Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

chrepi

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα,  η Βίκυ εργάζεται;
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
61
Κριτικές
13
Like
382
Πόντοι
290
Επισκεφθηκα χθες το γνωστο καταστημα της οδου Στουρναρη . Στην υποδοχη η Λια, η Ζανα ελλειπε οπως εμαθα . Μου περουσιασε το ροστερ Σοφη , Βερονικα, Μαρια, Αντριαννα στρατος ολοκληρος . Επελεξα για μια ακομα φορα την Λια και δεν το ματανοιωσα. Μασαζ εξαιρετικο με πιεσεις στο σημεια που χρειαζοταν.Μετα ανοιωσα χαλαρος σε ολο μου το σωμα . Στο δευτερο μερος απλα εχασα την μπαλα. Δεν μου χαλασε το χατηρι και περασα φανταστικα . Να εισαι καλα Λια μου και θα ελθω παλι μετην πρωτη ευκαιρια
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
φίλε μου ζήλεψα...
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2019
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
ΞΕΝΙΑ. Η απόλυτη καυλα. Το απόλυτο θηλυκό. Για αυτούς που ψάχνουν το girlfriend experience που συνδιάζει και νιάτα και εμπειρία τότέ την συστήνω ανεπιφύλακτα. Μαζί της πέρασα μια ώρα απίστευτης ηδονής και χαλάρωσης!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Και η Τατιάνα είναι τρελό μωρό. Έχει όρεξη και κέφι να περάσεις καλά. Επόμενη δοκιμή με Ειρήνη που μου σύστησε φίλος 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
βλεπω ανανεωση στα κοριτσια και πολυ καλες κριτικες για τις καινουργιες! θα περασω για αυτοψια συντομα!  :sunglasses:
 

Mr Dee

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2016
Μηνύματα
213
Like
64
Πόντοι
1
βλεπω ανανεωση στα κοριτσια και πολυ καλες κριτικες για τις καινουργιες! θα περασω για αυτοψια συντομα!  :sunglasses:

και εγω το σκεφτομαι αλλα εκει μεσα στα εξαρχεια που ειναι που να παρκαρεις και που να πας ... με ολα αυτα πλεον που καθημερινα γινονται εκει ...

 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Κυριακές  κλειστά  αδερφέ
 

basi8000

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2012
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Kαλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω ποιες ώρες θεωρείτε καλύτερες για να είναι πιο χαλαρά; Δηλαδή να έχει λιγότερο κόσμο  μη τυχόν σε δει κανένας ανεπιθύμητος και επίσης θα έχεις την ευκαιρία να πετύχεις και τις περισσότερες κοπέλες!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.667
Πόντοι
19.505
Kαλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω ποιες ώρες θεωρείτε καλύτερες για να είναι πιο χαλαρά; Δηλαδή να έχει λιγότερο κόσμο  μη τυχόν σε δει κανένας ανεπιθύμητος και επίσης θα έχεις την ευκαιρία να πετύχεις και τις περισσότερες κοπέλες!

Πριν λίγο ήταν ήρεμα και ήταν όλες παρούσες
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.667
Πόντοι
19.505
Ευχαριστώ για την απάντηση! Αυτό να υποθέσω θα ισχυεί σε όλα τα μασατζίδικα;

Μπα, πέρασα από Νιρβάνα και γινόταν της τρελλής
Το Μούσες ήταν άδειο.
Δεν υπάρχει κανόνας. Οι κινήσεις των μπουρδελιάρτηδων ρυθμίζονται από τους νόμους του χάους
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.521
Κριτικές
23
Like
5.040
Πόντοι
2.846
Εκτός του χαμάμ υπάρχει και τζακουζι;
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
τις καλύτερες ώρες για να μην υπάρχει δουλειά και να μπορεί κανείς να διαλέξει....δεν μπορείς να πεις με ακρίβεια....

οι καλύτερες μέρες είναι αυτές που δεν έχουν χρήματα οι περισσότεροι , δηλαδή από τις 15 κάθε μήνα μέχρι και την πληρωμή.
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2019
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Εγγρ.
4 Μαΐ 2019
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Κολαση με την περιβόητη Λια και τολμώ να πω πως ήταν παραπάνω από όσο περίμενα. Και επειδή η ανάλυση δεν είναι το φορτε μου ένα θα πω. Αξίζει και το τελευταίο σεντ όπως αναφέρουν και άλλοι πιστοί. Η καλύτερη  πίπα που μου έχουν κάνει και το καλύτερο  μασάζ. Τέτοιες γυναίκες πρέπει να έχει η πιάτσα και όχι μικρά κοριτσάκια που πιάνουν τον πουτσο σαν να είναι αγγούρι την ώρα που το δαγκώνουν. Γιατί έχω πάθει την φόλα μου με μερικες που νομίζουν πως η εμφάνιση μόνο θα τις κάνει να επιλεχθούν. Λια, Ξενια, Βίκυ, Άννα είναι από τα δυνατά σπαθιά του μαγαζιού. Δοκίμασε τες και στο διπλό αν αντέχεις και θα σου φύγει η μαγκιά
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.444
Κριτικές
36
Like
38.012
Πόντοι
18.565
Κολαση με την περιβόητη Λια και τολμώ να πω πως ήταν παραπάνω από όσο περίμενα. Και επειδή η ανάλυση δεν είναι το φορτε μου ένα θα πω. Αξίζει και το τελευταίο σεντ όπως αναφέρουν και άλλοι πιστοί. Η καλύτερη  πίπα που μου έχουν κάνει και το καλύτερο  μασάζ. Τέτοιες γυναίκες πρέπει να έχει η πιάτσα και όχι μικρά κοριτσάκια που πιάνουν τον πουτσο σαν να είναι αγγούρι την ώρα που το δαγκώνουν. Γιατί έχω πάθει την φόλα μου με μερικες που νομίζουν πως η εμφάνιση μόνο θα τις κάνει να επιλεχθούν. Λια, Ξενια, Βίκυ, Άννα είναι από τα δυνατά σπαθιά του μαγαζιού. Δοκίμασε τες και στο διπλό αν αντέχεις και θα σου φύγει η μαγκιά
Λία, Ρουλα από Ομήρου παλιότερα, και θεία Ελένη, οι 3 κορυφαίες πίπες του χώρου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom