρίζω πως το κατάστημα είναι πριζολάδικο!!!!! την γνώμη σας αδέρφια!!!

:o
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Θεός δεν υπάρχει για τους στόκους!!! Επι τέλους Αγράμματοι και οι υπολογιστές τους έλειπαν.

Κάρλοβι Βάρι λέγεται και όχι Κάρλο Βιβάρι. SERAPIS
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Θεός δεν υπάρχει για τους στόκους!!! Επι τέλους Αγράμματοι και οι υπολογιστές τους έλειπαν.

Κάρλοβι Βάρι λέγεται και όχι Κάρλο Βιβάρι. SERAPIS
Θα επιμήνω πως είναι Καρλο Βιβάρι και σημένει η "Στέρνα" του Καρόλου
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Ρε μαγκίτες έφαγα άκυρο στο συγκεκριμένο πρίν από καμιά ώρα.... μετά την σχετική ανάκριση από την σερίφισα (μια 30άρα μελαχρινή νταρντάνα ξενικής καταγωγής αλλά με καλά ελληνικά) και αφού μου είπαν κι εμένα το γνωστό παραμίθι για τα 60€ 45λεπτά μασάζ για χαλάρωση και ευεξία!!! ρωτάω ο χριστιανός!!! τισ κοπελίτσες δεν θα τις δούμε??? Α!!! εδώ δεν κάνουμε πασαρέλα μου λέει...... μπένεις στο δωμάτιο κι όποια είναι διαθέσιμη έρχετε..... ευχαρίστησα και αποχώρησα εμφανός τσαντισμένος μιας και γνωρίζω πως το κατάστημα είναι πριζολάδικο!!!!! την γνώμη σας αδέρφια!!!
Ω ρε φίλε επεσες και στην περίπτωση...λοιπόν πήγαινε απο βδομάδα που θα είναι η ζάνα.Τώρα τι να σου πω ρε κουμπάρε...αμα είσαι και μπατσόφατσα σκιάζονται.Πάντως σωστός που δεν μπήκες,δεν είναι εποχές για τζάμπα 60αρες.Το βασικό είναι στην ανακριση να λες την αλήθεια,διαφωνώ με κάποιους που λένε να τους πεις οτι πήγες πριν κανα μήνα και παπαριές.Αυτές τώρα που έχει πέσει πείνα και αναδουλειές μας θυμούνται.Αγόραρε πάενε απο βδομάδα θα είναι η Ζαννα εκει.Αντρικά,ήρθα για μασάζ,διάβασα πολύ καλές κριτικές για το ιδρυμα σας και αν μου αρέσει θα γίνω τακτικος πελάτης..Ντόμπρα,η ζάννα ειναι καλο παιδί θα σε φτιάξει....μόνο μην διαλέξεις την αγγούρο που σου άνοιξε.Ελληνίδες και αλβανίδες(ειδικά τέτοιες που μεγάλωσαν εδώ)τον ίδιο χαρακτήρα έχουν ΚΑΡΙΟΛΕΣ και βρίστε με οι υπόλοιποι όσο θέλετε.μου βγήκε και η κανκαγια και κάνει κ το αφεντικό τώρα.ΟΥΣΤ!!! :s&m_3:
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Ω ρε φίλε επεσες και στην περίπτωση...λοιπόν πήγαινε απο βδομάδα που θα είναι η ζάνα.Τώρα τι να σου πω ρε κουμπάρε...αμα είσαι και μπατσόφατσα σκιάζονται.Πάντως σωστός που δεν μπήκες,δεν είναι εποχές για τζάμπα 60αρες.Το βασικό είναι στην ανακριση να λες την αλήθεια,διαφωνώ με κάποιους που λένε να τους πεις οτι πήγες πριν κανα μήνα και παπαριές.Αυτές τώρα που έχει πέσει πείνα και αναδουλειές μας θυμούνται.Αγόραρε πάενε απο βδομάδα θα είναι η Ζαννα εκει.Αντρικά,ήρθα για μασάζ,διάβασα πολύ καλές κριτικές για το ιδρυμα σας και αν μου αρέσει θα γίνω τακτικος πελάτης..Ντόμπρα,η ζάννα ειναι καλο παιδί θα σε φτιάξει....μόνο μην διαλέξεις την αγγούρο που σου άνοιξε.Ελληνίδες και αλβανίδες(ειδικά τέτοιες που μεγάλωσαν εδώ)τον ίδιο χαρακτήρα έχουν ΚΑΡΙΟΛΕΣ και βρίστε με οι υπόλοιποι όσο θέλετε.μου βγήκε και η κανκαγια και κάνει κ το αφεντικό τώρα.ΟΥΣΤ!!! :s&m_3:

Να διευκρινίσω πως η Ζάνα είναι εκεί... Σήμερα το μεσημέρι με υποδέχτηκε κανονικότατα. Πήρα τη θεία Ελένη, και αφού με έτριψε για κανένα δεκαπεντάλεπτο, περάσαμε στο κυρίως πιάτο, αργά και απολαυστικά. Είχε ακόμη δύο ή τρία κορίτσια, Μαρία, Ναταλί και ίσως μια ακόμη που δεν θυμάμαι, μιας και ήμουν αποφασισμένος να περάσω μόνο με Ζάνα ή Ελένη, για να έχω πλήρη και απολαυστική μπριζόλα...
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom