Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.280
Πόντοι
10.336
Όπως είχα γράψει (ξανακάνε κόπο) η πτώση απόδοσης ΔΕΝ σημαίνει ότι θα εμφανιστεί κάτι. Περισσότερο βάρος να δίνετε στις ταλαντώσεις των μέσων τιμών 1 ή 2, αλλά εξυπακούεται ότι θα ξημεροβραδιάζεστε στο Oddsportal ή την Oddspedia.
η (οχι μεμονωμενη) πτωση αποδοσης μου δειχνει τι παιζει ο κοσμος και ποιο σημειο περιμενω ισως να ανεβει κι αλλο. Εννοειται δεν επηρρεαζει αμεσα την κριση μου, απλα μου δειχνει αν θα πρεπει να αγορασω το σημειο που βλεπω 12 ωρες πριν αρχισει το ματς ή αν ειναι καλυτερα να περιμενω 30 λεπτα πριν αρχισει το ματς.

Και λεω αμεσα, γιατι εμμεσα αν ενα σημειο αποδοσης 2.5 καταληξει σε αποδοση 4, τοτε ισως αποκτησει αξια ακομα κι αν δεν το βλεπω να ερχεται, γιατι η πληρωμη θα αξιζει το ρισκο.

πχ η Ιντερ δινει 4.20 για κατακτηση. Δεν αξιζει. Θα φαει 3+ οπως το βλεπω. Αν το 95% των παικτων παιξει ιντερ και εκτοξευτει η αποδοση στο 10.00 (λεμε τωρα), θα εχει αξια να πεταξω ενα 5ευρω. Γιατι αν το κανω αυτο σε 9 παρομοια ματς, εστω και ενα να καταφερει να περασει εχω κερδος.

Ο κοσμος (γενικα μιλαω) δεν καταλαβαινει οτι η αποδοση δεν σημαινει αυτοματα πιθανοτητα επιβεβαιωσης του σημειου αλλα προβλεπομενος τζιρος στο σημειο, ωστε οι εταιριες να εχουν μοιρασμενα πονταρισματα δεξια αριστερα και να καρπωθουν την γκανιοτα. Γιατι εμεις τζογαρουμε, οι εταιριες οχι.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.437
Κριτικές
11
Like
4.739
Πόντοι
746
Αυτό ακριβώς. Και για να βοηθήσω παραπέρα - επειδή βλέπω ότι ρίχνεις Άσσους κατά καιρούς - που έχουν αποδόσεις εκεί γύρω στο δύο, ταλαντώσεις εννοώ να ανέβει πες από το 1.90 και να πάει 2.2 και στο τελευταίο μισάωρο να πέσει κάπως ή και να φθάσει το 1.90 που ήταν η αρχική τιμή που το παρακολουθείς. Ε αυτά έχουν μεγαλύτερη πιθανότητα επαλήθευσης.


Κοντοπούτσηδες μαρκαλιέστε, τέσπα είχα ρίξει το αμφίσκορο για καλυψη.
Σήμερα προφανώς ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ τίποτε άλλο, τι να ασχοληθώ με τη Χαμουραμπί τη Χαμούρα που έχει Άσσο κάτω του 1.70, ας το φέρουν όπως θέλουν.
Screenshot_20230609-151518.png
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.668
Like
2.392
Πόντοι
606
καλησπερα στο καλυτερο σαιτ και θρεντ της Γης :hi:τωρα στο λαιβ Κορκ Νταλντακ 2,5 οβερ ιρλανιδα Α
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
Έχουμε καμία έμπνευση για το τελικό σμρ??
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.060
Πόντοι
12.756
χασαμε και τον @macchiato με τα γκολ-γκολ ναπουμε , φυλακη θα έχει παει για χρέη στο στοιχημα με τα γαμημενα τα γκολ γκολ
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
χασαμε και τον @macchiato με τα γκολ-γκολ ναπουμε , φυλακη θα έχει παει για χρέη στο στοιχημα με τα γαμημενα τα γκολ γκολ

σκοραρα γκολ + οβερ 3μιση με μια δικαστινα τις προαλλες ,οποτε θα δανειστω απο αυτην:coffee:

:tooth::tooth::tooth::tooth:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Έχω πληροφορία. Το ματς το έχει στήσει ο Κομπότης για 2πλό (νίκη Ίντερ) για να βγάλει λεφτά να ανεβάσει το Λεβαδειακό πάλι Α΄ Εθνική, που τόσο άδικα υποβιβάστηκε!
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
εν τω μεταξυ σημερα επαιξα καποια πρωινα ,αλλα ξεχασα να λογκαρω:coffee:

για χαβαλε φορτωσα Ιαπωνιες και Σουηδιες και ...ομως βγηκαν ΟΛΑ ρε πστη μου:coffee:

αυτη τη στιγμη παιξτε παοκ β - παο β' goal+οβερ 2μιση (0-1 ημιχρονο )

ξεκινα το δευτερο...σπευστε !!!:wanker::wanker::wanker:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.060
Πόντοι
12.756
εν τω μεταξυ σημερα επαιξα καποια πρωινα ,αλλα ξεχασα να λογκαρω:coffee:

για χαβαλε φορτωσα Ιαπωνιες και Σουηδιες και ...ομως βγηκαν ΟΛΑ ρε πστη μου:coffee:

αυτη τη στιγμη παιξτε παοκ β - παο β' goal+οβερ 2μιση (0-1 ημιχρονο )

ξεκινα το δευτερο...σπευστε !!!:wanker::wanker::wanker:
ναι ναι , οταν δεν λογκαρεις βγαινουν ολα , και μολις τα βαλεις εδω εισαι για Κορυδαλλο
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
φορτωστε live....:coffee:

απο Ισλανδια α' --> Θροτουρ Ρεικιαβικ - Θορ Ακουρεγιρι goal/goal (1-0 ημιχ)

+Toυκουμς - Γιελγκαβα goal/goal τωρα ξεκινησε (Λετονια α')
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.612
Like
28.087
Πόντοι
5.006
φορτωστε live....:coffee:

απο Ισλανδια α' --> Θροτουρ Ρεικιαβικ - Θορ goal/goal (1-0 ημιχ)

+Toυκουμς - Γιελγκαβα goal/goal τωρα ξεκινησε (Λετονια α')
Τι να φορτώσουμε κανένα γαλακτομπουρεκο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom