Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
61
Κριτικές
13
Like
382
Πόντοι
290
Σημερα με εβγαλε ο δρομος και επισκεφθηκα το πιο in μασατζιδικο του κεντρου . Στην υποδοχη με υποδεχθηκε η Σοφη η οποια μου παρουσιασε τις κοπελλες του καταστηματος . Αποφασισα να παω με την Λια που απο καιρο ειναι μονοδρομος για μενα . Εξαιρετικο μασαζ με εντονες πιεσεις σε ολο το σωμα . Στο δευτερο μεροςαπλα εχασα την μπαλα !! Η Λια δεν σου χαλαει χατιρι ειναι δεκτικη στα παντα και προ παντος μεγαλη δασκαλα !! Να εισαι καλα Λια μου και θα σε επισκεφθω συντομα παλι !!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Σημερα με εβγαλε ο δρομος και επισκεφθηκα το πιο in μασατζιδικο του κεντρου . Στην υποδοχη με υποδεχθηκε η Σοφη η οποια μου παρουσιασε τις κοπελλες του καταστηματος . Αποφασισα να παω με την Λια που απο καιρο ειναι μονοδρομος για μενα . Εξαιρετικο μασαζ με εντονες πιεσεις σε ολο το σωμα . Στο δευτερο μεροςαπλα εχασα την μπαλα !! Η Λια δεν σου χαλαει χατιρι ειναι δεκτικη στα παντα και προ παντος μεγαλη δασκαλα !! Να εισαι καλα Λια μου και θα σε επισκεφθω συντομα παλι !!!
Το κορίτσι θα σου είναι ευγνώμων , αν θα μπορούσες να αναβάσεις την κριτική σου , για την εμπειρία που είχες με την συγκεκριμένη !
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Σε σχέση με τα ραντεβού μέσω τηλεφώνου , τα κορίτσια σας παρακαλούν , εφόσον δεν μπορείτε να παραβρεθείτε , να επικοινωνήστε για ακύρωση !
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
Σημερα με εβγαλε ο δρομος και επισκεφθηκα το πιο in μασατζιδικο του κεντρου . Στην υποδοχη με υποδεχθηκε η Σοφη η οποια μου παρουσιασε τις κοπελλες του καταστηματος . Αποφασισα να παω με την Λια που απο καιρο ειναι μονοδρομος για μενα . Εξαιρετικο μασαζ με εντονες πιεσεις σε ολο το σωμα . Στο δευτερο μεροςαπλα εχασα την μπαλα !! Η Λια δεν σου χαλαει χατιρι ειναι δεκτικη στα παντα και προ παντος μεγαλη δασκαλα !! Να εισαι καλα Λια μου και θα σε επισκεφθω συντομα παλι !!!


φιλε μου κανε ενα κοπο και βαλε μια κριτικη στον καταλογο για την κοπελα
ευχαριστω
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Σημερα με εβγαλε ο δρομος και επισκεφθηκα το πιο in μασατζιδικο του κεντρου . Στην υποδοχη με υποδεχθηκε η Σοφη η οποια μου παρουσιασε τις κοπελλες του καταστηματος . Αποφασισα να παω με την Λια που απο καιρο ειναι μονοδρομος για μενα . Εξαιρετικο μασαζ με εντονες πιεσεις σε ολο το σωμα . Στο δευτερο μεροςαπλα εχασα την μπαλα !! Η Λια δεν σου χαλαει χατιρι ειναι δεκτικη στα παντα και προ παντος μεγαλη δασκαλα !! Να εισαι καλα Λια μου και θα σε επισκεφθω συντομα παλι !!!
συμφωνώ φίλε σε ολα
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Λίγο πολύ οφείλω να ομολογήσω ότι όλοι μα όλοι ,όσοι πάρουν το "βάπτισμα του πυρός" στο θέμα μασσαΖ ξεκινάν από το Όασις..Αυτό δείχνει διαχρονική οργάνωση καθώς και σε αρτιοτητα
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.521
Κριτικές
23
Like
5.040
Πόντοι
2.846
Τι ταξη παει η Ξενια;
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.521
Κριτικές
23
Like
5.040
Πόντοι
2.846
Λίγο πολύ οφείλω να ομολογήσω ότι όλοι μα όλοι ,όσοι πάρουν το "βάπτισμα του πυρός" στο θέμα μασσαΖ ξεκινάν από το Όασις..Αυτό δείχνει διαχρονική οργάνωση καθώς και σε αρτιοτητα
Εκει βαπτιστηκα και γω. Νονα μου η Ελεναρα!
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Καμια φωτο παιζει να βαλετε;Καλο θα ηταν?
 

Costas gianak

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2019
Μηνύματα
6
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι βασικά εδώ και καποιο διάστημα φαν του εν λόγο καταστήματος και το προτιμώ στο έπακρο. Θα ήθελα να περάσω εντός της εβδομάδας και θα ήθελα να ενημερωθώ για τις κοπέλες. Έχω κάποια στάνταρ εκεί όπως Ξενια και Βίκυ και θα ήθελα να ενημερωθώ και για τα αλλά κορίτσια του μαγαζιού για να έχω ποικιλία. Ευχαριστώ προκαταβολικά...
 

Costas gianak

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2019
Μηνύματα
6
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
0
Υπάρχει μήπως και κάποια περιγραφή της;
Η Ξενια είναι μελαχρινή με ομοιόμορφες καμπύλες και κωλ@ρ@. Και για τους λάτρεις του μπούστου το διαθέτει και αυτό.  Είναι γλυκύτατη και έχει πολύ όμορφο πρόσωπο. Όσο για τις φωτογραφίες παίδες η καλύτερη φωτογραφία είναι εξ επαφής. Δεν υπάρχει λόγος να κοιτάτε φωτογραφίες όταν μπορείτε να περάσετε από εκεί και να τις δείτε live.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι βασικά εδώ και καποιο διάστημα φαν του εν λόγο καταστήματος και το προτιμώ στο έπακρο. Θα ήθελα να περάσω εντός της εβδομάδας και θα ήθελα να ενημερωθώ για τις κοπέλες. Έχω κάποια στάνταρ εκεί όπως Ξενια και Βίκυ και θα ήθελα να ενημερωθώ και για τα αλλά κορίτσια του μαγαζιού για να έχω ποικιλία. Ευχαριστώ προκαταβολικά...
Καλησπέρα αγαπητέ. Υπάρχουν κοπέλες για όλα τα γούστα και η μια καλύτερη από την άλλη. Αυτή την στιγμή στο κατάστημα είναι η Βίκυ, Λια, Ελένη, Άννα, Ξενια, Σόφη, Μαρία η καινούργια, Αντριάνα, Βερόνικα, Μονικα η Ασιάτισσα και Μονικα από Σερβία. Η καθεμία έχει το δικό της προσωπικό στυλ και εξαιρετικές σε όλα τους. Με οποία και αν περάσεις θα χαρούν πολύ οι κοπέλες να γράψεις και την κριτική σου.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Καλησπέρα αγαπητέ. Υπάρχουν κοπέλες για όλα τα γούστα και η μια καλύτερη από την άλλη. Αυτή την στιγμή στο κατάστημα είναι η Βίκυ, Λια, Ελένη, Άννα, Ξενια, Σόφη, Μαρία η καινούργια, Αντριάνα, Βερόνικα, Μονικα η Ασιάτισσα και Μονικα από Σερβία. Η καθεμία έχει το δικό της προσωπικό στυλ και εξαιρετικές σε όλα τους. Με οποία και αν περάσεις θα χαρούν πολύ οι κοπέλες να γράψεις και την κριτική σου.
Λια εξαιρετική, μια κλάση απο μόνη της, κριτικη την προηγούμενη Εβδομάδα. Στην υποδοχή ηταν η Μαρία που μου άρεσε σαν εμφανιση και ταμπεραμέντο!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Λια εξαιρετική, μια κλάση απο μόνη της, κριτικη την προηγούμενη Εβδομάδα. Στην υποδοχή ηταν η Μαρία που μου άρεσε σαν εμφανιση και ταμπεραμέντο!
Η Λια είναι σταθερή αξία όλα αυτά τα χρόνια !!!
Η Μαρία είναι νέα στο κατάστημα , νέα σε ηλικία , ωραίο σώμα , κάνει καλό μασάζ , δεν βιάζετε με τους πελάτες , και κάνει full body προγράμματα !
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Η Μαρία είναι με καρέ μαλλί και τατουαζ στο ποδι ψηλα? με παντα περιποιημένα νύχια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom