Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πρόσφατο πέρασμα από το ίδρυμα με σκοπό να επιλέξω Ζάνα για συνεδρία.

Το ρόστερ είχε ακόμη Σουζάννα (Καστανό, αψηλό, babyface μωράκι), Νατάσσα (Ξανθό μάλλον λίγο μπατάλικο με μπουτάρες όμως), την κυρία Ελένη (πρόθυμη για όλα), το στάνταρ Ζάνα και ένα petite μωρό (κι αυτό πολύ babyface) που ακούει στο όνομα Σόνια.

Τελικά επέλεξα την τελευταία αφού μου έκανε κλίκ το δροσερό της χαμόγελο και η καλοσυνάτη όψη της.

Το μασάζ της δεν είναι λαδοτρίψιμο, αλλά ίσως μπορεί και καλύτερα. Στα υπόλοιπα, πολύ καλή συμμετοχή, (που μπορεί να προσομοιάζει συνεύρεση με το κορίτσι σου) τρυφερή εκεί που έπρεπε και ανεκτική στο σφυροκόπημα. Η εκτόνωση επήλθε στους σφριγηλούς κάτασπρους γαλακτοφόρους αδένες της (μιάς κι έκαναν τέλεια αντίθεση με το υπόλοιπο μαυρισμένο σώμα της).

Η εν λόγω θα λείπει σε διακοπές 9-25/8.

Κατέβαλλα το σύνηθες αντίτιμο που χρεώνει ο οίκος.

Υ.Γ. Χαρακτηρισμούς του τύπου "προμότορα" και "αγαπούλη" τους αντιπαρέρχομαι....... Κατέβαλλα ΑΚΡΙΒΩΣ το αντίτιμο, χωρίς να υπάρξει από μέρους μου κάποιο έξτρα δώρο, τόσο σε είδος όσο και σε χρήμα. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος από τη μικρά. Ίσως ήταν θέμα χημείας, ή λόγω της ευχάριστης διάθεσής της που αμέσως σου μετέδιδε....? Δεν γνωρίζω, πάντως πέρασα πολύ καλά, και πιθανόν να το επαναλάβω.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Υ.Γ. Χαρακτηρισμούς του τύπου "προμότορα" και "αγαπούλη" τους αντιπαρέρχομαι....... Κατέβαλλα ΑΚΡΙΒΩΣ το αντίτιμο, χωρίς να υπάρξει από μέρους μου κάποιο έξτρα δώρο, τόσο σε είδος όσο και σε χρήμα. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος από τη μικρά. Ίσως ήταν θέμα χημείας, ή λόγω της ευχάριστης διάθεσής της που αμέσως σου μετέδιδε....? Δεν γνωρίζω, πάντως πέρασα πολύ καλά, και πιθανόν να το επαναλάβω.

Γιατί αυτός ο ... "φόβος"? :huh:
Γράψε, αγαπητέ σύντροφε, τις εντυπώσεις σου, που παρεμπιπτόντως έχουν εξαιρετικά κατατοπιστικό χαρακτήρα :cool2: και ο καθένας κρίνεται από τη γενική του εικόνα, συμμετοχή και συμβολή στο forum!!! :thumbsup:
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Γιατί αυτός ο ... "φόβος"? :huh:
Γράψε, αγαπητέ σύντροφε, τις εντυπώσεις σου, που παρεμπιπτόντως έχουν εξαιρετικά κατατοπιστικό χαρακτήρα :cool2: και ο καθένας κρίνεται από τη γενική του εικόνα, συμμετοχή και συμβολή στο forum!!! :thumbsup:

Γιατί εγώ προσωπικά (δεν με ενδιαφέρει τι πράττουν οι υπόλοιποι συναγωνιστές και πόσο μουνόδουλος μπορεί να είναι ο καθένας) έχω κατηγορηθεί για προμότορας.

Τα γράφω, γιατί καλύτερα είναι να εξηγούμεθα, παρά να παρεξηγούμεθα. ;)
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Γιατί εγώ προσωπικά (δεν με ενδιαφέρει τι πράττουν οι υπόλοιποι συναγωνιστές και πόσο μουνόδουλος μπορεί να είναι ο καθένας) έχω κατηγορηθεί για προμότορας.

Τα γράφω, γιατί καλύτερα είναι να εξηγούμεθα, παρά να παρεξηγούμεθα. ;)

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω! :dunno:
Καλή συνέχεια! :)

 

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
Ποιές παίζουν αυτή την εβδομάδα ?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Πρόσφατο πέρασμα από το ίδρυμα με σκοπό να επιλέξω Ζάνα για συνεδρία.

Το ρόστερ είχε ακόμη Σουζάννα (Καστανό, αψηλό, babyface μωράκι), Νατάσσα (Ξανθό μάλλον λίγο μπατάλικο με μπουτάρες όμως), την κυρία Ελένη (πρόθυμη για όλα), το στάνταρ Ζάνα και ένα petite μωρό (κι αυτό πολύ babyface) που ακούει στο όνομα Σόνια.

Τελικά επέλεξα την τελευταία αφού μου έκανε κλίκ το δροσερό της χαμόγελο και η καλοσυνάτη όψη της.

Το μασάζ της δεν είναι λαδοτρίψιμο, αλλά ίσως μπορεί και καλύτερα. Στα υπόλοιπα, πολύ καλή συμμετοχή, (που μπορεί να προσομοιάζει συνεύρεση με το κορίτσι σου) τρυφερή εκεί που έπρεπε και ανεκτική στο σφυροκόπημα. Η εκτόνωση επήλθε στους σφριγηλούς κάτασπρους γαλακτοφόρους αδένες της (μιάς κι έκαναν τέλεια αντίθεση με το υπόλοιπο μαυρισμένο σώμα της).

Η εν λόγω θα λείπει σε διακοπές 9-25/8.

Κατέβαλλα το σύνηθες αντίτιμο που χρεώνει ο οίκος.

Υ.Γ. Χαρακτηρισμούς του τύπου "προμότορα" και "αγαπούλη" τους αντιπαρέρχομαι....... Κατέβαλλα ΑΚΡΙΒΩΣ το αντίτιμο, χωρίς να υπάρξει από μέρους μου κάποιο έξτρα δώρο, τόσο σε είδος όσο και σε χρήμα. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος από τη μικρά. Ίσως ήταν θέμα χημείας, ή λόγω της ευχάριστης διάθεσής της που αμέσως σου μετέδιδε....? Δεν γνωρίζω, πάντως πέρασα πολύ καλά, και πιθανόν να το επαναλάβω.

το νταρντανο-Μαράκι έλειπε? πήγε διακοπές???
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
το νταρντανο-Μαράκι έλειπε? πήγε διακοπές???

Την ημέρα της επίσκεψής μου, δεν ήταν παρών όσο ήμουν στο μαγαζί (κι έκατσα αρκετά, μιάς και δεν υπήρχαν διαθέσιμα δωμάτια).

Μην φανταστείτε όμως ότι υπάρχει και πάρα πολλή δουλειά...... Μέχρι το μεσημέρι μου ειπώθηκε, βάραγαν μύγες. Από το μεσημέρι και μετά, έπεσαν όλοι μαζί οι έχοντες ανάγκη μυοχαλάρωσης... :cheesy:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αναρωτιέμαι γιατί έχω ένα... πιάσιμο!!!
μήπως είναι καιρός για μια αλλαγή?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
για την ενημερωση η σονια θα λειπει μεχρι τελος αυγουστου...αυτα κυριοι....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πρόσφατο πέρασμα από το ίδρυμα με σκοπό να επιλέξω Ζάνα για συνεδρία.

Το ρόστερ είχε ακόμη Σουζάννα (Καστανό, αψηλό, babyface μωράκι), Νατάσσα (Ξανθό μάλλον λίγο μπατάλικο με μπουτάρες όμως), την κυρία Ελένη (πρόθυμη για όλα), το στάνταρ Ζάνα και ένα petite μωρό (κι αυτό πολύ babyface) που ακούει στο όνομα Σόνια.

Τελικά επέλεξα την τελευταία αφού μου έκανε κλίκ το δροσερό της χαμόγελο και η καλοσυνάτη όψη της.

Το μασάζ της δεν είναι λαδοτρίψιμο, αλλά ίσως μπορεί και καλύτερα. Στα υπόλοιπα, πολύ καλή συμμετοχή, (που μπορεί να προσομοιάζει συνεύρεση με το κορίτσι σου) τρυφερή εκεί που έπρεπε και ανεκτική στο σφυροκόπημα. Η εκτόνωση επήλθε στους σφριγηλούς κάτασπρους γαλακτοφόρους αδένες της (μιάς κι έκαναν τέλεια αντίθεση με το υπόλοιπο μαυρισμένο σώμα της).

Η εν λόγω θα λείπει σε διακοπές 9-25/8.

Κατέβαλλα το σύνηθες αντίτιμο που χρεώνει ο οίκος.

Υ.Γ. Χαρακτηρισμούς του τύπου "προμότορα" και "αγαπούλη" τους αντιπαρέρχομαι....... Κατέβαλλα ΑΚΡΙΒΩΣ το αντίτιμο, χωρίς να υπάρξει από μέρους μου κάποιο έξτρα δώρο, τόσο σε είδος όσο και σε χρήμα. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος από τη μικρά. Ίσως ήταν θέμα χημείας, ή λόγω της ευχάριστης διάθεσής της που αμέσως σου μετέδιδε....? Δεν γνωρίζω, πάντως πέρασα πολύ καλά, και πιθανόν να το επαναλάβω.
Αρχοντας εισαι αγορι μου, αρχοντας.

Παντα τετοια, και εις ανωτερα!!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Γιατί εγώ προσωπικά (δεν με ενδιαφέρει τι πράττουν οι υπόλοιποι συναγωνιστές και πόσο μουνόδουλος μπορεί να είναι ο καθένας) έχω κατηγορηθεί για προμότορας.

Τα γράφω, γιατί καλύτερα είναι να εξηγούμεθα, παρά να παρεξηγούμεθα. ;)
Και να ησουνα ο μονος............

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.642
Πόντοι
22.785
Γιατί εγώ προσωπικά (δεν με ενδιαφέρει τι πράττουν οι υπόλοιποι συναγωνιστές και πόσο μουνόδουλος μπορεί να είναι ο καθένας) έχω κατηγορηθεί για προμότορας.

Τα γράφω, γιατί καλύτερα είναι να εξηγούμεθα, παρά να παρεξηγούμεθα. ;)
Εάν ύπονοής μέ τήν καθ αύτού τήν ένοια τής λέξης...........
μάλλον θά λές γιά τόν ΘΕΟΜΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΚΑ ΚΟΚΑΚΙΑ papagiorgi...όπότε
μήν μασάς (προμότορα)χα χα χα χα !!!!!!!!!!!!

Τά σέβη μου !!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Άντε να δούμε τι λέει και η Σόνια... Για την ώρα δηλώνω φαν της Ζάνας, επιστρέφοντας από τις διακοπές μου ίσως δοκιμάσω Σόνια, εκτός και αν σπρώξω το χρήμα που θα μείνει σε καμιά city-τουρίστρια!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ζανα μετα τις 20....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom