Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Άς ξαναρωτήσω λοιπον ............ Τήν ΣΟΥΖΑΝΑ τήν έχει τιμήση κάποιο  ΜΕΛΟΣ ??????????????????

Νομίζω ότι βγήκε στην πασαρέλα το Σάββατο το μεσημέρι που πήγα αλλά δε θυμάμαι να την πρόσεξα καθόλου.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Άς ξαναρωτήσω λοιπον ............ Τήν ΣΟΥΖΑΝΑ τήν έχει τιμήση κάποιο  ΜΕΛΟΣ ??????????????????
  δεν σου αρεσει να εισαι μπροσταρηs, στην πρωτη γραμμη και να σε ακολουθουν ?  η ζανα προσπαθει να την προωθησει,  αλλα θελει δουλεια ακομη η μικρη. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
σημερα  ηταν  μαρια,  ελενη, ναταλυ ,σονια  και σουζανα.
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Όντως οι φωτο είναι λίγο πειραγμένες, αλλά η Αντριάννα είναι μια χαρά μωρό, ειδικά για αυτούς που τους αρέσουν οι λεπτές μινιόν γυναίκες.

Λέω να περάσω καμιά βόλτα και σήμερα το απόγευμα, σκέφτομαι να δοκιμάσω για πρώτη φορά Σόνια ή Μαρία... Μέχρι τώρα έχω πάρει Ζάνα και Αντριάννα από το συγκεκριμένο "ίδρυμα".
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
η ζανα θα επιστρεψει κατα τιs 5 σεπτεμβρη.    ειναι απο τιs λιγεs που κανουν real- lesbian.  θελουν δεν θελουν οι αλλεs τιs  βαζει κατω και τουs αλλαζει τα φωτα.      χθεs πηγα με σονια.    οτι εγινε με τα χιλια ζορια, εγινε. :grin:    μαλλον την βαρεθηκα.
 

Carnivore

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Επειδη δεν εχω ξανατιμισει μασατζιδικο και το εν λογω μαγαζι μοιαζει καλο απο αυτα που εχω διαβασει, πως ακριβως ζηταμε το "full προγραμα" :knockinb: ??
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Επειδη δεν εχω ξανατιμισει μασατζιδικο και το εν λογω μαγαζι μοιαζει καλο απο αυτα που εχω διαβασει, πως ακριβως ζηταμε το "full προγραμα" :knockinb: ??

Όλα στην περιοχή εκεί πάνω-κάτω τα ίδια είναι.

6/10 (επιεικής βαθμολόγηση).

Απλά, ξέρουν να γαμ*** μερικές, γιατί από μασάζ τυρόπιτα (συνήθως).

Παίζει πολύ Αλβανία πάντως, να το θυμάσαι αυτό.

Κατά τα λοιπά, σκέψου ότι πας σε ένα πράγμα που (μάλλον) έχει πάρει άδεια για να προσφέρει μασάζ, αλλά ουσιαστικά λειτουργεί ως στούντιο.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
quote author=carnivore link=topic=70869.msg2142728#msg2142728 date=1282855290]
[color=pink[color=blue]]Επειδη δεν εχω ξανατιμισει μασατζιδικο και το εν λογω μαγαζι μοιαζει καλο απο αυτα που εχω διαβασει, πως ακριβως ζηταμε το "full προγραμα" :knockinb: ??[/[/color]color][/quote]

Λες , ένα γύρο με απ΄όλα !
Αμα θες, παραγγέλνεις και διπλόπιτο,...!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006


Λες , ένα γύρο με απ΄όλα !
Αμα θες, παραγγέλνεις και διπλόπιτο,...!
[/quote]Οχι και έτσι ρε tsiboukios εάν πεί διπλοπιτο θα του έρθει ο κούκος αηδόνι θα νομίζει η τσατσά ότι θέλει παρτούζα  :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αμα έχει όρεξη το παιδί, να ξέρει τι μπορεί να φάει !  ;)



Αντί γύρο με απ όλα, (που είναι πιό λαϊκό), μπορείς να πείς :

-Μού πανε πως το κανέλώνετε το γαλακτομπούρεκο,(sic), κι ήρθα να δοκιμάσω !

ΥΓ : Μη ξεχάσεις να της κλείσεις και το μάτι ! ...και πιάστης και λίγο το κολαράκι,.. (λίγο είπαμε ρε, όχι ντου απο παντού)


 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Επειδη δεν εχω ξανατιμισει μασατζιδικο και το εν λογω μαγαζι μοιαζει καλο απο αυτα που εχω διαβασει, πως ακριβως ζηταμε το "full προγραμα" :knockinb: ??
Αφού είσαι νέος στο "άθλημα του λαδιού", καλύτερα, τώρα που λείπει και η Ζάνα,
μην πας, 99% θα "φας πόρτα", www.bourdela.com/forum/index.php?topic=70869.msg2122622#msg2122622]εδώ έφαγε άκυρο[/url],(κάνε κλικ πάνω στα κόκκινα)
όπως χαρακτηριστικά λέει, ο dimis_kavlas, που όπως και να το κάνουμε, τά'χει κολλήσει τα ένσημά του το παιδί στις λαδοκόρες, φιλικά στο λέω για να μη στεναχωρεθείς που δεν θα πάρεις ούτε μεζέ ;) τώρα πάλι θα μου πεις, ο τολμών νικά :dancing:,
τι να σου πω, αν το αποφασίσεις, καλή επιτυχία :rockon:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
...κι αυτό σωστό ! ;)


...τελικά υπάρχουν και καλοί άνθρωποι !  :grin:
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Αλλη εναλλακτική, μιας και λείπει η Ζάνα, είναι να το παίξεις πελάτης της Ζάνας. Αφού διαλέξεις ποια θέλεις, της λες "Με τη Ζάνα συνήθως κάνω το πρόγραμμα των 80 ευρώ, θα κάνουμε μαζί το ίδιο?" Λογικά δεν θα σου πει όχι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom