Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
περασα εχθες απο το εν λογω και ονομαστικα μου ειπαν 4 η 5 αλλα ειδα μονο 2 και για οσες ρωτισα μου ειπαν απασχολιμενες τι γινεται συναδελφοι? που δεν γινεται αυτο αφου 2 η 3 δωματια εχουν πως ειναι τουλαχιστον 3 να ειναι απασχωλιμενες ταυτοχρονα ? κοβουνε φατσες και αναλογος βγενουν στο σαλωνι? Η αν εχουν βγαλει το μεροκαματο γιατι πηγα και απογευμα το πεζουναι απασχολιμενες!!! αν ξερει κανενας φιλος ας μου λισει την απορια!! τελικα πηρα μια απο τις δυο που ειδα δεν ενθουσιαστικα για το μασαζ και μετα λιγο πανο απο τον μεσω ορο στο μετα μασαζ :knockinb:

Ενδέχεται κάποιος συναγωνιστής να είχε πάρει δύο κοπέλες στο δωμάτιο, γι΄αυτό και να είδες λιγότερες έξω.
 

baddick

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
170
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
πεζουναι τετια σκυνικα εκει?? δεν το ειξερα ευχαριστο φιλε!!!
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
πεζουναι τετια σκυνικα εκει?? δεν το ειξερα ευχαριστο φιλε!!!

Αμέεεεε, πώς δεν παίζουν! Με το ανάλογο αντίτιμο βεβαίως-βεβαίως... Η Ζάνα απ΄ότι μου είπε κάνει καλό ντουέτο με την Μαρία... Τη ρώτησα αν έχει κάνει ντουέτο με Σόνια και μου είπε ότι δεν έτυχε ακόμα. Με Μαρία όμως έχουν κάνει και έχουν καλή χημεία.

Προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει ντουέτο ακόμα εκεί, το σκέφτομαι για τους επόμενους μήνες κάποια στιγμή.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
φυσικη ευεξια και αγιος ο θεος... :priest:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
μαγκες , εγω δεν το πιστευω οτοι θα παιξει κολπο Ζανα-Σαουνα-πως-τη-λενε
 

baddick

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
170
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Εγω μια ερωτιση εκανα !! για μια απορια!! δεν ειμαι θαμονας στο εν λογο μαγαζι οποτε δεν καταλαβενω το χαβαλε περι  τι δουλια κανω και τετια ευχαριστω!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785
Εγω μια ερωτιση εκανα !! για μια απορια!! δεν ειμαι θαμονας στο εν λογο μαγαζι οποτε δεν καταλαβενω το χαβαλε περι  τι δουλια κανω και τετια ευχαριστω!!!

Γενικά στην ζωή σου, μάθε να μην καταναλώνεις τόση ενέργεια με το να κοιτάς τι κάνουνε οι άλλοι. :tickedoff:

Συγκεντρώσου σέ αυτά που κάνεις εσύ.  :think: :think: :think: :think:

Εκτός αν σε κρίνανε ευθέως, τότε εννοείται άπαντάς καταλλήλως, ή αν σου ζητήσανε γνώμη πάνω σέ αυτό το θέμα, τότε έπίσης λες την γνώμη σου σέ αύτό που σε ρωτήσανε..............
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Εγω μια ερωτιση εκανα !! για μια απορια!! δεν ειμαι θαμονας στο εν λογο μαγαζι οποτε δεν καταλαβενω το χαβαλε περι  τι δουλια κανω και τετια ευχαριστω!!!

Δέξου το χιούμορ ;) και χαλάρωσε! :-*
Όλοι εδώ μέσα έχουμε να πούμε κάτι, ο ένας στον άλλον, αλλά και για περισσότερους από έναν! :argue:
Μην το ... στεγνώνουμε! :headbang:
Πάντως σε βεβαιώνω ότι δεν υπάρχει πρόθεση προσβολής! :uzi:
Αϊ καλή συνέχεια! :thumbsup:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
μπογιατζης μαλλον ειναι, αν ηταν συναδελφος του Ακι θα το ηξερα...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Επισκεψη εξπρες λογω περιορισμενου χρονου. Ζανα, Μαρια και Σονια στις επαλξεις, συν αλλα 2-3 που δεν.. για τα γουστα μου. Διαλεξα τη νταρντανομαρια γιατι μου ειχε κατσει απο την προηγουμενη φορα. Τι αλόγα ειναι αυτη?? 1,80 χαλαρα, δηλωσε απο Ρουμανια (και οχι Μολδαβια που ειχε γραφτει καπου αλλα who cares κιολας), κορμαρα τουμπανο γεματη πιασιματα απτην κορφη ως τα νυχια, φατσα γλυκια και προστυχη μαζι, χειλαρες πανω-κατω ;) , ωραιο στηθος πλουσιο, τι να λεμε, γυναικαρα, ναχεις 30 χουφτες να χουφτωνεις και δε φτανουν...  :grin: :grin:

κριμα που βιαζομουνα εγω και δεν το απολαυσα αλλα θα γινει σιγουρο ριματς απο Σεπτεμβρη.
Καλες διακοπες μαγκες  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Επισκεψη εξπρες λογω περιορισμενου χρονου. Ζανα, Μαρια και Σονια στις επαλξεις, συν αλλα 2-3 που δεν.. για τα γουστα μου. Διαλεξα τη νταρντανομαρια γιατι μου ειχε κατσει απο την προηγουμενη φορα. Τι αλόγα ειναι αυτη?? 1,80 χαλαρα, δηλωσε απο Ρουμανια (και οχι Μολδαβια που ειχε γραφτει καπου αλλα who cares κιολας), κορμαρα τουμπανο γεματη πιασιματα απτην κορφη ως τα νυχια, φατσα γλυκια και προστυχη μαζι, χειλαρες πανω-κατω ;) , ωραιο στηθος πλουσιο, τι να λεμε, γυναικαρα, ναχεις 30 χουφτες να χουφτωνεις και δε φτανουν...  :grin: :grin:

κριμα που βιαζομουνα εγω και δεν το απολαυσα αλλα θα γινει σιγουρο ριματς απο Σεπτεμβρη.
Καλες διακοπες μαγκες  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    το καλυτερο το φυλαγεs για το τελοs.  μπορεσεs να την κουμανταρειs ?  :grin:  καλη ξεκουραση να εχειs.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Διαλεξα τη νταρντανομαρια γιατι μου ειχε κατσει απο την προηγουμενη φορα. Τι αλόγα ειναι αυτη?? 1,80 χαλαρα, κορμαρα τουμπανο γεματη πιασιματα απτην κορφη ως τα νυχια, φατσα γλυκια και προστυχη μαζι, χειλαρες πανω-κατω ;) , ωραιο στηθος πλουσιο, τι να λεμε, γυναικαρα, ναχεις 30 χουφτες να χουφτωνεις και δε φτανουν...  :grin: :grin:

κριμα που βιαζομουνα εγω και δεν το απολαυσα αλλα θα γινει σιγουρο ριματς απο Σεπτεμβρη.
Καλες διακοπες μαγκες  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    μπορεσεs να την κουμανταρειs ?  :grin: 

Και δυό ... νοματαίους να την κρατάνε ...!!! ;)  :grin:
Καλά να περάσεις! :)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
είναι πολύ καλό κομμάτι η Μαρία... κάνει και δυνατό μασάζ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom