Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
Αν και νέος στο άθλημα το σκορ μασάζ -περιμένω είναι 1-2
.δυο φορές Πήγα και περίμενα στο κουζινακι και μόλις μια και μετα βίας μασαζιαστικα
 

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
μηπως μπορει να μου πει κανεις το ωραριο του μαγαζιου?
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
ρε μαγκασ ενα μικρο πιπανακι που εχει την δαναη ξερουμε τι λεει μεσα???εκανα πασαρελα πολυ αθωα κοπελα μην φαμε καμια φολα??
 

gademis

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
196
Κριτικές
12
Like
43
Πόντοι
11
ρε μαγκασ ενα μικρο πιπανακι που εχει την δαναη ξερουμε τι λεει μεσα???εκανα πασαρελα πολυ αθωα κοπελα μην φαμε καμια φολα??

Την έχω δοκιμάσει. Παλιότερα δούλευε στο Ομήρου μου είπε. το μασάζ δεν το έχει ακόμα (περιορίζεται σε μαλακά χαδάκια). Αρχικά μου φάνηκε πολύ κουμπωμένη αλλά σιγά σιγά και με αρκετή προσπάθεια από μέρους μου χαλάρωσε λίγο και μίλησε. Στο δεύτερο μέρος του έργου  φάνηκε να της αρέσει, αλλά πολύ απειρία ρε παιδί μου. Ήταν από τις λίγες φορές που αναγκάστηκα να πω λιγότερο δόντι στην πίπα. Πιστεύω ότι θα στρώσει στο μέλλον, αλλά για τώρα θα την συνιστούσα μόνο σε όσους ψάχνονται για πιο GFE καταστάσεις.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ρε μαγκασ ενα μικρο πιπανακι που εχει την δαναη ξερουμε τι λεει μεσα???εκανα πασαρελα πολυ αθωα κοπελα μην φαμε καμια φολα??


  πιπανακι ?        α  ρε  μπαγασακο  nicκ  με  τα  πιπινια  σου.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Το κατάστημα λειτουργεί σήμερα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καλημερα συναγωνιστες.το εν λογω ιδρυμα πρεπει να ναι πολυ καλο απ τις κριτικες που διαβαζω.θελω να κατεβω αλλα δισταζω επειδη ακουω οτι η περιοχη ειναι τιγκα στα πρεζακια κ στους λαθρο.μη κλαιω την μηχανη η με φανε λαχανο!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλημερα συναγωνιστες.το εν λογω ιδρυμα πρεπει να ναι πολυ καλο απ τις κριτικες που διαβαζω.θελω να κατεβω αλλα δισταζω επειδη ακουω οτι η περιοχη ειναι τιγκα στα πρεζακια κ στους λαθρο.μη κλαιω την μηχανη η με φανε λαχανο!!
Να πας φίλε , τα πράγματα σε σχέση με παλιά έχουν αλαξει , η περιοχή απο Πατησίων και πανο ειναι καθαρή απο κάθε τι
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Να πας φίλε , τα πράγματα σε σχέση με παλιά έχουν αλαξει , η περιοχή απο Πατησίων και πανο ειναι καθαρή απο κάθε τι

στην Στουρνάρη πάντως γίνεται χαμός από ζάκια...
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Την έχω δοκιμάσει. Παλιότερα δούλευε στο Ομήρου μου είπε. το μασάζ δεν το έχει ακόμα (περιορίζεται σε μαλακά χαδάκια). Αρχικά μου φάνηκε πολύ κουμπωμένη αλλά σιγά σιγά και με αρκετή προσπάθεια από μέρους μου χαλάρωσε λίγο και μίλησε. Στο δεύτερο μέρος του έργου  φάνηκε να της αρέσει, αλλά πολύ απειρία ρε παιδί μου. Ήταν από τις λίγες φορές που αναγκάστηκα να πω λιγότερο δόντι στην πίπα. Πιστεύω ότι θα στρώσει στο μέλλον, αλλά για τώρα θα την συνιστούσα μόνο σε όσους ψάχνονται για πιο GFE καταστάσεις.

Το ξανθό πιπινάκι που ήταν με τη ΕΥΗ στην Ομηρου στη Ν.Σμύρνη??  :-*
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Το λεω γιατι ενας φιλος κατεβηκε στο πλαισιό να παει για κινητο κ του την πεσαν τα ζακια μπουλουκι λεει.να ρωτησω επισης που ακριβως ειναι το ιδρυμα?δεξια οπως κατεβαινω την στουρναρη?λιγο πριν το πολυτεχοιο?
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Το λεω γιατι ενας φιλος κατεβηκε στο πλαισιό να παει για κινητο κ του την πεσαν τα ζακια μπουλουκι λεει.να ρωτησω επισης που ακριβως ειναι το ιδρυμα?δεξια οπως κατεβαινω την στουρναρη?λιγο πριν το πολυτεχοιο?

ειναι αριστερα οπως κατεβαινεις και χαμηλα στο υψος του πολυτεχνειου...Αασε τη μηχανη πανω στο πεζοδρομιο και ανεβα...Δεν ειναι και τοσο επικινδυνα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Ευχαριστω πολυ συναγωνιστες λεω να παω αυριο μΕσημερακι.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
K κατι τελευταιο γλωσσοφιλα κ ελευθερο κανουν ολες?η αναλογα τι προγραμμα παιρνεις εγω παω για φουλ :grin:
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
192
Like
17
Πόντοι
1
K κατι τελευταιο γλωσσοφιλα κ ελευθερο κανουν ολες?η αναλογα τι προγραμμα παιρνεις εγω παω για φουλ :grin:

Φουλ θα είναι κ τα παράσημα που θα πάρεις,,  σε λίγες μέρες θα τρέχεις στο Α.Συγγρός!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Λες? μπα κανω εξετασεις καθε χρονο κ ειμαι καθαρος παρα τα αβερτα ακα που μόυ χουν κανει κ τα γλωσοφιλα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Τοτες η μιση ελλαδα θα πρεπει να χει παρει παρασημο ολοι κ στα στουντιο κ στα μασαζ(πελατες εννοω)παρακαλαν ακαια γλωσοφιλα κ ακα.εδω κ στα μπουρδελα κανουν μερικοι τα παληκαρια(προσωπικα οτδν ισπανικο δεν κανω σε μπουρδελο(που δεν παω ετσι κ αλλιως)
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Να πας φίλε , τα πράγματα σε σχέση με παλιά έχουν αλαξει , η περιοχή απο Πατησίων και πανο ειναι καθαρή απο κάθε τι

ναι ναι αλλα στο τριτο οροφο μας ζητησαν πληρη στοιχεια για να περασουμε στα ενδοτερα, και ειχε και μια ωραια βυζαρου , με σεξυ μασαζορομπα, ααα και μπραβο και για την μειωση τιμων της "απλης εξετασης" οπως μας την χαρακτηρισαν στα 50 ευρω ! :boobies:

αλλα λογω οτι θελαν πληρη στοιχεια  φυγαμε και πηγαμε για παγωτο ! :2funny: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom