Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
πες μας το σαιτ που βρισκεις τα στατιστικα για τα κορνερ κτλ
fifa.com  το ξερουν και οι πετρες  και δεν ειναι καθε μερα κατο απο 11 !!!  διαβαστε καλα  τι εγραπσα !!!!!  και πος  τα υπολογιζο !!!!!  απλη  στατιστικη !!!!  και σημερα  που  δεν ειταν τιποτα  συγουρο  εγω παλι τα πηρα  χορις  να χασο ενα εβρο !!!!!  καλα  δεν  θελω  να μαλονουμε  μπενει  και ιουλιος  ουκρανια  ολςεεε!!!!!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
συμφωνω και επαυξανω
το στοιχημα ειναι μελετη λογικη και τυχη
αλλα το απροβλεπτο δινει φραγκα
πχ επαιξα 30Ε νικη της πορτογαλιας στα πεναλτυ
θα κερδιζα 480
χαμενα πηγαν?
οχι
αλλα αξιζε το ρισκο για ενα τοσο αβεβαιο παιχνιδι αντι να παιξω τρελα μπετ
Εχασες 30 ευρω,ενω αν κερδιζες, θα επαιρνες 480 ευρω, ενω, καποιοι, ακομα και απο αυτον τον χωρο, δινουν 1000, για να βγαλουν και 280, 200 ευρω λιγοτερα απο το δικο σου λιγοτερο πιθανον κερδος...
Ομως, αν το χασετε και οι δυο, εσυ εχασες 30, ευρω, ο αλλος ομως 1000, εχει καμμια σχεση?Οχι βεβαια...
  Η αληθεια ομως ειναι οτι ειδικα σε αυτη τη φαση του Μουντιαλ, τα φαβορι περασαν και πληρωθηκαν οι παικτες...
Απλως τετοια τακτικη κερδους, ειναι συναρτηση της διοργανωσης...
Για παραδειγμα, αν παιζει καποιος με αυτη τη λογικη σε πρωταθληματα, μαλλον στα περισσοτερα πρωταθληματα, ειναι βεβαιο οτι θα βαλει υποθηκη το σπιτι στους μπουκς...
Πηγαινε να παιξεις ετσι σε τιποτα Σκανδιναβιες, Γαλλιες, Αυστριες, Ελβετιες κ.τ.λ και θα εις για ποτε αυτα τα κερδη που εβγαλες στο Μουντιαλ,θα εξανεμιστουν..
Δυοαγωνιστικες το πολυ...
Γι αυτο λοιπον το στοιχημα θελει να εισαι χαμελεοντας, να μεταμορφωνεσαι αναλογα τις περιστασεις, αλλιως, εχετε γεια βρυσουλες...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ο καθένας έχει τον τρόπο ή τους τρόπους παιχνιδιού του και τους στόχους του!Κακώς αναφέρετε ποσά!Άλλη αξία μπορεί να έχουν για κάποιον τα 100 ευρώ και άλλη για κάποιον άλλο...
 

kostas-jeff

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Κλάααααααααααααααααααααααααααψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....

[move] :rockon: :rockon: :rockon:[size=20pt]VIVA ESPANA[/size] :rockon: :rockon: :rockon:[/move]

ρε μεγαλε ασε τον ανθρωπο μην τον αποπαιρνεις ειναι σεμιναριο...

ΛΟΙΠΟΝ ΑΔΕΡΦΕ ΕΧΩ 1000 ΕΥΡΩ και δεν μου φτανουν για διακοπες....ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΞΩ ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ που να παω διακοπες!!!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ο καθένας έχει τον τρόπο ή τους τρόπους παιχνιδιού του και τους στόχους του!Κακώς αναφέρετε ποσά!Άλλη αξία μπορεί να έχουν για κάποιον τα 100 ευρώ και άλλη για κάποιον άλλο...
Aδικος κόπος...
Ας μη λέμε τα ίδια σύνεχεια...
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Εχασες 30 ευρω,ενω αν κερδιζες, θα επαιρνες 480 ευρω, ενω, καποιοι, ακομα και απο αυτον τον χωρο, δινουν 1000, για να βγαλουν και 280, 200 ευρω λιγοτερα απο το δικο σου λιγοτερο πιθανον κερδος...
Ομως, αν το χασετε και οι δυο, εσυ εχασες 30, ευρω, ο αλλος ομως 1000, εχει καμμια σχεση?Οχι βεβαια...
  Η αληθεια ομως ειναι οτι ειδικα σε αυτη τη φαση του Μουντιαλ, τα φαβορι περασαν και πληρωθηκαν οι παικτες...
Απλως τετοια τακτικη κερδους, ειναι συναρτηση της διοργανωσης...
Για παραδειγμα, αν παιζει καποιος με αυτη τη λογικη σε πρωταθληματα, μαλλον στα περισσοτερα πρωταθληματα, ειναι βεβαιο οτι θα βαλει υποθηκη το σπιτι στους μπουκς...
Πηγαινε να παιξεις ετσι σε τιποτα Σκανδιναβιες, Γαλλιες, Αυστριες, Ελβετιες κ.τ.λ και θα εις για ποτε αυτα τα κερδη που εβγαλες στο Μουντιαλ,θα εξανεμιστουν..
Δυοαγωνιστικες το πολυ...
Γι αυτο λοιπον το στοιχημα θελει να εισαι χαμελεοντας, να μεταμορφωνεσαι αναλογα τις περιστασεις, αλλιως, εχετε γεια βρυσουλες...
να σου πώ που κάνεις λάθος???
ο φίλος πόνταρε 30 ευρώ για να πάρει 480.πού όμως τα πόνταρε???
στο να πάρει η πορτογαλία την πρόκριση στα πέναλτυ...χέσε μάη μου sorry yγια την έκφραση
δλδ σε τρία γεγονότα. χ ο αγώνας, χ η παράταση, και νίκη στα πέναλτυ μιας ομάδας
αν τα ποντάριζε δηλαδή μόνο στο χ στον κανονικό αγώνα και έπερνε καθαρά 70 θα τον χαλούσε???
άσχετα που δεν ήρθε...
κατάλαβες το λάθος???η πλεονεξία φίλε μου...η πλεονεξία...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ΙΣΠΑΝΙΑ...,   No Second...   @ 1.45 (Νικητής)
Πληρωμή 130.50
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ΠΑΝΙΑ...,  Under  @ 1.65 (Νικητής)
Πληρωμή 247.50
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ΠΑΡΑΓΟΥ...,  Under  @ 1.55 (Νικητής)
Πληρωμή 46.50
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ΠΑΡΑΓΟΥ...,  No First ...  @ 2.20 (Νικητής)
Πληρωμή 22.00
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
χαιρετισματα σε zero gastez anti
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
ολη η ιστορια παιζεται στο ποτε θα σου κατσει το μαξιμουμ πονταρισμα της μιζας σου,ειτε παιζει φαβορι ειτε παιζεις αουτσαιντερ.για παραδειγμα, το φιλο μας που μαζι με τα πονταρισματα των 1000ε προτεινει και ωραια πακετα διακοπων.αν ας πουμε τα επαιζε ειναι ηδη 2000ε μεσα και ακομα και αν του κατσει η πορτογαλια θα ειναι συν 800,μεντολες δηλαδη,σε σχεση με την μιζα που παιζει,θα τα χασει στο επομενο στοιχημα και παει λεγοντας.μονο αυξανοντας το πονταρισμα σου ,την στιγμη που οι συνθηκες, τα στοιχεια και το  ενστικτο σου κτλ το λενε και επαληθευτεις τοτε μπορει να βγεις κερδισμενος.ολα τα αλλα ειναι γνωστες θεωρειες οτι δεν ερχονται τα φαβορι κτλ.
Θα συνεχισω το παραδειγμα που διεκοψα εγω ο ιδιος νωριτερα για να σου αποδειξω οτι ειναι και μεγαλος παραγοντας το ενστικτο, το ποιο πρεπει να ακολουθεις αυστηρα...
Στο παιχνιδι Φιλαδελφεια-Σιατλ, επαιζαν ολοι Σιατλ, γιατι οι γηπεδουχοι ειναι στις τελευταιες θεσεις.Η αληθεια ειναι οτι οι Φιλαδελφεια ειχαν μεχρι προχθες μονο δυο αγωνες στην εδρα τους με μια νικη και μια ισοπαλια και κανα 6-8 εκτος εδρας!!!Ετσι δικαιολογειται η βαθμολογικη τους θεση, απο την αλλη ομως, πως δικαιολογειται το διπλο του Σιατλ???
Βλεπω το ματς στο 40 στο 0-0, σκεφτομαι να χτυπησω το διπλο στο ημιχρονο που δινει 8, καθαρα απο ενστικτο και μετα να παιξω ανατροπη και να κερδισει η Φιλαδελφεια, ενω θα εχει μεγαλωσει η αποδοση της αρκετα...
Λεω ομως, ας παιξω τον ασσο στο 3,10 και ας το παιξω δυαδα με τον επομενο αγωνα Νιου ινγκλαντ-Σικαγο που τον ειχα για διπλο....
Ομως λεω να ρισκαρω και να το παιξω αυτο Χ ημιχρονο - 2  τελικο...
Παιζω λοιπον την δυαδα και παραλληλα στον πρωτο αγωνα σκοραρει το Σιατλ στο 45, και ερχεται διπλο το ημιχρονο...
Πρωτη ψυχρολουσια λοιπον, που ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑ να το παιξω, γιατι το ΦΟΒΗΘΗΚΑ...
Ετσι λοιπον ξενερωμενος, βλεπω την αποδοση της Φιλαδελφειας στο 8 ή 8,5, παλι κολωνω να την πονταρω, ενω αρχη μου ειναι, στο live να επιμενω στο αρχικο πονταρισμα, οταν εχει αρχισει "στραβα" το αρχικο μου σημειο και να πονταρω επιπλεον στην πολυ μεγαλυτερη αποδοση  που εχει προκυψει ρισκαροντας τρομερα το ματς,εδω ειναι το κρισιμο σημειο, προσεξτε, αν ειχα πιασει το διπλο στο ημιχρονο, το πρωτο 8αρι, θα ειχα πλεον την καβα και τη ψυχολογια, αλλα και το σεναριο, να γυρισει το ματς η γηπεδουχος, να κερδισω παλι με μια αποδοση στο 8 και στο τελος να περιμενω τη δυαδα, δηλαδη και το επομενο ματς...
Τελος παντων, κερδιζει με ανατροπη η Φιλαδελφεια, πιανω το 3,10  και μετα απο κανα τεταρτο αρχιζει το δευτερο ματς οπου εχω παιξει το Χ-2, κανω ενα μπανακι και ω τι συμπτωση, αφου ετοιμαζομαι, πετυχαινω το  ματς στο 40' και παλι στο 0-0...
Σκεφτομενος οτι το ματς θα ερθει διπλο και επειδη εκει ειναι και Αμερικη, νοιωθω επισφαλης και κοιταω να δω σε τι αποδοση υπαρχει το διπλο και τι ποσο να παιξω ωστε να καλυψω σε περιπτωση που μεσα σε αυτα τα 5' γινει το διπλο, τον ασσο τον ειχα αποκλεισει,πες το απο ενστικτο...
Ενω σκεφτομουν ολα αυτα,  λιγα δευτερολεπτα μου πηρε, κτυπαω το 2 ημιχρονο, ακαριαιως, ουτε την αποδοση κοιταξα απο την γρηγοραδα και πριν προλαβω να τη δω και να συμπληρωσω ποσο, στο 40κατι, το Σικαγο σκοραρει και το ημιχρονο παει διπλο και τεζα ο καμπουρης και η δυαδα μου...
Καλυψα βεβαια απο τον μονο πρωτο αγωνα, αλλα πλεον εχοντας χασει τη ψυχραιμια μου, πονταρω οτι το Σικαγο θα βαλει δευτερο γκολ, ή στο 2,5, ή 2,25, δε θυμαμαι ακριβως, που βεβαια δεν μπηκε αλλο γκολ, δηλαδη εχασα κιολας...
Δηλαδη, ενω επιζητω τις μεγαλες αποδοσεις, εδω κολωσα, σε ενα πρωταθλημα που συνηθιζονται αυτες και που περιμενα πως και πως να αρχισει(γαμω το Μουντιαλ που τα διεκοψε και χασαμε τη σειρα μας), εγω το εφτυσα καταμουτρα και σε μια νεκρη ωρα, και ενω θα μπορουσα να ειχα βγαλει καλα κερδη, βγηκα και χαμενος κιολας...
Κι ολα αυτα, γιατι ψαρωσα και κολωσα και δεν εκανα πραξη αυτα που εχω κανει και αλλες φορες και λεω σε ατο το φορουμ, ανεξαρτητως αν εχω κερδισει ή οχι...
Τελος παντων, οσο ζουμε και παθαινουμε, θα μαθαινουμε, αλλα και θα ξαναπαθαινουμε και θα ξαναμαθαινουμε κ.ο.κ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom