Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
λογικα τωρα που θα ανοιξουν οι ονδουριανοι θα βρει χωρους και θα το καρφωσει
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.668
Like
2.393
Πόντοι
606
Επιλογές
Αρ. Επιλογές Αγώνισμα Ημερομηνία Αγωνίσματος Όροι eachway Αποδόσεις Αποτέλεσμα
1 Ίντερ U19 Ίντερ U19 v Κρεμονέσε U19
(Τελικό αποτέλεσμα) 15/06/2014 Κανένα 3.50 Ανοικτό
Σύνολο:  2 Στήλες @ 1 EUR   Επιστρέφει:  7,00   :priest: :) :) alla 14 lepta
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
και αλλο OVER (η Γαλλια), αν και αυτο ηταν αναμενομενο, η χαρα των OVERακηδων του μουντιαλ.
Θελει και ΦΙΦΑ πολλα γκολ αρα και η Αργεντινη παει και αυτη για over
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μια αλλη καλη επιλογη ειναι το over.Διαλεγεις over που εχει πανω απο 2 και αρχιζεις να βαζεις 10-20-40-80 μεχρι να ερθει,οσες φορες το εχω κανει μου ερχεται αρκετα πιο συχνα απο το χ του γεωργιου,γιατι ειναι μια στις 2 να βγει.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.668
Like
2.393
Πόντοι
606
Καλησπερα :)  Σαν οπαδος της βραζιλιας γέννημα  θρεμα :grin:  Δεν παω μια τους αργεντινους(οπως τους ισπανους :grin:) Τωρα αλλο στοιχημα αλλο συναίσθημα :grin: :grin: :grin: Εχω την εντυπωση πως η Αργεντινη θα μπει πολυ δυνατα στο παιχνιδι ο κιριος λογος ειναι  το ψευτικο πεναλντι που πηρε η βραζιλια  και βούιξε ολη η αργεντινη εφημεριδες περιοδικα ολοι εβριζαν κτλ κτλ κτλ δηλαδη αν απο την μερια μου σαν οπαδος τις βραζιλιας απο μωρο :grin: Επαιρνε τετιο πεναλντι η αργεντινη θα εβγαζα εμοραιδες στον κωλο απο το κακο μου :grin: :grin: :grin: Οποτε το ιδιο θα επαθαν και οι αργεντινοι οπαδοι φιλαθλοι και κατα επεκταση αυτο θα βγει στην ομαδα γιατι και οι παιχτες ειναι αργεντινοι και θα νιώθουν και αυτοι το ιδιο :) τωρα σε 2 φιλικα που ειδα την αργεντινη γαζωνε  :) Θεωρω οτι αν μπει ενα γκολ νωρις απο την μερια τις αργεντινης υπερ τις δηλαδη οτι υπαρχει δυνατότητα να μπει ακομα ενα γκολ γιατι οπως την ειδα την αργεντινη παιζει πολυ καλη μπαλα και στο 1 ημιχρονο τρεχουν σαν τα σκυλια οποτε και η βοσνια που εχει επιθετικες αρετες να παιξει ανοιχτα για να ισοφαρίσει :)  Αν μπει ενα γκολ νωρις υπερ τις αργεντινης θα παιξω 7 ευρω οβερ 1,5 γκολ για το 1 ημιχρονο αλλα θα το παιξω μονο αν παει κατα το 30 λεπτο και δεν εχει μπει το 2 γκολ :)  Δηλαδη γινει 1-0 στο 10 λεπτο θα παιξω στο 30 λεπτο να μπει ακομα 1 :) μακαρι να τα βαλει ο αγκουερο :grin: :grin: :grin: 
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Μια αλλη καλη επιλογη ειναι το over.Διαλεγεις over που εχει πανω απο 2 και αρχιζεις να βαζεις 10-20-40-80 μεχρι να ερθει,οσες φορες το εχω κανει μου ερχεται αρκετα πιο συχνα απο το χ του γεωργιου,γιατι ειναι μια στις 2 να βγει.
θα κερδισεις απλα λιγο πανω από 10ε...
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.668
Like
2.393
Πόντοι
606
καλησπερα αγκεν :)  Παιδια επαιξα μολις τωρα 2 ευρω :grin: Να σκοραρει οποιαδηποτε στιγμη :grin: :grin: ο ντι μαρια  :)  Ετσι οπως τον ειδα στα τελευταία  φιλικά τις αργεντινης ειναι με διαφορα ο πιο φορμαρισμενος παιχτης της στο 3,10 αξιζει 2 ευρω :priest: για την παρτη :) του το ξερω δεν ειναι σεντερ φορ :) :) Αλλα απο την φορα και την φορμα που εχει :grin: :grin: μπορει να μπει με την μπαλα στα δίχτυα :) Παιδια δεν παει αλλο σαν φορμα την εχει καψει :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:ΥΓ.. Μολις τον εβαλα και 0,89 λεπτα να σκοραρει και πρωτος :) με τετια φορμα που εχει τον δινει 8,50 ας χασω και τα 0,89 λεπτα χαλαλι του :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

aproblimatistos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες καλησπερα..
μαλλον εκανα μαλακια που εκλεισα στοιχημα μακροχρονιο στο πονταρισμα μου...
Αν ερθει over το ARG/BOSNIA και goal-goal το usa/ghana εχω χασει 127 euro.
To παρολι μου το προτεινε φιλαρακι..
Τα αλλα 4 σημεια ηταν over τα ΓΑΛΛΙΑ-ΟΝΔΟΥΡΑ, ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ, ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ-ΟΥΡΟΥΓΑΗ
και νικη του μεξικο.
Ο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μαγκες καλησπερα..
μαλλον εκανα μαλακια που εκλεισα στοιχημα μακροχρονιο στο πονταρισμα μου...
Αν ερθει over το ARG/BOSNIA και goal-goal το usa/ghana εχω χασει 127 euro.
To παρολι μου το προτεινε φιλαρακι..
Τα αλλα 4 σημεια ηταν over τα ΓΑΛΛΙΑ-ΟΝΔΟΥΡΑ, ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ, ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ-ΟΥΡΟΥΓΑΗ
και νικη του μεξικο.
Ο
Πρώτον, δεν "χανεις" 127 ευρω, απλως "δεν κερδιζεις" 127 ευρω.
Δευτερον. Γιατι δεν λες "αν ερθει αντερ η αργεντινη και νο γκολ η Γκανα θα κερδισω 127 ευρω" και λες "αν ερθει οβερ και γκολ-γκολ θα χασω"? Τι μιρλα ειναι αυτη????
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μια αλλη καλη επιλογη ειναι το over.Διαλεγεις over που εχει πανω απο 2 και αρχιζεις να βαζεις 10-20-40-80 μεχρι να ερθει,οσες φορες το εχω κανει μου ερχεται αρκετα πιο συχνα απο το χ του γεωργιου,γιατι ειναι μια στις 2 να βγει.
Ε τοτε πηγαινε στο καζινο και παιζε μαυρο-κοκκινο, το ιδιο ειναι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom