Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.551
Κριτικές
36
Like
38.433
Πόντοι
19.795
Μιμικο μπερδεψες τις θεραπευτριες, αυτες του 2ου κανουν πληρη θεραπεια,
ενω του 3ου μονο διαγνωση. :grin:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Μιμικο μπερδεψες τις θεραπευτριες, αυτες του 2ου κανουν πληρη θεραπεια,
ενω του 3ου μονο διαγνωση. :grin:

τι λες νομιζεις ιδιωτικου δικαιου ειναι αυτες του τριτου!

δοκιμασες και το ξερεις ή απλα το υποθετεις?

αν το δευτερο απλα σφαλεις ....

οταν μαθαν οτι ολοι οι γιατροι πανε στα κρυφα κατω στον δευτερο οροφο , οι γυναικειες παρουσιες απο αντιδραση πηδιουνται με οποιον κανει την κινηση !
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ειναι αυτο που λενε οτι εκει γινονται ΣΟΔΟΜΑ ΚΑΙ ΓΟΜΟΡΑ !!!!

Βιοιατρικη + κέντρο φυσικης ευεξιας σημειωσατε Χ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.551
Κριτικές
36
Like
38.433
Πόντοι
19.795
Κριση-κριση αλλα ο χορος καλα κρατει. Ρε μπας και εχουν εγκαταστησει καμερες
οι Τροικανοι στα μασσατζιδικα και βλεπουν οτι οι δουλειες πανε καλα και μας
ξεσκιζουν στα χαρατσια;
Δωδεκα η ωρα το μεσημερι εφαγα πορτα στο συγκεκριμενο ιδρυμα και εγω και συναγωνιστης
που ειχε προηγηθει, λογω ελλειψης ελευθερου δωματιου. (Πιθανον θα ειχαν γεμισει και η
κουζινα, το αποθηκακι, ο ακαλυπτος και το μπαλκονι. :grin:)
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Δωδεκα η ωρα το μεσημερι εφαγα πορτα στο συγκεκριμενο ιδρυμα και εγω και συναγωνιστης
που ειχε προηγηθει, λογω ελλειψης ελευθερου δωματιου. (Πιθανον θα ειχαν γεμισει και η
κουζινα, το αποθηκακι, ο ακαλυπτος και το μπαλκονι. :grin:)

Αφού δεν σου πρότειναν να αναμένεις τη σειρά σου μέσα στο πλυντήριο..... πάλι καλά! :cheesy:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.551
Κριτικές
36
Like
38.433
Πόντοι
19.795
Μου ειπαν να επικοινωνησω τηλεφωνικως μετα απο μιση ωρα αλλα και αυτο
αν εβρισκα ελευθερη γραμμη. :2funny:
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
επισκέφθηκα την προηγούμενη βδομάδα το θεραπευτήριο
2 νεες θεραπέυτριες, πήρα την Άννα και πέρασα πολύ καλά
Αν και δεν πήρα της αρέσει το κουλούρι (κατά δήλωση της πάντα) και με άφησε να τις βάλω δακτυλάκι
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Κριση-κριση αλλα ο χορος καλα κρατει. Ρε μπας και εχουν εγκαταστησει καμερες
οι Τροικανοι στα μασσατζιδικα και βλεπουν οτι οι δουλειες πανε καλα και μας
ξεσκιζουν στα χαρατσια;
Δωδεκα η ωρα το μεσημερι εφαγα πορτα στο συγκεκριμενο ιδρυμα και εγω και συναγωνιστης
που ειχε προηγηθει, λογω ελλειψης ελευθερου δωματιου. (Πιθανον θα ειχαν γεμισει και η
κουζινα, το αποθηκακι, ο ακαλυπτος και το μπαλκονι. :grin:)

Και αυτα τα μαγαζια αχάριστα . Τόση τζάμπα διαφημιση τους κάνουμε και δεν μας λένε τι ωρα να προτιμήσουμε να πάμε . Πρωι - μεσημερι- απόγευμα ????  Να οργανωσουμε το πρόγραμμα μας και εμεις να μην πηγαινοερχόμαστε .(Να οργανωθουμε που λεει και το ανέκδοτο)

 ΥΓ Για την βιοιατρικη και το ιδρυμα το ειχα πει και παλια το αστειο . Πρεπει να συνεργαστουνε και οποιος θέλει σπερμοδιαγραμμα απο την Βιοιατρικη να περνα πρωτα απο τον 2ο να γεμισει το κυπελάκι .

  ΥΓ2 Ασχετο αλλα η κινηση στα λαδομαγαζα ειναι ενδεικτικο της οικονομικης αβεβαιότητας . Θα μπορουσε να γινει και χρηματιστηριακός δείκτης  η κινηση στα δέλα.
 

karma_sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Like
6
Πόντοι
1
Γενικά παιδιά αξίζει το μαγαζί;σκέφτομαι αύριο να κάνω επίσκεψη (πρώτη φορά σε μασατζάδικο)..για πείτε να ξέρουμε.
Διάβασα καλές κριτικές από τους περισσότερους,θέλω όμως να μου πείτε κάποια που να προτιμήσω και αν ξέρετε τα προγράμματα.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Γενικά παιδιά αξίζει το μαγαζί;σκέφτομαι αύριο να κάνω επίσκεψη (πρώτη φορά σε μασατζάδικο)..για πείτε να ξέρουμε.
Διάβασα καλές κριτικές από τους περισσότερους,θέλω όμως να μου πείτε κάποια που να προτιμήσω και αν ξέρετε τα προγράμματα.
Πρώτη φορά σε μασάζ;περίεργη φάση,ειναι οπως οταν πηγαίνεις καζίνο.Αν μπεις με την ψυχολογία,ειμαι γαμάω,θα τινάξω την μπάνκα στον αέρα και τέτοια,θα πάρεις τον πούλο.
Το θέμα ειναι να μην χαλαστείς πολύ αμα φας πετσέτα.Αν πας με την ψυχολογία παω να κανω απλά ενα μασάζ,εισαι κομπλέ.Αν φας μπριζόλα, βγαίνοντας θα αισθάνεσαι θεός(σαν να σου έκατσε τζακ-ποτ στα φρουτάκια),αν δεν φας θα εχεις την ψυχολογία παίξαμε χάσαμε αλλα στα αρχίδια μας,δεν τα κλαίμε.
Αυτό ισχύει σε όλα τα μασαζατζίδικα διοτι ειναι κρυφοί οικοι ανοχής.Αν δε θες το ρίσκο αυτο πας σε στούντιο,που εχουν και πολύ ωραιότερες γυναίκες πλέον ή στο νέο Χ-Bar να πιεις και το ποτο σου στα ιδια λεφτά.
Επίσης για την επιλογή κοπέλας δεν υπάρχει κανόνας,απλά διάλεξε αυτην που σου αρέσει πιο πολύ το παρουσιαστικό της
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Γενικά παιδιά αξίζει το μαγαζί;σκέφτομαι αύριο να κάνω επίσκεψη (πρώτη φορά σε μασατζάδικο)..για πείτε να ξέρουμε.
Διάβασα καλές κριτικές από τους περισσότερους,θέλω όμως να μου πείτε κάποια που να προτιμήσω και αν ξέρετε τα προγράμματα.


Υπάρχει θέμα στη γενική συζήτηση
 

karma_sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Like
6
Πόντοι
1
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!θα το ξανασκεφτώ οπότε!  :P
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.205
Κριτικές
191
Like
52.774
Πόντοι
41.443
τι εγινε ρε παιχτες με τη μετεκομιση???
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
Υπάρχει πρόβλημα στην απογραφή της αποθήκης , προκειμένου να γίνει αλλαγή της έδρας.
Δεν τους βγαίνουν οι αριθμοί με τις κούτες τα προφυλακτικά.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Υπάρχει πρόβλημα στην απογραφή της αποθήκης , προκειμένου να γίνει αλλαγή της έδρας.
Δεν τους βγαίνουν οι αριθμοί με τις κούτες τα προφυλακτικά.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Καλοοοοοοο !!! :thumbsup:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Ξέρουμε αν σήμερα είναι ανοιχτό;
 

vls

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Γεια σας και απο μένα, πρώτη φορά γράφω αν και διαβάζω αρκετό καιρό...

5 φορά στο ίδρυμα και αυτή την φορά Άννα, αν δεν έχετε θέματα με κοιλίες και τέτοια να κρέμοντε είναι πολύ καλή. πήρα και κουλούρι αλλά να πώ οτι το μουνί ήταν πιο στενο... 100αρακι το σύνολο. υψηλές υπηρεσίες  :fuck2:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Ξέρουμε αν σήμερα είναι ανοιχτό;

Τις Κυριακες μου φαινεται δεν ανοιγουν .

Σε προσφατη επισκεψη περασα απο τον 1ο και αι εργασιαι συνεχιζονται με ρυθμο σαλιγκαριου . και στο πηγαινε και στο φευγα ακουγα ενα μαστορα να βαραει κάτι. Αν  τα μαστορια πληρωνονται σε ειδος μαλλον αρχιζουν και καταρεουν σωματικα .

Ας ριξω και μια κριτικη με μπολικη σαλτσα.

 Λογω πολυεπιπεδου καζου σε ανταγωνιστικο ιδρυμα ελεγα να απεχω απο τον χωρο αλλα βλέπω οτι τα λεφτα μας θα τα φαει ο Στουρναρας οποτε καλύτερα να τα φαει η Στουρνάρη

 1η φορα στο μαγαζι μου ανοιξε μια που δε μου φανηκε και πολυ εξυπνη

- απο που μας εμαθες ??
- απο ενα γνωστο μου
-και τι σου ειπε δηλαδη???  :idiot:
πως δεν της είπα "με καταλαβε οτι εχω καιρο να  :knockinb: και μου ειπε για  :fuck2: :fuck2: τραβα Στουρναρη

Το σαλονακί λιγο πικραμενο και τα κοριτσια ηταν απέναντι. Τα βαρια χαρτια του μαγαζιου δεν τα ειδα αλλα ειδα γυρω στις 8 κοπέλες και σκεφτομαι οτι το κουζινακι των κοριτσιων ειναι μια σταλιά οποτε πως χωρανε 12 ατομα εκει μεσα  :think:. Ελπιζω στο νεο χωρο να προβλεπεται ανετο κουζινακι για τα κορίτσια γιατι ο παρών χωρος ειναι καταθλιπτικός . Παντως το κλίμα αναμεσα στα κοριτσια φανηκε αρκετα καλό

 Παρηλάσαν πολλές και διαφορες αλλα ημουν σε πεσμενη ψυχολογικη κατασταση  και δεν θυμαμαι ονοματα και φατσες . εντυπωση μου εκανε μια μου πηρε πόζα πανω στην κασα της πόρτας  :S και  ο ορισμος του μιλφ πριγκιπησσα Λία  (αναφορα στην www.google.gr/search?hl=el&q=princess+Leia&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44158598,d.bGE&biw=1024&bih=499&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=PXBPUdH4EPLE4gSLmoGoBg]princess Leia[/url]από το Star wars), γυναικα για να μαθαινει τους νεαροτερους και να θυμιζει στους γηραιότερους τα μυστικα του σεχ - δεν ξερω ομως αν θα πέρναγα μαζί της . Καλή εντυπωση μου εκανε μια αδυνατη με φουντωτο μαλί που το ονομα της ειναι ή Μαρία ή Αννα (καπου χαθηκα εκει στα ονόματα μαλλον το αιμα εφυγε απο το πανω κεφαλι με πορεια προς το κάτω). Λογω κακης ψυχολογιας ομως ηθελα κατι ουδετερο και μαλιστα προς το ξανθό , δεν ειδα πολλες ξανθες στο μαγαζι, μονο 2  που ηταν σαν ξαδελφες και επελεξα την Τζουλια - το ονομα της άλλης δεν το θυμομουν

Η Τζουλια ειναι μια ξανθουλα κοντουλα με καλό σχετικά σώμα και μικρουλα  . Τελικα παραειναι μικρη (στα 20 ) και αν το ηξερα δεν θα την επελεγα . Δεν μου αρεσει να βγαινουν τα κοριτσια από μικρες στο επάγγελμα ουτε να εχει ο πελατης μεγάλη διαφορα ηλικιας από την θεραπευτρια .

 Ευχαριστη με καλη συζήτηση και "δουλεματακι" και μου εφτιαξε τα κεφια. Μονο κακο η ανακριση με προσωπικες ερωτησεις που θα μπορουσα να μην απαντησω αλλα εχω μια αδυναμία στο ξανθο (αν ποτε κλεψω καμια τραπεζα και με πιασουν οσο και να με δειρουν οι μπατσοι δεν θα ομολογησω - αν μου πεταξουν ομως καμια ξανθια μπατσινα θα της τα πω όλα )
Στο μασαζ αν και δεν της φαινεται ειναι καλή εως πολύ καλή  απλα ακόμα δεν δειχνει να το ευχαριστιεται αλλα να τα κανει ολα μηχανικά , καποιες στιγμες ομως ηταν πολυ καλή .
Τα του αγωνα μαλλον αδιαφορα αφου δεν ειχα ιδιαιτερα κεφια ουτε η θεραπευτρια με αφησε να κινηθω και ελευθερα (ειμαι βεβαια και μαζεμενος και δεν μου αρεσει να πιέζω) και με ψιλοχαλασαν τα συνεχη βρωμολογα . Εγω δεν ειμαι πολυ των βρωμόλογων , μου αρκει το σκουικ σκουικ του κρεβατιου , αλλα και παλι τα βρωμολογα πρεπει να ειναι

- Σκισε με (παυση) βαλτον στο μουνακι μου (παυση) με γαμας (παυση) κλπ  και οχι

- Σκισεμεβαλτονστομουνακιμουγαμεμεβαλτονολονμεσαμπλαμπλαμπλαμπλα ετσι ξεκαρφωτα ολα μαζι εκτός ρυθμου

τεσπα ουδετερη κρινεται η συνεδρια (όπως ακριβως την ηθελα ) με πολυ τιμιότητα στον χρόνο .Και πεντε τελειωσα το 1ο ντους και τριανταπεντε το 2ο , αν δεν ειχα τελειωσει τόσο γρηγορα θα μου ειχαν χαρισει και ενα 5λεπτο (εμαθα πια να κοιτάω τα ρολόγια). κοστος 60€ /μιση ωρα

 Η κοπελα προτεινεται σε κατω των 35 πιπινολαγνους που θα της πουνε να βγαλει το σκασμο στο κυριως πιατο . Της αφιερωνω το "Σκασε" του Δαντη (A2wEOYcXIr8]κλικ[/MEDIA] εδω) στο 2ο μερος  αλλα και το "Εισαι νινι ακόμα" (FunTEJoyKBM]κλικ[/MEDIA] εδω)  μιας και τελικα  θελω την γυναικα πιο ωριμη (πιο πολυ μου παει να κανω τον συμμαθητη-μαθητη παρα τον δασκαλο) . Παντως η κοπέλα εχει πλάκα και με εκανε να ξεχαστώ λίγο.

 παντως το κακο στα μασαζ ειναι οι πολλες γυναικες και η αισθηση οτι σε κουτσομπολευουν και λένε όλα οσα γινονται στο δωματιο η μιά στην άλλη  . και εμεις αυτο κανουμε αλλα εμεις ειμαστε άλλο  ;). Τεσπα αν δεν εχω χαλαστει τελειως απο την φαση του μασαζ ισως ξαναπαω για αυτην με το φουντωτο μαλί ή για καμια πολυδοαφημιζόμενη μιλφ .






 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom