Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.294
Πόντοι
10.336
φαγαμε λιγο γαμησι με τα γκολ και τις καρτες αλλα επιβιωσαμε.
μεγαλη πιπα ο τελικος, η σιτυ φουλ χεσμενη, καλυτερα να πηγαινα μπουρδελοτσαρκα.

Καλα κανω μου φαινεται και βλεπω 5-6 ματς μπαλα ολη τη χρονια, μονο στοιχημα.

Τι απεμεινε για φετος; λιγο μπασκετακι αμερικη και ευρωπη και μετα καλες διακοπες
Season 1 Flirting GIF by Now Apocalypse
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.668
Like
2.393
Πόντοι
606
21:30Μπάρι - ΚάλιαριGoal

21:30Αβάι - Μποταφόγκο SPOver

21:45Σπέτσια - ΒερόναGoal

22:00Αλαβές - ΛεβάντεGoal

22.00Σάο Πάουλο - ΠαλμέιραςOver

22:00Ιντερνασιονάλ - Βάσκο Ντα ΓκάμαGoal

:hi::priest::hi:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
11
Like
4.743
Πόντοι
746
Επειδή πάω για μπόλιασμα, τώρα που να ψάχνω σχόλια - αλλά γράφετε περί Νορβηγίας κλπ κλπ
Τα καλοκαίρια να κάνετε αποχή και βόλτες, αλλιώς φροντίστε από το χειμώνα να έχετε προετοιμασία κάνει.

ΝΟΡΒΗΓΙΑ ΓΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ 1680 ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΕ ΒΑΘΟΣ 7ΕΤΙΑΣ
Screenshot_20230612-111344.png
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.668
Like
2.393
Πόντοι
606
23:00Σαν Λορέντζο - Σέντραλ ΚόρδοβαOver

01:00Ιντεπεντ. Μεντεγίν - Αμέρικα Ντε ΚάλιGoal

01:15Μπάνφιλντ - Ρίβερ ΠλέιτGoal

02:00Παϊσαντού - Σάο ΜπερνάρντοGoal

02:00Φιγκεϊρένσε - Πουσό ΑλέγκρεGoal



:hi::woldman::grin::priest:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.668
Like
2.393
Πόντοι
606
καλημερα στο καλυτερο σαιτ και θρεντ της Γης:hi: Παιδια πεταω σημερα για Νταργουιν Αυστραλια για δουλεια
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
11
Like
4.743
Πόντοι
746
Τι στη ντούντα να κάνω σήμερα δεν ξέρω....

ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...

Μόνο τους διαβόλους της Φότζιας με τη Λέκκο, αγώνες μπαράζ 3ης εθνικής μακαροναίων, δηλαδή σα να λέμε Αθλητικός όμιλος Κοπανακίου εναντίον Δωριέα LOL...

Το καλό είναι ότι ξύπνησα με έντονες διεγέρσεις - δείτε την 5η κριτική - διότι ήταν αρκετά υπομονετική που έτσι κάνω bypass τη μέτρια συμμετοχή & απόδοση - αλλά το κακό είναι ότι με το μυαλό που έχω στο κάτω κεφάλι - μην δούμε τα βυζιά της χελώνας LOL again...
Από την άλλη δεν έχω και δεδομένα στα μακαρόνια 3ης παρά μόνο 70 και εντελώς σκόρπια σε βάθος διετίας, τέσπα δεν ξέρω τι θα κάνω και τι θα αποφασίσω, αλλά πολύ δύσκολα να ποντάρω μια Φυλής σε τέτοιο παιχνίδι, το πιθανότερο είναι ένα Μεταξουργείο.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
11
Like
4.743
Πόντοι
746
ΠΕΡΙ ΤΑΛΑΝΤΩΣΕΩΝ

To πρωί ο Άσσος ήταν γύρω στο 1.78-1.80 και μετά από 3 ώρες ανέβηκε - σχεδόν το μεσημέρι - αν δεν απατώμαι ως το 1.88-1.94 και έπαιζε εκεί γύρω. Από το σούρουπο βλέπω ότι έπεσε και πλέον ήδη κείται μακράν - όπως είπε κι ο εθνάρχης Φρύδιας - από το όριο του 1.75 των βάσεων δεδομένων (1.65 τούτη στιγμή ο μέσος όρος).
Όταν παρατηρείτε παρόμοια φαινόμενα σε Άσσους που παίζουν ταλαντώσεις σε τέτοιες περιοχές (ως και 2.15-2.20) τότε να το λαμβάνετε περισσότερο υπ' όψιν ΧΩΡΙΣ να έχετε προγράμματα, δεδομένα κλπ κλπ
  • Το αξιοπερίεργο είναι ότι οι ταλαντώσεις για τα δίφραγκα παρομοίων περιοχών δεν επαληθεύονται τόσο.
  • Αλλά και πάλι ως τυφλοσούρτη να ακολουθείτε τις ταλαντώσεις
  • αυξομειώνοντας το κεφάλαιο
  • δεν θα σας βγει σε ξυνό μεσοπρόθεσμα.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.668
Like
2.393
Πόντοι
606
καλησπερα στο καλυτερο σαιτ και θρεντ της Γης:hi:

22:00Λος Άντες - Ταγιέρες ΡεμέδιοGoal

22:30Φότζια - ΛέκοOver

00:00Ντεφένσα Xoυστίσια - ΜπελγράνοGoal

00:00Κολόν Σάντα Φε - Εστουδιάντες ντε Λα ΠλάταGoal

02:30Χιμνάσια Λα Πλάτα - Ουρακάν1

02:30Ατλέτικο Τουκουμάν - Γοδόι ΚρουζGoal


03:00Αμέρικα ντε Κίτο - Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς1
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
11
Like
4.743
Πόντοι
746
Άρχισαν τις μαλακίες οι τουρκόγυφτοι με το καλημέρα


κι απορώ πώς δεν το σταμάτησε ο διαιτητής, τέσπα 1-0 στο 6ο λεπτό. Ο Άσσος τελικά έκλεισε στο 1.61 μέση τιμή και γενικά ήταν πτωτικός ακόμη και στα τελευταία λεπτά πριν αρχίσει.


Αν αξίζει τίποτις - εκ των δύο μεσονύκτιων παιχνιδιών Αργεντινής - ίσως δώσω τίποτις.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.294
Πόντοι
10.336
Άρχισαν τις μαλακίες οι τουρκόγυφτοι με το καλημέρα
μολις δεις αυτο το ποστ, κανε τα κουμαντα σου και πες μου αυριο στο ολλανδια-κροατια αν "βλεπεις" προς τα που θα αλλαξουν οι αποδοσεις. Να το θεσω αλλιως, καλυτερα να παιξω 1 και να περιμενω να ανεβει το Χ2 ή να ριξω το Χ2 και να περιμενω να ανεβει ο ασσος; θα τζογαρω πρωι πρωι λογικα το πρωτο μπετ, και βραδυ την καλυψη.

θελω να ολοκληρωσω κατι τζιραρισματα και οσο μικροτερη γκανιοτα πετυχω τοσο καλυτερο καθαρισμα θα κανω. θενκς
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.294
Πόντοι
10.336
εν τω μεταξυ, κατι εχει παιχτει με την νοβιμπετ, και εχω χεστει στα λεφτα τις τελευταιες 2 βδομαδες. Οτι παιζω σε αυτους ερχεται.
Δεν μπορω να σας δειξω το καζινο γιατι δεν εχει αναλυτικα +- (αν καποιος ξερει που να το βρω ας μου πει, αλλα νομιζω δεν το εχει οπως η στοιχιμαν), μλκες ειλικρινα, μπαινω για χαβαλε φρουτακι 0.05 ευρω (!) και πεταει 15ευρω, μπαινω σε αλλο 0.10 πεταει 20ρικο. Μπαινω μπλακτζακ μονοευρα sidebets, πεταει απο παντου κερδη ουτε καταλαβαινω τι κερδιζω, και παρε μπονους, και παρε τσιπς, και παρε κατι καρτες, και παρε κι απτο τριβια..... και ο μαης δεν πηγε ασχημα εν τω μεταξυ.

δηλαδη το στοιχημα μονο ειναι +170 και ειμαστε στα μεσα ιουνη
1686699569573.png


Ειλικρινα εχω αρχισει να φοβαμαι οτι θα με κλεισουν. Και θα ξενερωσω τον πατο μου. Νομιζω πρεπει να αρχιζω να "χανω" επιτηδες συντομα γιατι θα φαμε κυνηγι, εχω να κανω καταθεση 2 μηνες :truce:

Αν εχει φαει Limit κανενας προσφατα, ας μου πει σε τι τζιρο το επαθε. Αν εφαγε το κλεισιμο στα +1500 τοτε δεν ανησυχω ακομα, αν το εφαγε νωριτερα ομως, θα αρχιζω να φορτωνω μηδενικες γκανιοτες στα βαρια αουτσαιντερ να φανω λιγο χαμενος γιατι ο λογαριασμος πρεπει να επιβιωσει :takethis:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
11
Like
4.743
Πόντοι
746
και πες μου αυριο στο ολλανδια-κροατια αν "βλεπεις" προς τα που θα αλλαξουν οι αποδοσεις.
Γελάδια - χώρα νταρντανοGOALάρας Προεδρίνας


πήρα χθες ώρα 22:09 το πρώτο δείγμα αποδόσεων και είχε μέση τιμή 2 ακριβώς ο Ασσέος, ενώ πριν λίγο έπεσε στο 1.99 και πήρα δεύτερο δείγμα αποδόσεων - αλλά 5 εταιρείες είναι διαφορετικές συγκριτικά με το πρώην - και το κάνω αυτό - όχι πάντα - γιατί βαριέμαι και είναι κουραστικό κάπως - όμως προσφέρει περισσότερη πολυπλοκότητα και ειδικά στην 1η Νορβηγίας που το εφαρμόζω σε τακτική βάση έχει ιδιαίτερη απόκριση ειδικά σε κωλάντερα/όβερ (1/6 είναι τα σκορ, ημίτονα/συνημίτονα δεν έχω ποντάρει ακόμη)


Θα ξαναμπώ το μεσημέρι να δω αν έχεις/ετε ρωτήσει κάτι, δίνοντας κάποιες ενημερώσεις για τις εξελίξεις των αποδόσεων.

εν τω μεταξυ, κατι εχει παιχτει με την νοβιμπετ, και εχω χεστει στα λεφτα τις τελευταιες 2 βδομαδες. Οτι παιζω σε αυτους ερχεται.
Δεν έχω καν λογαριασμό σε δαύτους. Μόνο στη Betshop έχω αλλά δεν παίζω καζίνο. Βέβαια μέχρι 2.5 άντε 3 κατοστάρικα τον αφήνω εκεί και τραβάω κανένα στούντιο για να μπολιάζω. Τώρα έχω 152


και δεν θέλω να τα πειράξω μήπως και τον άλλο μήνα φέρει η @Glikoula κανένα κωλοτρυπίδι να το :fuck1: και χαλάλι το κατοστάρικο.

Στο ΠΑΜΕΣΤΟΙΧΗΜΑ μισό Μεταξουργείο άφησα μέσα LOL και δεν παίζω, παρά μόνο κοιτάζω κανένα βίντεο (αν με ενδιαφέρει) που δεν έχουν οι άλλοι. Έχω τσιμπήσει κάρτες από χρόνια σε betWHORE365, Stoiximan, Sportingbet/Vistabet (ειδικά στο Stoiximan σχεδόν τους έβρισα). Στο προπατζίδικο τούτη στιγμή έχω αφήσει 250Ε γιατί όπως έχετε καταλάβει ρίχνω τηλέφωνο με σύντομες οδηγίες και σατντάουν....
Ε δεν γίνεται να πάω με το λάπτοπ εκεί κάτω να παίζω και να έχω φασαρίες, φωνές ή τον κάθε περίεργο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.294
Πόντοι
10.336
Δεν έχω καν λογαριασμό σε δαύτους. Μόνο στη Betshop έχω αλλά δεν παίζω καζίνο.
κακως δεν εχεις λογαριασμο σε νοβιμπετ. μονο καθαρισμα των φριμπετς γραφεις +100 το μηνα χωρις ρισκο.

εν τω μεταξυ γκρεμιστηκε ο ασσος της ολλανδιας στην σιχαμαν :confused:
1686732935428.png
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.060
Πόντοι
12.756
εν τω μεταξυ, κατι εχει παιχτει με την νοβιμπετ, και εχω χεστει στα λεφτα τις τελευταιες 2 βδομαδες. Οτι παιζω σε αυτους ερχεται.
Δεν μπορω να σας δειξω το καζινο γιατι δεν εχει αναλυτικα +- (αν καποιος ξερει που να το βρω ας μου πει, αλλα νομιζω δεν το εχει οπως η στοιχιμαν), μλκες ειλικρινα, μπαινω για χαβαλε φρουτακι 0.05 ευρω (!) και πεταει 15ευρω, μπαινω σε αλλο 0.10 πεταει 20ρικο. Μπαινω μπλακτζακ μονοευρα sidebets, πεταει απο παντου κερδη ουτε καταλαβαινω τι κερδιζω, και παρε μπονους, και παρε τσιπς, και παρε κατι καρτες, και παρε κι απτο τριβια..... και ο μαης δεν πηγε ασχημα εν τω μεταξυ.

δηλαδη το στοιχημα μονο ειναι +170 και ειμαστε στα μεσα ιουνη
1686699569573.png


Ειλικρινα εχω αρχισει να φοβαμαι οτι θα με κλεισουν. Και θα ξενερωσω τον πατο μου. Νομιζω πρεπει να αρχιζω να "χανω" επιτηδες συντομα γιατι θα φαμε κυνηγι, εχω να κανω καταθεση 2 μηνες :truce:

Αν εχει φαει Limit κανενας προσφατα, ας μου πει σε τι τζιρο το επαθε. Αν εφαγε το κλεισιμο στα +1500 τοτε δεν ανησυχω ακομα, αν το εφαγε νωριτερα ομως, θα αρχιζω να φορτωνω μηδενικες γκανιοτες στα βαρια αουτσαιντερ να φανω λιγο χαμενος γιατι ο λογαριασμος πρεπει να επιβιωσει :takethis:

ειναι πολυ μακρια το κλεισιμο
και με τετοια πονταρισματα που κανεις δεν προκειται να ασχοληθουν ποτέ μαζι σου
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.294
Πόντοι
10.336
ειναι πολυ μακρια το κλεισιμο
και με τετοια πονταρισματα που κανεις δεν προκειται να ασχοληθουν ποτέ μαζι σου
μακαρι.
απλα αν μπεις στους ορους και προυποθεσεις γραφουν διαφορα.
"αν δεν ρισκαρεις τα χρηματα σου, αν καρπωνεσαι ολα τα μπονους" κτλ κτλ. Με μονο αναληψεις μολις περναω το φραγμα των 150 ευρω.... Δεν τους εμπιστευομαι, η μπλε ηδη με εχει γαμησει και επαιζα λιγοτερα.

Και μη μειωνεις τα πονταρισματα μου ρε μουνη, 50/μερα σε περιοδο χωρις ματς και με ενεργα μπετς σε αλλες 3 εταιρειες........
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ :coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.060
Πόντοι
12.756
μακαρι.
απλα αν μπεις στους ορους και προυποθεσεις γραφουν διαφορα.
"αν δεν ρισκαρεις τα χρηματα σου, αν καρπωνεσαι ολα τα μπονους" κτλ κτλ. Με μονο αναληψεις μολις περναω το φραγμα των 150 ευρω.... Δεν τους εμπιστευομαι, η μπλε ηδη με εχει γαμησει και επαιζα λιγοτερα.

Και μη μειωνεις τα πονταρισματα μου ρε μουνη, 50/μερα σε περιοδο χωρις ματς και με ενεργα μπετς σε αλλες 3 εταιρειες........
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ :coffee:

με μπονους και τετοια δεν ξερω τι παιζει , και αν εχουν θεμα , κανονικα δεν πρεπει να εχουν
παντως σε μεγαλα πονταρισματα κτλ δεν εχουν θεμα μεχρι στιγμης ως τα 15Κ που το εχω τσεκάρει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom