Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Η Πάολα έχει φύγει?
 

pistone

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα, τι καρεκλοπόδαρα που έριξε......και γαμώ τις καταιγίδες....έπρεπε να με πιάσει μέσα στην Ζάνα και να μείνω με τις ώρες κλεισμένος εκεί....φανταστικά θα ήταν :fuck1: :tits: :cum:έξω βροχή και μέσα πήδημα :rockon: :rockon: :rockon:.....any way...πέρασμα χθες και συνεύρεση με το αστέρι μου την Μόνικα :rockon:κάθε φορά και καλύτερα με αυτό το αστέρι, το μασάζ της όσο πάει και καλυτερεύεικαι τα υπόλοιπα όπως πάντα φανταστικά.... . και πως να μην καλυτερεύει στο μασάζ αφού έχει δασκάλα την μια και μοναδική την φίλη μου την Ζάνα :rockon: :rockon:και από όσα έμαθα σε λίγο καιρό θα ανοίξει νέο μαγαζι΄με περισσότερα δωμάτια και θα προσφέρει και νουρού μασάζ..... :rockon:και γαμώ....απλά αγαπημένη μου Ζάνα να κάνεις ωραίες τιμές για να ερχόμαστε.....και για να χρησιμοποιήσω μια φράση του αγαπημένου μου Πέτρου Φιλιππίδη, κοίτα στο νέο μαγαζί να μην πάρεις μαζί σου και την σαβούρα..... πάρε τις 2-3 καλές που έχεις και τις άλλες στοα σπίτια τους.... :rockon:θα βρεις εσύ άλλες να μας φτιάξεις.... :tits: :tits: :tits:πολλά φιλιά και καλά  :knockinb: :knockinb: :knockinb:σε όλους.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.782
Πόντοι
41.443
Συντροφοι , συναγωνιστες
Μετα απο μια συντομη πλην  :fuck2: :fuck2: κοπιαστική επισκεψη στο ελαιοτριβειο της κας Ζανας αποφαισα με απολυτα δημοκταρικες διαδικασιες να το μετονομασω σε ηδονοτριβειο ( απο τραγουδι του τρισμεγιστου Τζιμη Πανουση )
Περαν αυτου , σας αναφερω οτι : οι εργασιες αρχισαν για την μετεγκατασταση , ο χωρος κατα τα λεγομενα των αρμοδιων θα ειναι πολυ χλιδατος ..τζακουζια κλπ
σε οτι αφορα το roster περαν των γνωστων και μη εξαιρεταιων Ζανα, Λια , Μελινα Ελενη ( οι δυο τελυταιες απασχολημενες )( τυχαιο ΔΕΝ νομίζω )  υπηρχαν και αρκετες νεες φυσιογνωμιες ..ακρως ενδιαφερουσες για πιπινολατρες
δυστυχως δεν τους εδωσα την χαρα να παρελασουν καθως η κα Ζανα δεν αφησε περιθωρια επιλογης ..μαλλον εγω δεν της αφησα  :think: :think:
Αχ ρε Ζανα τι μας κανεις

τελικα απ οτι πληροφορηθηκα δε θα ειναι πολυ μακρυα ο νεος χλιδατος χωρος μετεγκαταστασης του ηδονοτριβειου που αναφερει κι ο φιλος μας ετσι?? ;) ;) ;) ;) ;) ουτε καν ενα τσιγαρο δρομος.
 

Taseas Tony Montana

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2013
Μηνύματα
747
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
6
Το ηδονοτριβείο ειναι σήμερα ανοικτό ; Και μέχρι τι ώρα;

Ευχαριστώ συναγωνιστές
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.782
Πόντοι
41.443
Σ45 μεχρι τις 6-7 το πολυ
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.782
Πόντοι
41.443
αυτο δε το ξερω.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Πέρασμα και από εμένα την περασμένη εβδομάδα από το "ηδονοτριβείο" της Ζάνας μετά από αρκετό καιρό. Έχοντας διαβάσει αρκετά εδώ μέσα και έχοντας ανάγκη για καλό μασάζ (πολύ πιάσιμο) αποφάσισα να επισκεφτώ την ιέρεια του είδους Ζάνα με σκοπό να τιμήσω την ίδια εαν δεν μου κάνει "κλικ" κάποια άλλη. Στα μαζάζ να πω την αλήθεια δεν πολύ συχνάζω και όποτε πάω το καλό μασαζ αποτελεί για μένα προτεραιότητα. 
Στην υποδοχή η Ζάνα ανανεωμένη και ευδιάθετη όπως πάντα και μετά τα τι κάνεις και  πώς είσαι κλπ ξεκίνησε η παρέλαση των ....κορασίδων. Παρούσες όπως τις θυμάμαι Μελίνα, Λία, Βίκυ, Μαρία, Ελένη, Ραμόνα και Μόνικα. Με την Ζάνα εκτός μάχης η επιλογή μου αποδήχτηκε εύκολη αφού το 'κλικ' μου το έκανε η Μόνικα η οποία αποδείχτηκε λίρα εκατό (θα ακολουθήσει κριτική). Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, αλλά εμφανησιακά κατά την γνώμη μου αν εξαιρέσεις την Μαρία την Μόνικα και ίσως την Βίκυ όλες οι άλλες είναι για "ειδικά" γούστα..
Με την Μόνικα πέρασα υπέροχα συνδιάζοντας και πολύ καλό μασάζ (τολμώ να πω επιπέδου Ζάνας) αλλά και 2ο γύρο με απ' όλα!!! :dancing: :dancing:
Σίγουρα θα ξανατιμηθεί!!   :rockon: :rockon:

Τα της μετακόμισης & αναβάθμισης (σε υπηρεσίες) ένα όροφο παρακάτω τα επιβεβαιώνω και εγώ..
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα ποτε η μετακομηση ξερει κανεις?
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
825
Κριτικές
106
Like
5.587
Πόντοι
17.806
Ομορφόπαιδα καλημέρα αν κάποιος μάθει για την μετακόμιση να μας ενημερώσει γιατί πιάστηκα πάλι και θέλω ένα μασάζ σε νουρού δωμάτιο  :fuck1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom