Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.802
Like
16
Πόντοι
16
Παιδιά ξέρετε αν το μαγαζί έχει μεταφερθεί αλλού;
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Μεγάλε αν δεν σε έχουν βάλει στο αποθηκάκι να περιμένεις (κουζίνα και μπάνιο είναι για τους mainstream), δεν έχεις εντρυφήσει στο μαγαζί...

τσκ τσκ.... το αποθηκάκι είναι κυριλέ... :grin: :grin: :grin:


οι κομμάντος περιμένουν εδώ:

article-0-023A7CFF000005DC-37_468x368_popup.jpg
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.553
Κριτικές
36
Like
38.439
Πόντοι
19.795
Η πλακα με το αποθηκακι ειναι οτι μπορεις να ακουσεις απιθανες ιστοριες απο
συναγωνιστες που ειναι στο σαλονι και δεν ξερουν οτι καποιος απο μεσα τους ακουει.
Εχω τυχει και εγω κανα δυο φορες στο αποθηκακι και εχω ακουσει κουφα πραγματα.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
τ'απλυτα στη φορα!
 

k-king

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
178
Κριτικές
6
Like
6
Πόντοι
1
ειναι ολα πλυμενα...................και καθαρα
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96

ο θεος στην φωτο δεν μοιαζει για εραστής όποτε μαλλον βάζει το κλιματιστικό .

  Το τρομερο ειναι οτι φορα τις παντοφλες του , μαλλον σκεφτηκε οτι μπορει να πέσει οποτε θα χρειαστει τις παντοφλες για να μην περπατήσει ξυπόλυτος και πατησει καμιά τσίχλα .
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
τσκ τσκ.... το αποθηκάκι είναι κυριλέ... :grin: :grin: :grin:


οι κομμάντος περιμένουν εδώ:

article-0-023A7CFF000005DC-37_468x368_popup.jpg
Τι comment ήταν αυτο ρε άρχοντα  :2funny: :2funny:,πήγε να μου πέσει το laptop  :2funny: :2funny:.Δεν υπάρχεις λέμε.......
Ο τύπος ειναι με την παντόφλα γιατι περιμένει την σειρά του να κάνει ντουζάκι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.214
Κριτικές
1
Like
1.661
Πόντοι
216
μαζί με την αναβάθμιση του χώρου ας κανει και στο ανθρώπινο δυναμικό γιατί το 90% δεν βλέπετε .
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
μαζί με την αναβάθμιση του χώρου ας κανει και στο ανθρώπινο δυναμικό γιατί το 90% δεν βλέπετε .
Κάποιος είπε οτι θα ερθει και η Σονια νομιζω;Δυνατο εργαλείο στις  :pipa1: αλλα φοβαμαι οτι απο την γεννα θα εχει γινει απο κατω πηγάδι.Καιρός να ξεκινήσει να δουλεύει ξανα την πισω τρύπα Ζανα!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ουτε ποδοσφαιριστης να ητανε...θα κανει αποθεραπεια φαινεται ακομα  :pipa1: :pipa1: :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1: :2on1: :2on1:
 

καλημερα  σας.  καλησπερα  σας.    αν ειναι  σιγουρο  οτι θα γυρισει,  θα πρεπει να προμηθευτουμε  απο τωρα ,  με  χαρτακι  προτεραιοτητας. 
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Καλημέρα στην ωραία παρέα :rockon:, αύριο που είναι τσικνοπέμπτη, σκέφτομαι να πάω να τσιμπήσω..... :knockinb: :knockinb: από το μαγαζί της φίλης μου της Ζάνας :rockon: :rockon:.... με ξεσήκωσε ένας φίλος που ξετρελάθηκε όταν τον έστειλα για πρώτη φορά στη Ζάνα....πήγε βέβαια διαβασμένος :birdman:αφού είδε όλα τα κορίτσια....πήρε την Μόνικακαι τον έστειλε αδιάβαστο :rockon: :rockon: :rockon:χαχαχα....όταν βρεθήηκαμε για καφέ, μόνο για αυτήν μου μιλούσε, για το υπέροχο μασάζ της τον ερωτισμό που βγάζει και το  :knockinb: :knockinb: :knockinb:...του γυάλισε από ότι μου είπε και η Τζούλια με το ωραίο το πεταχτό κωλαράκι :fuck2: :fuck2:καισκέφτεται να την πάρει την επόμενη φορά διπλό με την Μόνικα :rockon:. γούστα είναι αυτά, πάντως εγώ αύριο θα δοκιμάσω Ζάνα-Μόνικαγια να με ξεζουμίσουν στο μασάζ και στο κρεβάτι :tits: :tits: :knockinb: :knockinb: :rockon: :rockon:. Σκέφτηκα και ένα δυνατό ρόστερ να προτείνω για το καινούργιο μαγαζί στην φίλη μου τη Ζάνα... έχουμε και λέμε, Σόνια , Μόνικα, Τζούλια, Νάταλι( στη Σολωμού ήταν παλιά), Μελίνα,την Μαρία( από το Αίγιο) και κάποιες ΄΄αλλες καλές που θα βρει.... Αυτά... καλά ξεσκίσματα σε όλους :knockinb: :knockinb: :knockinb: καικαλή Τσικνοπέμπτη :rockon: :rockon: :rockon:

Αυτή ποιά είναι?
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ο θεος στην φωτο δεν μοιαζει για εραστής όποτε μαλλον βάζει το κλιματιστικό .

 Το τρομερο ειναι οτι φορα τις παντοφλες του , μαλλον σκεφτηκε οτι μπορει να πέσει οποτε θα χρειαστει τις παντοφλες για να μην περπατήσει ξυπόλυτος και πατησει καμιά τσίχλα .
μαλάκες :2funny: μη γελατε απο ρωσια μερια το κοβω το παλικαρι πριν καμια 15ετια .
Σε λιγα χρονια θα κανουμε κ μεις τετοια :headbang: ενεκα της κρισης
και η ταριφα στη ζανα θα χει παει καν 6χιλαρο σε δραχμες και το ημερομισθιο κανα τριχιλιαρο το πολυ...   :think:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
............Σε λιγα χρονια θα κανουμε κ μεις τετοια :headbang: ενεκα της κρισης.................

  Εμεις θα κάνουμε την μοναδική δουλειά που ξέρουμε

begs.jpg


Υγ Αντε ρε παπαστρούμφ αργει ακόμα αυτη η μετακόμιση ???
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η πλακα με το αποθηκακι ειναι οτι μπορεις να ακουσεις απιθανες ιστοριες απο
συναγωνιστες που ειναι στο σαλονι και δεν ξερουν οτι καποιος απο μεσα τους ακουει.
Εχω τυχει και εγω κανα δυο φορες στο αποθηκακι και εχω ακουσει κουφα πραγματα.

Είχε τύχει σε συναγωνιστή, να (τον βάλουν) να περιμένει στο μπαλκονάκι του ακάλυπτου....
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Είχε τύχει σε συναγωνιστή, να (τον βάλουν) να περιμένει στο μπαλκονάκι του ακάλυπτου....
Yeap, me too!!!!Και μια άλλη φορά,είμασταν με την Σόνια μέσα και μας ξέχασαν και μας κλείδωσαν μέσα  :uglystupid: :uglystupid:.Η Σόνια πρότεινε να κατέβω απο εκείνη την σκάλα του ακάλυπτου και χωρίς φώτα :idiot:.Ευτυχώς η Ελενάρα περπατάει και ήταν κοντά,τώρα που το καλοσκέφτομαι ομως,αν είμασταν 15 χρόνια πίσω,μπορεί να καθόμουνα όλο το βράδυ με την εκάστοτε Σονια :dancing: :dancing:,καταραμένα κινητά :2funny: :2funny: :2funny:
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Μεγάλε αν δεν σε έχουν βάλει στο αποθηκάκι να περιμένεις (κουζίνα και μπάνιο είναι για τους mainstream), δεν έχεις εντρυφήσει στο μαγαζί...
Πω πω τι είπες τωρα, εγώ έχω κάτσει στην κουζίνα και το αποθηκάκι δίπλα πολλές φορές ..... χαχαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom