Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.786
Πόντοι
41.443
καλα ειναι τα κοριτσια, πολυ καλα θα ελεγα αλλα μηπως μας αρεσει κι εμας να δοκιμαζουμε κι αλλου? εγω αυτο κανω πολλες φορες
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.070
Κριτικές
34
Like
4.047
Πόντοι
4.365
"Προσπάθεια" για παρκάρισμα στη Στουρνάρη..

Καθ'όλο το ύψος μικροπωλητές τσιγάρων, ναρκομανής να πέφτουν απ'τη μαστούρα κάτω, αγριεμένοι και εξαθλιωμένοι μετανάστες..

Βάλτε και την ανησυχία για το οτο, χαλάστηκα και έφυγα..
Μήπως να μετακομίζει σιγά-σιγά το ίδρυμα ?  :huh:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
"Προσπάθεια" για παρκάρισμα στη Στουρνάρη..

Καθ'όλο το ύψος μικροπωλητές τσιγάρων, ναρκομανής να πέφτουν απ'τη μαστούρα κάτω, αγριεμένοι και εξαθλιωμένοι μετανάστες..

Βάλτε και την ανησυχία για το οτο, χαλάστηκα και έφυγα..
Μήπως να μετακομίζει σιγά-σιγά το ίδρυμα ?  :huh:

εχει και parking με 5 ευρουλακια στα 50 μετρα ...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
και αφού γλείψει καλά τον κώλο του προηγούμενου , ζήτησε της φιλιά στο στόμα με γλώσσα.

 Ενω οι άλλες που δίνουμε γλωσσόφιλλα εχουν πιπιλισει τριανταφυλλα και γαρυφαλιες  :2funny:  :2funny:

 ο κουλός και ο καυλαρος ειναι μαλλον το ιδιο ατομο και δεν θα περασουν απο την Στουρναρη ουτε για να πάρουν κανα πληκτρολογιο για Η/Υ

 ΥΓ Δωστε ρε κανα φιλάκι στα κορίτσια μερα που ειναι , τοσες μερες ααααααααααααααχ Μόνικα αααααααααχ Ζανα , ααααααααααααχ Λία αααααααααααααχ μια ααααααααααααχ αλλη και σημερα που ειναι γιορτη ουτε μια ηλεκτρονική αγαπησιαρικη καρδουλα.

  υγ2 η κωλο Βουλα - Βουλιαγμενη - Γλυφάδα ειναι λίγο γκέυ.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
"Προσπάθεια" για παρκάρισμα στη Στουρνάρη..

Καθ'όλο το ύψος μικροπωλητές τσιγάρων, ναρκομανής να πέφτουν απ'τη μαστούρα κάτω, αγριεμένοι και εξαθλιωμένοι μετανάστες..

Βάλτε και την ανησυχία για το οτο, χαλάστηκα και έφυγα..
Μήπως να μετακομίζει σιγά-σιγά το ίδρυμα ?  :huh:
Φιλαράκι πέρυσι τέτοια εποχή κατεβαίνω απο το λαδοίδρυμα,έχοντας ρίξει 2 μανίκια και είμαι σε νιρβάνα.Και ναι,μόλις βγαίνω απο την πολυκατοικία και κάνω 3 βήματα βλέπω τη μηχανή με το καπακι της βαλίτσας ανοιγμένο,ότι μου είχανε κατσει μερικά φράγκα απο κάτι μετοχές και είχα πάρει καινούργια.280 Γιούρα,γαμώ την πουτάνα μου
Απο τότε κέντρο για μένα τέλος,ουτως ή άλλως δεν μενω Αθήνα πια.Απλά λυπάμαι για την κατάντια αυτής της πόλης,έζησα εκει 30 χρόνια.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Παντως με αυτο το ροστερ και με ακατεβατα τα 80 γιουρος,δεν μπορω να καταλαβω πως ειναι γεματο απο τις 10 το πρωι..
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Παντως με αυτο το ροστερ και με ακατεβατα τα 80 γιουρος,δεν μπορω να καταλαβω πως ειναι γεματο απο τις 10 το πρωι..

εχει και με 60 το συγκεκριμενο , οι περισσοτεροι αυτο παιρνουν πλεον αλλωστε.

βολευει το σημειο που βρισκεται , και να σε δει καποιος να μπαινεις μεσα εκει εχεις αλλοθι την βιοιατρικη που ειναι συστεγαζεται με το κεντρο φυσικης ευεξιας....

θυμαμαι οταν πρωτοπηγαινα με ειχαν σταμπαρει στην γειτονια , και μια μερα ηρθε καποιος και με ρωτησε με διακριτικο και επιφυλακτικο τροπο το εξης: "τι προβλημα εχεις και πας συνεχεια στην βιοιατρικη?" τι να του απαντησω ?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ενας μια φορα αντι παει στον δευτερο οροφο που ειναι το μασαζερι , πηγε στον τριτο που ειναι η γραμματεια της βιοιατρικης, βλεπει λοιπον της ομορφες κοπελες της υποδοχης εκει, καθεται λοιπον , ερχονται οι κοπελες της υποδοχης τον ρωτανε "πως θα μπορουσαμε να σας εξυπηρετησουμε?" λεει και αυτος απο μέσα του πω πω εξελιγμενα ειναι εδω τα πραγματα, προς στιγμην σκεφτηκε οτι το συγκεκριμενο λαδοτριβειο μηπως δεν προσφερει φουλ προγραμμα, απαντα λοιπον "εχω καποιες ενοχλησεις ποια θεραπευτρια θα μπορουσε με δει" του απαντανε θα σας "δωσουμε ενα παραμπεπτικο να σας η ταδε γιατρος" πωπω λεει και αυτος απο μεσα του πολυ προχω η κατασταση εδω, δινει στοιχεια του και λαμβανει παραμπεμπτικο , πηγαινει στο δωματιο που του λενε που ηταν η γιατρος μεσα βλεπει και το αντιστοιχο μασαζοκρεβατο (κρεβατι εξαταστηριου), και της λεει αγαπη μου γιατι βιαζομαι θα μπορουσαμε να παραλειψουμε το μασαζ και να παμε απευθειας στο θεμα μας, τον κοιτα με απορια αυτη .... και μολις της ειπε οτι θελει και την πιπα χωρις προφυλακτικο .... εκει να δειτε τι εγινε χαχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχαχαχα
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
......... αγαπη μου γιατι βιαζομαι θα μπορουσαμε να παραλειψουμε το μασαζ και να παμε απευθειας στο θεμα μας, τον κοιτα με απορια αυτη .... και μολις της ειπε οτι θελει και την πιπα χωρις προφυλακτικο .... εκει να δειτε τι εγινε

:2funny: :2funny:

καλό το έρμπαν λέτζεντ  :grin: :grin:
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.215
Κριτικές
1
Like
1.661
Πόντοι
216
πέρασμα σήμερα 13:30 περίπου αλλά έμεινα με την όρεξη γιατί δεν άνοιγαν την πανω πόρτα .
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.786
Πόντοι
41.443
ενας μια φορα αντι παει στον δευτερο οροφο που ειναι το μασαζερι , πηγε στον τριτο που ειναι η γραμματεια της βιοιατρικης, βλεπει λοιπον της ομορφες κοπελες της υποδοχης εκει, καθεται λοιπον , ερχονται οι κοπελες της υποδοχης τον ρωτανε "πως θα μπορουσαμε να σας εξυπηρετησουμε?" λεει και αυτος απο μέσα του πω πω εξελιγμενα ειναι εδω τα πραγματα, προς στιγμην σκεφτηκε οτι το συγκεκριμενο λαδοτριβειο μηπως δεν προσφερει φουλ προγραμμα, απαντα λοιπον "εχω καποιες ενοχλησεις ποια θεραπευτρια θα μπορουσε με δει" του απαντανε θα σας "δωσουμε ενα παραμπεπτικο να σας η ταδε γιατρος" πωπω λεει και αυτος απο μεσα του πολυ προχω η κατασταση εδω, δινει στοιχεια του και λαμβανει παραμπεμπτικο , πηγαινει στο δωματιο που του λενε που ηταν η γιατρος μεσα βλεπει και το αντιστοιχο μασαζοκρεβατο (κρεβατι εξαταστηριου), και της λεει αγαπη μου γιατι βιαζομαι θα μπορουσαμε να παραλειψουμε το μασαζ και να παμε απευθειας στο θεμα μας, τον κοιτα με απορια αυτη .... και μολις της ειπε οτι θελει και την πιπα χωρις προφυλακτικο .... εκει να δειτε τι εγινε χαχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχαχαχα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232
ενας μια φορα αντι παει στον δευτερο οροφο που ειναι το μασαζερι , πηγε στον τριτο που ειναι η γραμματεια της βιοιατρικης, βλεπει λοιπον της ομορφες κοπελες της υποδοχης εκει, καθεται λοιπον , ερχονται οι κοπελες της υποδοχης τον ρωτανε "πως θα μπορουσαμε να σας εξυπηρετησουμε?" λεει και αυτος απο μέσα του πω πω εξελιγμενα ειναι εδω τα πραγματα, προς στιγμην σκεφτηκε οτι το συγκεκριμενο λαδοτριβειο μηπως δεν προσφερει φουλ προγραμμα, απαντα λοιπον "εχω καποιες ενοχλησεις ποια θεραπευτρια θα μπορουσε με δει" του απαντανε θα σας "δωσουμε ενα παραμπεπτικο να σας η ταδε γιατρος" πωπω λεει και αυτος απο μεσα του πολυ προχω η κατασταση εδω, δινει στοιχεια του και λαμβανει παραμπεμπτικο , πηγαινει στο δωματιο που του λενε που ηταν η γιατρος μεσα βλεπει και το αντιστοιχο μασαζοκρεβατο (κρεβατι εξαταστηριου), και της λεει αγαπη μου γιατι βιαζομαι θα μπορουσαμε να παραλειψουμε το μασαζ και να παμε απευθειας στο θεμα μας, τον κοιτα με απορια αυτη .... και μολις της ειπε οτι θελει και την πιπα χωρις προφυλακτικο .... εκει να δειτε τι εγινε χαχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχαχαχα
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
ενας μια φορα αντι παει στον δευτερο οροφο που ειναι το μασαζερι , πηγε στον τριτο που ειναι η γραμματεια της βιοιατρικης, βλεπει λοιπον της ομορφες κοπελες της υποδοχης εκει, καθεται λοιπον , ερχονται οι κοπελες της υποδοχης τον ρωτανε "πως θα μπορουσαμε να σας εξυπηρετησουμε?" λεει και αυτος απο μέσα του πω πω εξελιγμενα ειναι εδω τα πραγματα, προς στιγμην σκεφτηκε οτι το συγκεκριμενο λαδοτριβειο μηπως δεν προσφερει φουλ προγραμμα, απαντα λοιπον "εχω καποιες ενοχλησεις ποια θεραπευτρια θα μπορουσε με δει" του απαντανε θα σας "δωσουμε ενα παραμπεπτικο να σας η ταδε γιατρος" πωπω λεει και αυτος απο μεσα του πολυ προχω η κατασταση εδω, δινει στοιχεια του και λαμβανει παραμπεμπτικο , πηγαινει στο δωματιο που του λενε που ηταν η γιατρος μεσα βλεπει και το αντιστοιχο μασαζοκρεβατο (κρεβατι εξαταστηριου), και της λεει αγαπη μου γιατι βιαζομαι θα μπορουσαμε να παραλειψουμε το μασαζ και να παμε απευθειας στο θεμα μας, τον κοιτα με απορια αυτη .... και μολις της ειπε οτι θελει και την[size=10pt][size=10pt] πιπα χωρις προφυλακτικο [/size] [/size] .... εκει να δειτε τι εγινε χαχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχαχαχα
Χωρις προφυλακτικο στον επαγγελματία της υγείας;;;;;;Να αυτα κανετε βρε παλιοπαιδα και μας κακοχαρακτηρίζουν... :2funny: :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΓΚΙΛΦΟ-ΠΡΟ-ΜΕΤΑ-ΜΙΛΦΙΔΙΑ

Το γαμαζί στα όριά του
το ξέρει ακόμα κι η κυρά του !
Το ρόστερ πιανει με το ζόρι βάση
και τ΄άρωμά του, το παλιό, το έχει χάσει !

Κάτι ακούω για επεκτάσεις
σε πιο μεγάλες διαστάσεις
μιά κι ο λαός παρά την κρίση
θέλει μασάζ, με σώς γαμήσι !

Δεν ξέρω αν αυτό θα γίνει
και λίγο άν θα το φτηνίνει,...
Αν μάθω εγκαίρως θα το πω
μαζί σας θα το μοιραστώ !

Ομως για μένα λείπει κάτι,
ας πούμε, ένα ωραίο-νέο άτι,
γιατί είναι συνεχώς τα ίδια,
τα γκιλφο-προ-μετα-μιλφίδια!

:grin:




 


 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ΓΚΙΛΦΟ-ΠΡΟ-ΜΕΤΑ-ΜΙΛΦΙΔΙΑ

Το γαμαζί στα όριά του
το ξέρει ακόμα κι η κυρά του !
Το ρόστερ πιανει με το ζόρι βάση
και τ΄άρωμά του, το παλιό, το έχει χάσει !

Κάτι ακούω για επεκτάσεις
σε πιο μεγάλες διαστάσεις
μιά κι ο λαός παρά την κρίση
θέλει μασάζ, με σώς γαμήσι !

Δεν ξέρω αν αυτό θα γίνει
και λίγο άν θα το φτηνίνει,...
Αν μάθω εγκαίρως θα το πω
μαζί σας θα το μοιραστώ !

Ομως για μένα λείπει κάτι,
ας πούμε, ένα ωραίο-νέο άτι,
γιατί είναι συνεχώς τα ίδια,
τα γκιλφο-προ-μετα-μιλφίδια!

:grin:




 
ρε πουστη τσιμπουκιε μας πεθανες παλι.... :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.208
Κριτικές
191
Like
52.786
Πόντοι
41.443
ΓΚΙΛΦΟ-ΠΡΟ-ΜΕΤΑ-ΜΙΛΦΙΔΙΑ

Το γαμαζί στα όριά του
το ξέρει ακόμα κι η κυρά του !
Το ρόστερ πιανει με το ζόρι βάση
και τ΄άρωμά του, το παλιό, το έχει χάσει !

Κάτι ακούω για επεκτάσεις
σε πιο μεγάλες διαστάσεις
μιά κι ο λαός παρά την κρίση
θέλει μασάζ, με σώς γαμήσι !

Δεν ξέρω αν αυτό θα γίνει
και λίγο άν θα το φτηνίνει,...
Αν μάθω εγκαίρως θα το πω
μαζί σας θα το μοιραστώ !

Ομως για μένα λείπει κάτι,
ας πούμε, ένα ωραίο-νέο άτι,
γιατί είναι συνεχώς τα ίδια,
τα γκιλφο-προ-μετα-μιλφίδια!

:grin:




 

ωραιος και σωστος ο ποιητης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom