Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Η Μαρία είναι με καρέ μαλλί και τατουαζ στο ποδι ψηλα? με παντα περιποιημένα νύχια?
Την κοπέλα που αναφέρεις , δεν είναι το όνομα της Μαρία , την λένε Ελένη , ωραία κοπέλα , με γελαστό και όμορφο πρόσωπο , καρέ μαύρο μαλλί , κωλαρα , κάνει καλό μασάζ και καλό προγραμμα !!!
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Θα πρέπει κάποια στιγμή να καταφέρω να ανέβω προς τα εκεί , γιατί αν είναι η κοπέλα που είχε σταματήσει και ξανάρχισε θέλω πολύ να τη δω πάλι.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Την κοπέλα που αναφέρεις , δεν είναι το όνομα της Μαρία , την λένε Ελένη , ωραία κοπέλα , με γελαστό και όμορφο πρόσωπο , καρέ μαύρο μαλλί , κωλαρα , κάνει καλό μασάζ και καλό προγραμμα !!!
ακου τωρα,για να μην λεμε και αρλουμπες.η ελενη απο την αλβανια,αν δεν κανω λαθος,και στο μασαζ και στο προγραμμα ειναι επιεικως μετρια.εχετε αλλες κοπελες καλες.δεν χρειαζονται ολες διαφημηση.οι πελατες θα πουν για ολες.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
ακου τωρα,για να μην λεμε και αρλουμπες.η ελενη απο την αλβανια,αν δεν κανω λαθος,και στο μασαζ και στο προγραμμα ειναι επιεικως μετρια.εχετε αλλες κοπελες καλες.δεν χρειαζονται ολες διαφημηση.οι πελατες θα πουν για ολες.
Αγαπητέ , αν πρόσεξες το ότι έγραψα , είπα ότι είναι καλή ( όχι πολύ καλή ) αυτό όπως το βλέπει καθένας .
Αναφέρομαι στα κορίτσια , δεν κάνω διαφήμιση .
Θα έλεγα επιβεβαιωμένα , πολύ καλή σε όλα . Λια , Άννα , Βίκυ , Σοφή , Ξενια , Μονικα ( Σερβα ) Ιζαμπέλα , Βερόνικα .
Είναι και άλλες τόσες και παραπάνω  , θα λέγαμε σε μέτρια επίπεδα !
Το πολύ καλή , είναι όπως αντιλαμβάνεται ο καθένας ξεχωριστά !
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Αγαπητέ , αν πρόσεξες το ότι έγραψα , είπα ότι είναι καλή ( όχι πολύ καλή ) αυτό όπως το βλέπει καθένας .
Αναφέρομαι στα κορίτσια , δεν κάνω διαφήμιση .
Θα έλεγα επιβεβαιωμένα , πολύ καλή σε όλα . Λια , Άννα , Βίκυ , Σοφή , Ξενια , Μονικα ( Σερβα ) Ιζαμπέλα , Βερόνικα .
Είναι και άλλες τόσες και παραπάνω  , θα λέγαμε σε μέτρια επίπεδα !
Το πολύ καλή , είναι όπως αντιλαμβάνεται ο καθένας ξεχωριστά !
εχεις π.μ.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
ακου τωρα,για να μην λεμε και αρλουμπες.η ελενη απο την αλβανια,αν δεν κανω λαθος,και στο μασαζ και στο προγραμμα ειναι επιεικως μετρια.εχετε αλλες κοπελες καλες.δεν χρειαζονται ολες διαφημηση.οι πελατες θα πουν για ολες.


Κλασσικα το οασις εχει εναν δυνατο πυρηνα αρτιως εκπαιδευμενο και μεσα σε ΟΛΑ...Σοφη ΛΙΑ ΜΟΝΙΚΑ ΞΕΝΙΑ ειναι το 100% για να μη πεσει ποτε εξω η "επενδυση" (παλιοτερα και η Αντριαννα).
Προς τιμην ομως του εν λογω καταστηματος ειναι οτι πολλοι πελατες στο παρελθον ηθελαν να αντιληφθουν καποια πεσμενη επιδοση κορασιδος ωστε να δεχτουν καταδρομικη απο τη ΖΑΝΑ ως πυροσβεστη.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Η Βικυ ειναι ωραια κοπελα αλλα ας φτιαξει το σπασμενο δοντι της...
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλημέρα σε όλους ! Ένα ωραίο ξανθό πιπινακι στο κατάστημα από σήμερα !
 

zosim

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
69
Like
85
Πόντοι
0
πως μπορουμε να συναντησουμε τη ζανα
 

zosim

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
69
Like
85
Πόντοι
0
ειμαι νεος ξερουμε αν ειναι καλη?
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Δυο νέες ρωσιδες στο κατάστημα !
 

acab3

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
266
Πόντοι
20
Περασμα την προηγούμενη βδομάδα με το στανταρακι μου την Μόνικα (παλιοί φίλοι από Συγγρου40-42)Αρχικά από εμφάνιση για όσους δεν ξέρουν η κοπέλα σκίζει!!!! Ψηλή μελαχρινη με κολαρα και ένα γλυκό πρόσωπο!!!! Πέρασμα  στο δωμάτιο!!!! Το Μενού είχε B2B το οποίο ήταν φανταστικό!!! Τριβοταν πάνω μου κονετχα να χυσω!!! Με τα πολλά δεναντεξα και με έκανε να χυσω με φανταστικό τσιμπουκι!!!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Περασμα την προηγούμενη βδομάδα με το στανταρακι μου την Μόνικα (παλιοί φίλοι από Συγγρου40-42)Αρχικά από εμφάνιση για όσους δεν ξέρουν η κοπέλα σκίζει!!!! Ψηλή μελαχρινη με κολαρα και ένα γλυκό πρόσωπο!!!! Πέρασμα  στο δωμάτιο!!!! Το Μενού είχε B2B
Αγαπητέ μπες στο κόπο , και αξιολόγησε την κοπέλα με κριτική σου !
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Περασμα την προηγούμενη βδομάδα με το στανταρακι μου την Μόνικα (παλιοί φίλοι από Συγγρου40-42)Αρχικά από εμφάνιση για όσους δεν ξέρουν η κοπέλα σκίζει!!!! Ψηλή μελαχρινη με κολαρα και ένα γλυκό πρόσωπο!!!! Πέρασμα  στο δωμάτιο!!!! Το Μενού είχε B2B το οποίο ήταν φανταστικό!!! Τριβοταν πάνω μου κονετχα να χυσω!!! Με τα πολλά δεναντεξα και με έκανε να χυσω με φανταστικό τσιμπουκι!!!!

Ωραια τυπε αλλα αυτο το παλιοι φιλοι απο το Σ40-42 τι το ηθελεs ?....τι να πουμε δηλαδη ολοι εμειs που ειμαστε παλιοι φιλοι απο εδω που ειναι τωρα (τον δρομο εννοω) ;) γιατι θελει αναλυση μετα και βαριεμαι ....φιλε windows χαιρετω !!!!  :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom